Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2009., 10:50   #261
Quote:
Rade Kumitkata kaže: Pogledaj post
I sta Mostly, otici ces od jedne grupacije koja tezi za moci ka drugoj isto takvoj (samo mnogo goroj)???? To je resenje?
bez brige - kao što Roy reče, humor je rješenje. ne kanim bezglavo slijediti nikoga. ni crkvu, ni bilo koju drugu organizaciju.
a da je ta druga organizacija mnogo gora, to stvarno ne mogu znati. jedino što znam jest da sekularizaciju i ravnopravnost religijskih viđenja svijeta pozdravljam kao nešto dobro, i zdravo.

Zadnje uređivanje Mostly Harmless : 09.02.2009. at 11:24.
Mostly Harmless is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 12:07   #262
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Po toj sam logici i ja mason.

Treba nam samo treći, pa možemo i svoju ložu osnovati. I ponavljati da DIO nema nikakve veze s time…

Ako bude roštilj i piva ja sam mam` tam
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 15:28   #263
Quote:
Rade Kumitkata kaže: Pogledaj post
I sta Mostly, otici ces od jedne grupacije koja tezi za moci ka drugoj isto takvoj (samo mnogo goroj)???? To je resenje?
Definitivno. Pa tko pametan će vjerovati organizaciji koja je svoju moć i utjecaj stekla jedino na strahu i neznanju i posmrtnom životu svoje pastve?
Pay now, enjoy after death..
__________________
Smisao je cirkularni labirint u umu onih koji ga traže: Radujmo se bez povoda. Slavimo bezdan, prepoznajmo emisare biločega, uzašle sanjare, lutalice po strasti. Uzađimo po tutnjavi pjesme, od Najvećeg Oka krhotina rasutih kroz prostranstvo ponora. Podajmo se opijumu razvrata duginih boja u tmini. Strmoglavljujem se i uzlazim.
Ra-Hoor-Khuit is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 20:34   #264
Quote:
To nisu primjeri, govoriš preopćenito. Što to uzimaju od svake vjere i kako to iskrivljuju? Imaš li konačno kakav konkretan primjer?

Vidiš, nisi pametno izabrao da se predstavljaš hospitalcem, znaš li kako lijepo ovdje možemo o vitezovima malte i dalje? Reci mi nešto o hijerarhiji i nazivima činova. I mislio sam.

Zato, kad se sljedeći put kad se igraš zamišljenim ulogama, izaberi nešto koncizno i nedvosmisleno
U Hrvatskoj smo poznati kao Bolnički red Milosrdne braće sv. Ivana od Boga. Malo si prolistaj internet. Toliko pameti valjda imas. Zahvaljujući poticaju dr. Antun Škvorčević nas vraća u Hrvatsku. No možda si čuo i naziv Božjaci. Osobno kao Hospitalac pripadam pod jurisdikciju samog Pape tj. Velikog Meštra kojeg ovlasti. Onaj red na Malti sa TV-a je ukras. Priča za malu djecu. Tradicija jedne zemlje. Sovrano Militare Ordine Ospedaliero di San Giovanni di Gerusalemme di Rodi e di Malta (je puni naziv na talijanskome). Posjedujemo dvije zgrade u Rimu. Rezidencija Velikog meštra Palazzo Malta u Via dei Condotti 68, blizu poznatog Španjolskog trga (Piazza di Spagna) u Rimu i Villa Malta. No obije su izvan jurisdikcije same Italije. Imamo atribut države. Sami sebi praktički gospodarimo. Putujemo sa UN-ovim promatračima i osobno sam bio u Somaliji 2004/2005. Bavimo se humanitarnim radom i medicinskim intervencijama.

Održavamo diplomatske odnose sa svim državama. Trenutno nas vodi Fra' Matthew Festing. Također red je član WHO, UN, UNESCO-a i EU. Priznajemo kanonsko pravo. Nema kaznenih zakona i pravosuđa. Jer ne pripadamo pod ničiju jurisdikciju i imamo imunitet na pravosuđe bilo koje zemlje.


http://www.orderofmalta.org/english
Službena stranica.

Adamovich Čepinski, Nikola barun veleposlanik reda za Hrvatsku
Članovi misije:
dr. JOACHIM KRAUSKOPF, Savjetnik
Dam ti i broj telefona i e mail ako treba.

Struktura. I to si pitao.

Glavni je Princ ili Veliki Meštar, Magister
Zatim ide Glavni Zapovijednik
Pa Glavni Kancelar
Onda Glavni Hospitalac

Zatim osobe za Odnose sa javnošću, Dobavljači, Promatrači, Humanitarci i obični ljudi poput mene koji pomažu i čine dobra djela.

No opet sve se grana na tri razreda ili tri klase. Jel hoćeš malo o njima. Nema smisla jel ionako ću za ovo pobrati offtopic jedan lijepi. Ali sam ti bar odgovorio na pitanje. Moj red nije samo katolički zadrti red, moj red se bavi humanitarnim radom i pomaže ljudima kojima je pomoć potrebna. I drago mi je da sam nakon godina čekanja postao njihov član. Svojim se redom i djelom ponosim. I ne dovodi u upit ovo što pišem ili ne pljuj po radu cijele organizacije. Toliko poštovanja prema ljudima koji žive u groznim uvjetima imaj! A i prema onima koji u svemu ovome sudjeluju i za čiju dobrobit rade.

Hvala.
House M.D. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 20:39   #265
Quote:
House M.D. kaže: Pogledaj post
U Hrvatskoj smo poznati kao Bolnički red Milosrdne braće sv. Ivana od Boga. Malo si prolistaj internet. Toliko pameti valjda imas. Zahvaljujući poticaju dr. Antun Škvorčević nas vraća u Hrvatsku. No možda si čuo i naziv Božjaci. Osobno kao Hospitalac pripadam pod jurisdikciju samog Pape tj. Velikog Meštra kojeg ovlasti. Onaj red na Malti sa TV-a je ukras. Priča za malu djecu. Tradicija jedne zemlje. Sovrano Militare Ordine Ospedaliero di San Giovanni di Gerusalemme di Rodi e di Malta (je puni naziv na talijanskome). Posjedujemo dvije zgrade u Rimu. Rezidencija Velikog meštra Palazzo Malta u Via dei Condotti 68, blizu poznatog Španjolskog trga (Piazza di Spagna) u Rimu i Villa Malta. No obije su izvan jurisdikcije same Italije. Imamo atribut države. Sami sebi praktički gospodarimo. Putujemo sa UN-ovim promatračima i osobno sam bio u Somaliji 2004/2005. Bavimo se humanitarnim radom i medicinskim intervencijama.

Održavamo diplomatske odnose sa svim državama. Trenutno nas vodi Fra' Matthew Festing. Također red je član WHO, UN, UNESCO-a i EU. Priznajemo kanonsko pravo. Nema kaznenih zakona i pravosuđa. Jer ne pripadamo pod ničiju jurisdikciju i imamo imunitet na pravosuđe bilo koje zemlje.


http://www.orderofmalta.org/english
Službena stranica.

Adamovich Čepinski, Nikola barun veleposlanik reda za Hrvatsku
Članovi misije:
dr. JOACHIM KRAUSKOPF, Savjetnik
Dam ti i broj telefona i e mail ako treba.

Struktura. I to si pitao.

Glavni je Princ ili Veliki Meštar, Magister
Zatim ide Glavni Zapovijednik
Pa Glavni Kancelar
Onda Glavni Hospitalac

Zatim osobe za Odnose sa javnošću, Dobavljači, Promatrači, Humanitarci i obični ljudi poput mene koji pomažu i čine dobra djela.

No opet sve se grana na tri razreda ili tri klase. Jel hoćeš malo o njima. Nema smisla jel ionako ću za ovo pobrati offtopic jedan lijepi. Ali sam ti bar odgovorio na pitanje. Moj red nije samo katolički zadrti red, moj red se bavi humanitarnim radom i pomaže ljudima kojima je pomoć potrebna. I drago mi je da sam nakon godina čekanja postao njihov član. Svojim se redom i djelom ponosim. I ne dovodi u upit ovo što pišem ili ne pljuj po radu cijele organizacije. Toliko poštovanja prema ljudima koji žive u groznim uvjetima imaj! A i prema onima koji u svemu ovome sudjeluju i za čiju dobrobit rade.

Hvala.
"pljuj" teška je to riječ za upotrebu koju ti upotrebljavaš bez obzira na masone.
Slažeš li se?
kretnjaimir is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 10.02.2009., 20:43   #266
Ovim tvojim gore postom(house M.D) regrutirao si 10 novih masona,nije ti valjda to cilj?
kretnjaimir is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 10.02.2009., 20:47   #267
Quote:
Ovim tvojim gore postom(house M.D) regrutirao si 10 novih masona,nije ti valjda to cilj?
Daj mi pojasni što je pjesnik htio reći?
House M.D. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 21:06   #268
Quote:
huntruder38 kaže: Pogledaj post
Evo, na ovoj stranici možete naći odgovore na neka od ovih pitanja.
Za one koje zanima....
Kad netko priča gluposti, svi vide, kad netko da nešto originalno vezano za temu o kojoj se priča, nigdje nikoga..

Evo, ovdje su "Velika loža starih i prihvaćenih slobodnih zidara Hrvatske" i "Vrhovno vijeće starog i prihvaćenog slobodnozidarskog škotskog reda za Hrvatsku " napravili web-stranicu i napisali o sebi, svojim ciljevima, redovima, i svemu što se u javnosti o njima pouzdano može saznati....

Pročitajte, a onda recite da su sotonisti...

http://www.freemasonry-croatia.org/
__________________
Pet uskličnika za redom je jasan znak mentalne nestabilnosti.
huntruder38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 03:53   #269
Quote:
House M.D. kaže: Pogledaj post
U Hrvatskoj smo poznati kao Bolnički red Milosrdne braće sv. Ivana od Boga. Malo si prolistaj internet. Toliko pameti valjda imas. Zahvaljujući poticaju dr. Antun Škvorčević nas vraća u Hrvatsku. No možda si čuo i naziv Božjaci. Osobno kao Hospitalac pripadam pod jurisdikciju samog Pape tj. Velikog Meštra kojeg ovlasti. Onaj red na Malti sa TV-a je ukras. Priča za malu djecu. Tradicija jedne zemlje. Sovrano Militare Ordine Ospedaliero di San Giovanni di Gerusalemme di Rodi e di Malta (je puni naziv na talijanskome). Posjedujemo dvije zgrade u Rimu. Rezidencija Velikog meštra Palazzo Malta u Via dei Condotti 68, blizu poznatog Španjolskog trga (Piazza di Spagna) u Rimu i Villa Malta. No obije su izvan jurisdikcije same Italije. Imamo atribut države. Sami sebi praktički gospodarimo. Putujemo sa UN-ovim promatračima i osobno sam bio u Somaliji 2004/2005. Bavimo se humanitarnim radom i medicinskim intervencijama.
Ne blefiraj. Čini mi se da si već imao nekoliko inkarnacija na forumu, niti jedna nije dovela do uzivšenja. Jedino ako nisi jedan od onih ubožnika koji navlači tajice i trčkara okolo sa mačem i plaštom dok izgovara latinske fraze koje ni sam ne razumije. Tu je i matija vuica upala, a to možeš i sam doma. Ništa posebno zanimljivo. Netrebam ja listati internet, mene više brine tvoja kronična neuvjerljivost u raspravi. Svaki put kakda googlaš materijal da odgovoriš, padneš još tri stepenice niže. Ne tražim redove nasumično povezanih rečenica, ono što ja tebe konstantno tražim je da mi argumentiraš ono o čemu pišeš. Začudo, to još uvijek nisi uspio.

Quote:
House M.D. kaže: Pogledaj post
Održavamo diplomatske odnose sa svim državama. Trenutno nas vodi Fra' Matthew Festing. Također red je član WHO, UN, UNESCO-a i EU. Priznajemo kanonsko pravo. Nema kaznenih zakona i pravosuđa. Jer ne pripadamo pod ničiju jurisdikciju i imamo imunitet na pravosuđe bilo koje zemlje.

http://www.orderofmalta.org/english
Službena stranica.

Adamovich Čepinski, Nikola barun veleposlanik reda za Hrvatsku
Članovi misije:
dr. JOACHIM KRAUSKOPF, Savjetnik
Dam ti i broj telefona i e mail ako treba.

Struktura. I to si pitao.

Glavni je Princ ili Veliki Meštar, Magister
Zatim ide Glavni Zapovijednik
Pa Glavni Kancelar
Onda Glavni Hospitalac

Zatim osobe za Odnose sa javnošću, Dobavljači, Promatrači, Humanitarci i obični ljudi poput mene koji pomažu i čine dobra djela.

No opet sve se grana na tri razreda ili tri klase. Jel hoćeš malo o njima. Nema smisla jel ionako ću za ovo pobrati offtopic jedan lijepi. Ali sam ti bar odgovorio na pitanje. Moj red nije samo katolički zadrti red, moj red se bavi humanitarnim radom i pomaže ljudima kojima je pomoć potrebna. I drago mi je da sam nakon godina čekanja postao njihov član. Svojim se redom i djelom ponosim. I ne dovodi u upit ovo što pišem ili ne pljuj po radu cijele organizacije. Toliko poštovanja prema ljudima koji žive u groznim uvjetima imaj! A i prema onima koji u svemu ovome sudjeluju i za čiju dobrobit rade.
Ova tvoja predstava i šepurenje uopće nije impozantno. Širiš krila kao mladi puran, a odgovora na pitanja nemaš. Flejmaš sa kilometrima pastea i istisnutim tekstovima sa googla no meni se neda pretakati iz šuljeg u prazno sa tobom, jer mi nije gušt hraniti trollove. Drobiš i ono što te se ne pita ali daj se ti ipak vrati na ono o čemu se raspravlja, ok?

Da ne pobjegneš predaleko u svojoj predstavi: odgovori na postavljena pitanja o slobodnim zidarima. Dakle, želim da raspravljamo o konkretnim stvarima. I probaj se suzdržati od googlanja i ljepljenja raznih pamfleta.

ps. prema kome to nemam poštovanja i po čemu pljujem? Ovi pokušaj obrnute psihologije su već stvarno anakroni
__________________
Duodecim Principia "Treba dijalog čovjek-čovjek." by kretnjaimir (c)

Zadnje uređivanje Solemnis : 12.02.2009. at 04:14.
Solemnis is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 12.02.2009., 08:30   #270
''Kamen koji odbacise zidari posta glava od ugla. Svaki koji padne na njega razbice se i na kojeg padne satrece se!''-Hristove rijeci iz Evangelija (o zidarima)
__________________
Ljubav je Božja ocean bezobalni... Sokolovo oro Blagosloven jesi Gospodi
Rade Kumitkata is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 12:00   #271
Quote:
Ne blefiraj. Čini mi se da si već imao nekoliko inkarnacija na forumu, niti jedna nije dovela do uzivšenja. Jedino ako nisi jedan od onih ubožnika koji navlači tajice i trčkara okolo sa mačem i plaštom dok izgovara latinske fraze koje ni sam ne razumije. Tu je i matija vuica upala, a to možeš i sam doma. Ništa posebno zanimljivo. Netrebam ja listati internet, mene više brine tvoja kronična neuvjerljivost u raspravi. Svaki put kakda googlaš materijal da odgovoriš, padneš još tri stepenice niže. Ne tražim redove nasumično povezanih rečenica, ono što ja tebe konstantno tražim je da mi argumentiraš ono o čemu pišeš. Začudo, to još uvijek nisi uspio.
Ne trčim okolo sa mačem. Daj se informiraj. Pa nemaš pojma o čemu ja pričam a tu bi htio da ti pišem o masonima. Ne znaš ništa o redu. Čitaš ono što hoćeš.

Quote:
Ova tvoja predstava i šepurenje uopće nije impozantno. Širiš krila kao mladi puran, a odgovora na pitanja nemaš. Flejmaš sa kilometrima pastea i istisnutim tekstovima sa googla no meni se neda pretakati iz šuljeg u prazno sa tobom, jer mi nije gušt hraniti trollove. Drobiš i ono što te se ne pita ali daj se ti ipak vrati na ono o čemu se raspravlja, ok?

Da ne pobjegneš predaleko u svojoj predstavi: odgovori na postavljena pitanja o slobodnim zidarima. Dakle, želim da raspravljamo o konkretnim stvarima. I probaj se suzdržati od googlanja i ljepljenja raznih pamfleta.


Iako rasprava sa tobom nema smisla. Jer vidis sto hoces i cujes takoder. Granice tvog svijeta su užasno male. Masoni ili slobodni zidari iskrivljuju sva vjerovanja. poput New Age. Uzimaju od svega po malo i to je bogohulno. Kratko i jasno. ako napišem više nećeš razumijeti ili ćeš to shvatiti kao copy paste foru..
ps. prema kome to nemam poštovanja i po čemu pljujem? Ovi pokušaj obrnute psihologije su već stvarno anakroni
House M.D. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 14:49   #272
Quote:
House M.D. kaže: Pogledaj post
Ne trčim okolo sa mačem. Daj se informiraj. Pa nemaš pojma o čemu ja pričam a tu bi htio da ti pišem o masonima. Ne znaš ništa o redu. Čitaš ono što hoćeš.

Iako rasprava sa tobom nema smisla. Jer vidis sto hoces i cujes takoder. Granice tvog svijeta su užasno male. Masoni ili slobodni zidari iskrivljuju sva vjerovanja. poput New Age. Uzimaju od svega po malo i to je bogohulno. Kratko i jasno. ako napišem više nećeš razumijeti ili ćeš to shvatiti kao copy paste foru..
Ovdje nije riječ o tebi i tvojoj predstavi, zato se vrati na bitno. Pošto si se osjećao važnim da mi citiraš upise, ponovno ću te upitati: koja to vjerovanja masoni iskrivljuju i što to točno? Odgovori već jednoć. Poimenice navedi što to iskrivljuju.
__________________
Duodecim Principia "Treba dijalog čovjek-čovjek." by kretnjaimir (c)
Solemnis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 14:59   #273
Evo i ja se pridružujem zahtjevu.
Amo na sunce koja to iskrivljenja Masoni propovjedaju?
Ako ne znaš udalji se s ove teme i ne pričaj priče tipa rekao ovaj(Crkva ili Radin prijatelj).
Konkretno i to u podne kad je najveće sunce reci o tim navodnim iskrivljenjima.
Da pred svjetlom svi vidimo ta iskrivljenja.
kretnjaimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 15:24   #274
Iskrivljenje da katolička vjera nije jedina.. to njih najviše boli.
__________________
Smisao je cirkularni labirint u umu onih koji ga traže: Radujmo se bez povoda. Slavimo bezdan, prepoznajmo emisare biločega, uzašle sanjare, lutalice po strasti. Uzađimo po tutnjavi pjesme, od Najvećeg Oka krhotina rasutih kroz prostranstvo ponora. Podajmo se opijumu razvrata duginih boja u tmini. Strmoglavljujem se i uzlazim.
Ra-Hoor-Khuit is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 15:27   #275
Quote:
Solemnis kaže: Pogledaj post
Ovdje nije riječ o tebi i tvojoj predstavi, zato se vrati na bitno. Pošto si se osjećao važnim da mi citiraš upise, ponovno ću te upitati: koja to vjerovanja masoni iskrivljuju i što to točno? Odgovori već jednoć. Poimenice navedi što to iskrivljuju.
Ponuditi ću odgovor na postavljeno pitanje, u nekoliko navrata, iako nije
upućeno meni. Na prethodnoj stranici sam upisom odgovorila koja to vjero-
vanja masoni iskrivljuju i što to točno. Navedeno je u detalje o čemu se
radi kad su masoni u pitanju. Isto tako je nick huntruder38 ponudio linkove
koje može pogledati svatko koga interesira što su i tko su masoni. Mislim
da je to dovoljno te da nije potrebno davati tolike važnosti masonima.
good angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 15:34   #276
Da, my dear, ali masoni su odlični imaginarni neprijatelji da bi se naivnoj pastvi utjerivao strah u kosti..
Da nema njih, morali bi se neki drugi unutrašnji neprijatelj. Jedino pastva koja drhti od straha je dobra pastva.
__________________
Smisao je cirkularni labirint u umu onih koji ga traže: Radujmo se bez povoda. Slavimo bezdan, prepoznajmo emisare biločega, uzašle sanjare, lutalice po strasti. Uzađimo po tutnjavi pjesme, od Najvećeg Oka krhotina rasutih kroz prostranstvo ponora. Podajmo se opijumu razvrata duginih boja u tmini. Strmoglavljujem se i uzlazim.
Ra-Hoor-Khuit is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 15:36   #277
Quote:
good angel kaže: Pogledaj post
Ponuditi ću odgovor na postavljeno pitanje, u nekoliko navrata, iako nije
upućeno meni. Na prethodnoj stranici sam upisom odgovorila koja to vjero-
vanja masoni iskrivljuju i što to točno. Navedeno je u detalje o čemu se
radi kad su masoni u pitanju. Isto tako je nick huntruder38 ponudio linkove
koje može pogledati svatko koga interesira što su i tko su masoni. Mislim
da je to dovoljno te da nije potrebno davati tolike važnosti masonima.
Zašto ti good angel to ne bi ovde objasnila?
Pa da se može replicirati ako to bude potrebno.
Jer kako linku na nekoj stranici replicirati?
Treba dijalog čovjek-čovjek.

Ako vam nije cilj dijalog s čovjekom,onda se udaljite s teme.

Neka dodju ljudi koji će to objasniti i stati iza toga i na tražena
protupitanja odgovarati.
kretnjaimir is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 12.02.2009., 15:57   #278
Quote:
kretnjaimir kaže: Pogledaj post
Zašto ti good angel to ne bi ovde objasnila?
Pa da se može replicirati ako to bude potrebno.
Jer kako linku na nekoj stranici replicirati?
Treba dijalog čovjek-čovjek.

Ako vam nije cilj dijalog s čovjekom,onda se udaljite s teme.

Neka dodju ljudi koji će to objasniti i stati iza toga i na tražena
protupitanja odgovarati.
Napisala sam na prethodnoj stranici tekst, ne link, može se pročitati
i replicirati ako je potrebno. Mislim da je to dobar temelj za diskusiju.
good angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 16:07   #279
Quote:
Ra-Hoor-Khuit kaže: Pogledaj post
Da, my dear, ali masoni su odlični imaginarni neprijatelji da bi se naivnoj pastvi utjerivao strah u kosti..
Da nema njih, morali bi se neki drugi unutrašnji neprijatelj. Jedino pastva koja drhti od straha je dobra pastva.
Mislim i vjerujem da Crkvi nije potrebno, niti ide za time, da želi imati
neprijatelje već je prijateljski orjentirana prema svakome. No, nažalost,
ima onih koji to nisu, već žele negativno utjecati i slomiti kršćanski
nauk.... to je činjenica koja egzistira kroz dugo vrijeme. Osobno pripadam
pastvi kršćanskog nauka, nitko mi ne prijeti strahom unutar crkve, slo-
bodna sam raditi što želim te mogu reći da ne drhtim od nikakovog straha,
naprotiv... radujem se svemu što je lijepo, a masoni to zaista nisu koliko
god se nastojali prekriti velom ljepote ... vrlo je transparentan, što je česta
riječ u današnjem žargonu.
good angel is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 12.02.2009., 16:11   #280
Quote:
good angel kaže: Pogledaj post
Ponuditi ću odgovor na postavljeno pitanje, u nekoliko navrata, iako nije
upućeno meni. Na prethodnoj stranici sam upisom odgovorila koja to vjero-
vanja masoni iskrivljuju i što to točno. Navedeno je u detalje o čemu se
radi kad su masoni u pitanju. Isto tako je nick huntruder38 ponudio linkove
koje može pogledati svatko koga interesira što su i tko su masoni. Mislim
da je to dovoljno te da nije potrebno davati tolike važnosti masonima.
Vjerujem da ti neće biti teško ponoviti upise ako si si već dala truda da ih napišeš, pretraživanje foruma ni nije uža specijalnost. Budi slobodna da primjetiš da ne iskam linkove stranica masonskih loža nego vodim dijalog sa sveznadarima.

A dio o ne davanju važnosti masonima je oksimoron - primjeti se nalazimo na temi naslovom "Tko su masoni?"
__________________
Duodecim Principia "Treba dijalog čovjek-čovjek." by kretnjaimir (c)
Solemnis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:10.