Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2012., 11:37   #61
Quote:
dedina tambura kaže: Pogledaj post
ili da je pijandura
Hahahaha, u svakom slučaju, znak da se "maniš ćorava posla"
__________________
Nobody is perfect... I am nobody ;)
Ludacha87 is offline  
Old 23.07.2012., 11:37   #62
Quote:
Ludacha87 kaže: Pogledaj post
Ako čitavu noć pije na tvoj račun, znači da je jebena sponzoruša.
ili da je pijandura
dedina tambura is offline  
Old 23.07.2012., 12:15   #63
najveća greška djevojaka, pogotovo mlađih je ta kaj se upicane da to nije normalno... curke pretjerujete... osobno sam skužila da mi likovi uletavaju kad sam najnesređenija (za moje pojmove...) i kad me boli kuki za to tko me gleda i tko ne i kad ne zujim okolo...
nije da baš sad lovim po vani tipove, al ono malo upada kaj sam doživjela, doživjela sam upravo kad sam izgledala najležernije moguće...

cura sa tonom šminke, petama od kilomear na kojima jedva stoji teško da će privući pažnju nekog momka toliko da joj ovaj uleti... i vjerojatnost da će joj se samo diviti sa strane je gotovo stopostotna...
__________________
"I don't weigh anything! I'm like a cloud!" Mindy L.
SitnaRiba is offline  
Old 23.07.2012., 12:25   #64
Quote:
Red Leader kaže: Pogledaj post
Ono, pogledaš curu, a ona okrene glavu s facom kao da joj se bljuje i u stilu ko si ti da si me se usudio pogledati. I kaj onda očekuje ulet nakon toga?
Pa takvoj ni ne trebaš uletavati. U većini slučajeva se na nekoj curi može primjetiti dali je otvorena i željna upoznavanja ili je onako previše napuhana i ima stav: "Šta ti mene imaš pogledati, a kamoli mi se približiti na pet metara?"
Ili ima onaj neki zid sa fasadom od pola metra oko sebe.

Mada kažem, to ne mora biti pravilo. Možda cura ima loš dan, ili ju je netko baš naživcirao pa joj ulet može biti savršen lijek na ranu.
__________________
Neću se bojati. Strah pobjeđuje um. Suočit ću se sa svojim strahom. Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene.
I have a competition in me.
I drink your milkshake! I drink it up!
Niska rasta man is offline  
Old 23.07.2012., 12:31   #65
Quote:
SitnaRiba kaže: Pogledaj post
najveća greška djevojaka, pogotovo mlađih je ta kaj se upicane da to nije normalno... curke pretjerujete... osobno sam skužila da mi likovi uletavaju kad sam najnesređenija (za moje pojmove...) i kad me boli kuki za to tko me gleda i tko ne i kad ne zujim okolo...
nije da baš sad lovim po vani tipove, al ono malo upada kaj sam doživjela, doživjela sam upravo kad sam izgledala najležernije moguće...

cura sa tonom šminke, petama od kilomear na kojima jedva stoji teško da će privući pažnju nekog momka toliko da joj ovaj uleti... i vjerojatnost da će joj se samo diviti sa strane je gotovo stopostotna...
...dok joj ne uleti neki koji ima visoko samopouzdanje i baci u sjenu sve dječačiće koji bi joj uletili, ali im je samopouzdanje na nuli.
Za nas sređene to je opet win - win situacija.
__________________
Nobody is perfect... I am nobody ;)
Ludacha87 is offline  
Old 23.07.2012., 12:37   #66
Quote:
Ludacha87 kaže: Pogledaj post
...dok joj ne uleti neki koji ima visoko samopouzdanje i baci u sjenu sve dječačiće koji bi joj uletili, ali im je samopouzdanje na nuli.
Za nas sređene to je opet win - win situacija.
ma nisu to bili dječačići bez samopouzdanja...

all in all najvažnije je da se ti osjećaš dobro i da ne škicaš okolo kao predator neki, nego da se zabavljaš i da ne dižeš zidine oko sebe ako te netko pogleda
__________________
"I don't weigh anything! I'm like a cloud!" Mindy L.
SitnaRiba is offline  
Old 23.07.2012., 12:37   #67
Quote:
Kaliopa- kaže: Pogledaj post
Frendice i ja smo primjetile nešto zbunjujuće i frustrirajuće. Radi se o tome da nam dečki uopće ne prilaze kad smo vani. Ono, sredimo se, upicanimo se, bez lažne skromnosti izgledamo super, i cijelu noć niko ne prilazi niti pokušava. Tu i tamo primjetimo poglede od strane muškog roda, i to je to, nema dalje. Ako nam neki i pridje onda je to obično neki pijan tip sa nekim glupim komentarom. Da napomenem da nismo u čoporu, znači ima nas u društvu od 2 do max. 4 cure, nismo okrenute jedna drugoj, ne djelujemo nedostupno ni ništa takvo, a opet dečki se drže na udaljenosti. Zaključile smo da nam je postalo nemoguće nać vani dečka, ili uopće upoznat nekog tipa na taj način. E sad pitanje je, di je problem, u nama ili u dečkima??
Cure koje čitaju, kakva su vaša iskustva s izlascima i upoznavanjem dečka na taj način?? Nama se čini da je to već postala nemoguća misija, pa tipično ženski tažimo grešku u sebi i mislimo si dal radimo nešto krivo? Čini mi se da je situacija bila drukčija prije koju godinu, ni izlasci više nisu što su bili.
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
cuj, kakve sam ja price slusao od muskog roda, a i od zenskog sto rade tipovima koji prilaze*.... ako ih je 25% istina, ne cudim se tvom postu


(*pa cak i natjecanja koja ce kojeg bolnije odjebat i odrat za cugu pritom)
Vidim, evolucija čini svoje. Pravila se igre mijenjaju.

Očekivano, logično, sve kako treba. Je li to početak raspada kulture uletavanja? Počinju li napokon muškarci igrati na realnije uloge?
Watch us again next week, same bat-time, same bat-channel…
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Old 23.07.2012., 12:38   #68
Quote:
Ludacha87 kaže: Pogledaj post
...dok joj ne uleti neki koji ima visoko samopouzdanje i baci u sjenu sve dječačiće koji bi joj uletili, ali im je samopouzdanje na nuli.
Za nas sređene to je opet win - win situacija.
Nobody is perfect... You are nobody
__________________
Neću se bojati. Strah pobjeđuje um. Suočit ću se sa svojim strahom. Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene.
I have a competition in me.
I drink your milkshake! I drink it up!
Niska rasta man is offline  
Old 23.07.2012., 12:41   #69
Quote:
Ludacha87 kaže: Pogledaj post
...dok joj ne uleti neki koji ima visoko samopouzdanje i baci u sjenu sve dječačiće koji bi joj uletili, ali im je samopouzdanje na nuli.
Za nas sređene to je opet win - win situacija.
moš misliti...

ako neki takav špreher i animator uleti u društvo djevojaka koje samo gledaju i očekuju Takvoga i ne zabavljaju se... znači kad god i gdje god se pojavi on će moći zabaviti društvo oko sebe i ako mu niti jedna ne zna parirati u zabavi ništa od ulova jer će prvom prilikom pronaći novo društvo koje će on opet moći dobro zabavljati... a teško da mu iti jedna iz takve skupine može parirati što se zabave tiče jer bi već ta bila animator takve ženske skupine... a što se izgleda tiče, to vjerujem njemu nije neki motiv druženja jer može uletiti svakoj, jer je animator

pa se vraćamo na početak... krenimo od sebe i zabavljajmo se a ostalo će doći u onom rangu koji možemo i znamo hendlati
android77 is offline  
Old 23.07.2012., 12:42   #70
Quote:
SitnaRiba kaže: Pogledaj post
ma nisu to bili dječačići bez samopouzdanja...

all in all najvažnije je da se ti osjećaš dobro i da ne škicaš okolo kao predator neki, nego da se zabavljaš i da ne dižeš zidine oko sebe ako te netko pogleda
That's my point
Nema to veze sa štiklama i minicama, cura može biti sređena, a opet opuštena, zabavljati se, smješiti, ništa privlačnije od toga, vjerujem.
Nije bitno što se nosi, bitno čime žena zrači.
Ako zrači nepristupačnošću, ili egoizmom, ili hladnoćom, ili hitno-mi-treba-tip-jer-ne-mogu-biti-sama-sa-sobom-priđi-mi-molim-te-energijom, onda teško da će itko prići...
__________________
Nobody is perfect... I am nobody ;)
Ludacha87 is offline  
Old 23.07.2012., 12:43   #71
Quote:
Niska rasta man kaže: Pogledaj post
Nobody is perfect... You are nobody
Zajebancija, nedojebani seksualno frustrirani dječače.
Pogledaj malo komentare i hitttnooo uleti nekoj curi, ali prije nabavi smisao za humor.

Quote:
android77 kaže: Pogledaj post
moš misliti...

ako neki takav špreher i animator uleti u društvo djevojaka koje samo gledaju i očekuju Takvoga i ne zabavljaju se... znači kad god i gdje god se pojavi on će moći zabaviti društvo oko sebe i ako mu niti jedna ne zna parirati u zabavi ništa od ulova jer će prvom prilikom pronaći novo društvo koje će on opet moći dobro zabavljati... a teško da mu iti jedna iz takve skupine može parirati što se zabave tiče jer bi već ta bila animator takve ženske skupine... a što se izgleda tiče, to vjerujem njemu nije neki motiv druženja jer može uletiti svakoj, jer je animator

pa se vraćamo na početak... krenimo od sebe i zabavljajmo se a ostalo će doći u onom rangu koji možemo i znamo hendlati
Znači, cure koje su lijepe i drže do sebe se ne znaju/ne mogu zabavljati i svaka od njih samo čeka da joj netko priđe?
Ehhh, uvijek komentari nesređenih i ne baš lijepih pojava sjebu ovakve teme.
Šteta
__________________
Nobody is perfect... I am nobody ;)
Ludacha87 is offline  
Old 23.07.2012., 12:49   #72
Quote:
Ludacha87 kaže: Pogledaj post
Zajebancija, nedojebani seksualno frustrirani dječače.
Pogledaj malo komentare i hitttnooo uleti nekoj curi, ali prije nabavi smisao za humor.



Znači, cure koje su lijepe i drže do sebe se ne znaju/ne mogu zabavljati i svaka od njih samo čeka da joj netko priđe?
Ehhh, uvijek komentari nesređenih i ne baš lijepih pojava sjebu ovakve teme.
Šteta
Nisi me skužila... nisam rekao da se sređene djevojke ne znaju zabavljati...
rekao sam ako samo stoje i ne zabavljaju se.... da niš od bilo kakvog samopouzdanog animatora koji im uleti jer će ih pojesti za doručak

a ako se zabavljaju.... drugi par rukava i naravno da će bolje klapati i s takvim samopouzdanim animatorom...
android77 is offline  
Old 23.07.2012., 12:50   #73
Quote:
Kaliopa- kaže: Pogledaj post
Frendice i ja smo primjetile nešto zbunjujuće i frustrirajuće. Radi se o tome da nam dečki uopće ne prilaze kad smo vani. Ono, sredimo se, upicanimo se, bez lažne skromnosti izgledamo super, i cijelu noć niko ne prilazi niti pokušava. Tu i tamo primjetimo poglede od strane muškog roda, i to je to, nema dalje. Ako nam neki i pridje onda je to obično neki pijan tip sa nekim glupim komentarom. Da napomenem da nismo u čoporu, znači ima nas u društvu od 2 do max. 4 cure, nismo okrenute jedna drugoj, ne djelujemo nedostupno ni ništa takvo, a opet dečki se drže na udaljenosti. Zaključile smo da nam je postalo nemoguće nać vani dečka, ili uopće upoznat nekog tipa na taj način. E sad pitanje je, di je problem, u nama ili u dečkima??
Cure koje čitaju, kakva su vaša iskustva s izlascima i upoznavanjem dečka na taj način?? Nama se čini da je to već postala nemoguća misija, pa tipično ženski tažimo grešku u sebi i mislimo si dal radimo nešto krivo? Čini mi se da je situacija bila drukčija prije koju godinu, ni izlasci više nisu što su bili.

Možete vi biti lijepe koliko god želite, ali ako na dečke ostavljate dojam kao da je prilazak vama gubljenje vremena i energije, jer prilazak vama vjerojatno neće uroditi ničime, onda vam je uzalud ljepota i uređenost.
Tomislav B is offline  
Old 23.07.2012., 12:52   #74
Quote:
Ludacha87 kaže: Pogledaj post
Ehhh, uvijek komentari nesređenih i ne baš lijepih pojava sjebu ovakve teme.
Šteta
Po komentaru se vidi da vječno gradiš zid oko sebe
android77 is offline  
Old 23.07.2012., 12:55   #75
Quote:
android77 kaže: Pogledaj post
Nisi me skužila... nisam rekao da se sređene djevojke ne znaju zabavljati...
rekao sam ako samo stoje i ne zabavljaju se.... da niš od bilo kakvog samopouzdanog animatora koji im uleti jer će ih pojesti za doručak

a ako se zabavljaju.... drugi par rukava i naravno da će bolje klapati i s takvim samopouzdanim animatorom...
Ja to pišem već peti put, ono što si ti sada napisao.
Samo sam se osvrnula na post u kojem je jedna cura rekla kako su joj najviše uletavali kad nije baš bila sređena, jer se očito muškarci boje sređenih žena.
Na to sam vratila kako se ne bi trebala žena prestati sređivati, samo čekati da joj priđe dečko koji će imati dovoljno muda da joj priđe, što je win - win situacija.
Nije bilo govora o zaavljanju i nezabavljanju.

Quote:
android77 kaže: Pogledaj post
Po komentaru se vidi da vječno gradiš zid oko sebe
Ovisi o kome se radi.
__________________
Nobody is perfect... I am nobody ;)
Ludacha87 is offline  
Old 23.07.2012., 12:56   #76
Quote:
SitnaRiba kaže: Pogledaj post
najveća greška djevojaka, pogotovo mlađih je ta kaj se upicane da to nije normalno... curke pretjerujete... osobno sam skužila da mi likovi uletavaju kad sam najnesređenija (za moje pojmove...) i kad me boli kuki za to tko me gleda i tko ne i kad ne zujim okolo...
nije da baš sad lovim po vani tipove, al ono malo upada kaj sam doživjela, doživjela sam upravo kad sam izgledala najležernije moguće...

cura sa tonom šminke, petama od kilomear na kojima jedva stoji teško da će privući pažnju nekog momka toliko da joj ovaj uleti... i vjerojatnost da će joj se samo diviti sa strane je gotovo stopostotna...
upravo to, sa svim tim pretjerivanjem uvijek izgledaš fejk i onda ti uleti netko tko je isto tako fejk. I možete cijelu večer glumiti jedno drugome...

I da, pojam sređenosti muški i žene ne shvaćaju na isti način. Većina cura se tak sredi da time zadivljuje samo druge ženske...
sethzg is offline  
Old 23.07.2012., 12:57   #77
Samo malo, jel' vi zbilja izlazite van kako biste pobrale frajere? Ono, sezona parenja je u tijeku, pa...

Ovo mi je totalno debilno, ali valjda svatko svoje zna.

Možda ste presređene pa frajeri misle da ste jeftine sponzoruše. Možda djelujete prehladno pa se frajeri boje. Možda je stvar u tom da je teže prići nekoj curi kad je u čoporu nego kad vas je dvije.

...a uz tolika možda, možda je i ono da niste toliko privlačne.
Urbanna is offline  
Old 23.07.2012., 12:59   #78
Quote:
Ludacha87 kaže: Pogledaj post
That's my point
Nema to veze sa štiklama i minicama, cura može biti sređena, a opet opuštena, zabavljati se, smješiti, ništa privlačnije od toga, vjerujem.
Nije bitno što se nosi, bitno čime žena zrači.
Ako zrači nepristupačnošću, ili egoizmom, ili hladnoćom, ili hitno-mi-treba-tip-jer-ne-mogu-biti-sama-sa-sobom-priđi-mi-molim-te-energijom, onda teško da će itko prići...
ma sam sam htjela reć da se curke ponekad toliko "srede" da izgledaju nakaradno... pogotovo mlađe curke... nabadaju u peturinama i uopće izgledaju jako strašno, makar su se možda sređivale satima (kaj mi isto nije jasno, al ok)...

stav "I don't give a shit" obično jako dobro prolazi kod momaka
__________________
"I don't weigh anything! I'm like a cloud!" Mindy L.
SitnaRiba is offline  
Old 23.07.2012., 13:04   #79
Quote:
SitnaRiba kaže: Pogledaj post
najveća greška djevojaka, pogotovo mlađih je ta kaj se upicane da to nije normalno... curke pretjerujete... osobno sam skužila da mi likovi uletavaju kad sam najnesređenija (za moje pojmove...) i kad me boli kuki za to tko me gleda i tko ne i kad ne zujim okolo...
nije da baš sad lovim po vani tipove, al ono malo upada kaj sam doživjela, doživjela sam upravo kad sam izgledala najležernije moguće...

cura sa tonom šminke, petama od kilomear na kojima jedva stoji teško da će privući pažnju nekog momka toliko da joj ovaj uleti... i vjerojatnost da će joj se samo diviti sa strane je gotovo stopostotna...
slazem se
decki se boje (pre)zgodnih cura
scootertechno is offline  
Old 23.07.2012., 13:04   #80
Quote:
Ludacha87 kaže: Pogledaj post
Ja to pišem već peti put, ono što si ti sada napisao.
Samo sam se osvrnula na post u kojem je jedna cura rekla kako su joj najviše uletavali kad nije baš bila sređena, jer se očito muškarci boje sređenih žena.
Na to sam vratila kako se ne bi trebala žena prestati sređivati, samo čekati da joj priđe dečko koji će imati dovoljno muda da joj priđe, što je win - win situacija.
Nije bilo govora o zaavljanju i nezabavljanju.



Ovisi o kome se radi.
Pročitao sam post koji je pisala da joj dečki uletavaju kad nije sređena, ali nije tu poanta bila u sređenosti ili ne već u opuštenosti... a kad si opušten onda se i zabavljaš....
Ne boje se dečki sređenih djevojaka, sigurno... nego se 'boje' onih koje se drže nedostupno bile sređene ili ne...


Ovo što si rekla da ovisi o kome se radi... hmmmm.... nadam se da je šala

Lijepo je kad je osoba konzistentna, kad se ponaša lijepo i prema prosjaku i prema princu na bijelom konju... to pokazuje i unutarnju snagu te osobe...

A niti jedna sređenost, tona pudera, a bogami niti zabava neće moći nadomjestiti karakteristiku takve osobe za koju se zna da je konzistentna i jaka iznutra....
android77 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger