Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2022., 16:38   #1
Trač vol. 31 - @DOSTA!!! SAD JE DOSTA!!!

Vol. 30

ebote


STORY DOZNAJE: Igor Kojić postao bliski prijatelj Milana Popovića, zajedno su čak i slavili Igorov rođendan
__________________
Zbog jedne ljubavi s kojom se rodimo .....
Zloba je neograničeno oružje ograničenih ljudi!

Zadnje uređivanje Sabaa : 25.08.2022. at 08:47.
spalatinaS is offline  
Old 24.08.2022., 16:39   #2
Quote:
GreenEyedPea kaže: Pogledaj post
Jedino isti triko za gimnastiku.
Maddie cijelo vrijeme plese i giba se, a ova ukipljena stoji i drzi se za pizzu i dekolte okruzena gangom.
aha, nisam vidjela remek djelo
My Name Is... is offline  
Old 24.08.2022., 16:41   #3
Ono što posredno znam za Dikana od ljudi koji su se družili s njim u mladosti jest da je oduvijek bio đubre i primitivac samo je bio zgodan i žene su padale na njega.

Vlatku stvarno ne volim no ono Dikanovo bacanje vj. prstena na TV-u mi je bilo dno dna i nitko ne zaslužuje takav tretman, a on se prema njoj ponio baš kao govno Što ne iznenađuje, vjerojatno bi i Ena završila slično da je ostala živa. Niti Vlatki zavidim na tome što je odgajala malu, zajebano je to kad nije tvoje dijete - šta god da napraviš disciplinski, a što bi inače za biološkog roditelja bilo smatrano pod normalno, tebe sutra mogu optužiti za zlostavljanje.

Pauletić je mislim trenutno mi najljigavija seljačina u Hrvata, onako jalno i primitivno stvorenje ne rađa se često. Za fizičko nasilje ne znam, ali psihičko maltretiranje druge žene a i djece je bilo na nivou. Kako osvaja te ženske ne znam, ali mislim da će i ovoj trenutnoj kad tad dopizdit.
__________________
The fact that no one understands you doesn't make you an artist
Patsy is offline  
Old 24.08.2022., 16:41   #4
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
pa za Latina sigurno znam da je gay, kao i da nije on u vrijeme Latinice imao nikakve dvojbe glede svoje seksualnosti. dapače, iz nekoliko izvora sam čula da je on baš "tetka" i ima pasivnu ulogu, tako da nije mogao sliniti nad njom osim ak ga nije šlagiralo usred emisije.. a to znamo da nije

ali ti ćeš me vrlo lako demantirati.. lijepo staviš link te Latinice di on slini i ja se pokrijem ušima. ne vidim problem


t
Nije Latinica kaj bi ona delala v Latinici.. bio je intervju s pocetaka i njegovih i njezinih relativno, ne vjerujem da se moze naci, na youtubeu nema. Bila je silno senzualna i koketirala s njim... Mozda ga je doista seksualno nqpalila ili je glumio, poanta je da tvrdis da je nemoguce jer ti nisi gledala...
Arijela is offline  
Old 24.08.2022., 16:42   #5
Quote:
GreenEyedPea kaže: Pogledaj post
Polako se pretvara u materijal za Jurilja.
Nova Mia Franjic, bu stricek Dragan kupil plasticne cice, mama je platila crnu periku i tesku sminku.
Steta sta je ucinila od sebe vokal je joj bio izvrstan u onom talent show i kad je pjevala Listen ...
__________________
Zbog jedne ljubavi s kojom se rodimo .....
Zloba je neograničeno oružje ograničenih ljudi!
spalatinaS is offline  
Old 24.08.2022., 16:42   #6
Quote:
spalatina-nyc kaže: Pogledaj post
ebote


STORY DOZNAJE: Igor Kojić postao bliski prijatelj Milana Popovića, zajedno su čak i slavili Igorov rođendan
jebeno

sta je to u milančetu pa je uspio zavest i musko i zensko?
My Name Is... is offline  
Old 24.08.2022., 16:43   #7
Quote:
brenda walsh kaže: Pogledaj post
A jebiga, kad se udaš za ofucanog i rabljenog, možeš samo trpit njegovo derište, nije tvoje da ga discipliniraš i odgajaš
Pa kad se žena uda za udovca ili muškarac za udovicu, isto tako i razvedeni s djecom, šta novi partneri ništa ne bi trebali imat s odgojem i discipliniranjem djece?!
MorskaPatkica is offline  
Old 24.08.2022., 16:44   #8
Quote:
spalatina-nyc kaže: Pogledaj post
ebote


STORY DOZNAJE: Igor Kojić postao bliski prijatelj Milana Popovića, zajedno su čak i slavili Igorov rođendan
EBOTE dosel s malim Acom

Uzvanici na slavlju ostali su nemalo iznenađeni kad se na slavlju pojavio bivši Severinin partner Milan Popović s kojim je Igor često javno polemizirao i izmjenjivao uvrede dok je bio u braku s našom najpopularnijom pjevačicom.

No, dolaskom na ovaj rođendan i zajedničkim druženjem obojica su pokazala kako su izgleda zakopali ratne sjekire i postali bliski prijatelji. A da iznenađenje bude još veće, Milan je na rođendan poveo i 11-godišnjeg sina Aleksandra kojeg ima sa Severinom jer dječak zadnje tjedne ljetnih praznika provodi upravo s ocem u Srbiji.
GreenEyedPea is offline  
Old 24.08.2022., 16:45   #9
Koji frikovi

Iako Igor Kojić nije objavio ništa na svojim društvenim mrežama sa svojeg rođendanskog slavlja, 4. kolovoza objavio je selfie s nejasnom porukom 'Winter is coming'.

Par dana kasnije, 13. kolovoza na svom Facebook profilu, Milan Popović objavio je identičnu poruku 'Winter is coming'

uz ilustraciju putokaza za selo 'Popovići Kojići' pored Knina što je nesumnjivo poruka Severini da su se i Popovići i Kojići sada udružili protiv nje i da u predstojećoj zimi neće imati mira.

Winter is coming
moze bit naslov nove teme iza ove kaj je vec trebala bit.
Natukle smo 544 strane, a nema nove teme?
GreenEyedPea is offline  
Old 24.08.2022., 16:50   #10
Quote:
Resting b face kaže: Pogledaj post
A kod Sevke ne? Pa Vargek npr, tko se ne bi ludo zaljubio
ma nije uopce usporedivo. sevka je daleko manje romanticna nego janja.

Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
jel ovo baca na spot chandlier i maddie ziegler?
da!

Quote:
Resting b face kaže: Pogledaj post
Sia za sirotinju.
e ovo!

nisam gledala spot, zakljucila sam po ovim fotkama, chandelier mi je bio prva asocijacija.
countrywoman is offline  
Old 24.08.2022., 16:51   #11
ne mogu dočekat da vidim sta su ova dvojica smislila
My Name Is... is offline  
Old 24.08.2022., 16:54   #12
Možda je Milan samo doveo malog Igoru na rođendan pa novinari zakuhali priču. Ne bi bilo prvi put.

MorskaPatkica is offline  
Old 24.08.2022., 16:56   #13
tomiceeeee, ne mrdaj nikuda!
countrywoman is offline  
Old 24.08.2022., 16:56   #14
Quote:
MorskaPatkica kaže: Pogledaj post
Možda je Milan samo doveo malog Igoru na rođendan pa novinari zakuhali priču. Ne bi bilo prvi put.

Aha i novinari mu hakirali Instu/FB i ovo objavili? I Kojicu isto?


Strepimo!
GreenEyedPea is offline  
Old 24.08.2022., 16:57   #15
Mozda je mali izrazio zelju da vidi kojica
AnnyX is offline  
Old 24.08.2022., 16:59   #16
Quote:
GreenEyedPea kaže: Pogledaj post
Aha i novinari mu hakirali Instu/FB i ovo objavili? I Kojicu isto?


Strepimo!
Šta su to oba objavili?
MorskaPatkica is offline  
Old 24.08.2022., 16:59   #17
Quote:
AnnyX kaže: Pogledaj post
Mozda je mali izrazio zelju da vidi kojica
i milan, prepun ljubavi i za igora i za acu, odluci udovoljiti sinovoj zelji i doci igoru prije zakazanog susreta na sudu.

sure, sounds legit
My Name Is... is offline  
Old 24.08.2022., 17:00   #18
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
šta je na njoj pojavno? niti je bila lijepa, nit talentirana, a i u nekim stani-pani situacijama se pokazala kao govno od čovjeka

mislim da su si ona i Dikan čist fino pasali



i nije Dikan nju progonio, ne u smislu ozbiljnosti, da ju je mislio oženiti, tu je ona proganjala njega..

ona sestra su dve seljanke koje su se dovukle u Zagrebu i pod svaku cijenu se odlučile bogato udomiti
Slažem se.
Svaka njoj čast, ali mislim da je više glorificirana jer je umrla, no zbog stvarnih zasluga.
Ukusi su različiti, a gluma je podložna ukusu, ali rekla bih da osim kose, činjenice da je ispunjavala neke klasične standarde i bila spremna skinuti se za dobru ulogu (kao i još neke njene generacije, u čemu nema ništa loše), tako "uzletila". Mene se recimo glumom nije pretjerano dojmila.

A i Mia i ona su, da, uvijek pazile da im likovi imaju para, što govori neš o njima. Najviše o njoj govori kako je ishendlala tu prometnu.

Naravno da mi je zao sto je praktički novorođenče ostalo bez mame, osobito obzirom na obitelj u kojoj je odrasla, ali s te strane ljudi i najmanje gledaju sudbinu ene begović, a takvih sudbina ima stvarno puno, ali eto, nisu poznati akteri.
lionfire is offline  
Old 24.08.2022., 17:01   #19
Quote:
Journal kaže: Pogledaj post
jel ovo baca na spot chandlier i maddie ziegler?

itekako baca....
Pa i ne bas.... U spotu od Sie mala plese kroz prostorije i nema aluzija na seks.

Mia ovdje stoji u bodiju okruzena muskarcima koji bi ju kresnuli.

Osim sto obje imaju bez bodi, ne vidim poveznicu.
Gzena is offline  
Old 24.08.2022., 17:02   #20
Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post
da, u pravu si. vidim ovu fotku nasmijanog Dikana i vidim malu. ista faca.



A Beba najzgodnija od svih.
lionfire is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:53.