Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2006., 16:54   #1001
[deleted by user]

Zadnje uređivanje Shadowhunter : 29.12.2006. at 20:04.
Shadowhunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 17:04   #1002
Quote:
Endimion17 kaže:
da, to s vatrom se može izračunati, premda zahtijeva strašno veliki posao. istraga oko 1&2WTC je trajala tri godine, i u njoj su se posvetili gotovo samo vatri.
inače, kerozin je izgorio za niti 10 minuta. nije zaslužan za slabljenje konstrukcije. A i da ga je bilo dovoljno, opet nije baš nešto što tako vruće gori. Treba mu strašno puno zraka.

službeno objašnjenje kaže da je do kritične nestabilnosti došlo zbog toga što su katovi na mjestina suprotnim od udara u požaru oslabili te vukli za sobom vanjski nosivi zid koji se lokalno uluknuo, zbog čega se težina zgrade iznad tog mjesta prenijela preko "kape" na ionako oštećenu jezgru koja se djelomice čak i kapom držala upravo za vanjske stupove.
kad je vanjski zid postao dovoljno nestabilan, poremećaj se počeo širiti u širinu, a neki su se vanjski stupovi, oslobodivši se tereta, odskočili natrag. zatim se težina gotovo posve preusmjerila na jezgru, koja je popustila.

u tom trenu, NIST-ova valjana teorija staje.
dalje je postavljen svojevrsni postulat. postulat čije rješenje utječe na okolinu kompleksa i cijelog donjeg dijela Manhattana.
gornji dijelovi zgrada su se lagano nagnuli i gotovo slobodnim padom, gotovo bez otpora, pali sami u sebe, da bi se vidjela linija rušenja nešto malo sporija od slobodnog pada.
nakon svakog rušenja, ostali su izuzetno oštećeni komadi jezgara, da bi se za par sekundi srušili gotovo u svoj tlocrt.

15 u slučaju 1WTC te 29 katova u slučaju 2WTC, su nešto što se počelo okretati, a zatim prestalo. ogromni polurigidni blokovi.
prestalo je zato što je gotovo posve izgubilo otpor. gubitak otpora u tako ogromnim čeličnim konstrukcijama mi je osobno, nevjerojatan.
moje je mišljenje da su se gornji komadi trebali puno sporije odvajati od zgrade, te i dalje se lagano rotirajući, prokopati put kroz jednu stranu nebodera, ostavljajući ogromni teško oštećeni komad nebodera visok 60-80 katova koji bi bio masivna prijetnja za okolne zgrade zbog poremećene statike.
komadi koji bi pali dolje imao bi dovoljno kinetične energije razbijanje dijela Bathtuba te snažno oštećenje okolnih nebodera i remećenje njihove statike.

za čudo božje, ništa se od toga nije dogodilo. zgrade su se uredno rasprsnule i porazbijale kompleks i nešto malo okolnih fasada.

inače, ne govorim ovo iz želje sa se nekoga sudi, da se otkrije neka urota i slično, nego zato što mi je stvar užasno zanimljiva. to je najveća arhitektonska i građevinska katastrofa u povijesti čovječanstva i svi je uzimaju olako.
ono sto je meni zanimljivo u cijeloj prici je cinjenica da se krov pretvorio u prah. iako se po svim zakonima logike njemu nije trebalo previse dogoditi. koliko god on bio tezak, i visoko. jos uvijek je na vrhu hrpe, i na njega nista ne pada. takoder me zanima jos nesto, WTC7 mi nije jasan. u topicu se vodila opsirna rasprava o tome, a svi ukljuceni su ocito imali neko osnovno znanje o tome sto se dogodilo.

omt, o kakvim se to eksplozijama u podrumu radi, jer ponovno ti govoris detalje, a vecina laika nezna osnove.

sto se samih teorija zavjere tice, nisu mi pretjerano vjerojatne iz vise razloga:

1. cijela stvar je "too messy", riskira se da se sravni sa zemljom pola manhatana, jer sto da je ovaj promasio wtc, da navodno kontrolirano rusenje nije uspjelo, da ovo, da ono, previse je tu nepoznanica

2. zavjeru da i postoji bi radili najbolji obavjestajci svijeta, i nebi nikad za nju saznali. jednostavno ima previse rupa za nesto sto su smislili americki obavjestajci,

3. postoji puno bolji nacin da se pocne rat, i s manje posljedica. mogli su srusit kip slobode koji je na svom otoku, i bio bi manji broj zrtava, manji rizik za sve okolo, i veci psiholoski ucinak.

4. e sad, s druge strane, CIA moze saznat kaj sam ja danas jel za dorucak, pa mi je tesko vjerojatno da nisu pojma imali. al su vjerojatno isli po sistemu, svima se isplati, pa pustili da prode. makar, zna se da jedna agencija nemoze smislit drugu, pa mozda ni nisu uspjeli na vrijeme slozit cijeli mozaik, ili su znali sto ce se dogodit, samo ne i kada (silne vatrogasne vjezbe su mogle bit samo price kojima se prikrivalo da su se decki iz NSA-a zajebali za dan).
Shadowhunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 19:55   #1003
Vidim ovdje se i dalje trosi energija da se sazna kako se srusio WTC. Vidim da svi oni koji pokusaju da ponude nekoliko teorija iz tzv. zavjere al se na njih odmah okupe kao na bijelu vranu. Zasto?

Ko su ti ljudi koji daju teorije "zavjere"? Za mene, to su ljudi koji su inteligentniji od sviju nas ovdje, jer oni brzo kuze stvar. Traze logiku, a kako kaze Judge Judy:

"Ako nesto ne zvuci logicno onda nije ni istinito"

Cijeli 9/11 dogadjaj je toliko supalj da bilo koja osoba sa zdravijim razumom moze prokuziti da je to sve dobro smisljeno od Americke vlade ali NE i dobro izvedeno. Mozda nisu ni mogli bolje.

Zelio bi odgovor na jednu stvar; radio sam na aerodromu. Posao mi je bio da donesem papire da bi pilot pregledao listu opasnih dobara koji su isli na njegov let i provjerio da li je sva potrebna dokumentacija bila u koverti.

I jednom sam imao sansu da sa njim duze porazgovaram o untrasnjosti aviona, puka znatizelja. Onda mi je objanio da svaki pilot mora da provede najmanje jedan sat prije leta da bi programirao softwer za odrecenu destinaciju.

To jutro taj let je isao za Canadu, Vencouver da budemo tacni -YVR. I obajsnio je da bi avion uzeo onu destinaciju koja je ubacena u softver prije leta, znaci ako pogresi.....nagrebusio je. A ja mu kazem da li zna napamet da nadje Vancouver a on se nasmijao i rekao ono sto vazi na zemlji ne vazi u zraku. Bez navigacije sa zemlje on je izgubljen.

Mislim mozda je ovo vama dosadno citati ali sto hocu da kazem jeste da ne mozes me ubjediti da su dva-tri smrdljiva arapa otela avion i okrenuli ga prema New Yorku jer su toliko bili iskusni. Bez pomoci sa kontrolnog tornja pilot je jednostavno IZGUBLJEN. Ali neee... arapi su bili ustanju i naci York i to od prve i onda buuuuuuumm, nisu zbilja ni kruzili okolo ni jednom. Pa to ne moze da izvede senior pilot koji ima 30 godina iskustva. Ko ih je naveo do WTC?

Ako mi to mozete objasniti bio bi vam zahvalan.
KulinBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 20:05   #1004
.....i da dodam za napad na Pentagon. Mozak americke inteligencije bio je obskrbljen samo sa jednom kamerom koja ni kada su je najvise trebali nije uspjela da snimi avion koji se zabio u pentagon. Zasto? Koliko je "framova" uzimala ta kamera? 1 frame po sekundi jel? Ili je ipak "TO" sto je udarilo u pentagon islo prebrzo, brzinom rakete mozda ne???

Da li je neko ovdje na internetu naisao na video u kojem se cisto vidi avion koji se rusi u Pentagon? Cisto sumnjam.
KulinBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 20:16   #1005
Quote:
KulinBan kaže:
Vidim ovdje se i dalje trosi energija da se sazna kako se srusio WTC. Vidim da svi oni koji pokusaju da ponude nekoliko teorija iz tzv. zavjere al se na njih odmah okupe kao na bijelu vranu. Zasto?

Ko su ti ljudi koji daju teorije "zavjere"? Za mene, to su ljudi koji su inteligentniji od sviju nas ovdje, jer oni brzo kuze stvar. Traze logiku, a kako kaze Judge Judy:

"Ako nesto ne zvuci logicno onda nije ni istinito"
mi isto trazimo logiku, samo ne toliko ekstremno. od mene, a koliko sam skuzio ni od endimiona, nikad neces cuti da je neka teorija kategoricki odbacena, samo je vecina tih teorija vise suplja od sluzbene verzije
Quote:
KulinBan kaže:
Cijeli 9/11 dogadjaj je toliko supalj da bilo koja osoba sa zdravijim razumom moze prokuziti da je to sve dobro smisljeno od Americke vlade ali NE i dobro izvedeno. Mozda nisu ni mogli bolje.
ajde mi navedi jedan ocekivani dogadaj koji je americka vlada smislila, a da se ikad culo o njemu. nemoj sad pocet o roswellu i sl. dogadajima koji su bili napravljeni na brzinu.
Quote:
KulinBan kaže:
Zelio bi odgovor na jednu stvar; radio sam na aerodromu. Posao mi je bio da donesem papire da bi pilot pregledao listu opasnih dobara koji su isli na njegov let i provjerio da li je sva potrebna dokumentacija bila u koverti.

I jednom sam imao sansu da sa njim duze porazgovaram o untrasnjosti aviona, puka znatizelja. Onda mi je objanio da svaki pilot mora da provede najmanje jedan sat prije leta da bi programirao softwer za odrecenu destinaciju.

To jutro taj let je isao za Canadu, Vencouver da budemo tacni -YVR. I obajsnio je da bi avion uzeo onu destinaciju koja je ubacena u softver prije leta, znaci ako pogresi.....nagrebusio je. A ja mu kazem da li zna napamet da nadje Vancouver a on se nasmijao i rekao ono sto vazi na zemlji ne vazi u zraku. Bez navigacije sa zemlje on je izgubljen.

Mislim mozda je ovo vama dosadno citati ali sto hocu da kazem jeste da ne mozes me ubjediti da su dva-tri smrdljiva arapa otela avion i okrenuli ga prema New Yorku jer su toliko bili iskusni. Bez pomoci sa kontrolnog tornja pilot je jednostavno IZGUBLJEN. Ali neee... arapi su bili ustanju i naci York i to od prve i onda buuuuuuumm, nisu zbilja ni kruzili okolo ni jednom. Pa to ne moze da izvede senior pilot koji ima 30 godina iskustva. Ko ih je naveo do WTC?

Ako mi to mozete objasniti bio bi vam zahvalan.
koliko god ti njih zamisljas kao smrdljivi bradate arape koji spavaju na drvetu i jedu crve, nisu oni od jucer. Bin Ladena su trenirale americke tajne sluzbe (sto se sluzbeno zna) za borbu protiv rusa. zna i on isprogramirat avion. moram priznat da nikad nisam bio u cockpitu aviona. ali pretpostavljam da je vrijeme odkad su oni oteli avion do new yorka cisto dovoljno da ga oni precizno isprogramiraju. i onda ga na kraju samo malo preprave da pogodi tocno tamo gdje oni zele. kao sto rekoh, nisam nikad bio u cockpitu aviona, al pretpostavljam da postoji i neki nacin da se set pretpostavljenih postavki ubaci u racunalo. i sad za one koji ce krenut po tome da se avioni nemogu otet, i da se navode sa zemlje, nije neki problem, pucki receno, precvikat zice radija, ak znas kaj radis, i ak su te specificno za to trenirali. a zasto se avioni nisu srusili lovcima? vjerojatno zato sto otmicari obicno traze otkupninu, pustanje zarobljenika ili tak nesto. nitko nije ocekivao da ce se zaletit u twinse, a nakon prvog udara se smatralo da je to nesreca, nakon drugog je ionako cijeli sustav bio u rasulu, a zadnji avion je srusen iznutra, kad se vec culo o prva 3.


ne kuzim zasto svi njih zamisljaju kao budale s neke planine u afganistanu koji su se tek tak usetali u avion, zauzeli ga, i onda se prepustili umjetnosti improvizacije.
Shadowhunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 20:21   #1006
Quote:
KulinBan kaže:
.....i da dodam za napad na Pentagon. Mozak americke inteligencije bio je obskrbljen samo sa jednom kamerom koja ni kada su je najvise trebali nije uspjela da snimi avion koji se zabio u pentagon. Zasto? Koliko je "framova" uzimala ta kamera? 1 frame po sekundi jel? Ili je ipak "TO" sto je udarilo u pentagon islo prebrzo, brzinom rakete mozda ne???

Da li je neko ovdje na internetu naisao na video u kojem se cisto vidi avion koji se rusi u Pentagon? Cisto sumnjam.
hm, znaci ameri su bili spremni zrtvovat dvije zgrade od 107 katova, pripadajuce avione, jos jedan za bijelu kucu, pun k ljudi, al im je bilo zao potrosit jos jedan avion da se posteno zalete u pentagon? a avioni imaju naviku da budu suplji i lagani, pa kad se zalete u trezor tipa pentagon, onda ne sruse cijeli zid.

da ameri idu tak nesto radit, nebi ti to nikad skuzio. ameri se potrude da im prica nema rupa, za razliku od nasih politicara
Shadowhunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 20:28   #1007
Quote:
KulinBan kaže:
.....i da dodam za napad na Pentagon. Mozak americke inteligencije bio je obskrbljen samo sa jednom kamerom koja ni kada su je najvise trebali nije uspjela da snimi avion koji se zabio u pentagon. Zasto? Koliko je "framova" uzimala ta kamera? 1 frame po sekundi jel? Ili je ipak "TO" sto je udarilo u pentagon islo prebrzo, brzinom rakete mozda ne???

Da li je neko ovdje na internetu naisao na video u kojem se cisto vidi avion koji se rusi u Pentagon? Cisto sumnjam.
Kako nema pa prije otvaranja ove teme je pustena sluzbena snimka na kojoj se jasno vidi avion prije udara u pentagon i bradati majstori u kabini kako se fanaticno smiju dok nepogresivo navode ogromni avion na pentagon
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 20:30   #1008
Quote:
Shadowhunter kaže:
hm, znaci ameri su bili spremni zrtvovat dvije zgrade od 107 katova, pripadajuce avione, jos jedan za bijelu kucu, pun k ljudi, al im je bilo zao potrosit jos jedan avion da se posteno zalete u pentagon? a avioni imaju naviku da budu suplji i lagani, pa kad se zalete u trezor tipa pentagon, onda ne sruse cijeli zid.

da ameri idu tak nesto radit, nebi ti to nikad skuzio. ameri se potrude da im prica nema rupa, za razliku od nasih politicara
Ti meni ne ogovoras na pitanja. Mene zanima zasto nema niti jednog snimka da se vidi kad avion udara u pentagon? Da nije mozda zato sto je ne moguce za putnicki zrakoplov da leti toliko nisko da bi udario u zgradu kao sto je pentagon?

I NE, ne moze se mjenjati destinacija svako pet minuta. Taj pilot mi je objasnio da se ne moze destinacija u softweru promjeniti vec ako zeli da promjeni putanju mora biti o konstantnoj vezi sa kontrolnim tornjevima da ga navedu gdje zeli. Ako je on lagao meni onda ja lazem vama.
KulinBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 20:35   #1009
Quote:
Ace Ventura kaže:
Kako nema pa prije otvaranja ove teme je pustena sluzbena snimka na kojoj se jasno vidi avion prije udara u pentagon i bradati majstori u kabini kako se fanaticno smiju dok nepogresivo navode ogromni avion na pentagon
Ah da "sluzbena"!!

Quote:
Ace Ventura kaže:
bradati majstori u kabini kako se fanaticno smiju dok nepogresivo navode ogromni avion na pentagon
KulinBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 20:44   #1010
Quote:
KulinBan kaže:
Ti meni ne ogovoras na pitanja. Mene zanima zasto nema niti jednog snimka da se vidi kad avion udara u pentagon? Da nije mozda zato sto je ne moguce za putnicki zrakoplov da leti toliko nisko da bi udario u zgradu kao sto je pentagon?
ili da nije mozda zato sto je to centar americke vojske pa nije preporucljivo snimat stvari, da ne padnu u krive ruke? a i daj mi navedi jos nekog ko snima zrak ili vanjski zid zgrade.
Quote:
KulinBan kaže:
I NE, ne moze se mjenjati destinacija svako pet minuta. Taj pilot mi je objasnio da se ne moze destinacija u softweru promjeniti vec ako zeli da promjeni putanju mora biti o konstantnoj vezi sa kontrolnim tornjevima da ga navedu gdje zeli. Ako je on lagao meni onda ja lazem vama.
nemoze se ni u windowse provalit, pa imam vise spyware-a nego nortonova baza. a i posto to nitko do onda nije ni pokusao, pretpostavljam da zastita nije bila pretjerano razradena
Shadowhunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 21:55   #1011
Po sluzbenoj teoriji, Islamski su fanatici oteli avione i udarili u WTC! A sve drugo, i pored cvrstih dokaza, da je to uradila americka vlada spada u kako oni to vec zovu "zavjeru".

Iz historije ucimo da su Nacisti na celu sa Hitlerom zapalili vladinu zgradu (skupstinu ili sta vec ) i da bi dosli do vlasti i pobjede i za taj cin su optuzili tadasnje Njemacke komuniste. I onako dok se sjecam snimaka kada sprovode te komuniste kroz grupe ljudi a oni ih saketaju i nogom u dupe udaraju kako ko i gdje stigne a ljudi ni krivi ni duzni.

Sluzbena teorija je bila da su Komunisti radili na podrijevanju tadasnjeg sistema i da su zapalili vladinu zgradu. Sluzbena teorija cista LAZ.

Da je netko bio hrabar, izasao i rekao da su nacisti zapalili zgradu tako da bi dosli na celo njegova toerija bi se smatrala zavjerom - a ustvari je istinita.
KulinBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 22:06   #1012
Quote:
KulinBan kaže:
Po sluzbenoj teoriji, Islamski su fanatici oteli avione i udarili u WTC! A sve drugo, i pored cvrstih dokaza, da je to uradila americka vlada spada u kako oni to vec zovu "zavjeru".

Iz historije ucimo da su Nacisti na celu sa Hitlerom zapalili vladinu zgradu (skupstinu ili sta vec ) i da bi dosli do vlasti i pobjede i za taj cin su optuzili tadasnje Njemacke komuniste. I onako dok se sjecam snimaka kada sprovode te komuniste kroz grupe ljudi a oni ih saketaju i nogom u dupe udaraju kako ko i gdje stigne a ljudi ni krivi ni duzni.

Sluzbena teorija je bila da su Komunisti radili na podrijevanju tadasnjeg sistema i da su zapalili vladinu zgradu. Sluzbena teorija cista LAZ.

Da je netko bio hrabar, izasao i rekao da su nacisti zapalili zgradu tako da bi dosli na celo njegova toerija bi se smatrala zavjerom - a ustvari je istinita.
ajde procitaj ponovo svoj post

jesi? dobro, sad lupi dobro glavom u zid

jesi? dobro, sad procitaj ponovno svoj post

jesi shvatio? ako nisi, ponovi postupak




a sad da ti i ozbiljno odgovorim. kao prvo i osnovno. hitler je zapalio reichstag iliti parlament. nije za to optuzio komuniste (necisticka stranka ti je skraceno za nacionalsocijalisticka, ak nisi znal), nego zidove (znas one simpaticne covce koje su trpali u konc-logore?). a vuci paralele nema nekog pretjeranog smisla. to sto ti govoris mozda je tocno, al danas nema nikakve veze. ovi smrdljivi, bradati tipovi su priznali da su srusili wtc, stovise na video-snimci sto znaci da je malo teze montirano. a kao drugo, reichstag i wtc nemozes usporedivat ni po velicini, steti, opasnosti ni icemu drugom
Shadowhunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 22:29   #1013
Quote:
Shadowhunter kaže:
ajde procitaj ponovo svoj post

jesi? dobro, sad lupi dobro glavom u zid

jesi? dobro, sad procitaj ponovno svoj post

jesi shvatio? ako nisi, ponovi postupak




a sad da ti i ozbiljno odgovorim. kao prvo i osnovno. hitler je zapalio reichstag iliti parlament. nije za to optuzio komuniste (necisticka stranka ti je skraceno za nacionalsocijalisticka, ak nisi znal), nego zidove (znas one simpaticne covce koje su trpali u konc-logore?). a vuci paralele nema nekog pretjeranog smisla. to sto ti govoris mozda je tocno, al danas nema nikakve veze. ovi smrdljivi, bradati tipovi su priznali da su srusili wtc, stovise na video-snimci sto znaci da je malo teze montirano. a kao drugo, reichstag i wtc nemozes usporedivat ni po velicini, steti, opasnosti ni icemu drugom
Ma kome su priznali covjece? Sta pricas! Ko su ti ljudi sto su priznali? Ko su bili oni samoubojice cije su slike sa punim imenima objavili 1 minutu nakon udara na WTC?

Ko je onaj Osama sa jos trojicom dok silazi niz kamenjar sa scapom u iruci a onda malo zastane pa pocne da prijeti dizuci kaziprst visoko; "Vallahi Billahi Amerike ce nestati uskoro....sa scapom u ruci???? Ma goni se u kurac..... To ce zaozbiljno uzeti samo ovca i magare i pomislice da je on ustvari vodja neke tzv. teroristicke grupe.
KulinBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 22:44   #1014
Quote:
KulinBan kaže:
Ma kome su priznali covjece? Sta pricas! Ko su ti ljudi sto su priznali? Ko su bili oni samoubojice cije su slike sa punim imenima objavili 1 minutu nakon udara na WTC?

Ko je onaj Osama sa jos trojicom dok silazi niz kamenjar sa scapom u iruci a onda malo zastane pa pocne da prijeti dizuci kaziprst visoko; "Vallahi Billahi Amerike ce nestati uskoro....sa scapom u ruci???? Ma goni se u kurac..... To ce zaozbiljno uzeti samo ovca i magare i pomislice da je on ustvari vodja neke tzv. teroristicke grupe.
ajde dobro, nisi ti kriv. evolucija te sjebala.

provjeri na stranici www.google.com

upisi "osama bin laden", cia, training pa ces vidjet vraga
Shadowhunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 22:46   #1015
Quote:
Shadowhunter kaže:
ono sto je meni zanimljivo u cijeloj prici je cinjenica da se krov pretvorio u prah. iako se po svim zakonima logike njemu nije trebalo previse dogoditi. koliko god on bio tezak, i visoko. jos uvijek je na vrhu hrpe, i na njega nista ne pada. takoder me zanima jos nesto, WTC7 mi nije jasan. u topicu se vodila opsirna rasprava o tome, a svi ukljuceni su ocito imali neko osnovno znanje o tome sto se dogodilo.

omt, o kakvim se to eksplozijama u podrumu radi, jer ponovno ti govoris detalje, a vecina laika nezna osnove.
kao prvo, što se tiče teorije zavjere, znam da je "too messy". zato se i došlo do Let It Happen On Purpose - LIHOP teorije.

kao drugo, krov. krov sam po sebi nije neka čvrsta struktura, iako je i njegov značajni dio trebao preživjeti.
važno je ono što se protezalo zadnjih pet katova - gredna kapa, sustav koji je prenosio težinu s jezgre na rub i obrnuto.
http://911research.wtc7.net/wtc/arch/hattruss.html
(ovo je link na vjerodostojnu stranicu koja se ne bavi šupljim glupostima, NLO-ima, Teslinim zrakama smrti itd.)
gredna kapa je nešto što je definitivno trebalo preživjeti. no na niti jednoj slici ruševina, a vidio sam ih više od tisuću, se ništa takvo ne vidi.

7WTC je druga priča...
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 22:54   #1016
Quote:
KulinBan kaže:
Ma kome su priznali covjece? Sta pricas! Ko su ti ljudi sto su priznali? Ko su bili oni samoubojice cije su slike sa punim imenima objavili 1 minutu nakon udara na WTC?

Ko je onaj Osama sa jos trojicom dok silazi niz kamenjar sa scapom u iruci a onda malo zastane pa pocne da prijeti dizuci kaziprst visoko; "Vallahi Billahi Amerike ce nestati uskoro....sa scapom u ruci???? Ma goni se u kurac..... To ce zaozbiljno uzeti samo ovca i magare i pomislice da je on ustvari vodja neke tzv. teroristicke grupe.
Kolega previse si kritican prema Osami i prijateljima dobro su oni uvjezbani prva generacija nebeskih letaca je sa par polijetanja i sa par gledanja Top Gun-a srusila pola New Yorka a druga generacija nakon par god. vjezbanja na poljoprivrednim zrakoplovima po Afganistanu snima film Top Gun 2 - Mi Ne Slijecemo da jos vise motivira suborce diljem planete
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 22:56   #1017
Quote:
Shadowhunter kaže:
ajde dobro, nisi ti kriv. evolucija te sjebala.

provjeri na stranici www.google.com

upisi "osama bin laden", cia, training pa ces vidjet vraga
A tebe jos nije ni dotaknula. Ti si slijep kraj svojih ociju. Ako si citao "Mein Kampf" Hitler kaze da u svakom drustvu postoje tri grupe ljudi; prva grupa je veoma mala a sastoji se od ljudi koji znaju sve. No, zbog njihovog malog broja oni nisu nikad u stanju da ucine promjene.

Grupa dva je samo malo veca. Ljudi u toj grupi citaju izmedju redova. Ne znaju istinu ali zato tragaju za njom i ne prihvate ono sto im se servira zdravo za gotovo.

Treca grupa kaze Hitler "nazalost najveca" puna hrpa kretena i idiota sa kojom maozes mlatiti kako hoces. Povjerovat ce u nevjerovatno i do smrti ko ludi ce to braniti. A sad budi dostojan pa sam sebe svrstaj u koju grupu ti pripadas.

Znaci Hitler je prvo zapalio parlament i optuzio komuniste. Pa je onda sam napao svoje trupe u Poljskoj da bi imao povod za rat. Amerika izjavila da je Vietnamski ratni brod prvi otvorio vatru na njihovu mornaricu sto nije istina....itd.itd sve do ovih sukoba na Bliskom istoku nacin zapocinjanja rata nije se znatno promjenio.
KulinBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 23:02   #1018
Quote:
Ace Ventura kaže:
Kolega previse si kritican prema Osami i prijateljima dobro su oni uvjezbani prva generacija nebeskih letaca je sa par polijetanja i sa par gledanja Top Gun-a srusila pola New Yorka a druga generacija nakon par god. vjezbanja na poljoprivrednim zrakoplovima po Afganistanu snima film Top Gun 2 - Mi Ne Slijecemo da jos vise motivira suborce diljem planete
A 'oce li biti na DVD ili VHS?
KulinBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 23:02   #1019
bilo kako bilo, svaki bozji put kad se ovaj thread pokrene, nekako dođemo na temu reichstaga, vietnama, hitlera, pearl harboura...

skulirajte se
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 23:03   #1020
a ti kraj svojih zdravih ociju si nepismen, nije optuzio komuniste nego zidove

neda mi se vrijedat, posto je isti tip napisao da su slaveni rasa koja bi trebala sluzit arijevce, a neces me vidjet da glancam cipele svabama, nekak mu ne vjerujem.

i ja bi sebe onda svrstao u tu drugu grupu, jer ne prihvacam to sto se govori, jer ima previse rupa, al isto ne prihvacam zdravno za gotovo da su ameri sami srusili tornjeve
Shadowhunter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:31.