Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2017., 08:11   #481
Quote:
kuku123lele kaže: Pogledaj post
supeeer... Nadam se da ce se brzo spustiti i da kreces ubrzo :klap: Jesi dobila kakvu terapiju?
Ja sam prvi put bila na blagoj. Sutra popodne sam na dogovoru sto cemo dalje...
Dogovorena je blaga stimulacija pa ćemo vidjeti. Počinjemo s klomifenima ali tek nakon što spustimo prolaktin i obavimo nulti uzv da vidimo ima li kakvih vještica cisti. Ako sve bude kako treba krećemo već ovaj mjesec :klap:
Ti si danas? Javi se da čujem kaj ste dogovorili
__________________
...Vidiš, godine nas obrade različito. Nekom postane važno s kim će leći, a nekom s kim će se probuditi...
Miss34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 18:09   #482
Quote:
Miss34 kaže: Pogledaj post
Dogovorena je blaga stimulacija pa ćemo vidjeti. Počinjemo s klomifenima ali tek nakon što spustimo prolaktin i obavimo nulti uzv da vidimo ima li kakvih vještica cisti. Ako sve bude kako treba krećemo već ovaj mjesec :klap:
Ti si danas? Javi se da čujem kaj ste dogovorili
U blagoj smo samo s letrozolom umjesto klomifenom. Trebam dobiti koji dan pa krecemo :klap:
kuku123lele is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 19:11   #483
Quote:
kuku123lele kaže: Pogledaj post


U blagoj smo samo s letrozolom umjesto klomifenom. Trebam dobiti koji dan pa krecemo :klap:
Woohoo! Ja trebam dobiti sljedeci petak pa cemo vidjeti sta dalje nakon uzv. Sretno! Tipkamo se
__________________
...Vidiš, godine nas obrade različito. Nekom postane važno s kim će leći, a nekom s kim će se probuditi...
Miss34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 23:50   #484
Cure sretno, s obzirom na termine m mogle bismo se pratiti, nadam se da će me staviti odmah u postupak...
kuku jesi li platila druge konzultacije?
početnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 11:50   #485
Quote:
početnica kaže: Pogledaj post
Cure sretno, s obzirom na termine m mogle bismo se pratiti, nadam se da će me staviti odmah u postupak...
kuku jesi li platila druge konzultacije?
Jes. Platila.
kuku123lele is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 16:40   #486
Pocetnica, Kuku123lele tu smo negdje s ciklusima i pratimo se svakako
mene prolaktin zeza i izgleda da cu morat terapiju za snizavanje pa tek onda postupak, kad padne ispod 1.000
__________________
...Vidiš, godine nas obrade različito. Nekom postane važno s kim će leći, a nekom s kim će se probuditi...
Miss34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 18:21   #487
Quote:
Miss34 kaže: Pogledaj post
Pocetnica, Kuku123lele tu smo negdje s ciklusima i pratimo se svakako
mene prolaktin zeza i izgleda da cu morat terapiju za snizavanje pa tek onda postupak, kad padne ispod 1.000
Moja frendica je morala piti neku terapiju za to, ali brzo se to korigira
Sudeći prema mom stanju uma i nervozi, dobit ću za koji dan pa krećemo u nove pohode Tipkamo se, javljajte sve
kuku123lele is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 00:08   #488
Quote:
kuku123lele kaže: Pogledaj post
Jes. Platila.
Hvala!
Valjda je onda kako za koga, ne vrijede za sve ista pravila, kako im se tko svidi ili gdje će više u konačnici zaraditi
početnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 17:05   #489
Quote:
početnica kaže: Pogledaj post
Hvala!
Valjda je onda kako za koga, ne vrijede za sve ista pravila, kako im se tko svidi ili gdje će više u konačnici zaraditi
Ne kontam. Ovo su mi svakako bile konzultacije za novi postupak pa sam svakako i znala da ću platiti. Nije kao prvi put, ali sam platila, npodrazumijeva se. Sve ostale dolaske (pošto sam preko HZZO) i folikulometrije ne plaćam ništa. Meni je to sve u redu, naspram živciranja, čekanja i izdr**** u državnim bolnicama.
kuku123lele is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 19:30   #490
Sorry, al meni to nije fer da se konzultacije plaćaju pred svaki novi postupak.

Isto sam kod privatnika preko HZZO-a, al sam platila konzultacije samo prvi put, a imala sam 3 stimulacije i 1 prirodnjak.
Frixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 23:32   #491
Quote:
Frixie kaže: Pogledaj post
Sorry, al meni to nije fer da se konzultacije plaćaju pred svaki novi postupak.

Isto sam kod privatnika preko HZZO-a, al sam platila konzultacije samo prvi put, a imala sam 3 stimulacije i 1 prirodnjak.
Da, bas to. Mislim u hodu se moze dogovarati sljedeći protokol, npr.vec na transferu, u slučaju ako taj postupak ne uspije da se odmah zna sto dalje. Kazem i s toga jer Snow je recimo platila jedne konzultacije.
Ali da je bolje nego u državnim bolnicama, to bez sumnje.
početnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 01:37   #492
Quote:
početnica kaže: Pogledaj post
Da, bas to. Mislim u hodu se moze dogovarati sljedeći protokol, npr.vec na transferu, u slučaju ako taj postupak ne uspije da se odmah zna sto dalje. Kazem i s toga jer Snow je recimo platila jedne konzultacije.
Ali da je bolje nego u državnim bolnicama, to bez sumnje.
Okej, kako kome...meni za postene stvari nije tesko odvojiti...kad znam na koji nacin funkcionira u drzavnim bolnicama...i sve sam to skupa prosla...tu lovu bi potroslila na glzpoati..e sad, kakva je "politika" i koga deru a ko im se sviđa-ne ulazim...niti tako zelim razmisljati da su nekome nesto dali, a meni uzeli ili obrnuto. To mi je zaista zadnje na pameti trenutno.
kuku123lele is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 09:06   #493
Da, ja sam bila dogovarala praktički na transferu već što dalje, i čula sam se s njima mailom kad nije uspjelo i kad sam dogovarala za dalje. Tako da sam pregled pred postupak platila kao standard pregled, a ne kao MPO konzultacije. Ne znam o čemu to ovisi
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 09:23   #494
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Da, ja sam bila dogovarala praktički na transferu već što dalje, i čula sam se s njima mailom kad nije uspjelo i kad sam dogovarala za dalje. Tako da sam pregled pred postupak platila kao standard pregled, a ne kao MPO konzultacije. Ne znam o čemu to ovisi
Isto tako.:klap:
kuku123lele is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 23:29   #495
Kako rade, kakva je situacija ako vikendom padne punkcija ili transfer?
početnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 23:33   #496
Thumbs down

Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Da, ja sam bila dogovarala praktički na transferu već što dalje, i čula sam se s njima mailom kad nije uspjelo i kad sam dogovarala za dalje. Tako da sam pregled pred postupak platila kao standard pregled, a ne kao MPO konzultacije. Ne znam o čemu to ovisi
Quote:
početnica kaže: Pogledaj post
Kako rade, kakva je situacija ako vikendom padne punkcija ili transfer?
Nadam se da ce netko znati odgovor... Ja sam onda u prvom postupu dosla samo na folikulometriju, a bila je subota. Ne znam za punkciju ili transfer... Mozda se i to moze..
kuku123lele is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 08:32   #497
Quote:
početnica kaže: Pogledaj post
Kako rade, kakva je situacija ako vikendom padne punkcija ili transfer?
Ako sam dobro shvatila dr.Bračun na konzultacijama, sve je moguće napraviti i vikendima ako je postupak u pitanju. Prati se ciklus, a ne radni/neradni dani, pa ako je potrebno mislim da je sve moguće uraditi vikendom.
__________________
...Vidiš, godine nas obrade različito. Nekom postane važno s kim će leći, a nekom s kim će se probuditi...
Miss34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 09:36   #498
Sve rade vikendima, i sub i ned. Ja sam jednom u ned imala folikulometriju čak
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 10:12   #499
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Sve rade vikendima, i sub i ned. Ja sam jednom u ned imala folikulometriju čak

Pa to je super :klap:
ja prijavljujem da danas krećem s letrozolom 3.-7.dc
kuku123lele is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 11:44   #500
Quote:
kuku123lele kaže: Pogledaj post
Pa to je super :klap:
ja prijavljujem da danas krećem s letrozolom 3.-7.dc
Woohoo! Bravo SRETNO!
Mi smo prolongirali postupak za rujan jer mi je prl visok pa ću morati bromergon prvo piti da se smanji. A već sam Klomifen podigla u apoteci, nek se nađe
__________________
...Vidiš, godine nas obrade različito. Nekom postane važno s kim će leći, a nekom s kim će se probuditi...
Miss34 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:02.