Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2009., 21:36   #81
Quote:
lažni branitelj kaže: Pogledaj post
ja se nadam da će moje buduće opraštati prevaru, jer sad namjeravan varati čim se ukaže prilika.a ako jednom oproste to svaćam kao prešutno dopuštenje da nastavim sa vanbračnim aktivnostima!
znas kaj ja ne kuzim? zasto bi ti i dalje bio s osobom koju si prevario/varao, a ona ti oprostila? mislim, kakav je to onda tocno odnos? ti si lupa-sakom-o-stol i radi-sta-god-hoce, a ona je kuham-perem-peglam-pusim-dajem u dupe? ono, jednodimenzionalno?
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 21:45   #82
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
znas kaj ja ne kuzim? zasto bi ti i dalje bio s osobom koju si prevario/varao, a ona ti oprostila? mislim, kakav je to onda tocno odnos? ti si lupa-sakom-o-stol i radi-sta-god-hoce, a ona je kuham-perem-peglam-pusim-dajem u dupe? ono, jednodimenzionalno?
to ni meni nikad nije bilo jasno... kak mozes biti s nekim koga si prevaril? kak mozes biti kraj njega? ljubiti curu/decka nakon kaj si bil/a s drugim? kak ju/ga mozes opce pogledati u oci nakon toga?

nebi oprostila prevaru... drzim se one - ko je prevario jednom, prevarit ce opet... em se meni desilo kad sam jednom oprostila, prevario me opet (sreca da je bila neka usputna vezica a ne nekaj vise), a vidim i po drugima oko sebe da se vracaju ljudima koji su ih prevarili... ja nebi mogla... nema sanse, ne vise...
__________________
"...so when you hear this autumn song remember, the best times are yet to come..."
tockicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 21:50   #83
Quote:
tockicha kaže: Pogledaj post
to ni meni nikad nije bilo jasno... kak mozes biti s nekim koga si prevaril? kak mozes biti kraj njega? ljubiti curu/decka nakon kaj si bil/a s drugim? kak ju/ga mozes opce pogledati u oci nakon toga?

nebi oprostila prevaru... drzim se one - ko je prevario jednom, prevarit ce opet... em se meni desilo kad sam jednom oprostila, prevario me opet (sreca da je bila neka usputna vezica a ne nekaj vise), a vidim i po drugima oko sebe da se vracaju ljudima koji su ih prevarili... ja nebi mogla... nema sanse, ne vise...
da, i to sto si ti rekla, vise manje (osim ovog da tko jednom prevari opet ce, s tim se ne slazem)

nego... meni nije jasno kako se netko tko vara (i sad je nebitno dal je to svaki put druga/i pa samo seva ili je neka trajna ljubavnica/ik) moze pomirit s tim da nema pravu stvar? ili je njoj/njemu mozda to sasvim dovoljno? ne znam, fakat mi je to cudno. kod mene postovanje mora, ali mora bit uzajamno. ako nekoga ne postujem, pa to mi je ono... gore nego da on ne postuje mene.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 21:51   #84
Quote:
tockicha kaže: Pogledaj post
to ni meni nikad nije bilo jasno... kak mozes biti s nekim koga si prevaril? kak mozes biti kraj njega? ljubiti curu/decka nakon kaj si bil/a s drugim? kak ju/ga mozes opce pogledati u oci nakon toga?
Bravo curice moje , bravo za emocije , bravo za istinu ...............
Konacno neko normalan

I na kraju ; kako mozes biti supak
__________________
... ne vjeruj ženi koja laže ...
denisv is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 22:04   #85
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
ovaj uvodni post je IMHO neviđena gomila gluposti, a prednjači ova uvodna rečenica.

Uvjerenja sam da žena koja je istinski sretna u vezi neće prevariti ni pod kojim okolnostima!
-to je tako upravo zato jer su žene robovi svojih emocionalnih stanja
-sretna znači da je fizički zadovoljna, emocionalno ispunjena, da joj partner ima svoje JA i da joj neće nikad biti otirač, da ima inicijativu, da nije inertan, da joj se pokazuje da mu je stalo, da se osjeća voljeno, da je zna saslušati i pomoći , komunicirati s njom te da ima u nju povjerenja!

Žali Bože muškarca koji to nije u stanju pružiti svojoj partnerici i još više onih koji to nisu niti voljni ili niti svjesni.
(i žene koja pristaje na išta manje)

U tim okolnostima nema te sile koja će natjerati ženu da prevari, jer je ispunjena i osjeća se posebno, de facto je zaljubljena iako voli.

Tako da sve što treba učiniti je držati je takvom. prosto ko pasulj.

A u odgovoru na tvoje pitanje, prevara je prije svega stvar (ne)poštovanja partnera a ne fizički čin.
Tako da ne, ne vjerujem da bi mogao oprostiti jer ako me je prevarila , znači da je nisam uspio držati u gore opisanom stanju, nije me poštovala na način da je prekinula pa onda išla drugome, u svakom slučaju na meni je da radim na sebi , a i da biram bolje ubuduće.

Isto tako sumnjam da bi mogao ostati sa ženom koja bi meni oprostila prevaru. Iz gotovo istih razloga, jer sam svjestan da ako ona nema toliko samopoštovanja da me napuca nakon što sam je prevario, teško da bi je ja dalje mogao poštovati u mjeri u kojoj bi trebao.
Ovo potpisujem i dodajem: M O R A L - vjernost nije osjećaj nego odluka koju mogu donijet i provest samo ljudi kojima je nečasno varat, a takvih je malo. Ja bih uvijek prekinula vezu, nikad prevarila. To mi je jednostavno ispod časti. I nema opraštanja prevare.
Shera is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 22:19   #86
ne vamra ali ne bi nikada oprostio
Hefes is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 00:37   #87
ne bi.

al nikad mi nije bilo jasno: zašto npr. momak napada tipa s kojim ga je cura prevarila? nek napada nju, šta mu je on kriv? on je poševija jer je moga, nije na njemu da misli jel ona zauzeta ili ne
vridi i obrnuto, zašto cura napada žensku s kojom ju je momak privarija? to mi je razumljivo ako joj je ova najbolja ili dobra prijateljica, al ako se uopće ne znaju... čemu? a znan takvih par slučajeva.
__________________
You have the potential to be a natural leader. Your thoughts and feelings are harmonious with the actions you ultimately take. You are a very dynamic individual who loves action. You are an ardent, somewhat aggressive, and commanding person and you make others aware of these qualities.

Zadnje uređivanje grintava koza : 14.08.2009. at 00:46. Reason: zaeb
grintava koza is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 03:11   #88
Ne bih mogla oprostiti prevaru, a sve i da je ipak oprostim nikad je ne bih mogla zaboraviti i nabila bih mu je na nos kad-tad, tako da to nikako ne bi dobro završilo.
Btw, mislim da je uvodni post gomila gluposti i slažem se s Apophisom.
__________________
...and then she'd say, it's ok, I got lost on the way
but I'm a supergirl, and supergirls don't cry...
Ice Tea™ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 08:32   #89
Quote:
grintava koza kaže: Pogledaj post
ne bi.

al nikad mi nije bilo jasno: zašto npr. momak napada tipa s kojim ga je cura prevarila? nek napada nju, šta mu je on kriv? on je poševija jer je moga, nije na njemu da misli jel ona zauzeta ili ne
vridi i obrnuto, zašto cura napada žensku s kojom ju je momak privarija? to mi je razumljivo ako joj je ova najbolja ili dobra prijateljica, al ako se uopće ne znaju... čemu? a znan takvih par slučajeva.
slažem se, ako me prevari, moj problem je sa njom, frajeru mogu samo stisnut ruku jer je ulovio priliku i znao je iskoristit, ,jedino je razlika ako bi bio moj frend u pitanju, e onda je moj problem sa njim.

a odgovor na tvoje pitanje je jako jednostavan- lakše je krivit nekog trećeg nego pogledat u ogledalo i priznat da nisi bio dovoljno dobar da bi mogao držat partner/icu sretnim/om, te da je vrijeme za rad na sebi.
Apophis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 08:43   #90
Quote:
Rainbow Lady kaže: Pogledaj post
Ajd ne seri,nećeš ti varati. Nisi tako programiran. Ili oćeš,ali ćeš poslije sam sebe pojest od grižnje savjesti.
jesi sigurna?ti bi bila sasvim dobra za prvu žrtvu moje nevjere, kad već imaš tako beskrajno povjerenje u mene!
ko zna s druge strane možda sam ja opet u nekoj svojoj fazi...time will tell!
grižnja savjesti...bolje i to nego suvi kurac i frustracije!
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
znas kaj ja ne kuzim? zasto bi ti i dalje bio s osobom koju si prevario/varao, a ona ti oprostila?
zašto bi bia i dalje, zato šta onda znam da me voli i da mogu bezbrižno šarati okolo.no šta ima loše u tome.gledaj pozitivnu stranu svega toga, te bi afere donile novu strast u naš krevet!
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
mislim, kakav je to onda tocno odnos? ti si lupa-sakom-o-stol i radi-sta-god-hoce, a ona je kuham-perem-peglam-pusim-dajem u dupe? ono, jednodimenzionalno?
e da sviđa mi se kako si ti to zamislila...pa da tako nešto bi bilo poželjno!
lažni branitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 09:29   #91
Quote:
lažni branitelj kaže: Pogledaj post
jesi sigurna?ti bi bila sasvim dobra za prvu žrtvu moje nevjere, kad već imaš tako beskrajno povjerenje u mene!
ko zna s druge strane možda sam ja opet u nekoj svojoj fazi...time will tell!
grižnja savjesti...bolje i to nego suvi kurac i frustracije!


zašto bi bia i dalje, zato šta onda znam da me voli i da mogu bezbrižno šarati okolo.no šta ima loše u tome.gledaj pozitivnu stranu svega toga, te bi afere donile novu strast u naš krevet!

e da sviđa mi se kako si ti to zamislila...pa da tako nešto bi bilo poželjno!
To sad govoriš,kad nemaš curu. Kad budeš s nekom do koje će ti biti stalo nećeš imat srca to joj napravit. Toliko sam te uspjela pročitati. Osim toga,ne moraš svoje frustracije radi prošlih neslavno završenih veza liječiti na novoj vezi i ponašati se prema novoj curi kao prema smeću. NIje ona kriva što su te one prije nje sjebale.
Rainbow Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 09:40   #92
Quote:
Rainbow Lady kaže: Pogledaj post
To sad govoriš,kad nemaš curu. Kad budeš s nekom do koje će ti biti stalo nećeš imat srca to joj napravit. Toliko sam te uspjela pročitati. Osim toga,ne moraš svoje frustracije radi prošlih neslavno završenih veza liječiti na novoj vezi i ponašati se prema novoj curi kao prema smeću. NIje ona kriva što su te one prije nje sjebale.
eto ga na.uvik isto, bivše te sjebale sad mrziš sve žene blablabla...ne mrzin nikoga, žene volim dapače obožavam, ali jednostavno se ne vidim u nekim monogamnim vezama.

MONOGAMIJA - MONO AGONIJA

zar je tako teško svatiti da mi nije do toga i da se ne želim viđati sa samo jednom curom.naravno rijetko koja će na to pristati, tako da ne moraju znati jedna za drugu.no to je neki dugoročan plan, iman i važnijih stvari na pameti sada.
ah da ako se ona pokaže stvarno jebenom curom iz snova i bude mi pružila sve šta triban neću izlaziti i viđati se s drugima!(čitaj jebavati!)no moji kriteriji i želje su preveliki i pomalo nestvarni tako da i ne živim u nekim iluzijama.
lažni branitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 09:43   #93
Quote:
lažni branitelj kaže: Pogledaj post
eto ga na.uvik isto, bivše te sjebale sad mrziš sve žene blablabla...ne mrzin nikoga, žene volim dapače obožavam, ali jednostavno se ne vidim u nekim monogamnim vezama.

MONOGAMIJA - MONO AGONIJA

Eto vidiš,nisi ti još naišao na neku koja ti je zaljuljala tlo pod nogama. Ali takva dobričina kao ti da svjesno vara bez grižnje savjesti....e da mi je i taj film gledati.
Rainbow Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 09:50   #94
Quote:
Rainbow Lady kaže: Pogledaj post
Eto vidiš,nisi ti još naišao na neku koja ti je zaljuljala tlo pod nogama. Ali takva dobričina kao ti da svjesno vara bez grižnje savjesti....e da mi je i taj film gledati.
ne kažem da će biti lako, ko zna možda me grižnja savjesti iznutra izjede živog...ali neman namjeru više "spašavati vezu" ili se žrtvovati na bilo koji način...ako ne ispunjava moje potrebe na bilo koji način, ne samo sexualni naći ću neku koja će ih ispunjavati..naravno uz nju.

ah da za ubuduće ne namjeravan ostavljati curu dok si već nisam naša drugu, tako da ta zamjena bude bezbolna...inače bi ja iz nekih svojih principa prvo prekinia pa tek onda tražia..a šta bude, pa koliko god prekid bia miran i čak i da si ti sam prekinia...uvik ostaje malo gorčine, ljubav lagano počne blijediti i bivšu (kao i ona tebe uostalom) počenš sve češće gledati u negativnom svjetlu, možda se čak malo sam sebi pričinjaš žrtvom...a to su sve jebeno negativne emocije koje ti ne mogu pridonijeti pozitivnoj auri i raspoloženju, a ja mislin da žene sva ta negativna sranja nanjuše
lažni branitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 10:04   #95
Ja se glede prevare ravnam po onoj staroj:
"To što si varala, to bih ti oprostio, al što si mene, to ne mogu..."

Cika Strile
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 10:08   #96
Bravo Valderama! Čitaš mi misli!!!
Quote:
Valderama kaže: Pogledaj post
vecito pitanje......
iz ljubavi se moze sve oprostiti ali prevara....tesko.....
no minut.
zene nisu iracionalne a kamoli slabe a sada sto si ti tako protumacio drapajuci jadne zene na poslu koje se mozda i plase izgubiti posao je druga stvar
ti ovde pricas kao neki fratar pokazujuci zenski rod kao kurvu.....a nema goreg od muske kurve ak cemo tako
*miss60* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 10:09   #97
prevaru ne bih oprostila jer znam sebe - nakon toga ga ne bih mogla više ni poljubiti a kamoli nešto više...tu je za mene definitivni kraj...

sama ga nikad ne bih prevarila jer ga previše volim i poštujem, i čak i da mi se dogodi da se zaljubim u nekog, prije bih se rastala nego mu radila iza leđa...

i da, ja se mogu zamislit narednih 40 godina s nekim, jer svašta sam prošla, i sad kad sam našla ono što sam tražila, planiram u tome uživati do kraja života
__________________
"budi magnet mome zlu..."
ex-lazy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 10:17   #98
Quote:
ex-lazy kaže: Pogledaj post
prevaru ne bih oprostila jer znam sebe - nakon toga ga ne bih mogla više ni poljubiti a kamoli nešto više...tu je za mene definitivni kraj...:
lipo rečeno...pošteno, i ja slično razmišljam

Quote:
ex-lazy kaže: Pogledaj post
i da, ja se mogu zamislit narednih 40 godina s nekim, jer svašta sam prošla, i sad kad sam našla ono što sam tražila, planiram u tome uživati do kraja života
bravo za tebe

Quote:
ex-lazy kaže: Pogledaj post
sama ga nikad ne bih prevarila jer ga previše volim i poštujem, i čak i da mi se dogodi da se zaljubim u nekog, prije bih se rastala nego mu radila iza leđa......:
eeee sad se ne slažem...ti misliš da ga ne bi prevarila, a i griješiš da bi ga se tako lako odrekla kad bi upoznala nekog novog i zanimljivog..zar misliš da se to sve desi u tren oka...vraga, vagala bi između obojice,poprilično vrimena, bila bi neodlučna, možda bi čak radila sranja da te neko od njih odjebe i tako odabere umisto tebe i tako te oslobodi krivnje i pritiska odabira...
ponavljam ova tvoja gori tvrdnja je tvoj racionalni odgovor...ali druga je stvar kad se nađeš u toj situaciji i kad počne kovitlanje emocija u tebi.
lažni branitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 10:27   #99
ok, očekivala sam da se netko neće složit

ali gle, bila sam već u takvim situacijama, i znam i za kovitlanje emocija i za neodlučnost, no tada su to bile veze, nije bio brak...sad sam ipak starija i vjeruj mi da mu ne bih mogla to napraviti...ne bih mu mogla više pogledati u oči, a kamoli nešto više... s druge strane, da me netko stvarno toliko "odnese" da više ne bih mogla funkcionirati u braku, iz poštovanja bih izašla iz njega... takav sam tip...
__________________
"budi magnet mome zlu..."
ex-lazy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 10:31   #100
Nebi nikad oprostio prevaru ,taman da je volim najviše na svijetu ,odjebo bi ju iste sekunde kad bi saznao sa da me je prevarila !!!
__________________
We're just two lost souls swimming in a fish bowl, year after year,
Running over the same old ground.
What have we found? The same old fears...
JEDEM ŠKAMPE is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger