Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Nekretnine

Nekretnine Vlasništvo, posjed, gruntovnica, porezi i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2016., 20:10   #1
Question Izbacivanje iz stana

Ovako imam jedno pitanje... Živio sam sa ocem u stanu koji je u njegovom vlasnistvu cirka 15 godina, on se iselio te vec zivim godinu dana sam u tome stanu i sad nastaje problem... Želi me izbaciti iz stana i prodati isti a ja ne zelim a nisam ni pri financijskim sredstvima trenutno da se iselim. Jedinac sam i imam prebivaliste ovdje vise od desetljeca pa me zanima koje su moje opcije ako ne zelim iselit.. dali imam uopče kakva prava? I što ako npr promijeni bravu dok ja nisam kod kuce... molim hitno neke savjete :/
bladeee666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 20:58   #2
Quote:
bladeee666 kaže: Pogledaj post
Ovako imam jedno pitanje... Živio sam sa ocem u stanu koji je u njegovom vlasnistvu cirka 15 godina, on se iselio te vec zivim godinu dana sam u tome stanu i sad nastaje problem... Želi me izbaciti iz stana i prodati isti a ja ne zelim a nisam ni pri financijskim sredstvima trenutno da se iselim. Jedinac sam i imam prebivaliste ovdje vise od desetljeca pa me zanima koje su moje opcije ako ne zelim iselit.. dali imam uopče kakva prava? I što ako npr promijeni bravu dok ja nisam kod kuce... molim hitno neke savjete :/
posto je stan njegov nemas nikakvih prava.
on nemoze samo promijenit bravu i izbacit te na ulicu jer legalno zivis tu ali stan je njegov i on moze sa njim sto zeli i na kraju ces se morati iseliti milom ili silom pa je zato najbolje da se dogovoris sa ocem da ti recimo da 3-4 mjeseca dok se snadjes
Micek123456 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:31.