Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2017., 20:51   #7621
Pa ako se tu i tamo zad. s vibrat mislim da i nije neka aktivnost, tako da je to više aseksualnot...naravno da nisam mislio na pravi, medicinski oblik već ovako u žargonu...

a vi koji se hvalite..kako to kod vas ide?
Dođete s posla i ona navali na vas...
ili samo skinete ženama gacice?
steve1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 21:12   #7622
pa ja ti mogu reći kako je kod nas. 11 godina veze, 4 godine braka, seks redovit. trenutno sam trudna i imamo zabranu seksa, ali ni to nas ne sprječava da se "družimo" na razne načine otprilike 2 puta tjedno. inače kad nisam trudna i kad nema zabrana i više. nekad svaki dan, nekad svaki drugi, nekad ništa 4 dana pa 2x u jednom danu, ovisi kakav nam je period.
jedine dulje apstinencije su nam bile nakon spontanih i vjerujem da će biti nakon poroda, ali ni to nije dulje od mjesec dana, s tim da i u tom periodu ima maženja, drkanja, oralnog seksa i ostalog.
ne mogu si zamisliti da svaku večer ležim pored muža kao vreća. malo se ljubimo, mazimo i onda krene svašta.
ali nama ne fali bliskosti, seksualna privlačnost je još uvijek jako velika, super se slažemo i ovo je samo cherry on top.
jojo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 21:17   #7623
Wink

Quote:
jojo21 kaže: Pogledaj post
pa ja ti mogu reći kako je kod nas. 11 godina veze, 4 godine braka, seks redovit. trenutno sam trudna i imamo zabranu seksa, ali ni to nas ne sprječava da se "družimo" na razne načine otprilike 2 puta tjedno. inače kad nisam trudna i kad nema zabrana i više. nekad svaki dan, nekad svaki drugi, nekad ništa 4 dana pa 2x u jednom danu, ovisi kakav nam je period.
jedine dulje apstinencije su nam bile nakon spontanih i vjerujem da će biti nakon poroda, ali ni to nije dulje od mjesec dana, s tim da i u tom periodu ima maženja, drkanja, oralnog seksa i ostalog.
ne mogu si zamisliti da svaku večer ležim pored muža kao vreća. malo se ljubimo, mazimo i onda krene svašta.
ali nama ne fali bliskosti, seksualna privlačnost je još uvijek jako velika, super se slažemo i ovo je samo cherry on top.

Svaka čast

Zavidan
steve1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 21:39   #7624
ma nemaš što zavidjeti, primi se posla.
razgovarajte, vidite u čemu je problem (nedostatak bliskosti pretpostavljam) i potrudite ga se riješiti. ako ne ide, ima i za to rješenja. život je prelijep i prekratak da bismo bili aseksualne trube pored živih i zdravih partnera!
jojo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 22:14   #7625
Quote:
jojo21 kaže: Pogledaj post
trenutno sam trudna i imamo zabranu seksa, ali ni to nas ne sprječava da se "družimo" na razne načine otprilike 2 puta tjedno. inače kad nisam trudna i kad nema zabrana i više.
Kakva zabrana sexa? Kakve veze ima što si trudna? Smije se žena sexat i kad je trudna bez problema
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 23:05   #7626
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Kakva zabrana sexa? Kakve veze ima što si trudna? Smije se žena sexat i kad je trudna bez problema
inače smije ako je trudnoća uredna, ali ako ti dr. zabrani zbog krvarenja/prijetećeg pobačaja/prijevremenog poroda/rizične trudnoće iz tko zna kojeg razloga, onda ne smiješ.
sad se situacija popravila pa koristimo priliku, bez brige.
jojo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 02:11   #7627
Quote:
jojo21 kaže: Pogledaj post
inače smije ako je trudnoća uredna, ali ako ti dr. zabrani zbog krvarenja/prijetećeg pobačaja/prijevremenog poroda/rizične trudnoće iz tko zna kojeg razloga, onda ne smiješ.
sad se situacija popravila pa koristimo priliku, bez brige.
Aha, nisam znao da je izvanredna situacija u pitanju
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 17:25   #7628
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Śto manje seksa u braku, to viśe izvan njega
Ne bih se složio.
Quote:
jojo21 kaže: Pogledaj post
što ste vi, cimeri? ili ste u braku/vezi?
daj me nemoj... rane 30e, u naponu snage i seks po kvartalima.
vidim da pojedinačna seksualnost nije upitna jer se samozadovoljavate oboje, znači problem je u međusobnoj nekompatibilnosti.
učinite si uslugu, raziđite se, nađite nekog seksualno kompatibilnog i uživajte u životu.
Samozadovoljavaju se jer je to komfornije, pogotovo kad dođu djeca i nema privatnosti ili vremena.
VIVA PIVA is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 12:31   #7629
Quote:
steve1 kaže: Pogledaj post
ona se tu i tamo posluži vibratorom..naravno kad nisam doma, ja redovito sam obavim posao..Jednostavno imam osjecaj da je aseksusalna...ne kužim...
Kako aseksualna, ako koristi vibrator?
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 21:15   #7630
Quote:
TotallyAria kaže: Pogledaj post
Kako aseksualna, ako koristi vibrator?
za/na njega.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 23:24   #7631
To je drugi par rukava i zove se "selektivni aseksualizam"
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 00:01   #7632
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
za/na njega.
Ako ćemo tako, onda su svi ljudi aseksualni na neki način
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 15:03   #7633
Eto citam vas pa da i ja se pozalim malo....nema seksa nikad nije bilo neke velike kemije i sttasti ali sada je nikad gore....uzas ....ja se nisam zapustila cak i bolje izgledam sada u 40 tima nego u 20-ima.
Dakle tri puta godisnje max.
Problem je taj sto vidim da me vec tuga obuzima radi toga a zivot je kratak i zali boze ga potratit u ogromnom nezadovoljstvu....lovi me ta tuga i stvarno mi fali ta energija koja bi me digla iz tog sivila da se osjetim zivom.
Pricali jesmo i nema pomoci. on je aseksualan a ja niti sam nimfomanka niti nista samo imam normalne pottebe
Najgore je to sto to itekako utjece na mene u smislu mog raspolozenja.i to me vec brine.
Inace meni se udvaraju ali nekako ne zelim biti s nekim opet samo radi seks vec i da imam nekakvu paznju od nelog kad bih bas isla var
__________________
nascere, vivere e morire a Pompei
donna di pompei is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 15:08   #7634
Obožavam sve ove "aseksualne"... Više ih je nego depresivnih... Sve samodijnosticirani...
Nije on aseksualan nego mu nisi privlačna... Možda se pali samo na sisate plavuše, možda na BDSM, možda je homoseksualac... Možda...
Reci mu da ćeš naći ljubavnika ako ne počne izvršavat bračne dužnosti. Možda se probudi, možda ti da zeleno svjetlo, a možda poželi i sudjelovat 👍

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 15:15   #7635
Prije bih rekla da ce mi dat zeleno svjetlo tj.vec mi je rekao to indirektno izmedju redaka ali ja ne mogu biti niti s bilo kim i to s nekim tko zeli bas iskljucovo samo sex jer ja volim imat slojevit odnos bih voljela a mehanicki sex radi sexa me ne pali...mora biti nesto vise a brdo je povrsnih ljudi
__________________
nascere, vivere e morire a Pompei
donna di pompei is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 15:36   #7636
Onda ga ostavi i pronađi nekog s kim ćeš biti sretna.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 15:53   #7637
Quote:
donna di pompei kaže: Pogledaj post
Prije bih rekla da ce mi dat zeleno svjetlo tj.vec mi je rekao to indirektno izmedju redaka ali ja ne mogu biti niti s bilo kim i to s nekim tko zeli bas iskljucovo samo sex jer ja volim imat slojevit odnos bih voljela a mehanicki sex radi sexa me ne pali...mora biti nesto vise a brdo je povrsnih ljudi
Aseksualan se ne postaje tek tako, samoinicijativno.
Naveo je povod?
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 15:54   #7638
Quote:
donna di pompei kaže: Pogledaj post
Prije bih rekla da ce mi dat zeleno svjetlo tj.vec mi je rekao to indirektno izmedju redaka ali ja ne mogu biti niti s bilo kim i to s nekim tko zeli bas iskljucovo samo sex jer ja volim imat slojevit odnos bih voljela a mehanicki sex radi sexa me ne pali...mora biti nesto vise a brdo je povrsnih ljudi
Oprosti, ali kipaš.
Fali ti seksa u braku, a muž ti je dao zeleno svjetlo da si nađeš nekog sa strane.

Nije da ti ne možeš bit is nekim u neslojevitom i površnom odnosu, nego je tebe pogodilo to što ti je on dao zeleno svjetlo i što mu je očito svejedno.

Ti bi htjela da te ON želi i ja te razumijem, ali ti nažalost ne mogu dati nikakav pametan odgovor izuzev da potpišem ovo što ti je Panga napisao.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 15:54   #7639
Bih da mogu fimancijski jer usprkos tomu sto sam zaposlena s ovom placom ne bih mogla a i dijete je tu....
__________________
nascere, vivere e morire a Pompei
donna di pompei is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 16:00   #7640
Financijski smo vezani u mrtv om braku nazalost



ma mogla bih s nekim ali nije lako naci ni strast ni kemiju i nije da svaki dan kliknes s nekim da ti je svatko napet i nije...bila sam na nekim kavama i razocarala se...koma
__________________
nascere, vivere e morire a Pompei
donna di pompei is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:05.