Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2014., 23:49   #5261
Cure, molila bih vas kontakt broj/mail ili link od Dolise, ne mogu nigdje naci. Moze naravno i na pp, hvala
Sorteskat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2014., 11:28   #5262
Quote:
Sorteskat kaže: Pogledaj post
Cure, molila bih vas kontakt broj/mail ili link od Dolise, ne mogu nigdje naci. Moze naravno i na pp, hvala
Mob: 095/864-9471
e-mail: [email protected],
[email protected]
https://picasaweb.google.com/m/album...andala&start=0
__________________
moje sve
ribica2302 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 22:29   #5263
Bok cure!

Zadnjih par mjeseci čitam ovu temu od 200te stranice i evo sam konačno gotova Hvala svima koje ste pisale jer ste mi puno pomogle u odlučivanju!

I sad imam jedno pitanje..
Imam curku od 3 mj, 5.5 kg i pp od Rode, Flafi, Nature, Tabite i ME. Koristimo ih bez uložaka jer curka ne piški puno. Rodine su mi zasad preeedebele na guzi i dok se suše (pogotovo rodina pusa jer se onaj ulozak ne moze maknuti). Flafi i Natura su mi odlične. ME su mi isto super, samo malo široke. A Tabitine su pretanke (i tu moram uložak staviti).
E sad, fali mi još nekoliko pelena. I ne znam čije naručiti. Naidine su mi tiha patnja jer vidim da su skoro svi zadovoljni njima (jedino mi je bedasto to odlaženje na bus). No, vidim kako ste i sa Dolisinim zadovoljne. A treće, i na njuškalu sam našla neke od ovih koje imam (pa bi možda pametno bilo malo i uštediti ).
Ono što me zanima je, da li mi netko može Naidine i Dolisine usporediti s ovima koje imam? Širina, debljina, split/fitted, mekoća i to..

Hvala puno!
josipa.jopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 04:53   #5264
Quote:
josipa.jopy kaže: Pogledaj post
Bok cure!

Zadnjih par mjeseci čitam ovu temu od 200te stranice i evo sam konačno gotova Hvala svima koje ste pisale jer ste mi puno pomogle u odlučivanju!

I sad imam jedno pitanje..
Imam curku od 3 mj, 5.5 kg i pp od Rode, Flafi, Nature, Tabite i ME. Koristimo ih bez uložaka jer curka ne piški puno. Rodine su mi zasad preeedebele na guzi i dok se suše (pogotovo rodina pusa jer se onaj ulozak ne moze maknuti). Flafi i Natura su mi odlične. ME su mi isto super, samo malo široke. A Tabitine su pretanke (i tu moram uložak staviti).
E sad, fali mi još nekoliko pelena. I ne znam čije naručiti. Naidine su mi tiha patnja jer vidim da su skoro svi zadovoljni njima (jedino mi je bedasto to odlaženje na bus). No, vidim kako ste i sa Dolisinim zadovoljne. A treće, i na njuškalu sam našla neke od ovih koje imam (pa bi možda pametno bilo malo i uštediti ).
Ono što me zanima je, da li mi netko može Naidine i Dolisine usporediti s ovima koje imam? Širina, debljina, split/fitted, mekoća i to..

Hvala puno!
Nemam ni jedne od tih. Toplo preporucujem DajDaj pelene. Potrazi ih na face-u. Bambusice, mekane, tanke, super upijaju, fino prijanjaju, udobne i suse se fino. Rodine imam 100% pamuk i mjenjala bih ih sve za DajDaj.
Smiling Helena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 08:53   #5265
Od nabrojanih imam Rodinu pusu i Natura i to su mi najmanje drage pelene. Natura je preuska i presporo upija pa mi sve završi na coveru, Rodina pusa je glomazna na maloj guzi i isto tako je sporoupijajuća. Imam Naidine, nakon probnih nisam više kupila od nje. Frotir joj je rijedak i grub. Moja preporuka su Rodine bambusice . Za njih vrijedi sve ovo što piše Smiling Helena za dajdaj.
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 11:02   #5266
Quote:
josipa.jopy kaže: Pogledaj post
Bok cure!

Zadnjih par mjeseci čitam ovu temu od 200te stranice i evo sam konačno gotova Hvala svima koje ste pisale jer ste mi puno pomogle u odlučivanju!

I sad imam jedno pitanje..
Imam curku od 3 mj, 5.5 kg i pp od Rode, Flafi, Nature, Tabite i ME. Koristimo ih bez uložaka jer curka ne piški puno. Rodine su mi zasad preeedebele na guzi i dok se suše (pogotovo rodina pusa jer se onaj ulozak ne moze maknuti). Flafi i Natura su mi odlične. ME su mi isto super, samo malo široke. A Tabitine su pretanke (i tu moram uložak staviti).
E sad, fali mi još nekoliko pelena. I ne znam čije naručiti. Naidine su mi tiha patnja jer vidim da su skoro svi zadovoljni njima (jedino mi je bedasto to odlaženje na bus). No, vidim kako ste i sa Dolisinim zadovoljne. A treće, i na njuškalu sam našla neke od ovih koje imam (pa bi možda pametno bilo malo i uštediti ).
Ono što me zanima je, da li mi netko može Naidine i Dolisine usporediti s ovima koje imam? Širina, debljina, split/fitted, mekoća i to..

Hvala puno!
između Naidinih i Dolisinih svakako biram Dolisu, da sam prije Naide naručivala od Dolise uopće ne bi uzimala Naidine pelene...
s Dolisom se možeš dogovoriti oko svega što ti paše, split/fitted/pocket, s drukerima na ulošcima ili bez, naprijed/natrag i još je i povoljnija od Naide
Dolisine pelene su uže među nogama i dublje, meni upijaju jednako i da mekše su

ja uskoro očekujem DajDaj bambusice i jedva čekam da mi dođu, svi ih hvale na sve strane
__________________
moje sve
ribica2302 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 12:02   #5267
Bilo bi super kad bi netko napisao usporedbu Rodinih i DajDaj bamusica. Ono što vidim surfajući:

DajDaj:
1. 100% bambus
2. nije one size
3. 6 slojeva

Rodina bambusica:
1. 71% bambus, 29% organski pamuk
2. one size
3. 7 slojeva
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 14:16   #5268
A koliko košta Dolisina pelena sa odvojivim ulošcima? Može i na pp, ako se ne smije napisati... Hvala.
bela-12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 14:43   #5269
Quote:
sara4 kaže: Pogledaj post
Bilo bi super kad bi netko napisao usporedbu Rodinih i DajDaj bamusica. Ono što vidim surfajući:

DajDaj:
1. 100% bambus
2. nije one size
3. 6 slojeva

Rodina bambusica:
1. 71% bambus, 29% organski pamuk
2. one size
3. 7 slojeva
DajDaj od ovog mj dolaze u OS veličini, meni stižu idući tjedan
__________________
moje sve
ribica2302 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 14:44   #5270
Quote:
bela-12 kaže: Pogledaj post
A koliko košta Dolisina pelena sa odvojivim ulošcima? Može i na pp, ako se ne smije napisati... Hvala.
koju stranicu prije smo pisali o cijenama, bikini je 60kn, split 65, noćna 70
__________________
moje sve
ribica2302 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 17:11   #5271
Quote:
ribica2302 kaže: Pogledaj post
DajDaj od ovog mj dolaze u OS veličini, meni stižu idući tjedan
Mislim da je bambus AIO os, a obicna pelena je u dvije velicine: 3-7 i 6+
Zbog sastava sam i uzela DajDaj a ne rodu.
Smiling Helena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 17:57   #5272
Quote:
Smiling Helena kaže: Pogledaj post
Mislim da je bambus AIO os, a obicna pelena je u dvije velicine: 3-7 i 6+
Zbog sastava sam i uzela DajDaj a ne rodu.
ne nije AIO, kažem to je novost od ovog mj nije još objavljeno na webu al i obične bambus pelene će se proizvoditi u OS veličini..kad dobijem pelene mogu postaviti sliku, ovaj vikend dolaze u Zg, ja sam ih nabavila preko grupe moderne platnene pelene na fejsu

https://m.facebook.com/pelenedajdaj/...id=17&ref=home
__________________
moje sve

Zadnje uređivanje ribica2302 : 21.02.2014. at 18:06.
ribica2302 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 20:45   #5273
Dajdaj je mrak bambusica, prolazi za noc bez dodatnog filanja ali se suši 100 gladnih godina. Uzas jedan. Ja imam dosta naide ali su mi od nje puno bolji dolisa split i flafi novi uski kroj.

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 20:29   #5274
evo nova DajDaj bambusica u OS veličini

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...02736116_o.jpg
__________________
moje sve
ribica2302 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 14:16   #5275
Quote:
ribica2302 kaže: Pogledaj post
evo nova DajDaj bambusica u OS veličini

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...02736116_o.jpg
Odlicno! Mi smo jos na br 1 i ne znam tacno kada je trenutak da predjemo na 2 vel. OS smo prerasli vec.
Smiling Helena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 19:22   #5276
Quote:
Smiling Helena kaže: Pogledaj post
Odlicno! Mi smo jos na br 1 i ne znam tacno kada je trenutak da predjemo na 2 vel. OS smo prerasli vec.
ovo je kroj vel. 2 s drukerima za smanjivanje, odlične su pp
__________________
moje sve
ribica2302 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 12:53   #5277
Uzela sam i njihove uloske pa ih nocu ubacim. Zadovoljna.
Smiling Helena is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 21:21   #5278
hvalaaa..

..svima na komentarima. malo kasnim
nisam do sad cula za te dajdaj pelene. ali sve mi se cini da cu odustati od naide.. ne da mi se na bus ici..
btw imam rodinu babmbus i super je sto se upijanja, mekoce, prianjanja tice. ali se susi duze od ostalih. imam i flafi uzi kroj i super stoje i prve se osuse (samo me brine da poslije ne budu preuske medju nogama, kad cura poraste. jel mogu uopce postati preuske medju nogama?)
josipa.jopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 12:57   #5279
Quote:
josipa.jopy kaže: Pogledaj post
..svima na komentarima. malo kasnim
nisam do sad cula za te dajdaj pelene. ali sve mi se cini da cu odustati od naide.. ne da mi se na bus ici..
btw imam rodinu babmbus i super je sto se upijanja, mekoce, prianjanja tice. ali se susi duze od ostalih. imam i flafi uzi kroj i super stoje i prve se osuse (samo me brine da poslije ne budu preuske medju nogama, kad cura poraste. jel mogu uopce postati preuske medju nogama?)
nemam pojma, moj ima 9mj i još uvijek su mu sve pelene ok, neke smanjujemo, a neke imamo na najvećoj veličini i nadam se da će izdržati sve do kraja pelenaštva
__________________
moje sve
ribica2302 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2014., 14:45   #5280
Pa super su kad su uske, ne smetaju za hodanje

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:44.