Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2017., 22:23   #561
Quote:
lavko kaže: Pogledaj post
Nakon dugo vremena, uzeo S8 orchid gray tijekom crnog vikenda u elipsa, mobitel je zaista odličan, izgled i edge ekran bez konkurencije po tom pitanju.

Naravno odmah je išao pod dvostruku zaštitu (maskica i kaljeno staklo), nisam zadovoljan, jer zbog maskice moram jače pritiskati bočne tipke.

Zanima me da li je itko isprobao ovo, i koja je vaša preporuka za zaštitu

http://primusmedia.hr/proizvod/360-m...a-svih-strana/
Ruzan je ko vrag sa maskicom i tim staklom , izgleda kao kapula

Moj je bez icega 7 mjeseci i nema crtica .

Ako ces stavljati maskicu onda samo samsung i nista drugo.

Za ekran nema potrebe lijepiti nista , mada neki preporucuju tekuce staklo.

Poslano sa SM-G950F
ledozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 23:23   #562
I na mom ekranu nema ništa. Kakva kaljena stakla.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
alibeg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 00:05   #563
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Možda je do aplikacije za vremensku prognozu koju koristiš- ona nema hrvatski.
To je Samsungova app koja je instalirana na mobu, kad kliknem na nju da vidim detaljnu prognozu, piše mi na da je Hr jezik, celzij stupanj i još neki podaci, ali na samoj aplikaciji kada ju postavim onda nije tako:



samo lokaciju vuče tako, ostali podaci ok
eMeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 01:47   #564
Quote:
lavko kaže: Pogledaj post
Nakon dugo vremena, uzeo S8 orchid gray tijekom crnog vikenda u elipsa, mobitel je zaista odličan, izgled i edge ekran bez konkurencije po tom pitanju.

Naravno odmah je išao pod dvostruku zaštitu (maskica i kaljeno staklo), nisam zadovoljan, jer zbog maskice moram jače pritiskati bočne tipke.

Zanima me da li je itko isprobao ovo, i koja je vaša preporuka za zaštitu

http://primusmedia.hr/proizvod/360-m...a-svih-strana/
Gledaj ružnoće majko moja ccc. Kupiš mobitel tako lijep koji daje tako dobar premium osjećaj u ruci i onda ga "zamotaš" u ovo gumeno plastičko sranje ili šta je već. Zaštita mobitela je poput zaštite penisa pri seksu. Znaš ako seksaš s kondomom da neće zatrudniti, ali osjećaj nije pravi. Tako je i kod mobitela. Znaš ako ispadne na pod da je manja šansa da će se "razbiti" ali osjećaj nije pravi. Ja nikad svoj mob ne bih stavio u neku gumu ili plastičku ili silikonsku masku, izgubi se sav osjećaj. Neopisivo je lijep osjećaj uzeti u ruke LG V20 kojeg posjedujem pogotovo ujutro, a on ono hladan (jer je metalni) pravi premium osjećaj. Da ga stavim u neku plastičnu ili silikonsku masku to ne bi bilo to. Izgubio bih na osjećaju. Zato fino dovoljno je biti pažljiv i ne stavljat mob u ovo sranje.

Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 04:47   #565
Ovo je stvarno preruzno, al fakat.
Obicna silikonska, tanka maskica je sasvim okej i dovoljna. Cisto da se ne grebe kad stavljas na stol i sllicno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 04:55   #566
Quote:
Caeruleus kaže: Pogledaj post
Gledaj ružnoće majko moja ccc. Kupiš mobitel tako lijep koji daje tako dobar premium osjećaj u ruci i onda ga "zamotaš" u ovo gumeno plastičko sranje ili šta je već. Zaštita mobitela je poput zaštite penisa pri seksu. Znaš ako seksaš s kondomom da neće zatrudniti, ali osjećaj nije pravi. Tako je i kod mobitela. Znaš ako ispadne na pod da je manja šansa da će se "razbiti" ali osjećaj nije pravi. Ja nikad svoj mob ne bih stavio u neku gumu ili plastičku ili silikonsku masku, izgubi se sav osjećaj. Neopisivo je lijep osjećaj uzeti u ruke LG V20 kojeg posjedujem pogotovo ujutro, a on ono hladan (jer je metalni) pravi premium osjećaj. Da ga stavim u neku plastičnu ili silikonsku masku to ne bi bilo to. Izgubio bih na osjećaju. Zato fino dovoljno je biti pažljiv i ne stavljat mob u ovo sranje.

Potpisujem od rijeci do rijeci , s8 u futroli isto kao sex sa kondomom

Poslano sa SM-G950F
ledozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 06:25   #567
Gle, netko hoće uživati u metalu, a nekome je bitnije zaštititi.

Šalu na stranu, meni je isto većina maski bezveze, no znam ljude kojima redovito padaju mobiteli i draže mi je vidjeti ružne maske nego rascvjetale ili razlivene ekrane koje ljudi koriste.
A ono, njihov je mobitel pa mi je realno svejedno kako će ga koristiti.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 18:44   #568
Ja iza imam dbrand skin kao sto rekoste cisto da se ne grebe dok je na stolu i slicnim povrsinama a i majne klize kad je u ruci...sa prednje strane folija od Mobile Outfiters isjecena na licu mijesta i postavljena od njih tako da prekriva tocno u mm cijeli ekran. Istina da dodje 20€ ali vrijedi svakog eura.
zasticen ali se ne primjeti dok se ne zagledas.
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 19:09   #569
Koji od ovih pametnih satova bi preporucili za kupnju uz s8 ?

Dolazi black friday tako da ce u usa biti u pola cjene.

Poslano sa SM-G950F
ledozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 20:38   #570
Garmin, polar, fitbit, samsung, suunto, amazfit... To je otprilike jedan dio proizvodjaca za kojeg znam da radi sa S7/S7E/S8+. Svaki sat ce ti raditi, ali sat se kupuje na temelju onoga sto zelis od sata, a ne prema mobu kojeg imas. Dani upitne kompatibilnosti su iza nas
__________________
♕ Keep calm and fastboot oem unlock. ♕
xlr is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 21:57   #571
Quote:
lavko kaže: Pogledaj post
Nakon dugo vremena, uzeo S8 orchid gray tijekom crnog vikenda u elipsa, mobitel je zaista odličan, izgled i edge ekran bez konkurencije po tom pitanju.

Naravno odmah je išao pod dvostruku zaštitu (maskica i kaljeno staklo), nisam zadovoljan, jer zbog maskice moram jače pritiskati bočne tipke.

Zanima me da li je itko isprobao ovo, i koja je vaša preporuka za zaštitu

http://primusmedia.hr/proizvod/360-m...a-svih-strana/
Ja od svega kaj sam isprobao, ova je zaštita definitivno najbolja. I ekran funkcionira ispod nje besprijekorno. I uživo uopće ne izgleda tak loše.
Definitvno je mob ljepši bez zaštite, no ak je ipak trebaš onda je ova najbolja.
Plus toga ak si baš negdje u izlogu, skineš prednju masku pa si premium, a donji cover je zbilja tanak i mob je s njim bar meni puno sigurniji od proklizavanja a još uvijek izgleda premium

I da, ja sam ga naručio na banggood-u za upola manju cijenu

https://www.banggood.com/Full-Body-T...r_warehouse=CN
__________________
ne kradi, drzava ne voli konkurenciju !!
jappa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 22:12   #572
Kakvi su ovo kondomi.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
alibeg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 22:26   #573
Quote:
jappa kaže: Pogledaj post
Ja od svega kaj sam isprobao, ova je zaštita definitivno najbolja. I ekran funkcionira ispod nje besprijekorno. I uživo uopće ne izgleda tak loše.
Definitvno je mob ljepši bez zaštite, no ak je ipak trebaš onda je ova najbolja.
Plus toga ak si baš negdje u izlogu, skineš prednju masku pa si premium, a donji cover je zbilja tanak i mob je s njim bar meni puno sigurniji od proklizavanja a još uvijek izgleda premium

I da, ja sam ga naručio na banggood-u za upola manju cijenu

https://www.banggood.com/Full-Body-T...r_warehouse=CN
Ne bi ja na S8 stavio ikakvu zaštitu jer mu to narušava izgled, samo me strah ako mi padne pa se razbije, a mobitel nije jeftin.
lavko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 06:20   #574
Quote:
ledozd kaže: Pogledaj post
Koji od ovih pametnih satova bi preporucili za kupnju uz s8 ?

Dolazi black friday tako da ce u usa biti u pola cjene.

Poslano sa SM-G950F
Ja imam Gear 3 Frontier iz radi savršeno.

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 06:23   #575
Quote:
Brico_GO kaže: Pogledaj post
Ja imam Gear 3 Frontier iz radi savršeno.

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk
Taj i gledam , sad je cjena 280$ a vjerojatno ce u petak biti jos nesto popusta....

Akcija trenutna je s8 za 750$ i u toj cjeni se dobije frontier ili note 8 i frontier za 950$.



Poslano sa SM-G950F
ledozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 06:27   #576
Tema za satove je na rootu.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 07:14   #577
Quote:
lavko kaže: Pogledaj post
Ne bi ja na S8 stavio ikakvu zaštitu jer mu to narušava izgled, samo me strah ako mi padne pa se razbije, a mobitel nije jeftin.
pa ne bi ni ja, ali...
inače od nekog nižeg pada, mislim da bi ova zaštita bila od koristi
meni za sad još nije ispao.
__________________
ne kradi, drzava ne voli konkurenciju !!
jappa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 19:26   #578
UAG maska. U početku treba vremena za naviknuti se na one debele, gumene vrhove, ali mob je zbilja zaštićen. Osim ekrana.
U jednom dućanu su mi rekli-gospodine, ili ćete masku ili kaljeno staklo... zajedno ne ide.
Imao sam ovaj prezervativ na S8+ jedno popodne u vrh glave. Ne možeš otvoriti edge traku jer plastika na tom dijelu dihtuje... strava! Jedino što nije klizav u ruci.
Moby is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 20:30   #579


Ja sam sebi ovo uzeo, uopće me ne smeta izgled telefona, bitnija mi zaštita.
Dardevil 1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 20:52   #580
Dobar case. Jel puno dođe? I jel klizav u ruci?
Moby is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:47.