Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2012., 17:55   #1221
ona ima problem s godišnjim odmorom.
https://www.forum.hr/showpost.php?p=38242723&postcount=4654


zaposlena je u školi
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Old 23.02.2012., 18:11   #1222
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
ona ima problem s godišnjim odmorom.
https://www.forum.hr/showpost.php?p=38242723&postcount=4654


zaposlena je u školi
Citirat ću sve da se ne bi slučajno zagubilo u internetskim bespućima:

Prvo zoks

Quote:
zoks kaže: Pogledaj post
Svake godine dobiješ rješenje o korištenju godišnjeg odmora i u njemu ti je precizirano u kojem terminu ga koristiš. Za vrijeme praznika.

Ako trebaš slobodni dan, dogovoriš zamjenu. Ako si na bolovanju škola ti nađe zamjenu.
Onda ona odgovara:

Quote:
ancir13 kaže: Pogledaj post
Pa kaj cu koristiti godisnji za vrijeme praznika kad tako i onako imam praznike... to je totalno glupo... to nije godisnji... radije uzmem bolovanje pa odem na godisnji... onda su mogli napraviti tako da mi nemamo pravo na godisnji i to je to... ali valjda ce mi dat 5 dana s obzirom da imam zamjenu... a onda cu iduce godine napraviti drugacije s obzirom da nisam znala kako to tocno funkcionira...

Sto znaci to da mogu uzeti 5 dana godisnjeg za vrijeme zimskih praznika i da mi se onda umanji godisnji preko ljetnih? To znaci da ja moram 5 dana prije doci u skolu i biti tamo bez obzira sto nema skole? To mi nije jasno...
Na stranu trash i to. Zastrašujuća je činjenica da ta osoba educira i odgaja našu djecu.
Jack Daniel's is offline  
Old 23.02.2012., 18:12   #1223
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
ona ima problem s godišnjim odmorom.
https://www.forum.hr/showpost.php?p=38242723&postcount=4654


zaposlena je u školi
Ja ne vjerujem

Ovo mora na šampione gluposti



jbt, a radi u školi, ovo nisu istine
sophiella is offline  
Old 23.02.2012., 18:16   #1224
Quote:
sophiella kaže: Pogledaj post
Ja ne vjerujem

Ovo mora na šampione gluposti



jbt, a radi u školi, ovo nisu istine
ja još ne virujem

al je u biti jako tužno.koliko mladih vridnih ljudi želi radit a ne može niti prismrdit školi a njoj ne odgovara šta godišnji mora koristit kad su praznici jer je to glupo,tada itako ne radi.
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Old 23.02.2012., 18:33   #1225
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
ja još ne virujem

al je u biti jako tužno.koliko mladih vridnih ljudi želi radit a ne može niti prismrdit školi a njoj ne odgovara šta godišnji mora koristit kad su praznici jer je to glupo,tada itako ne radi.


Sad me bas zanima što ona predaje?

Meni je ovo nevjerojatno
sophiella is offline  
Old 23.02.2012., 18:34   #1226
Quote:
sophiella kaže: Pogledaj post
Sad me bas zanima što ona predaje?

Meni je ovo nevjerojatno
razredna nastava.učiteljica od 1.-4.razreda.awww

edit-s ovim postom je počela

https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...postcount=4648



__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Old 23.02.2012., 18:35   #1227
a u k
isadora w. is offline  
Old 23.02.2012., 19:40   #1228
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
ona ima problem s godišnjim odmorom.
https://www.forum.hr/showpost.php?p=38242723&postcount=4654


zaposlena je u školi
jebateled ona bi svojih 20 dana godišnjeg kada nisu praznici jer kad su praznici itako ne radi

Quote:
Jack Daniel's kaže: Pogledaj post

Na stranu trash i to. Zastrašujuća je činjenica da ta osoba educira i odgaja našu djecu.
da
Efica is offline  
Old 23.02.2012., 20:45   #1229
Najtrash tema trenutno:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=701296
Ne toliko zbog trolla kajah vec zbog stotina idiota koji ne mogu i ne zele uvidjeti trolovanje vec daju svoja ozbiljna misljenja iako smo nekoliko puta pokusali objasniti da trola... Ubija me
dct4 is offline  
Old 24.02.2012., 10:45   #1230
Quote:
Jack Daniel's kaže: Pogledaj post

Na stranu trash i to. Zastrašujuća je činjenica da ta osoba educira i odgaja našu djecu.
Ovo potpisujem, a sve do nedavno sam se čudio svojoj susjedi učiteljici sa 38 godina staža jer nije uspjela implementirati čuveni HNOS u nastavu. Sada mislim da joj treba dati Nobela.


A ovome nisam mogao odoliti, ja sam nešto propustio u školi ili ste vas dvije imale mater od ancir13 za učiteljicu?!

Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
...tada itako ne radi.
Quote:
Efica kaže: Pogledaj post
... praznici itako ne radi


da
Mikes is offline  
Old 24.02.2012., 10:53   #1231
Vratile su se još jače i odlučnije :

Quote:
Roberta1976 kaže: Pogledaj post
Cure moje drage,
danima me nije bilo,jedva sam čekala da vam mogu napisati par riječi.
I ja sam se užasno naljutila na sva ovo što se dogodilo,zaista nije fer prema nama koje smo tu uvijek bile jedna za drugu da nam se tako blati tema,da se nas blati, da nas se naziva svakojakom imenima itd...
Ali ja neću odustati od ovog foruma,iako ću se prijaviti i na srpski jer vidim da ste sada sve tamo...
Meni je operacija za 24 dana i jednostavno MORAM imati podršku od svih vas,kako ću preživjeti te dane prije ako me vi već stare i iskusne "silikonke" nećete tješiti ?????????
Znam da možemo i na srpski,da je tamo sve puno bolje zamišljeno,da su cure predivne,ali ne želim dići ruke ni od ovog hrvatskog foruma i od ove teme koja mi je dala više informacija i savjeta nego bilo koji doktor !!!
Dajte cure,nemojte da nas netko potjera odavde,ima toliko drugih cura koje su željne savjeta ,informacija..nastavimo sa temom,pa ako će bilo tko čitati gledati sliniti ili što već, mogu samo nadodati...IMAT ĆE I RAZLOGA !!!!!
Ljubim vas sve i čekam vas...Nika,Belice,New me,Sanjalice i sve one na koje sam zaboravila....
partyboy is offline  
Old 24.02.2012., 10:57   #1232
Zašto jednostavno ne prebace tu temu na Zdravlje ili gdje već ?

Normalno da će se sprdati s njima na Ženskom kutku
__________________
- Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje?
- makyca: Radije sama, nego ženica.
- QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC.
Simpsolina is offline  
Old 24.02.2012., 11:12   #1233
Meni nije jasno da ženi koja ide na estetsku operaciju tako očajnički treba potpora Kao da u najmanju ruku ide na operaciju tumora mozga. Majko mila drame velike. Oh, kako li će ona preživjeti te bezsisne dane
rusha is offline  
Old 24.02.2012., 11:38   #1234
profesorica
nije lako kad odmor imaš strogo zacrtanih 100 dana godišnje tad i tad
parachutes is offline  
Old 24.02.2012., 16:23   #1235
Quote:
parachutes kaže: Pogledaj post
profesorica
nije lako kad odmor imaš strogo zacrtanih 100 dana godišnje tad i tad
nije samo to što imaju tih 100 dana fixno uplaniranih nego i nekad moraju raditi 4-5 sati dnevno
dct4 is offline  
Old 24.02.2012., 16:40   #1236
Quote:
dct4 kaže: Pogledaj post
nije samo to što imaju tih 100 dana fixno uplaniranih nego i nekad moraju raditi 4-5 sati dnevno
ajde,ajde..nećemo sad pretjerivat.postoji razlog zašto je radni tjedan u školi 22 sata.da si ikad radija taj posa,ne bi ovako govorija.

al to je sad offtopic.
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Old 24.02.2012., 19:16   #1237
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
ajde,ajde..nećemo sad pretjerivat.postoji razlog zašto je radni tjedan u školi 22 sata.da si ikad radija taj posa,ne bi ovako govorija.

al to je sad offtopic.
Smatram da je to jedan od laksih poslova
Naravno da ima i dobrih radnika u prosvjeti koji zasluzuju postovanje, ali mjeriti to npr sa mojih 60 radnih sati je smijesno. Naravno, svi smo odabrali svoj put i jasno je da se npr jedna uciteljica kroz svoj posao nikad nece obogatiti ili postati mocna osoba, no kad zakuka zbog radnog vremena nema smisla. Ima naravno crnih ovaca u svim sektorima, tako da....
Mods sorry for off
dct4 is offline  
Old 24.02.2012., 22:20   #1238
Quote:
dct4 kaže: Pogledaj post
Smatram da je to jedan od laksih poslova
Naravno da ima i dobrih radnika u prosvjeti koji zasluzuju postovanje, ali mjeriti to npr sa mojih 60 radnih sati je smijesno. Naravno, svi smo odabrali svoj put i jasno je da se npr jedna uciteljica kroz svoj posao nikad nece obogatiti ili postati mocna osoba, no kad zakuka zbog radnog vremena nema smisla. Ima naravno crnih ovaca u svim sektorima, tako da....
Mods sorry for off
u krivu si. radit pet sati dnevno s djecom i adolescentima ne može se mjeriti sa 60 sati tjedno tipkanja po kompu i javljanja na telefon. osim toga treba uzeti u obzir da je zanimanje profesora i učitelja jedno od najvažnijih u društvu. to su prepoznali i Finci koji danas imaju najbolji obrazovni sustav na svijetu. i sami kažu da je jedan od glavnih razloga za to činjenica da su prepoznali važnost profesora/učitelja i njihovog statusa u društvu
__________________
Wind of Change
Uranovka is offline  
Old 24.02.2012., 22:37   #1239
Quote:
rusha kaže: Pogledaj post
Meni nije jasno da ženi koja ide na estetsku operaciju tako očajnički treba potpora Kao da u najmanju ruku ide na operaciju tumora mozga. Majko mila drame velike. Oh, kako li će ona preživjeti te bezsisne dane
A boje se žene, jebiga, em se radi o fizičkoj promjeni, em o anesteziji koja nosi svoje rizike... strah i traženje podrške su najmanje trešasti u cijeloj priči
Almost Rosey is offline  
Old 25.02.2012., 00:09   #1240
Quote:
Uranovka kaže: Pogledaj post
u krivu si. radit pet sati dnevno s djecom i adolescentima ne može se mjeriti sa 60 sati tjedno tipkanja po kompu i javljanja na telefon. osim toga treba uzeti u obzir da je zanimanje profesora i učitelja jedno od najvažnijih u društvu. to su prepoznali i Finci koji danas imaju najbolji obrazovni sustav na svijetu. i sami kažu da je jedan od glavnih razloga za to činjenica da su prepoznali važnost profesora/učitelja i njihovog statusa u društvu
Naa stranu vaznost posla, ali 60 sati na tjedan je 9h svaki dan, a na telefon ne zovu samo ljubazne tete...
solitaire is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:48.