Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service > Tutorials

Tutorials Ovdje ostavljajte svoje upute i savjete za lakši, brži i bolji rad s vašim računalom. Ovdje ne postavljajte pitanja. Za to postoji Help servis.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2017., 01:10   #41
Ne znam da li necropostam, ali imam pitanje kojem je najbliža ova tema.

Imam komp s windowsima 7 na hdd-u, na jednom disku imam dvije particije, manja kao C koja je postala premala (80gb) te bi dodao ssd disk u komp i instalirao win 10. Kako je najbezbolnije to napraviti? Dodam ssd disk (mbo je sata2, ali to bi trebalo raditi), u biosu ga stavim kao primarni, te preko usb-a instaliram win 10 na ssd. Nakon toga formatiram dotadašnju particiju C na kojoj su windowsi 7?
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 03:26   #42
Dodaš SSD i za vrijeme instalacije Windowsa 10 sa USB odmah pobrišeš staru Sedmicu... naravno, prije toga si poskidao sve šta ti treba sa te particije... Nemaš tu kaj puno razmišljat... a i Google ti je frend
__________________
...intelligence is the ability to understand...
project is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 03:13   #43
Ljudi help pliz,

evo probam i na ovoj temi pronaci pomoc. Radi se o slijedecem, daleko sam od mahera za komp, ali nesto vrlo malo i kuzim, ali sam zapeo na slijedecem.
Imam laptop na kojem je bio instaliran windows. Sve je radilo uzasno sporo od kupovine tako da ni surfanje nije bilo moguce. Odlucim maknuti Windows i instaliram Linux mint 17.3
Ne pitajte kako, jer niti sam ne znam kako, ali me to kostalo zivaca i vremena, ali je nekako proradilo i sad racunalo radi solidno.
Koristim jedan program za izradu web stranica bez potrebnog predznanja i to sve radi ok na drugom kompu sa windows 10, ali taj program ne radi na laptopu koji koristim (a moram koristit taj laptop) i ne mogu pokrenuti program niti sa sa wine aplikacijom. Na Laptopu je samo linux i sad me zanima kako da skinem linux kompletno i instaliram win10 sa cd-a ili ako je moguce da uz linux instaliram i win10.
Hvala na pomoci i s obzirom da nisam u tome molim step by step upute :/
pozz
zvip is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:21.