Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2016., 14:43   #1
Vjencanje kod maticara

Dragi svi
Zarucnik i ja se mislimo civilno vjenčati prije nego nam beba dode u 1 mj...s obzirom da mi nije laka trudnoća i moram mirovat...ne strogo ali moram...pitala bi one koje to planiraju ili su prošli to par pitanja i bila bi jako zahvalna za odgovore jer nemogu jurcat okolo i htjela bi sve stavit na papir i obavit cim prije od papirologije na dalje zbog ranije spomenutog problema sa trudnocom a dragi radi i isto nema kada.....
1.koji papiri mi trebaju za to i di se dizu,mogu sve u maticnom uredu?
2. Nisam planirala vjencanicu jer nece bit velikog slavlja tek poslje rodenja djeteta mogu kakav kostim obuc ili haljinu obucnu...kakav je dress code...
Preporuka mozda za trgovine na podrucju Rijeke di trudnica u 5mj trudnoce mote naci sta...
3. Koliko traje sam obred
4. Kad odemo do maticara na dogovor koliko mora proc od dogovora do datuma...
Oprostite na veeelikom postu nebi bila toliko znatizeljna da mogu sama obavljat neke stvari ali moj mali podstanar mi neda 👶👶
Hvalaaaa

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
tina1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 11:58   #2
I pitanje da li treba buket ??

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
tina1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 17:49   #3
Isprintajte si rodne listove sa e građana, ponesite osobne, 300 kuna i nek vam kumovi pošalju fotke osobne (ovo sve pišem kao najbrži način i sve što bi moglo zatrebati). U matični dođete 45, a najkasnije 30 dana prije datuma.
Ne trebaju ti ni buket, ni prstenje, ni vjenčanica, obred traje 15 minuta i možeš doći u čemu god ti je udobno ili što možeš pronaći... u starom gradu ima par dućana gdje je moja prijateljica kupovala za svečanosti kad je bila trudna, drugo ne znam...
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 17:52   #4
Puno hvala ☺

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
tina1984 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:41.