Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2012., 19:46   #1
Ante Kotromanović

Dobro je počeo, ali ako je ovo istina

Kotromanović vratio u MORH službenika koji je dobio visoku otpremninu

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvats...tpremninu.html

onda se uklopio u šemu.
__________________
"Ja sam tama koja je svjetlost i mir koji se pleše"
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 17:58   #2
jebate, svaka čast, zapamtite ime ovoga čuvjeka Branko Pribolšan on je nezamjenjiv, najbolji, najpametniji, naj.....

http://danas.net.hr/hrvatska/minista...-zamjene?rss=2

e Ante, Ante
__________________
"Ja sam tama koja je svjetlost i mir koji se pleše"
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 22:00   #3
Da, nevjerojatno da ovo nitko ne komentira. Ako je istina, ovo je na tragu lopovluka koji smo vidjali zadnjih godina.

U svakom slucaju, sutljivi premijer se o ovom mora ocitovati. Moze sve izdelegirati, ali nadzor nad ministrima ne moze.
Primitive is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 22:18   #4
Quote:
Primitive kaže: Pogledaj post
Da, nevjerojatno da ovo nitko ne komentira. Ako je istina, ovo je na tragu lopovluka koji smo vidjali zadnjih godina.
Prijatelju, sve su to iste ptice, samo drugčijih boja.
Creeping Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 10:39   #5
Skeptičan sam.
Ikao je ovo kreteski potez, jer se sada maltene sve otkriva, mislim da je ovo ipak zanimljivo i u svijetlu da je Kotromanović jedini minustar koji nije bio po volji Ivi Josipoviću
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 11:30   #6
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Skeptičan sam.
Ikao je ovo kreteski potez, jer se sada maltene sve otkriva, mislim da je ovo ipak zanimljivo i u svijetlu da je Kotromanović jedini minustar koji nije bio po volji Ivi Josipoviću
U aktualnoj vladi je Kotromanović jedini koji se nikako ne uklapa u standardni profil sadašnjih SDPovaca.
U obrani Hrvatske od 1990.; prijatelj s Gotovinom, vjernik, vidi se da mu je kao bivšem časniku stalo do oružanih snaga jer otkako je ministar broj vježbi je veći ili je bar javno praćenje rada OSRH pojačano - ali dosad je imao potporu Milanovića koji je inzistirao na Kotromanoviću (možda sinjska veza )

Kako god, bolje bi da ostane nego da mu nasapunjaju dasku
Samwell Tarly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 12:06   #7
Quote:
Samwell Tarly kaže: Pogledaj post
U aktualnoj vladi je Kotromanović jedini koji se nikako ne uklapa u standardni profil sadašnjih SDPovaca.
U obrani Hrvatske od 1990.; prijatelj s Gotovinom, vjernik, vidi se da mu je kao bivšem časniku stalo do oružanih snaga jer otkako je ministar broj vježbi je veći ili je bar javno praćenje rada OSRH pojačano - ali dosad je imao potporu Milanovića koji je inzistirao na Kotromanoviću (možda sinjska veza )

Kako god, bolje bi da ostane nego da mu nasapunjaju dasku
svi oni kazu da im je Gotovina prijatelj . ako mu je i prijatelj sto ga Gotovinina obitelj nije pozvala na nedavnu krizmu generalova sina ?

stanje u ORS RH je katastrofalno ! vojnih zrakoplova skoro pa i nema ,a ono sto je ostalo su letece kante , od 80-etak tankova (sto i nije velik broj) ,samo ih desetak ispravno .nemamo vise borbenih helikoptera ,mornarica isto sranje .
kada Kotromanovic bude rjesio bar jedno od tih problema tek onda ce dobiti pozitivnu ocjenu .

Zadnje uređivanje frane2110 : 23.05.2012. at 12:14.
frane2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 12:29   #8
Quote:
frane2110 kaže: Pogledaj post
svi oni kazu da im je Gotovina prijatelj . ako mu je i prijatelj sto ga Gotovinina obitelj nije pozvala na nedavnu krizmu generalova sina ?

stanje u ORS RH je katastrofalno ! vojnih zrakoplova skoro pa i nema ,a ono sto je ostalo su letece kante , od 80-etak tankova (sto i nije velik broj) ,samo ih desetak ispravno .nemamo vise borbenih helikoptera ,mornarica isto sranje .
kada Kotromanovic bude rjesio bar jedno od tih problema tek onda ce dobiti pozitivnu ocjenu .
Mene znaima koja će država na svijetu javno reći da joj radi samo 18 tenkova?
Nije li to ugrožavanje sigurnosti zemlje?
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 12:59   #9
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Mene znaima koja će država na svijetu javno reći da joj radi samo 18 tenkova?
Nije li to ugrožavanje sigurnosti zemlje?
Ljudi nemaju pojma u kakvom stanju je naša vojska, od one pobjedničke iz 1995 svedena je na , ma ni na sjenu od toga.

Ne do bog isus da nas netko napadane a naši očekuju da nas brane NATO saveznici

Opet nemamo vojsku već bi se morali organizirati u obranu kao 1991....eto ti.

Ovaj ministar neće moći ništa napraviti i da hoće, kada nije interes išta napraviti, a i prvenstveno nema se para.
Creeping Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2012., 10:59   #10
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Mene znaima koja će država na svijetu javno reći da joj radi samo 18 tenkova?
Nije li to ugrožavanje sigurnosti zemlje?
imali smo mi i ministra koji je bilo visokoobrazovan pa je izjavio da hrvatska vojska ne može obraniti Hrvatsku . Poslije toga je smijenjen . Sada je Hrvatska članica NATO tako da HV može u javnosti funkcionirati i sa dva penzionirana vojna psa na granici . Vrlo je moguće da novi ministar obrane nema neko veliko znanje o strategiji i okruženju , ali ima odlične upute i NATO podršku , a za to mu , kao i svakom vojniku ne treba mudrovati nego samo slijediti jednostavne upute za korištenje
plejer_as is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 23:33   #11
Quote:
Samwell Tarly kaže: Pogledaj post
U aktualnoj vladi je Kotromanović jedini koji se nikako ne uklapa u standardni profil sadašnjih SDPovaca.
U obrani Hrvatske od 1990.; prijatelj s Gotovinom, vjernik, vidi se da mu je kao bivšem časniku stalo do oružanih snaga jer otkako je ministar broj vježbi je veći ili je bar javno praćenje rada OSRH pojačano - ali dosad je imao potporu Milanovića koji je inzistirao na Kotromanoviću (možda sinjska veza )

Kako god, bolje bi da ostane nego da mu nasapunjaju dasku
a možda je ovo izišla baš radi sapunjanja daske
__________________
"Ja sam tama koja je svjetlost i mir koji se pleše"
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 12:50   #12
Samo kako će ministar uprijeti prstom u nekoga tko je dobio otkaz i digao otpremninu i onda se kao "veliki stručnjak" vratio u to isto ministarstvo,ili kako će premijer uprijeti prstom u tog istog ministra, kad je taj isti ministar Kotromanović primao visoku generalsku mirovinu i još sjedio u NO KIO Orahovica, a znamo kako je KIO Orahovica završila.
Nema tu nikakvih promjena, samo zamjena.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2012., 09:25   #13
Unhappy

I kada si bio iskren, prije ili sada ili nikada, moj Ante sa 2 neuspješna "učenja " engleskog u USA, na račun naš...
http://www.index.hr/vijesti/clanak/prijeki-sud-za-antu-kotromanovica/629815.aspx

Zadnje uređivanje Prog rock : 06.08.2012. at 10:12.
Prog rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2012., 19:12   #14
Quote:
Prog rock kaže: Pogledaj post
I kada si bio iskren, prije ili sada ili nikada, moj Ante sa 2 neuspješna "učenja " engleskog u USA, na račun naš...
http://www.index.hr/vijesti/clanak/prijeki-sud-za-antu-kotromanovica/629815.aspx

'Na licu mjesta trebali smo streljati bandite koji su ubijali nedužne'


Pretjerao je, ali su neki analitičari na HR-u, u 15 h, komentirali pozitivno tu njegovu izjavu....

Zato je napravljena Ovčara....zar nitko nema osjećaja i pijteta...
__________________
- Danas je najvažnije da muškarac ima posao. Ljudi koji ne rade jako su dosadni i drugima i sebi. Morate biti strastveni, angažirani i pridonositi zajednici, ali i svijetu - dizajner Tom Ford.

I cheated myself, Like I knew I would, I told you I was trouble,You know that I'm no good....
no good is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 12:15   #15
Quote:
ako mu je i prijatelj sto ga Gotovinina obitelj nije pozvala na nedavnu krizmu generalova sina ?
Tko kaže da nisu?
Ali Kotromanović je sad ministar i možemo samo zamislit što bi mu radili iz EPH i ostalih urbanih medija da se pojavio na toj krizmi, a i ekipa s Pantovčaka bi jedva dočekala tako nešto.
Hebi ga, politika je prljav posao
Samwell Tarly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 13:14   #16
Postavlja se logičko pitanje, tko je toliko uprpastio našu vojsku i zašto?
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 13:36   #17
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Postavlja se logičko pitanje, tko je toliko uprpastio našu vojsku i zašto?
Mislim da smo svaki rat dočekali bez oružja i očito nastavljamo tu tradiciju
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 15:03   #18
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Mislim da smo svaki rat dočekali bez oružja i očito nastavljamo tu tradiciju
Nije prvi put, ustvari to ministarstvo obrane i vojska su nam ionako s vojnog pogleda smješni, samo šteta što su ukinuli 2003 g. domobranstvo.

Zabrinjavajuće je, ne u ljudstvu, uvijek možeš dignuti ljude pod oružje, problem je što se ne ulaže u tehniku i naoružanje.

I stvarno je neodgovorno buduće generacije opet dovesti u sitaciju da nemaju oružje za obranu i ostaviti na milost i nemilost potencijalnim koljačima.

Dok izorganiziraš obranu, dokopaš se nekog oružja,tako je i prije bilo, pokolju ljudi to nije za vjerovati.

a mislim da nam i članstvo u NATO-u ne pomaže, stavljaju nam ograničenja, što smijemo imati i koliko.

U stvari ovisimo o dobroj volji tuđina (saveznika) hoće li htjeti ratovati za nas.
Creeping Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 15:43   #19
Sve je po zakonu, ali mi ovo objašnjenje ne djeluje previše uvjerljivo.
Nije valjda da od toliko ljudi u MORH-u imaju nezamjenjivog stručnjaka za javnu nabavu.

Do dobivanja odobrenja od Ministarstva uprave za raspisivanje javnog natječaja za popunjavanje radnog mjesta u Samostalnom sektoru za javnu nabavu, a budući da u sustavu nema adekvatne zamjene, ministar obrane zaključio je 2. travnja 2012. s gospodinom Pribolšanom Ugovor o djelu kako bi se proces javne nabave mogao nesmetano odvijati, te kako bi predstavnicima Državnog ureda za reviziju pružio potrebne informacije glede dosadašnjih postupaka javne nabave u Ministarstvu obrane kojih je revizija u tijeku. Ugovor je sklopljen na iznos od 4.000,00 kuna neto mjesečno. Ugovor o djelu ne predstavlja zasnivanje radnog odnosa i nema elemente ugovora o radu.

http://www.morh.hr/hr/vijesti-najave...je-morh-a.html

Nadam se ipak da Kotromanović ne sudjeluje u nečasnim poslovima.
šib.trava is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 17:04   #20
Ne ulazeći u ove kadrovske križaljke jer nisam dovoljno upućen, iako mi se čini kao OK ministar, skeptičan sam koliko će moći popraviti stanje u OS. Radi se o nečemu što je neznanjem, JNA indoktriniranošću, korupcijom i nezainteresiranošću u kombinaciji s nikakvim financiranjem svedeno na rub opstanka. Da bi se mogli uopće nazivati NATO članicom, potrebna su golema ulaganja u zrakoplovstvo i mornaricu, ulaganja koja Hrvatska ekonomija trenutačno ne može ni zamisliti tako da predviđam još minimalno pet godina životarenja nakon čega bi trebala uslijediti kakva takva poboljšanja.
__________________
The dead know only one thing: it is better to be alive.
Romo Lampkin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:13.