Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li probali trojac
Žensko sam, jesam 48 7.08%
Žensko sam, nisam ali bi htjela 65 9.59%
Žensko sam, nisam, neželim 58 8.55%
Muško sam, jesam 159 23.45%
Muško sam, nisam ali bi htio 281 41.45%
Muško sam, nisam, neželim 67 9.88%
Glasovatelji: 678. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2015., 19:32   #201
Cool

Quote:
Alteregoisti kaže: Pogledaj post
Čitam i čitam i nikako mi nije jasno kako je netko uopće mogao naći nekoga na smokvi. Na smokvi najčešće kontakti završavaju tako da, na kraju, kad želiš nešto konkretizirati, shvatiš da si cijelo vrijeme razgovarala sa muškarcem.
Ja sam davno imala jedno ŽMŽ iskustvo i bilo mi je jako lijepo, curu smo dragi i ja upoznali na tulumu i desilo se.
Eh, sad imam dragog ponešto mlađeg od mene i silno bih mu željela priuštiti to iskustvo, ma i sebi, naravno - ne laje pas zbog sela nego zbog sebe Problem je u tome što smo se svi većinom zatvorili, nema više toliko tuluma na kojima bi se mogla upoznati zanimljiva bi-cura... jednostavno kod nas nema neki izbor portala gdje bi mogla naći ženu istog razmišljanja i želje za avanturom.
Ima li netko ovdje kakvu pametnu ideju kako i gdje doći do istomišljenica
imaš tu par cura na forumu, koje su slobodne i vole takve stvari...ali nećemo imenovati!
AntiB is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 15:03   #202
Quote:
AntiB kaže: Pogledaj post
imaš tu par cura na forumu, koje su slobodne i vole takve stvari...ali nećemo imenovati!
Koliko god voljela suptilnost, moram ti reci da si baš tease .
Mogao si barem dati neki hint.

Alteregoisti is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 19:51   #203
Sex u troje

Bila je tema ova, al se nesmije vise komentirati. Zanima me sta ljudi misle , tj oni koji su bili u ovoj kombinaciji dali mmf ili mff i oni koji imaju fantazije i misle ispunit to
angelo69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 20:38   #204
Quote:
angelo69 kaže: Pogledaj post
Bila je tema ova, al se nesmije vise komentirati. Zanima me sta ljudi misle , tj oni koji su bili u ovoj kombinaciji dali mmf ili mff i oni koji imaju fantazije i misle ispunit to
Eto, sad moze, spojeno s glavnom.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 00:11   #205


S obzirom da sam ja mjesanac, odnosno, pola Francuskinja, nije me stid reci ( pogotovo anonimno) da sam probala taj trojac. Ja , vrlo dobra prijateljica i naravno muskarac...Bilo SUPER Samo sto je muški element malo bio pogubljen, prvi mu put, pokušava se dokazati ali je bio na visini zadatka

Drifnitivno nije za nesigurne, ljubomorne, i ako je u pitanju par koji zeli da prob nesto novo i osvjezi vezu, vrlo je bitno da obje strane to iskreno zele, a ne da jedno udovolji drugom i sl. Tu stvari moraju biti jako jasne i konkretne. Mozda je meni bilo super upravo zato sto niko ni s kim nije u vezi, niti je zaljubljen bio. Ali deifinitivno cu ponoviti sa nekim iskusnijim i malo "divljim"

Sad samo jos mali komentar na (relativno) losu stranu trojca...

Jako je tesko naici na muskarca koji moze istodobno zadovoljiti jednako i kvalitetno dvije zene....KOliki god ljubavnik bio jedan na jedan, veoma je zahtjevno raditi duplo istovremeno. Naravno, pod uslovom da i te zene to vole i uzivaju, i da imaju velike apetite po pitanju sexa. Sve u svemu, sa pravim osobama, moze biti super iskustvo...

Sad ce se javiti sa komentarima: ''Ali kada nekoga volis, ne dijelis ga i bla bla bla''
__________________
This is the beginning of anything YOU want...

Zadnje uređivanje Array : 10.04.2015. at 00:36.
Array is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 00:35   #206
Quote:
Array kaže: Pogledaj post


S obzirom da sam ja mjesanac, odnosno, pola Francuskinja, nije me stid reci ( pogotovo anonimno) da sam probala taj trojac. Ja , vrlo dobra prijateljica i naravno muskarac...Bilo SUPER

Drifnitivno nije za nesigurne, ljubomorne, i ako je u pitanju par koji zeli da prob nesto novo i osvjezi vezu, vrlo je bitno da obje strane to iskreno zele, a ne da jedno udovolji drugom i sl. Tu stvari moraju biti jako jasne i konkretne. Mozda je meni bilo super upravo zato sto niko ni s kim nije u vezi, niti je zaljubljen bio. Ali deifinitivno cu ponoviti

Sad samo jos mali komentar na (relativno) losu stranu trojca...

Jako je tesko naici na muskarca koji moze istodobno zadovoljiti jednako i kvalitetno dvije zene....KOliki god ljubavnik bio jedan na jedan, veoma je zahtjevno raditi duplo istovremeno. Naravno, pod uslovom da i te zene to vole i uzivaju, i da imaju velike apetite po pitanju sexa. Sve u svemu, sa pravim osobama, moze biti super iskustvo...

Sad ce se javiti sa komentarima: ''Ali kada nekoga volis, ne dijelis ga i bla bla bla''
ooooo dragi manitua
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 09:19   #207
Cool

Quote:
Array kaže: Pogledaj post


S obzirom da sam ja mjesanac, odnosno, pola Francuskinja, nije me stid reci ( pogotovo anonimno) da sam probala taj trojac. Ja , vrlo dobra prijateljica i naravno muskarac...Bilo SUPER Samo sto je muški element malo bio pogubljen, prvi mu put, pokušava se dokazati ali je bio na visini zadatka

Drifnitivno nije za nesigurne, ljubomorne, i ako je u pitanju par koji zeli da prob nesto novo i osvjezi vezu, vrlo je bitno da obje strane to iskreno zele, a ne da jedno udovolji drugom i sl. Tu stvari moraju biti jako jasne i konkretne. Mozda je meni bilo super upravo zato sto niko ni s kim nije u vezi, niti je zaljubljen bio. Ali deifinitivno cu ponoviti sa nekim iskusnijim i malo "divljim"

Sad samo jos mali komentar na (relativno) losu stranu trojca...

Jako je tesko naici na muskarca koji moze istodobno zadovoljiti jednako i kvalitetno dvije zene....KOliki god ljubavnik bio jedan na jedan, veoma je zahtjevno raditi duplo istovremeno. Naravno, pod uslovom da i te zene to vole i uzivaju, i da imaju velike apetite po pitanju sexa. Sve u svemu, sa pravim osobama, moze biti super iskustvo...

Sad ce se javiti sa komentarima: ''Ali kada nekoga volis, ne dijelis ga i bla bla bla''
Sve odlicno receno, lako sta ce drugi reci, nek govore ionako smo svi anonimni..
Ja i cura isto imamo fantazije trojca ili para, al trojac vise sa jos jednim muskim, i misljenja smo da bolje dva muska mogu zadovoljit zenu neg muski dvi zene. A i sigurno bi sex bija kvalitetniji, nema "praznog hoda" hm
angelo69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 10:39   #208
Talking

Quote:
angelo69 kaže: Pogledaj post
Sve odlicno receno, lako sta ce drugi reci, nek govore ionako smo svi anonimni..
Ja i cura isto imamo fantazije trojca ili para, al trojac vise sa jos jednim muskim, i misljenja smo da bolje dva muska mogu zadovoljit zenu neg muski dvi zene. A i sigurno bi sex bija kvalitetniji, nema "praznog hoda" hm
zavisno od muškarca, ai žene...nisu svi libidi jednaki!

kod ŽMŽ varijante, super je ako su i cure pomalo bi...pa se one stignu malo ljubiti i maziti, dok mi ševimo jednu...recimo s guza ševiš malu, dok ti ona liže curu...super kombainacija!

kod MŽM varijante, važno je dogovoriti granice...i koje rupice su slobodne...ali u biti obično se to svede na "cuff-finger" pozu - često zvana i Honda-poza...
rijeđe je tu vaginalno i analno istovremeno...ili double-penetration (gotovo nikada)...
AntiB is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 10:49   #209
Sreća pa imamo Antisu, stručnjaka za poze i nazive istih

"Heroji tastature":klap:
__________________
This is the beginning of anything YOU want...
Array is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 10:59   #210
Talking

Quote:
Array kaže: Pogledaj post
Sreća pa imamo Antisu, stručnjaka za poze i nazive istih

"Heroji tastature":klap:
volio bih naći sada jednu, s kojom bi isprobao "ponovno" sve poze Kamasutre...ali mora biti gipka, jako gipka!
AntiB is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 11:01   #211
Quote:
AntiB kaže: Pogledaj post
volio bih naći sada jednu, s kojom bi isprobao "ponovno" sve poze Kamasutre...ali mora biti gipka, jako gipka!
Morao bi i ti onda stvarno pročitati tu knjigu
__________________
This is the beginning of anything YOU want...
Array is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 11:03   #212
Talking

Quote:
Array kaže: Pogledaj post
Morao bi i ti onda stvarno pročitati tu knjigu
znam je...od korica do korica...

pa znam da mi treba neka s Yoni srednjom ili većom!
AntiB is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 11:08   #213
Quote:
AntiB kaže: Pogledaj post
znam je...od korica do korica...

pa znam da mi treba neka s Yoni srednjom ili većom!
Neka se Molim vas neka Yoni ( srednja ili veća) javi Antisi. Očajan je..
__________________
This is the beginning of anything YOU want...
Array is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 11:11   #214
Been there, done that. Kao sto rekoh dosta puta, ne zanima me partnerica koja ne voli u troje. (bisex/heterofleksibilna)
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 11:11   #215
da, složio bih se da je bolje ako je u žmž varijanti ženske osobe za bi više
iako, osobno se dosta brzo oporavi čovjek gledajući to,pa može još koja runda

i moram reći da je ipak puno bolje kad s curom to radiš, poslje je uvijek skes puno bolji
šteta što u bližoj okolici Zagreba nema ok klubova za swing,s normalnim cijenama ulaza za parove ili samo parove
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 11:26   #216
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Been there, done that. Kao sto rekoh dosta puta, ne zanima me partnerica koja ne voli u troje. (bisex/heterofleksibilna)
Jos ako je poslusna .... Bingo!
__________________
This is the beginning of anything YOU want...
Array is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 11:27   #217
da se i ja sad pohvalim sa svojim iskustvom seksa u troje...

nemam ga.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 11:30   #218
Quote:
AntiB kaže: Pogledaj post
zavisno od muškarca, ai žene...nisu svi libidi jednaki!

kod ŽMŽ varijante, super je ako su i cure pomalo bi...pa se one stignu malo ljubiti i maziti, dok mi ševimo jednu...recimo s guza ševiš malu, dok ti ona liže curu...super kombainacija!

kod MŽM varijante, važno je dogovoriti granice...i koje rupice su slobodne...ali u biti obično se to svede na "cuff-finger" pozu - često zvana i Honda-poza...
rijeđe je tu vaginalno i analno istovremeno...ili double-penetration (gotovo nikada)...
Ma bolja je definitivno mžm , a double se nemora ni desiti, sve ovisi o situaciji..mada je poza dok je sevis zguza a ona pusi napetija puno..a sta se tice rupica bolje da se sve koriste, napetije je..i lipse se minjati malo u jednu malo u drugu..a zena bude skroz zadovoljena
angelo69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 11:31   #219
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
da se i ja sad pohvalim sa svojim iskustvom seksa u troje...

nemam ga.
Mozda i bude
angelo69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 12:09   #220
Quote:
Array kaže: Pogledaj post
Jos ako je poslusna .... Bingo!
Iskustvo me naucilo da je to sve stvar kako se u startu postavis i jednostavno ne radim kompromise po tim nekim kinky pitanjima.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger