Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2017., 16:27   #41
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Malo su mi cudne ove prijetnje samoubojstvom. To vecinom rade cure, rezu zile i sl. Nisam znala da su i decki poceli s tim.
Decki su sve vise slicni curama.

Gledam ove decke od 25 godina koji rade sa mnom. Ja sam za njih mladic i fizickom spremom i duhom.
Prosjecna zena je dominantnija od vecine njih, a to u mojoj generaciji nije bio slucaj.

Jel do odgoja ili do hormona, ne znam, ali cuda se dogadjaju koja mi nisu jasna.

Jos onda pizdeki tu pisu da im mi stariji uzimamo zenske.
Nije ni cudo.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 20:02   #42
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Decki su sve vise slicni curama.

Gledam ove decke od 25 godina koji rade sa mnom. Ja sam za njih mladic i fizickom spremom i duhom.
Prosjecna zena je dominantnija od vecine njih, a to u mojoj generaciji nije bio slucaj.

Jel do odgoja ili do hormona, ne znam, ali cuda se dogadjaju koja mi nisu jasna.

Jos onda pizdeki tu pisu da im mi stariji uzimamo zenske.
Nije ni cudo.
Mislim da je kombinacija svega - mekanog odgoja , pitaj boga kakvih hormona u hrani koju jedemo , medija ,dizajnera koji naglašavaju svoju žensku stranu a ženske modele pretvaraju u muškarce tjerajući ih da dijetama izgube sve ženske atribute , dok istovremeno šminkaju muškarce , čupaju im obrve i stavljaju maskaru

Neki dan sam vidjela tutorijale o svakodnevnoj šminci na muškarcu ... wtf ?

Neki današnji decki su veće žene od mene , a vjerujte mi da me nitko ne bi zamijenio za muškarca na cesti , ali zato ja sve češće nisam sigurna dolazi li mi muškarac ili žena ususret.

Kad sve to zbrojiš i oduzmeš , naravno da su i sami postali iznutra poput curica i da su vjerojatno zbunjeni oko svega što im se servira na svim gadgetima i onog što vide kod svog tate i svih “ starijih” muškaraca oko sebe

Meni samo nije jasno kako to da mlađe generacije cura prihvaćaju muškarce koji se samo po onom u gaćama razlikuju od njih ?

I po količini šminke - on je ima više,naravno ..
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 20:16   #43
Govorite vi sto hocete ali meni musko zna izgledati fantasticno s malo maskare ili crne olovke oko ociju. Ako i inace ima lijepu facu, jel.
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 20:24   #44
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Govorite vi sto hocete ali meni musko zna izgledati fantasticno s malo maskare ili crne olovke oko ociju. Ako i inace ima lijepu facu, jel.
Mogu se sloziti sa time i to se i nekad furalo i to uglavnom samosvijesni pankeri, a ne modni miceki kao danas.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 20:41   #45
Quote:
larslars kaže: Pogledaj post
Ovako. Ja i decko smo u vezi 1 godinu i mjesec dana. Kroz cjelu vezu je bilo dosta svada (puno malih, par velikih) ...iskreno s nikim nisam mogla sjest i porazgovarat o ovomu. Ali stvarno mi je dosta i trebam odgovore i misljenja drugih ljudi. Pa bi zapocela sa ovime. Moj decko je imao jako tesku proslost. Nije imao djetinjstvo kao bi se reklo. On je sada 17 ali se ponasa kao da ima 27... jako je kompliciran ali u isto vrijeme najpametniji decko u svojoj skoli. On meni brani hrpu stvari zbog kojih ja patim. Oduzeo mi je najboljeg prijatelja ,puno prijateljica... jer po njegovom nisu bile dobre itd... imamo puno pravila u vezi, nesmijem inat decke na fejsu ,instagramu, nesmijem se dopisivat s deckima, cak mi njti neda da progovorim rjec s nekim. Po mome je to jako pretjerano, njemu je jako stalo do mene, trudi se oko mene kao nijedan do sad. Tj... nitko se nikada nije ovoliko trudio. Svaki dan mi pokusava uljepsat, svaku minutu svaki sat... Ali.. u isto vrijeme pokvari sve to, jer meni fale odredene stvari npr zabranio mi je da idem vanka bez njega jer misli da cu ga varati, tvrdi kako mi vjeruje a place ako mu nedam sifru id fejsa i prijeti orekidom... ja nerazumijem, kao da me je pocela depresija od 2 mjeseca veze. Nemam zekju za nicim, bojim se da cu ostati sama akk ga ostavim, bojim se jednkstavno, i zamolila bih vas za savjete i pomoc. On mi se prijeti samoubojstvom ako ga pokusam ostavit. Ponekad se cak zna snimat uzivo meni kako se zeli objesit. Kako se lupa sakama. Ja njega pokusavam natjerat da ode psihologu... jer mi je stvarnk stalo. On je jednostavno jako pametan ali neke stvari mu je jako tesko dokazat i pojasnit. Da je ukrivu nemoze prihvatit, voljela bi da posjeti psihijatra i da promjeni te neke stbari, smiri svoju ljubomoru... jer je super decko, ali jednostavno me muce ta pravila. Meni je jako tesko, i neznam sta da uradim... Molim vas pomoc😐
Ide li on u neku specijalnu školu? Jer ako je taj najpametniji, sve me strah pomisliti kakvi su ostali.

Sam ti je dao otvorena vrata za izlaz iz te 'veze' - nemoj mu dati šifru od Facebooka pa će prekinuti s tobom i nemaš više problema

Mene zanima jedna stvar. Kako to netko od 17 godina nekom punoljetnom i, pretpostavljam, radno sposobnom uspije zabraniti druženje s prijateljima? Kakao takav razgovor uopće teče?
Marko: Ja neću da ideš na kavu s Anom. Nećuuuu : počinje se tuči šakama i traži po ormaru štrik da dokaže da će se objesiti:
Marina: Ajde dobro, neću.

Vas dvoje oboje trebate odrasti. Ponašate se kao dvoje klinaca u mlađoj grupi u vrtiću. On zbog svojih infantilnih prijetnji, a ti zato što ti je i na milisekundu palo na pamet da je ponašanje infantilnog klinca normalno.

Kojih 27 godina, pobogu? Da sad ide na razgovor za osnovnu školu, rekli bi roditeljima neka se dijete još godinu dana igra jer je nezrelo za školu
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 19:40   #46
Quote:
larslars kaže: Pogledaj post
Ovako. Ja i decko smo u vezi 1 godinu i mjesec dana. Kroz cjelu vezu je bilo dosta svada (puno malih, par velikih) ...iskreno s nikim nisam mogla sjest i porazgovarat o ovomu. Ali stvarno mi je dosta i trebam odgovore i misljenja drugih ljudi. Pa bi zapocela sa ovime. Moj decko je imao jako tesku proslost. Nije imao djetinjstvo kao bi se reklo. On je sada 17 ali se ponasa kao da ima 27... jako je kompliciran ali u isto vrijeme najpametniji decko u svojoj skoli. On meni brani hrpu stvari zbog kojih ja patim. Oduzeo mi je najboljeg prijatelja ,puno prijateljica... jer po njegovom nisu bile dobre itd... imamo puno pravila u vezi, nesmijem inat decke na fejsu ,instagramu, nesmijem se dopisivat s deckima, cak mi njti neda da progovorim rjec s nekim. Po mome je to jako pretjerano, njemu je jako stalo do mene, trudi se oko mene kao nijedan do sad. Tj... nitko se nikada nije ovoliko trudio. Svaki dan mi pokusava uljepsat, svaku minutu svaki sat... Ali.. u isto vrijeme pokvari sve to, jer meni fale odredene stvari npr zabranio mi je da idem vanka bez njega jer misli da cu ga varati, tvrdi kako mi vjeruje a place ako mu nedam sifru id fejsa i prijeti orekidom... ja nerazumijem, kao da me je pocela depresija od 2 mjeseca veze. Nemam zekju za nicim, bojim se da cu ostati sama akk ga ostavim, bojim se jednkstavno, i zamolila bih vas za savjete i pomoc. On mi se prijeti samoubojstvom ako ga pokusam ostavit. Ponekad se cak zna snimat uzivo meni kako se zeli objesit. Kako se lupa sakama. Ja njega pokusavam natjerat da ode psihologu... jer mi je stvarnk stalo. On je jednostavno jako pametan ali neke stvari mu je jako tesko dokazat i pojasnit. Da je ukrivu nemoze prihvatit, voljela bi da posjeti psihijatra i da promjeni te neke stbari, smiri svoju ljubomoru... jer je super decko, ali jednostavno me muce ta pravila. Meni je jako tesko, i neznam sta da uradim... Molim vas pomoc😐
Topla preporuka: http://www.vidovitost.net/ljubavni-t...e-i-tumacenje/
tanio is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 22:26   #47
Ostavi ga. Javi nam se kad imaš neki novi problem.
ivan-godot is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 22:29   #48
Quote:
larslars kaže: Pogledaj post

1.On meni brani hrpu stvari zbog kojih ja patim. Oduzeo mi je najboljeg prijatelja ,puno prijateljica...

2.imamo puno pravila u vezi,

3.nesmijem inat decke na fejsu ,instagramu,

4.nesmijem se dopisivat s deckima,

5.cak mi njti neda da progovorim rjec s nekim.

6.npr zabranio mi je da idem vanka bez njega

7.place ako mu nedam sifru id fejsa i prijeti orekidom

8.ja nerazumijem, kao da me je pocela depresija od 2 mjeseca veze.

9.Nemam zekju za nicim,

10.bojim se da cu ostati sama akk ga ostavim

11.On mi se prijeti samoubojstvom ako ga pokusam ostavit.

12.Ponekad se cak zna snimat uzivo meni kako se zeli objesit.

13.Kako se lupa sakama.

14.Ja njega pokusavam natjerat da ode psihologu..

15.ali jednostavno me muce ta pravila.

16.Meni je jako tesko, i neznam sta da uradim
odmah, ali ODMAH izađi iz ovog prebolesnog odnosa

podebljala sam ti stvari koje bi trebala sebi pročitati i čitati i opet čitati

a ti se obrati prvo roditeljima i školskom psihologu kao što ti je već netko napisao, ako ga nemate, otiđi dr obiteljske medicine i traži uputnicu za psihologa

ponavljam: ispričaj sve roditeljima!

ispričaj sve psihologu!

nikako nemoj pomišljati na ostajanje u ovoj patologiji!!!
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 12:23   #49
Užas

Prvo i osnovno.. ostavi ga!

Prije toga bi zapravo bilo dobro obavijestiti roditelje, nekog u školi.. psihologa ili razrednika o tome što se događa jer ovakva situacija koliko god izgledala bezazleno i kao ''dječja posla'', to nije!

Zatim se i sama obrati psihologu jer takve veze ostavljaju trajne posljedice

Nemoj se truditi njemu pomoći jer njemu pomoći nema, osim ako se ne obrati stručnoj osobi a na to ga nitko ne može nagovoriti, odvesti ga za rukicu... to mora sam! Da je tako zreo za svoje godine zbog životnog iskustva, onda bi znao da zrele osobe ili one koje su na tom putu - bez ustručavanja i bez srama traže stručnu pomoć ako negdje zapne

Ne možeš ga promijeniti i ne možeš mu pomoći, nemoj trpjeti te stvari jer si premlada i ne treba ti to, ne treba nikome

Jedino kaj ti sigurno mogu reći da će se dogoditi ako ostaneš u toj vezi i trudiš se pomoći mu.. jest da ćeš i sama završiti psihički sj*, bez samopouzdanja i na kraju ćeš provesti godine i godine da se vratiš u normalu, sama ili uz stručnu pomoć - onak fakat, ne treba ti to!!

Nadam se da si ga do sad ostavila.. vjeruj mi, to je pas koji laje, ali ne grize.. ne bude se on ništa ubio, a ukoliko to i napravi, samo će ti potvrditi da je bio luđak koji ti ne treba u životu - slobodno mu to i reci dok budeš ga ostavljala, a zatim se okreni na peti i odlepršaj uživati u životu, u svojim najboljim godinama, zaslužuješ to!
__________________
~~ <3 I wanna know what love is... and I want you to show me... <3 ~~
agathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 12:36   #50
Quote:
larslars kaže: Pogledaj post
On mi se prijeti samoubojstvom ako ga pokusam ostavit. Ponekad se cak zna snimat uzivo meni kako se zeli objesit.
Samo odes, osobe poput njega nemaju muda za tako nesto. A ako imaju, jebiga, nije tvoja krivnja.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 12:43   #51
zlatni kavez je ipak kavez
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 12:49   #52
dok se to pitas, nije!
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 13:42   #53
posao mi djelomično pokriva rad s curama koje su u ovakvim vezama,
ima ih toliko da se smrzneš doslovce,
puno njih ne potraži pomoć jako dugo,
posljedice su neizbrisive,

draga larslars, dobro je da vidiš problem,
veliki problem,
prekini svaki kontakt s tim dečkom, obrati se roditeljima ako možeš,
ukoliko ne uspiješ sama potraži i pomoć institucija,

iako kada pokažeš stav i čvrstu odluku oni uglavnom odustanu,
bilo kakav oblik nasilja prijavi,
i ne padaj na prijetnje i manipulaciju,

zapamti, biti će sve gore i gore,
sretno
brezia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 16:36   #54
Ima li neka dobra duša da mi pomogne čim hitnije? Imam sličan problem �� Unaprijed hvala!

Zadnje uređivanje Blavkadder : 04.12.2017. at 16:58.
Blavkadder is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 18:15   #55
Isto mi se desilo kad sam bila mladja, raskinula, on zvao, pisao danima, ubice se bla bla...brinula sam se i trazila savjete na netu i odgovori su bili slicni kao ovde sad, da skratim ...u nekom trenutku sam rekla ''ubij se boli me uvo'' jer je ionak prevara bila razlog raskida. Nije se ubio, živ prav i dosadan nakon toliko godina.
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 19:15   #56
Quote:
Blavkadder kaže: Pogledaj post
Ima li neka dobra duša da mi pomogne čim hitnije? Imam sličan problem �� Unaprijed hvala!
O čemu se radi? Kakav problem imaš?
zlakraljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 21:17   #57
Quote:
larslars kaže: Pogledaj post
Meni je jako tesko, i neznam sta da uradim... Molim vas pomoc😐
meni lik zvuci nestabilno vise nego "zrelo".

rekla bi sjest fino na kavu i popricat s njim o takvim ponasanjima, al ne znam koliko smisla to ima, takvi ljudi se ne mijenjaju cesto. trebas razmislit zelis li ti to u buducnosti i vidis li se s njim u buducnosti. mislim cak i da se on zbilja zeli ubiti (u sto sumnjam), ne razmislja uopce sta to znaci za tebe koja si njegova cura i kakve to posljedice ima za tebe, kakvu stetu to radi tebi. kak to funkcionira u buducnosti na taj nacin ja ne znam.
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 21:28   #58
Clinginess, Neediness samo neki osnovni pojmovi za pročitati o čemu je uopće riječ, pa tek onda ulaziti u vezu s drugim ljudima... https://www.psychologytoday.com/blog...ming-neediness

Ove teme na forumu su
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 08:58   #59
Quote:
larslars kaže: Pogledaj post
Ovako. Ja i decko smo u vezi 1 godinu i mjesec dana. Kroz cjelu vezu je bilo dosta svada (puno malih, par velikih) ...iskreno s nikim nisam mogla sjest i porazgovarat o ovomu. Ali stvarno mi je dosta i trebam odgovore i misljenja drugih ljudi. Pa bi zapocela sa ovime. Moj decko je imao jako tesku proslost. Nije imao djetinjstvo kao bi se reklo. On je sada 17 ali se ponasa kao da ima 27... jako je kompliciran ali u isto vrijeme najpametniji decko u svojoj skoli. On meni brani hrpu stvari zbog kojih ja patim. Oduzeo mi je najboljeg prijatelja ,puno prijateljica... jer po njegovom nisu bile dobre itd... imamo puno pravila u vezi, nesmijem inat decke na fejsu ,instagramu, nesmijem se dopisivat s deckima, cak mi njti neda da progovorim rjec s nekim. Po mome je to jako pretjerano, njemu je jako stalo do mene, trudi se oko mene kao nijedan do sad. Tj... nitko se nikada nije ovoliko trudio. Svaki dan mi pokusava uljepsat, svaku minutu svaki sat... Ali.. u isto vrijeme pokvari sve to, jer meni fale odredene stvari npr zabranio mi je da idem vanka bez njega jer misli da cu ga varati, tvrdi kako mi vjeruje a place ako mu nedam sifru id fejsa i prijeti orekidom... ja nerazumijem, kao da me je pocela depresija od 2 mjeseca veze. Nemam zekju za nicim, bojim se da cu ostati sama akk ga ostavim, bojim se jednkstavno, i zamolila bih vas za savjete i pomoc. On mi se prijeti samoubojstvom ako ga pokusam ostavit. Ponekad se cak zna snimat uzivo meni kako se zeli objesit. Kako se lupa sakama. Ja njega pokusavam natjerat da ode psihologu... jer mi je stvarnk stalo. On je jednostavno jako pametan ali neke stvari mu je jako tesko dokazat i pojasnit. Da je ukrivu nemoze prihvatit, voljela bi da posjeti psihijatra i da promjeni te neke stbari, smiri svoju ljubomoru... jer je super decko, ali jednostavno me muce ta pravila. Meni je jako tesko, i neznam sta da uradim... Molim vas pomoc��
Mozda je inteligentan i puno toga je prosao u zivotu, ali to ne znaci da nije ljubomoran. Bit ce sve ljubomorniji i ljubomorniji.
Sigurno mu je falilo ljubavi u djetinstvu. Iskompleksiran je jako!!!! Misli da su svi drugi bolji, ljepsi od njega pa bi se ti mogla zaljubiti u nekog drugog. Ako ne shvati da ima problem, nece ga nikad moci rijesiti.
Imas dvije opcije: ili da ga odmah ostavis jer ce ti biti jako tesko s njim u zivotu, ili da mu probas pomoci. Za ovu drugu opciju ti treba strucna pomoc.
deonisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 09:13   #60
ma zivi pederluk .. u takvoj okolini .. ljudski karakter i stav je rijetka pojava u okolini u kojoj pise vecina ljudi na ovom forumu ..

bolje razmisljajte o sebi a manje o drugima pogotovo ako su po vasim kriterijima negativni/neproduktivni/bolesni .. takvo okolina brzo potaplja i uklapa nove pripadnike .. dovoljan je tren slabosti i/ili nepaznje i eto te medju njima i ni ne kuzis dok se jos koprcas da je prekasno ...

samo hrabro
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger