Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2010., 17:43   #1001
Quote:
dtuna kaže: Pogledaj post
imala sam problema sa razlikovanjem Austrije i Australije.
a ja pak sa Slovenijom i Slavonijom
__________________
Ne živi u prošlosti da ne zanemariš sadašnjost koja donosi budućnost.
heli-debeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 17:52   #1002
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Što nisu nitne=rebatine fiksirane, a drukeri=šuštine one koje se daju zakopčati?
Da, da, tako stoje stvari.
__________________

Unfortunately, in America, babies are not found in cola cans. I asked my mother when I was four and she said they came from eggs laid by rabbis. If you aren't Jewish, they're laid by Catholic nuns. If you're an atheist, they're laid by dirty, lonely prostitutes.
sun.shine is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 22:51   #1003
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Pa zar nisu?
Ja sam tako i svojoj djeci objasnila...
Pa i ja tako mislila
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 00:16   #1004
Quote:
dawn990 kaže: Pogledaj post
ja sam odredjeno vrijeme mislila da su supak i kurac jedno te isto, te sam u jednoj fazi psovanja par puta blebnula 'popusi mi supak'
nisam jedina,tooo
Filthy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 01:46   #1005
Quote:
frčkava kaže:
ja sam do prije 9 sati saznala da se kartoni u nogometu zapravo plaćaju.
cijelo sam vrijeme mislila da je to sam tak, on pokaže i to je to.
Ja evo ga upravo sada saznadoh ali zaboli me ona stvar, jer je to područje koje me nimalo ne zanima

Kada sam bila klinka (dob od 6,7 g) kada sam god gledala Tv i kada su bile pauze mislila sam da glumci onda prestaju glumiti, a kada bi na videu stisnuli pauzu uvijek sam mislila da se glumci u tom trenu sami na mjestu zamrznu Jbg. odgojen na selu, iako smo imali TV rijetko kad smo ga gledali.
ivana2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 02:47   #1006
a ja sam materi i ocu uvijek govorila da ću zbog njih doboti SLON živaca. niđe veze.
__________________
zlo goveđe dovijeka june
mimma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 02:49   #1007
... da žene imaju PMS čak već sa 5 godina
Crodra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 05:12   #1008
ja sam mislila da je rupa za seks isto sto i ona kroz koju piskimoXD...
tek sam kad sam isla prvi put stavljat tampone skuzila da je to nesto drugo
eh sramote XD
padmé_amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 08:01   #1009
Quote:
SC Artist kaže: Pogledaj post
2. Do 12. godine nisam znala da je kikiriki gomolj
I još uvijek nisi naučena kako spada

Kikiriki nije gomolj (gomolje imaju krumpir i đumbir, npr.) nego cvijet koji po oplodnji uranja u tlo u kojem dozrijeva.
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 10:35   #1010
Kao mala sam vidjela mjesta za invalide na parkiralištu i mislila sam da tamo invalidi ostavljaju svoja kolica
__________________
Boli je glava, živi za sada ..
° Uhvati vjetar °
Pofua Sasaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 11:22   #1011
Do tridesete nisam znao da je Ivano Balić privalačan ženama. Tip izgleda nakaradno. Blago rečeno.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 11:44   #1012
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Do tridesete nisam znao da je Ivano Balić privalačan ženama. Tip izgleda nakaradno. Blago rečeno.
pa da. sam, jednom je baš bio dobar

sad je postao drugi extrem. podbuhao, zarastao, bzvz

baš šteta
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 12:07   #1013
Quote:
SC Artist kaže: Pogledaj post

Imam biser of malog buraza moje frendice. Naime, žive u zgradi a ispred te zgrade neki šipac drži štand s voćem. I uvijek kupuju voće kod tog šipca a ne znaju mu ime pa govore šipac. I jedan dan njena mama poslala malog da ide kod šipca po limun ili tak nekaj, i mali otišo dolje i veli:
"Dobar dan gospon Šipac, kilu limuna molim!"
Hm, da, it reminds me...

Dakle, moj šef je svojedobno jako dugo i često kupovao neku megafensi govedinu za imat po doma i uvijek mi je rekao "zovi mi Boškarina" (lik se inače zove Goran). Al kak nemreš reći "dobar dan, gospodine Gorane", bar ne dok se ne sprijateljiš telefonski s nekim, tak sam ja lika stalno oslovljavala sa "dobar dan, gospodine Boškarin". I to je išlo tako jedno bar dvije godine, lik nikad nije ništa drugo rekao, osim "dobar dan, je, dajte mi ga slobodno, bla bla".

I gledam ja slučajno prije godinu dana ili tak negdje na RTL-u prilog neki, i melju oni o istarskom autohtonom govedu boškarinu i još pomislim "gle, bog te mazo, pa i ovaj se zove Boškarin!!!" i onda :mišja rupa:
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 12:18   #1014
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
pa da. sam, jednom je baš bio dobar

sad je postao drugi extrem. podbuhao, zarastao, bzvz

baš šteta
Pa kaj ima veze kak izgleda kad je problem u ukupnom dojmu - kad progovori.
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 12:54   #1015
Aha, da. Užasno me bunilo ko malu kad se za nekog kaže da ima x banki (kao x desetljeća). Zaključila sam da mora imati toliko računa u raznim bankama, i to sam brijala do negdje desete godine, dok netko od mojih nije opet rekao da netko ima x banki, i onda sam pitala da dobro, zakaj netko ima tri, netko pet, a netko 7 banki i kak se to izračunava. Moji su umrli od smijeha i rekli mi da to ima veze s desetljećima života, da se tak to kaže, a onda me par dana iza toga užasno bunilo da zakaj banke inzistiraju da moraš imati račune u skladu s godinama i tko to kontrolira i kak se kažnjava ako nemaš.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 13:05   #1016
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Pa kaj ima veze kak izgleda kad je problem u ukupnom dojmu - kad progovori.
kako to misliš? pa naravno da je bitno.

i Bechkam izgleda kak izgleda, a govori ko da je kastriran i to još kokni
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 13:10   #1017
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
kako to misliš? pa naravno da je bitno.

i Bechkam izgleda kak izgleda, a govori ko da je kastriran i to još kokni
Pa je bitno sve dok ne zine. O tom pričam. Kad progovori tak kak progovori, može bit lijep ko slika, meni je bzvz. . Pa prema tome izgled nije bitan.
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 13:16   #1018


meni je Beckham još uvijek nebitno kak priča
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 13:50   #1019
Quote:
Pofua Sasaki kaže: Pogledaj post
Kao mala sam vidjela mjesta za invalide na parkiralištu i mislila sam da tamo invalidi ostavljaju svoja kolica
Zdravko Škender je svoja kolica ostavio na parkirališnom mjestu za invalide pa mu ih je netko ukrao.

http://www.24sata.hr/show/skenderu-u...-ljudi/189698/
oriens is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 14:45   #1020
Quote:
nemo123 kaže: Pogledaj post
I mi smo govorili "pik pak".. to jest, oni, a ja sam ih sve pokušavala uvjeriti da se kaže "pik spas" (kak je meni mama lijepo objasnila da su oni govorili u njeno doba), i onda sam ja ispadala glupa...
pičim ja doma neki dan i čujem klince,kak viču ˝pipak za mene˝.
istočija varijanta pik paka.
cinober is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:24.