Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2009., 09:23   #61
annaaaa, nama rekli da će nam dati štap za probušiti, još neznamo da li će vidjeti sa stropa ili ćemo ga baciti u zrak pa probušiti u letu
__________________
so close no matter how far couldn`t be much more from the heart forever trusting who we are and nothing else matters... 30.04.2012.....
klaudijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 09:24   #62
e da još da te pitam annaaaa, kolilko će vas doći taj balon, nas negdi 200-300 kn, ovisno 50 ili 70 balona
__________________
so close no matter how far couldn`t be much more from the heart forever trusting who we are and nothing else matters... 30.04.2012.....
klaudijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 11:08   #63
Quote:
klaudijak kaže: Pogledaj post
e da još da te pitam annaaaa, kolilko će vas doći taj balon, nas negdi 200-300 kn, ovisno 50 ili 70 balona
samo? ja znam da neke curke tu na forumu koje su imale su rekle da je na ručno bušenje 500 kuna (otprilike) a s daljinskim 700 kuna sad ne znam kolko je balona unutra bilo. ja zovem danas popodne pa ću vidjet kad ću otić do njih, pa kad saznam, javim ti na pm
annaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 12:28   #64
Poštovana Klaudija,
Zahvaljujem na Vašem upitu.
Balon eksplozije mogu biti sa 50,70 i 100 balona malih unutra, može se staviti podvezica, ali ne i nešto veće od nje ( dakle ako ste mislili neke male gaćice može, ali grudnjak recimo , ne ) računajte s time da će Vas dodatno koštati ako stavljamo još stvari u balone, ali to ćemo se dogovoriti kad vidimo što želite
Cijene su slijedeće : 200, 300 i 400 kn
Balon možete preuzeti kod nas, to Vam je najpovoljnija opcija. Dobit ćete štap za probušit ga.
Balon, nažalost ne možete naručiti telefonom ili mailom, osim ako ga platite po ponudi, dakle prije preuzimanja.
Za sva pitanja stojim vam na raspolaganju
Lijep pozdrav
Sasa Balley
Prodaja i marketing
Pleter vatrometi d.o.o.
Stubička 107, 10000 Zagreb

to mi odgovorili na mail, pitala još pošto nismo iz zg, da li će balon splasnuti ako ga uzmemo u četvrtak a nama treba za subotu, rekli da nema problema

inače dućan s balonima maloprodaja je u Ozaljskoj
__________________
so close no matter how far couldn`t be much more from the heart forever trusting who we are and nothing else matters... 30.04.2012.....
klaudijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 16:50   #65
ja sam ih isto maloprije zvala i to je cijena bez dostave. dostava se posebno naplaćuje ovisno o lokaciji. ne znam sad dal se montaža još ekstra naplaćuje al nekak sam dobila dojam da da.

jer, meni je smiješno da ja (ili neko od frendova) dolaze prije u restač, penju se na lojtre i to vežu.

druga opcija je da mladenka baci u zrak taj balon a mladenac (valjda u zraku) to probuši
annaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 18:27   #66
može mala pomoć od poluprofesionalne balonke?

e pa taj vam balon lako i pukne tak da se nemojte previše nabacivati s njim...

mi ga na montažu uvijek nosimo ispuhanog i tamo ga dopušemo do kraja - da ne bi bilo zabune, mali baloni unutra su napuhani, samo je ovaj veliki nenapuhan...

i moj savjet vam je da ipak uzmete nekoga da vam to i postavi kak treba...

meni osobno je dva puta puko balon u transportu
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 18:28   #67
a ovo bacanje u zrak mi je bezveze jer se gubi upravo efekt koji želiš postići - a to je da se baloni rasprše uokolo a to se postigne samo ako se on raspukne na visini...
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 19:01   #68
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
a ovo bacanje u zrak mi je bezveze jer se gubi upravo efekt koji želiš postići - a to je da se baloni rasprše uokolo a to se postigne samo ako se on raspukne na visini...
ma mislim da mi je žena to rekla da izbjegne odgovor na moje pitanje da li ta dostava uključuje i montažu

jer sam joj prije toga rekla da sam znala da je u nečemu kvaka kad su jeftiniji od ostalih.

ugl, ja sam se čula s lumom pa ću najvjerojatnije od njih i uzet
annaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 19:04   #69
jeeeeeeeeeeeeeeeeee... Luma ti je moja seka koju ti naravno toplo preporučam
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 19:06   #70
a pa znam, ludice
zato sam ih i uzela, tj. zato je tvoj seka mene i uzela, jer inače ide tad na godišnji, al će mi neko drugi to doć namontirat!
annaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 19:11   #71
aaaaaaaaaaahhahahahahhaha

pa vjerovatno ću ti onda doći ja
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 19:13   #72

a pa ne znam, spominjala je neke studente! valjda će tebe poštedit kad ćeš bit firško udana
annaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 19:16   #73
heheheheh... ima ona neke dečki koji rade kad je samo balon u pitanju... za sve veće intervencije mene zahakla...
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 19:18   #74
noooo vidiš
annaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 22:29   #75
fran, sad si me stavila u dilemu, pa kak taj balon lako pukne, ja bum ponorela, ovi meni rekli da mogu i dva dana prije to pobrati i da nema problema, a treba iz zg doći u vž
__________________
so close no matter how far couldn`t be much more from the heart forever trusting who we are and nothing else matters... 30.04.2012.....
klaudijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 22:32   #76
pa ono - ipak je to balon, kužiš?

a kak oni mislie da ga vozite? napuhanog?
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 10:18   #77
pa valjda, a kak drugo, s kime bi ga ja napuhala...... jedino da pluća zgubim
__________________
so close no matter how far couldn`t be much more from the heart forever trusting who we are and nothing else matters... 30.04.2012.....
klaudijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 14:23   #78
kad sam ja još imala tu zamisao s balonom,i zvala sam ženskicu u pleter, ona mi je rekla da dolazim po već napuhani balon...e sad dal je to uvijek ili možeš tražit da ti ne bude napuhan ne znam...
yette is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 16:07   #79
Thumbs up

Napokon se počelo malo više raspravljati o ovoj temi....juhuhuhuhuhuhhu...HVALA SVIMA...
meni je ova ideja sa balonom ok, ali bila sam na jednoj svadbi sa balonima i znam samo da smo poslije izludili dok smo plesali, jer su komadići balona ostali po plesnom podiju...

Iskreno, ja još nisam odlučila, ali kod bacanja podvezice mi je bez veze to što ona ne leti dobro, odnosno uvijek je uhvati onaj tko stoji prvi, tako da bi voljela da moj budući muž baca nešto što će imati šanse uloviti i oni u zadnjem redu
trape10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 23:11   #80
bocu od piceka
kangaroooo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:14.