Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre > Konzole

Konzole Kutak za korisnike igraćih konzola

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2018., 11:04   #1941
Koliko sam vidio prodaju i popravljene rabljene konzole, možda je zato cijena niska. Svi drugi uvijek imaju iste cijene za nove konzole, tako određuje glavni uvoznik.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 09:59   #1942
Quote:
Jarvis kaže: Pogledaj post
Koliko sam vidio prodaju i popravljene rabljene konzole, možda je zato cijena niska. Svi drugi uvijek imaju iste cijene za nove konzole, tako određuje glavni uvoznik.
Pa nije baš da imaju iste cijene,vrijedi malo pogledati netom jer se uštedi npr. isti paket a razlika 250 kn

https://www.hgshop.hr/igraca-konzola...roizvod/227432

https://www.links.hr/hr/igraca-konzo...port-650102145
doljabuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 10:52   #1943
A eto, očito neki na svoju ruku snižavaju, ja kada sam gledao imali su svi iste cijene.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 23:45   #1944
Kakva su vaša iskustva sa stranicom Goblin hr. Evo jedne ponude koja me dosta interesira:

http://www.goblin.hr/playstation-4/p...ps-4-slim-novo

P.S. Bi li možda bilo bolje da uzmem verziju sa 1TB umjesto 500 giga, ali stvar je u tome da ne planiram igrati masu igara, možda 5-6 igrica.
BoobyGibson is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 10:34   #1945
to je ok cijena, ja sam isto uzeo 500gb. ne treba mi vise. ja sam svoga uzeo za 1500kn, ali jedan kontroler i bez igrica

poceo sam igrat wildlands, odlicna je igrica
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 13:07   #1946
PSYCHO-PASS: Mandatory Happiness verzija za ps vitu je besplatna, pa uzmite možda jednog dana bude besplatni cros buy
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 13:56   #1947
Quote:
gajotres kaže: Pogledaj post
PSYCHO-PASS: Mandatory Happiness verzija za ps vitu je besplatna, pa uzmite možda jednog dana bude besplatni cros buy
To je u sklopu PS+ "besplatnih" naslova za ovaj mjesec. Ja nemam vitu ali uvijek pokupim sve što stave pa nek stoji u library
Lasher667 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 14:10   #1948
Quote:
Lasher667 kaže: Pogledaj post
To je u sklopu PS+ "besplatnih" naslova za ovaj mjesec. Ja nemam vitu ali uvijek pokupim sve što stave pa nek stoji u library
A da sada vidim na drugom screenu, ne znam zašto mi sada odjednom pokazuje samo za ps4 naslove, nije da imam neki filter uključen
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 14:05   #1949
Meni po defaultu na ps4 psstore isto ne pokaže sve igre iz ps+. Pa moram stisnuti da prikaže sve. Dok preko android aplikacije prikaze sve
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 14:27   #1950
Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post
Meni po defaultu na ps4 psstore isto ne pokaže sve igre iz ps+. Pa moram stisnuti da prikaže sve. Dok preko android aplikacije prikaze sve
Meni je PS store na konzoli općenito koma za koristiti. Kad god nešto tražim ili kupujem uvijek to radim na kompu jer je PS online store znatno bolje složen a na konzoli samo napravim download
Lasher667 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 14:32   #1951
Quote:
Lasher667 kaže: Pogledaj post
Meni je PS store na konzoli općenito koma za koristiti. Kad god nešto tražim ili kupujem uvijek to radim na kompu jer je PS online store znatno bolje složen a na konzoli samo napravim download
A da, složit ću se s tim, preko plejke sam uzeo Batman - The Telltale Series - Season Pass (Full Game), dobio sam na mail potvrdu.

Poslije sam na redditu pročitao da mora preko weba tako da sam dvaput morao Betmena uzimati.
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 20:51   #1952
^meni je jedino problem kupnja preko ostalih app jer mi kartica ne podrzava neku 3d sec kupnju, a preko konzole ili vite to bez problema ucinim, pa mi noje jasno na koju foru, kupujem preko konzole odnose putem recimo android play storea
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 17:41   #1953
Trebam produžit PS+ članstvo. Gdje vi kupujete i gdje je povoljno?

Hvala
__________________
Bite my shiny metal ass
kamamoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 18:31   #1954
Sad ti je akcija na psn storu eu. Za 12 mjeseci dobijes 15
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 10:58   #1955
ja pojma nisam imao da ce izac horizon zero dawn 2 i moram rec da sam presretan. jos uvijek igram jedinicu i bas gustam. igram nekih 80 sati a na 70% igre sam

http://metro.co.uk/2017/04/10/horizo...hines-6565109/
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 12:56   #1956
Quote:
gajotres kaže: Pogledaj post
Sad ti je akcija na psn storu eu. Za 12 mjeseci dobijes 15
Vidio hvala.
__________________
Bite my shiny metal ass
kamamoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 13:12   #1957
Pošto sam ja stara igrača garda potiječem od prvih pucačina, Wolfenstein 3D, Doom pa Duke nukem 3D, unreal turnament i zadnje što se puno igralo je bilo COD WW2 onaj stari iz 2002g koji se igrao u Lan-u.

Imam PS4 i poceo sam haklati COD WWII novi, iskreno mislio sam da svi igraju na kontroler i da je miš i tipkovnica zabranjeni u smislo onemogučeni kad ono hrpa savijeta na google-u kako emulirati miš i tipkovnicu do oficjelnih proizvodima sa logom PS-a. Gledajući kill camove jasno mi je nivo preciznosti a brzi lijevo desno pokreti koji su moguči samo na mišu i tipkovnici.
Igra je brutalno brza, svi igrači lete... a kao trebala bi biti što realnija?

Gdje da kupim ona povišenja za gljive na kontroleru jer ovako to meni baš i nedie... Btw. omjer mi je 0.7 K/D...

Nije mi jasno zašto Activision kad i napravi takvu igru dozvoli mehanike takvog brzog okretanja, pa dozvole quick scoping, gdje igrači koriste tu metodu i na malim mapama u close quarters combatu..., lagano sam razočaran ostao.
Samo nekoliko online mapa za igrat. War mape su prekratke...

Ugl. Plants vs Zobmbies GW2 je top pucačina i puno zabavnije od ove igre gdje baš nema realne fizike. Dva puta trebam pogodit zid sa zoljom da bi ga srušio?

Kako vi gledate na to?
__________________
Bite my shiny metal ass
kamamoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 13:25   #1958
Quote:
kamamoto kaže: Pogledaj post
Gdje da kupim ona povišenja za gljive na kontroleru jer ovako to meni baš i nedie... Btw. omjer mi je 0.7 K/D... :
Evo ga, osobno ne znam više igrati na plejli bez njih.
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 14:03   #1959
Quote:
Zek@n kaže: Pogledaj post
ja pojma nisam imao da ce izac horizon zero dawn 2 i moram rec da sam presretan. jos uvijek igram jedinicu i bas gustam. igram nekih 80 sati a na 70% igre sam
Osobno bi radije da to ne rade. Igra ima pocetak i kraj a bilo kakav nastavak se bojim da samo bude razvodnio dozivljaj.

Isto misljenje imam i o The Last of Us 2
Lasher667 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 14:13   #1960
Quote:
gajotres kaže: Pogledaj post
Evo ga, osobno ne znam više igrati na plejli bez njih.
Da, Kontrol Freek. Gdje se povoljno nabavljaju?
__________________
Bite my shiny metal ass
kamamoto is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:09.