Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2017., 12:25   #901
Quote:
Sovica Zg kaže: Pogledaj post
Hvala ti, ali dragi ne želi Galileo, rekao je da ipak on kao mladoženja želi neko bolje odijelo. Tamo bi kupili košulje, kravatu i prsluk i te stvari. Jeste i to kupovali tamo?
nismo, kosulje jos moramo kupit ali mislim da bumo negdje jeftinije gledali s obzirom da ih nikad vise nebu obuko, al imaju sad u galileu kosulje 1+1 gratis za 400kn kaj je fakat ok. kravate su im isto na 1+1 a za prsluk fkt neznam, nisam gledala
Tram11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 14:51   #902
ima tko kupon za artajan?
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 14:54   #903
Quote:
Tram11 kaže: Pogledaj post
nismo, kosulje jos moramo kupit ali mislim da bumo negdje jeftinije gledali s obzirom da ih nikad vise nebu obuko, al imaju sad u galileu kosulje 1+1 gratis za 400kn kaj je fakat ok. kravate su im isto na 1+1 a za prsluk fkt neznam, nisam gledala
Da, to im je dobra akcija, tako je moj dragi kupovao majice kod njih.
Hvala ti za info u svakom slučaju. To su stvarno ok cijene.
Sovica Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 15:13   #904
nema frke. evo drago mi je da sam i ja nekom mozda pomogla :klap:
Tram11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 21:00   #905
Quote:
mladac kaže: Pogledaj post
ima tko kupon za artajan?
Mislim da oni ne traže da baš imaš kupon sa sajma, bitno je da rezerviraš u tom nekom razdoblju kad popust vrijedi. Barem je tako prije bilo.
joja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 09:55   #906
Popust mark pjetri

Da li ima netko kupon za popust u zlatarni mark pjetri? Preskočila sam njihov štand a treba mi popust kod njih.
mare581 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2018., 13:00   #907
Da li netko zna da li ce biti u 10./11. mjesecu negdje u Zagrebu neki sajam vjencanja? Googlam, al ne nalazim nista.
skategirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2018., 13:13   #908
Quote:
skategirl kaže: Pogledaj post
Da li netko zna da li ce biti u 10./11. mjesecu negdje u Zagrebu neki sajam vjencanja? Googlam, al ne nalazim nista.
bit će u Westgate-u u 10. mjesecu...
maya_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2018., 09:41   #909
Jel se uopće isplati ići po tim sajmovima? Ja sam čula, barem za ovaj u osijeku, da nije baš nešto. Nikad nisam bila pa nemam pojma, a planiramo otići kad bude u 1.mjesecu

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
ana03931 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2018., 10:15   #910
Quote:
ana03931 kaže: Pogledaj post
Jel se uopće isplati ići po tim sajmovima? Ja sam čula, barem za ovaj u osijeku, da nije baš nešto. Nikad nisam bila pa nemam pojma, a planiramo otići kad bude u 1.mjesecu

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
Mislim da ti vrijedi otići, ako ni zbog čeg drugog, možeš naći popuste za burme, pozivnice, revere, svjetla (ako ih želiš), kolače... Da se naći svašta čak i ako riješiš glavne stvari (salu, bend, vjenčanicu....).
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2018., 00:03   #911
Bila sam u Westgate-u prosle godine, taj u listopadu. I u Areni u veljaci mislim. Po meni Westgate se ne isplati osim ako bas nisi u blizini i nemas sta pametnije radit. Arena s druge strane, placa se upad i automatski ocekujes vise i dobijes vise. Hrpu popusta sam tamo pokupila i hrpu ideja. Od tamo sam iskoristila popust za prstenje, nasla fotografa i jos nesto za dekoraciju .
Doria is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2018., 08:23   #912
Quote:
đezminka kaže: Pogledaj post
Mislim da ti vrijedi otići, ako ni zbog čeg drugog, možeš naći popuste za burme, pozivnice, revere, svjetla (ako ih želiš), kolače... Da se naći svašta čak i ako riješiš glavne stvari (salu, bend, vjenčanicu....).
Znači na sajmovima nema popusta za vjenčanice?
MilanoChick is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2018., 10:31   #913
Quote:
MilanoChick kaže: Pogledaj post
Znači na sajmovima nema popusta za vjenčanice?
Ima, bez brige.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2018., 11:39   #914
Quote:
đezminka kaže: Pogledaj post
Mislim da ti vrijedi otići, ako ni zbog čeg drugog, možeš naći popuste za burme, pozivnice, revere, svjetla (ako ih želiš), kolače... Da se naći svašta čak i ako riješiš glavne stvari (salu, bend, vjenčanicu....).
Hmm pa pozivnice ću uzeti s ebaya jer koliko god da dobijemo popusta i dalje će biti barem duplo skuplje nego ove što sam si upikirala. Reveri su mi besplatni haha trebam samo nekoliko komada za roditelje i kumove. Svjetla su dogovorena uz salu tako da o tome ne moram voditi računa, kolače isto znamo gdje ćemo haha al okej budem baš otišla vidjeti. Jer stvarno nisam čula nikakve pozitivne komentare za ovaj naš u Osijeku što bude u Portanovi.
Jel možda ima nekih popusta za odijelo? Fali nam samo to i burme. I tamburaši za po danu kod kuće.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
ana03931 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2018., 12:32   #915
Quote:
ana03931 kaže: Pogledaj post
Hmm pa pozivnice ću uzeti s ebaya jer koliko god da dobijemo popusta i dalje će biti barem duplo skuplje nego ove što sam si upikirala. Reveri su mi besplatni haha trebam samo nekoliko komada za roditelje i kumove. Svjetla su dogovorena uz salu tako da o tome ne moram voditi računa, kolače isto znamo gdje ćemo haha al okej budem baš otišla vidjeti. Jer stvarno nisam čula nikakve pozitivne komentare za ovaj naš u Osijeku što bude u Portanovi.
Jel možda ima nekih popusta za odijelo? Fali nam samo to i burme. I tamburaši za po danu kod kuće.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
Moze link na pozivnice? Oni personaliziraji tekst, tiskaju i daju kuverte ili?
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2018., 14:01   #916
Quote:
ribic kaže: Pogledaj post
Moze link na pozivnice? Oni personaliziraji tekst, tiskaju i daju kuverte ili?
Ne, ne samo pozivnice bez tiskanja pa ti onda odneseš u neku tiskaru kod sebe u gradu. Tako je jedna poznanica napravila isto, samo što je ona s wisha naručila, ali sve je to isto. Evo ti link, a možeš upisati i wedding invitations u tražilicu pa ti izbaci cijeli hrpu.
Od sellera do sellera ovisi jel se dobiju koverte ili ne. Meni osobno ne trebaju uz ove koje sam si ja zamislila. Samo moraš dobro čitati dobiješ li taj papir za tiskanje uz njih ili ne.
Ja sam se odlučila za tu opciju jer me ovako izađe manje od 300kn bez tiskanja, a ne vjerujem ni da je tiskanje nešto preskupo jer bi mi da ih naručujem takve kakve se meni sviđaju izašao 10kn komad plus poštarina vjerojatno i oko 1000kn bi mi trebalo samo za pozivnice onda, a bolje da te novce u nešto pametnije uložim kad će pozivnice ionako brzo biti zaboravljene

https://m.ebay.com/itm/10pcs-Invitat...e/173126970744

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
ana03931 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2018., 18:36   #917
Quote:
ribic kaže: Pogledaj post
Ima, bez brige.
Još mi jedino to nedostaje od tih većih stvari! Super, tnx!
MilanoChick is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2018., 10:02   #918
Quote:
MilanoChick kaže: Pogledaj post
Znači na sajmovima nema popusta za vjenčanice?
Naravno da ima, ja sam pisala o slučaju gdje imate već riješen bend, salu, vjenčanicu, pa biste otišli možda pogledati neke detalje još.

Quote:
ana03931 kaže: Pogledaj post
Hmm pa pozivnice ću uzeti s ebaya jer koliko god da dobijemo popusta i dalje će biti barem duplo skuplje nego ove što sam si upikirala. Reveri su mi besplatni haha trebam samo nekoliko komada za roditelje i kumove. Svjetla su dogovorena uz salu tako da o tome ne moram voditi računa, kolače isto znamo gdje ćemo haha al okej budem baš otišla vidjeti. Jer stvarno nisam čula nikakve pozitivne komentare za ovaj naš u Osijeku što bude u Portanovi.
Jel možda ima nekih popusta za odijelo? Fali nam samo to i burme. I tamburaši za po danu kod kuće.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
Mi svjetla imamo s bendom, kolače nećemo, revere isto imam poklonjene, reveri za mladoženju, kuma i kumu imam uz cvijeće. Burme i tamburaše mislim da stigneš riješiti u Portanovi s popustom.

No, što se tiče burmi, ja svima preporučam (kome je blizu) otići u Novi Sad i tamo pogledati ponudu. Moja burma je obiteljsko naslijeđe, tako da je samo on uzimao prsten, i platili smo to oko 1000 kuna, s tim da je graviranje bilo besplatno. Također su besplatno sredili i moj prsten, suzili ga, ispolirali i ugravirali datum i ime.

Quote:
ana03931 kaže: Pogledaj post
Ne, ne samo pozivnice bez tiskanja pa ti onda odneseš u neku tiskaru kod sebe u gradu. Tako je jedna poznanica napravila isto, samo što je ona s wisha naručila, ali sve je to isto. Evo ti link, a možeš upisati i wedding invitations u tražilicu pa ti izbaci cijeli hrpu.
Od sellera do sellera ovisi jel se dobiju koverte ili ne. Meni osobno ne trebaju uz ove koje sam si ja zamislila. Samo moraš dobro čitati dobiješ li taj papir za tiskanje uz njih ili ne.
Ja sam se odlučila za tu opciju jer me ovako izađe manje od 300kn bez tiskanja, a ne vjerujem ni da je tiskanje nešto preskupo jer bi mi da ih naručujem takve kakve se meni sviđaju izašao 10kn komad plus poštarina vjerojatno i oko 1000kn bi mi trebalo samo za pozivnice onda, a bolje da te novce u nešto pametnije uložim kad će pozivnice ionako brzo biti zaboravljene

https://m.ebay.com/itm/10pcs-Invitat...e/173126970744

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
Također, pozivnice i zahvalnice smo naručili iz tiskare u Beogradu, 160 pozivnica plus 320-330 zahvalnica nas je izašlo oko 180 eura, s tim da smo mi odabrali customizaciju pozivnica (mijenjali smo color shemu), a dobili smo i koverte uz njih. Za zahvalnice smo odabrali bedževe s našim imenima i datumom i smiješnom sličicom.

Ostavljam link ako nekog bude interesiralo. Apsolutno se s njima može sve dogovoriti, brzo se javljaju, sve rade u dogovoru s tobom.

http://pozivnicezavencanje.rs/
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2018., 09:39   #919
Pozdrav,

zanima me ima li na sajmovima popusta za cvjećarne? Mislim na Arenu, Westgate, i uskoro na Velesajmu https://www.facebook.com/WeddingExpo...type=3&theater

Hvala
tigrica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2018., 10:16   #920
Quote:
tigrica1 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

zanima me ima li na sajmovima popusta za cvjećarne? Mislim na Arenu, Westgate, i uskoro na Velesajmu https://www.facebook.com/WeddingExpo...type=3&theater

Hvala
Ima ima! ja uzela u Lisinskom kad je bilo, tako da pogotovo ima na tim većim sajmovima
Ja sam upikirala, čini mi se, 20%, možda i 30 je bilo, ne sjećam se .. ali svakako odi i uzimaj sve kupone od cvjećarni, mislim da nema tko ne daje, i onda traži ponude pa ćeš vidjeti što ti se najviše svidi, a da je za najbolju cijenu
Ancica-B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:39.