Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2018 Rusija

Mundial 2018 Rusija Hrvatska u finalu

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2017., 00:53   #121
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Po čemu su Španjolci u silaznoj putanji? Imaju oni baš dosta klasa u ekipi još uvijek i prepoznatljiv stil igre, Morata i Costa(ako digne formu) su najbolje što su imali nakon Villa-Torres tandema još od EURA 2008., veza je i dalje jaka, obrana isto, uz to imaju najboljeg golmana na svijetu.

Belgija ima stvarno jake pojedince, no isto imaju neznalicu na klupi. Ali da ekipa koja ima KDB, Hazarda, Lukakua, Mertensa, Carrasca prema naprijed, Dembélé i Nainggolana, stopere Spursa obrani nije među favoritima, pa ja mislim da bi trebala biti. Jedino što imaju nekako slabi karakter.
u silaznoj su putanji jer iza sebe imaju dva vezana razočaravajuča takmičenja. Prije četiri godine su pakovali kofere poslije grupne faze, a prošlo ljeto u osmini finala nakon što su u skupini grdo posramljeni od Čačketovih operativaca.
Kadar im se prorijedio laganice s godinama, svaka čast Aspasu, Illaramendiju, Vitolu i sličnima, dečki igraju dobro, ali pred koju godinu u španskoj selekciji sigurno ne bi bilo mjesta za igrače Real Sociedada, Celte i Las Palmasa a danas imaju praktički siguran status. Zatim, nositelji ove generacije poput Ramosa, Pikea, Buskeca nisu bolji igrači nego prije četiri godine. FACT. A kod predvodnika smjene generacije što je otpočeta postoje pitanja na koje če morati po prvi puta odgovarati u Rusiji, ti dečki ni u svojim klubovima nisu lideri.

Mislim, okej je to ekipa, mogu oni u teoriji daleko ali ja pričam o najužem krugu realnih favorita za titulu. Postoje kvalitetnije, posloženije ekipe. Ista stvar je i s Belgijom, dosta talenta ali imali su oni talenta i na zadnjim turnirima pa nisu nikad izgledali kao ekipa koja se bori za titulu. To ne znači da to ne mogu napraviti ovo ljeto, ništa ne otpisujem, ali sam sumnjičav zbog njihovih prijašnjih nastupa. Neka mi dokažu da sam u krivu, jebaji ga
__________________
Weakness is sickness
Byron M is offline  
Old 17.11.2017., 01:42   #122
da ne zaboravim, rispekt za Peru . Da se i njih napokon pogleda na največoj smotri
__________________
Weakness is sickness
Byron M is offline  
Old 17.11.2017., 09:26   #123
Provukao sam par puta simulator i dobio sam nakon petog puta najbolji mogući ždrijeb za prvenstvo

Skupina A - Rusija, Meksiko, Senegal, Australija - sve 4 mogu proći
Skupina B - Brazil, Engleska, Danska, Japan - skupina smrti
Skupin C - Poljska, Španjolska, Tunis, Panama - najslabija
Skupina D - Francuska, Hrvatska, Kosta Rika, Južna Koreja - ovdje bi klobučari sigurno ispali
Skupina E - Njemačka, Peru, Egipat, Srbija
Skupina F - Belgija, Urugvaj, Island, Maroko - još jedna izjednačena skupina
Skupina H - Portugal, Švedska, Kolumbija, Saudijska Arabija - još jedna skupia smrti
Skupina G - Argentina, Švicarska, Iran, Nigerija

5 skupina neizvjesnih
__________________
Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
Ank.Skywalker is offline  
Old 17.11.2017., 09:35   #124
Amateri Ja sam ručno ždrijebao uz sve zamišljene fanfare i glamur što ga ždrijeb skupina za SP i nosi. Bile su tu hostese Heidi Klum i Kim Kardashian. Sergei Kiriakov je izvlačio momčadi iz pota 1, Didier Drogba je izvlačio momčadi iz pota 4, Mehdi Mahdavikia momčadi iz potova 3, a Claudio Pizzaro momčadi iz pota 2 Rezultati su as follows:

SKUPINA A: Rusija, Kolumbija, Kostarika, Srbija
SKUPINA B: Belgija, Danska, Meksiko, Australija
SKUPINA C: Brazil, Hrvatska, Maroko, Švedska
SKUPINA D: Poljska, Panama, Senegal, Španjolska
SKUPINA E: Francuska, Tunis, Peru, Japan
SKUPINA F: Njemačka, Nigerija, Švicarska, Iran
SKUPINA G: Portugal, S. Arabija, Urugvaj, Island
SKUPINA H: Argentina, Engleska, J. Koreja, Egipat

Nakon toga sam popio terapiju
Galijun1 is offline  
Old 17.11.2017., 10:54   #125
Quote:
JollyRoger13 kaže: Pogledaj post
http://ultra.zone/2018-FIFA-World-Cup-Group-Stage-Draws

Fora simulator. Meni izvuklo Hrvatsku s Portugalom, Tunisom i Australijom. To bi bila jedna od prolaznijih varijanti.
Group D

Poland
Croatia
Iran
Morocco

Iz prve.

Grupa smrti mi je H:

Brazil
Mexico
Sweden
Nigeria
__________________
Rat je mir. Sloboda je ropstvo. Neznanje je moć.

Navijanje protiv reprezentacije je navijanje za reprezentaciju.
nvnk is offline  
Old 17.11.2017., 11:01   #126
imamo flop italiju, na redu je flop spanjolaca argentine i brazila
vece sanse dajem Francuzima i belgijancima nego gore navedenim
svabe mi iskacu ka realan favorit
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Old 17.11.2017., 12:59   #127
GROUP A
RUSSIA
CROATIA
IRAN
PANAMA

GROUP B
BELGIUM
URUGUAY
ICELAND
JAPAN

GROUP C
ARGENTINA
MEXICO
SWEDEN
MOROCCO

GROUP D
FRANCE
COLOMBIA
DENMARK
NIGERIA

GROUP E
PORTUGAL
PERU
COSTA RICA
SERBIA

GROUP F
BRAZIL
ENGLAND
TUNISIA
AUSTRALIA

GROUP G
POLAND
SPAIN
SENEGAL
SAUDI ARABIA

GROUP H
GERMANY
SWITZERLAND
EGYPT
KOREA REP.
Galliko fili is offline  
Old 17.11.2017., 13:51   #128
Ako Hrvatska izvuče europsku reprezentaciju iz prvog pota, šanse za bilo kakvu tešku skupinu su mizerne. U trećem i četvrtom potu su europske reprezentacije te od kojih prijeti najveća opasnost, a njih bi se automatski izbjeglo jer ne mogu više od dvije europske u jednu skupinu. S druge strane, od neeuropskih reprezentacija, jedino Kostarika mi djeluje kao relativno težak iz trećeg i četvrtog pota. Sve ostalo bi se trebalo više ili manje jednostavno pobijediti.

Šanse za to da Hrvatska izvuče europskog protivnika iz prvog pota su 60%, a 40% su šanse da će izvući Brazil ili Argentinu, a time i otvoriti vrata vrlo teškom ždrijebu.

Zašto 60%? Zato što su tri europske reprezentacije iz prvog pota već rezervirane za tri južnoameričke reprezentacije iz drugog pota, što znači da Hrvatskoj na raspolaganju preostaju tri europske i dvije južnoameričke reprezentacije iz prvog pota.
trener morskih pasa is offline  
Old 17.11.2017., 22:36   #129
Quote:
trener morskih pasa kaže: Pogledaj post
Ako Hrvatska izvuče europsku reprezentaciju iz prvog pota, šanse za bilo kakvu tešku skupinu su mizerne. U trećem i četvrtom potu su europske reprezentacije te od kojih prijeti najveća opasnost, a njih bi se automatski izbjeglo jer ne mogu više od dvije europske u jednu skupinu. S druge strane, od neeuropskih reprezentacija, jedino Kostarika mi djeluje kao relativno težak iz trećeg i četvrtog pota. Sve ostalo bi se trebalo više ili manje jednostavno pobijediti.

Šanse za to da Hrvatska izvuče europskog protivnika iz prvog pota su 60%, a 40% su šanse da će izvući Brazil ili Argentinu, a time i otvoriti vrata vrlo teškom ždrijebu.

Zašto 60%? Zato što su tri europske reprezentacije iz prvog pota već rezervirane za tri južnoameričke reprezentacije iz drugog pota, što znači da Hrvatskoj na raspolaganju preostaju tri europske i dvije južnoameričke reprezentacije iz prvog pota.
prognoza: osmina finala zlatnog sjaja.

Samim ulaskom u 2. pot i izbjegavanjem Urugvaja, Kolumbije, Meksika i Perua, za podsjetnik 0-0-6 kontra latinosa na prvenstvima, ne vidin nacin kako ova prcija neprolazi grupu. Skandinavci iz 3. pota su ipak 2. i 3. europska liga a takvi su Hrvatskoj na prvenstvima vise manje plitak potok.
Jedino, ali jedino, grupa sa 3 Brazila (fali Gana za grupu 4 Brazila) nosi potencijalni prdac u rosu. U ovom slucaju ustvari uragan, krug bi se zatvorio, prcija bi se raspala u rusevinama , a nogometna buducnost nacije bi izgledno licila na kosarkasku blizu proslost i sadasnjost.
__________________
Did the CIA write Wind of Change?
reg. ovisnik is offline  
Old 19.11.2017., 15:05   #130
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
sad kad je uvedena video tehnologija? ne
S video tehnologijom zna se koja je ekipa na aparatima. Evo su im u prijateljskoj utakmici s rusima svirali dva penala od kojih jedan teška smijurija. Nema više onog, Španjolska se muči do 60. Ne mogu dat gol i onda im se svira dinamovski penal da se vrate u utakmicu
klaudio is offline  
Old 19.11.2017., 16:19   #131
Quote:
Baklja kaže: Pogledaj post
Ovisi o redoslijedu kojim će se izvlačiti potovi. Ako krenu od prvog prema zadnjem, onda Hrvatska može izvući bilo koga iz prvog pota, a kasnije će dirigirati 3. i 4. pot. Ne?



To je to!
Uvijek se kreće od prvog prema zadnjem
klaudio is offline  
Old 19.11.2017., 16:30   #132
Quote:
trener morskih pasa kaže: Pogledaj post
Ako Hrvatska izvuče europsku reprezentaciju iz prvog pota, šanse za bilo kakvu tešku skupinu su mizerne. U trećem i četvrtom potu su europske reprezentacije te od kojih prijeti najveća opasnost, a njih bi se automatski izbjeglo jer ne mogu više od dvije europske u jednu skupinu. S druge strane, od neeuropskih reprezentacija, jedino Kostarika mi djeluje kao relativno težak iz trećeg i četvrtog pota. Sve ostalo bi se trebalo više ili manje jednostavno pobijediti.

Šanse za to da Hrvatska izvuče europskog protivnika iz prvog pota su 60%, a 40% su šanse da će izvući Brazil ili Argentinu, a time i otvoriti vrata vrlo teškom ždrijebu.

Zašto 60%? Zato što su tri europske reprezentacije iz prvog pota već rezervirane za tri južnoameričke reprezentacije iz drugog pota, što znači da Hrvatskoj na raspolaganju preostaju tri europske i dvije južnoameričke reprezentacije iz prvog pota.
Senegal i Maroko djeluju puno jače od Kostarike... Japan i Nigerija su isto nezgodni...
Paul George is offline  
Old 19.11.2017., 16:38   #133
Ja također ne vidim po čemu bi nam Island trebao bit teži protivnik od egipta
klaudio is offline  
Old 19.11.2017., 20:27   #134
Quote:
klaudio kaže: Pogledaj post
Uvijek se kreće od prvog prema zadnjem
Mislin da ide 1. 4. 3. 2. Tim redoslijedom je islo u Brazilu
__________________
Did the CIA write Wind of Change?
reg. ovisnik is offline  
Old 20.11.2017., 12:48   #135
Quote:
reg. ovisnik kaže: Pogledaj post
Mislin da ide 1. 4. 3. 2. Tim redoslijedom je islo u Brazilu
U Brazilu nije bilo jakosnih skupina osim prve, ostale su bile kontinentalne. Jest da su postojali i brojevi na nenositeljskim loncima, ali oni su bili sasvim proizvoljni, bez veze s jačinom. Lonac koji je slučajno nosio broj 4 bio je europski i u njemu je izvorno bilo 9 repki. I nije se prvo (tj. odmah nakon lonca 1) izvlačilo iz njega, nego je prvo iz njega izvučena samo jedna momčad koja je prebačena u lonac br. 2 (Afrika + J. Amerika, izvorno samo 7 momčadi). Nakon toga se izvlačilo normalnim redoslijedom (lonac 1, pa 2, pa 3, pa 4).

O redoslijedu lonaca u smislu vjerojatnosti ne ovisi ama baš ništa osim na kako kompliciran način će se doći do "zadane slike" (tj. do zadovoljavanja unaprijed zadanih uvjeta o maksimalnim brojevima repki s istog kontinenta).
__________________
Rat je mir. Sloboda je ropstvo. Neznanje je moć.

Navijanje protiv reprezentacije je navijanje za reprezentaciju.
nvnk is offline  
Old 20.11.2017., 21:24   #136
Moj simulator

Poland
Croatia
Iran
Morroco

Skupina smrti

Argentina
Mexico
Denmark
Nigeria
tomito is offline  
Old 20.11.2017., 21:45   #137
Pozeljni-Moglo je Gore-Nepozeljni.... protivnici po potovima
Koje su vam zelje?

Evo mojih

1 pot
Pozeljni - Poljska Rusija
Moglo je Gore- Portugal, Belgija
Nepozeljni - Njemacka, Francuska, Brazil, Argentina

3pot
Pozeljni - Tunis Iran CostaRica Island Svedska Egipat
Moglo je Gore -
Nepozeljni - Danska, Senegal

4pot
Pozeljni - Panama SaudiArabia
Moglo je Gore- Srbija Australia Morocco Japan
Nepozeljni - Nigeria Korea
tomito is offline  
Old 20.11.2017., 23:16   #138
Zna li tko neki dobar portal na nasem jeziku za vjesti o Svjetskom kupu?

Zadnje uređivanje Svjetskikup : 20.11.2017. at 23:39.
Svjetskikup is offline  
Old 20.11.2017., 23:28   #139
Ja mislim da nikad SP nije bio zreliji za osvajanje autsajdera poput Grčke 2004.
Nijedna od top-reprezentacija osim Nijemaca se ne doima posebno impresivnom. Tu ne mislim na njihove igre (nisam baš ni pratio sve utakmice), nego igrače koji igraju u tim timovima. Ja bez zajebancije mislim da je Hrvatska u top 5 reprezentacija čisto po imenima radi čega i mislim da je sve ispod četvrtfinala potpuni debakl.
Kao što je netko zgodno spomenuo, među Talijanima koji su već ispali, stvarno se moraš potruditi naći igrača koji bi u Hrvatskoj igrao u prvih 11.
A ja uopće ne mislim da mi imamo nešto posebnu reprezentaciju, dapače imamo podosta rupa. Baš radi toga očekujem da će prvenstvo osvojit autsajder.

Tu normalno ne mislim na potpune autsajdere koji stižu poluturistički poput Saudijske Arabije, Engleske, Paname ili Irana, ali doslovce me ne bi šokiralo osvajanje niti jedne druge ekipe.
Inžinjer ekonom is offline  
Old 21.11.2017., 10:11   #140
Quote:
klaudio kaže: Pogledaj post
Uvijek se kreće od prvog prema zadnjem
Uvijek je i do sad bilo bez nositeljstva pa, eto, tu smo.
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is online now  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:41.