Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2020., 23:43   #1
Bill Gates ili Donald Trump?

Uzmimo da su njih dvojica opozitni igrači na svetskoj šahovskoj ploči. Bil je humanista, vakser i globalista a Donald Trump je sve obrnuto. Za koga ste? Ko vam se više dopada i kao ličnost i kao predstavnik jednog viđenja sveta? Ili drugim rečima, za koga biste glasali na predsedničkim izborima? Prvo glasajte pa onda pišite.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2020., 00:52   #2
Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
Uzmimo da su njih dvojica opozitni igrači na svetskoj šahovskoj ploči. Bil je humanista, vakser i globalista a Donald Trump je sve obrnuto. Za koga ste? Ko vam se više dopada i kao ličnost i kao predstavnik jednog viđenja sveta? Ili drugim rečima, za koga biste glasali na predsedničkim izborima? Prvo glasajte pa onda pišite.
Glasovao bi za Danish People's Party prvo ne volim opcije ili ili kao kad si dijete pa te pitaju koga više voliš mamu ili tatu. Glupost.
Ne vidim problem u određenoj suverenistickoj politici ali ta politika često privlači razne teoretičare zavjera, ravnozemljaše i polupismene ljude imam određeni strah što se može dogoditi ako takvi postanu mainstream. Danish People's Party je dobar primjer suverenisticke opcije koju ne vode polupismeni idioti. Zaboravio sam Geert Wilders odlična osoba.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Basher Henrik is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2020., 00:59   #3
Onda ovo nije anketa za tebe. Ja sam glasao za Gatesa. Trump mi je oduran.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2020., 01:02   #4
Glasovao sam za DJT

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Basher Henrik is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2020., 10:53   #5
Bill Gates je humanist?
Čovjek koji se družio s Epsteinom odmah nakon što je izašao iz zatvora i izjavio da on nije osobno predofil ali da mu je takav način života uzbudljiv
Čovjek za kojega su mnogi koji su surađivali s njih rekli da je sociopat i psihopat s glavna karakteristika takvih ličnosti je nedostatak empatije, a takvi ljudi nisu humanisti i dobrotvori

Bill Gates je koliko znam informatičar a ne doktor tako da mi se ne može više fućkat za njegovo mišljenje o virusima i cjepivima



Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk
Little Alex is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2020., 11:08   #6
Prvi izbor je ni za koga, ali ako mi je pistolj na celu.. Gates.
Mislim da bi se samozapalio da zaokruzim kretena.

Nisam glasao u anketi jer zapravo ne bi ni za koga
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2020., 11:38   #7
Donald u svakoj shemi osim da staviš nasuprot majku terezu ili Isusa
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2020., 13:51   #8
Zanimljivo da je na srpskom forumu koji je pandan ovom veći procenat ljudi za Gatesa nego ovde. Ko bi rekao da se Hrvati toliko plaši cepiva.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2020., 13:53   #9
Čuvajte se ljudi koji imaju savršeno konstruiranu javnu sliku. Iza takvih slika se često kriju monstrumi.
Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
Zanimljivo da je na srpskom forumu koji je pandan ovom veći procenat ljudi za Gatesa nego ovde. Ko bi rekao da se Hrvati toliko plaši cepiva.
Ko da napišeš da se netko boji bodeža, a tema je prodor Avara
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2020., 13:57   #10
U svako doba dana i noći za trumpa nasuprot "simpatičnog" filantropa Billa.Smatram Billa pametnijim,pokvarenijim i sposobnijim za provest neke planove od ovog djetinjastog komedijaša
guillotine44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2020., 14:04   #11
Drumpf jede odrezak well done znači nema teorije glas dati njemu.
T i h o m i r is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2020., 14:48   #12
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Čuvajte se ljudi koji imaju savršeno konstruiranu javnu sliku. Iza takvih slika se često kriju monstrumi.
Na koga misliš? Bila Gatesa stalno napadaju teoretičari zavera. Da hoće mogao bi da uloži u svoj imidž ali on to ne radi. Glasao sam za njega.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2020., 18:46   #13
Quote:
Little Alex kaže: Pogledaj post
Čovjek koji se družio s Epsteinom odmah nakon što je izašao iz zatvora i izjavio da on nije osobno predofil ali da mu je takav način života uzbudljiv
teeny tiny little teens
keep pouring out of my machine
i just typed a word
and i just pressed return
someone made this easy
someone made this inevitible
BolajiBadejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2020., 20:12   #14
Quote:
Zeljko81 kaže: Pogledaj post
Donald u svakoj shemi osim da staviš nasuprot majku terezu ili Isusa
Donaldovi kult pratioci bi opet izabrali njega jer je on isusiji Isus od samog Isusa
Bubica077 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2020., 20:13   #15
Quote:
Bubica077 kaže: Pogledaj post
Donaldovi kult pratioci bi opet izabrali njega jer je on isusiji Isus od samog Isusa
Žalosno koliko ljudi veruju tom šarlatanu.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2020., 20:23   #16
Quote:
Bubica077 kaže: Pogledaj post
Donaldovi kult pratioci bi opet izabrali njega jer je on isusiji Isus od samog Isusa
Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
Žalosno koliko ljudi veruju tom šarlatanu.
Vas dvoje ste totalno zabrijali.

Na ovom forumu se Bill Gatesa uglavnom mrzi od prvog dana foruma, i puno prije nego je itko od nas/vas čuo bilo za Trumpa bilo za Covid.

Na ovom forumu se Gatesa mrzi još od Windowsa 3.1
BolajiBadejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2020., 20:26   #17
Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
Žalosno koliko ljudi veruju tom šarlatanu.
Jeste žalosno ali potpuno razumijem zbog čega. On je barem u Americi zadnja nada da konzervatizam zadrži moć (iako on nije konzerva nego samo glumi) prije no što bi progutana tektonskim demografskim promjenama za sva vremena.

I zbog toga se izmišljaju izgovori za njegovo ponašanje samo da bi on ostao na vlasti. Vrh ironije je kad demse porede sa sjevenom korejom a bili bi sasvim okej da Trump ostane predsjednik doživotno.

Njegovo slanje federalnih snaga u gradove se slijepo pravda, a da je to obama uradio oni bi ga davno objesili za jaja, licemjeri.
Bubica077 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2020., 20:30   #18
Quote:
BolajiBadejo kaže: Pogledaj post
Vas dvoje ste totalno zabrijali.

Na ovom forumu se Bill Gatesa uglavnom mrzi od prvog dana foruma, i puno prije nego je itko od nas/vas čuo bilo za Trumpa bilo za Covid.

Na ovom forumu se Gatesa mrzi još od Windowsa 3.1
Koga boli kurac za Windowse? To je oguglali dječiji izgovor za mržnju njega. Govori se o gatesu kao osobi ne kao nekog ko je bio na čelu Microsofta
Bubica077 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2020., 20:32   #19
Quote:
Bubica077 kaže: Pogledaj post
Koga boli kurac za Windowse? To je oguglali dječiji izgovor za mržnju njega. Govori se o gatesu kao osobi ne kao nekog ko je bio na čelu Microsofta
Yup. Koga briga kaj je kurvin sin ukrao tuđe, prodao kao svoje i tako postao najbogatija osoba na planetu.

Amensečini da to ipak nekaj govori o njegovom karakteru, moralu i metodama

A bogme i koliko mu se može vjerovati
BolajiBadejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2020., 20:40   #20
Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
Uzmimo da su njih dvojica opozitni igrači na svetskoj šahovskoj ploči. Bil je humanista, vakser i globalista a Donald Trump je sve obrnuto. Za koga ste? Ko vam se više dopada i kao ličnost i kao predstavnik jednog viđenja sveta? Ili drugim rečima, za koga biste glasali na predsedničkim izborima? Prvo glasajte pa onda pišite.
Postavio si pitanje vrlo jeftino, jednostavno i površno.
Za početak, zašto baš Gates? Je li se kandidirao, odakle si ga izvukao?
Drugo, ove ocjene humanista, a Trump nije, po čemu, to bi trebalo puno detaljnije argumentirati, ne vidim zašto bi Trump bio anti-humanista, a Bill humanista?
Ovo druga ocjena - vakser - u nekakvoj predsjedničkoj utrci to je nebitan faktor, sad je malo potenciran zbog korone, ali dugoročno nebitno. Antivakseri su mala ali glasna manjina koja nema nikakvo znanstveno utemeljenje i samim time su dugoročno nebitan faktor.
I treće - globalista - to je zapravo jedino od ovoga ključno za nekakvu predsjedničku utrku, i tu naravno svaki antiglobalist kod mene ima prednost. Ali tu se opet vraćamo na ono prvo humanista - kako može biti humanista i globalista istovremeno? Je li Obama bio globalista? Većina će reći da je? Ali upravo u ostvarivanju tog globalizma čovjek je razvalio pola islamskog svijeta, dakle totalno anti-humanista, mogli bismo reći zločinac najtočniji izraz.
Sve u svemu, za neku ocjenu trebalo bi mi prvo puno više informacija o Gatesu i njegovim potencijalnim konkretnim politikama. Dosad nemam neko predobro mišljenje o njemu, ali sve se to može promijeniti ovisno o tome za što točno bi se kao političar zalagao.
Trump je aktualni predsjednik, pa njegove političke konkretne stavove znamo, znamo i prednosti i mane. O Gatesu puno manje. Lako je biti obožavan i glumiti velikog humanistu dok si milijarder koji jedino što mora raditi je održavati dobar PR sam sebi. Bio je i Trump takav dok nije ušao u politički ring, a onda su ga tamo napadali isti oni koji su ga prije promovirali.
Ovako na prvu, dao bi glas Trumpu.
Il Mas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:45.