Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2017., 14:11   #1001
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Prekrasna je. Jedan sloj je dovoljan za puno prekrivanje i ne skupljaju se grudice ni nakon xy sati. Guste je teksture tako da se ravnomjerno nanese.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
to je to, konačno ću moći nositi bordo ruž
Amethyst Skies is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 23:02   #1002
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Prekrasna je. Jedan sloj je dovoljan za puno prekrivanje i ne skupljaju se grudice ni nakon xy sati. Guste je teksture tako da se ravnomjerno nanese.
eto, sad ga opet želim
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 15:42   #1003
pohvaljujem njihovu novu precise micro olovku za obrve, satin već dugo koristim, al trebala mi je neka tanja za bolju definiciju. ova je odlična i ima češljić na drugoj strani, jako praktično

voldie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 19:31   #1004
Ok je ta olovka za obrve, no čini mi se da sam fulala nijansu. Uzela sam nijansu Blonde, no čini mi se da sam trebala ipak uzeti Soft Brown. Maybelline Brow Satin pak mi sasvim odgovara nijansa Blonde. Srednje smeđe su mi i obrve i kosa, veli frizerka da ta moja boja kose spada pod tamnoplavu, mada ju ja tako ne klasificiram.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 14:14   #1005
...svi njihovi tekući ruževi, posebno matte verzija-grozota...
ljepilo...toliko je neugodno težak na usnama da je to strava...i ne skida se gotovo ničim...pass big time!
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 15:52   #1006
... superstay ink... nekako je i ideja da se ne skida lako
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 15:56   #1007
Meni je isto loš. Ali ne zato što se teško skida (uspijem rozom Garnierovom micelarnom uz solidno trljanje ), nego zbog toga što mi je doslovno kao ljepilo na usnama i još se onako na unutarnjoj strani usana krene grudati pa me taj osjećaj dovede do ludila. Uzela sam nijansu 10 i krasna je, ali opći dojam mi je užasan. A baš sam se veselila.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 16:11   #1008
pa ideja je da se nekako skine, jer namjeravam spavati u njemu...to što je dugotrajan samo mu ide u prilog....
formula je užas živi, nema layera i treba mu milijun godina da se osuši...
L'oreal infallible su mi bez konkurencije u tom rangu jakodugodržećih...i skineš ga odmah
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 16:20   #1009
Quote:
voldie kaže: Pogledaj post
pohvaljujem njihovu novu precise micro olovku za obrve, satin već dugo koristim, al trebala mi je neka tanja za bolju definiciju. ova je odlična i ima češljić na drugoj strani, jako praktično

Meni je ova prekremasta, a to ne volim. Kakva je tvoja? Mozda sam ugrabila los primjerak..

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 18:09   #1010
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
pa ideja je da se nekako skine, jer namjeravam spavati u njemu...to što je dugotrajan samo mu ide u prilog....
formula je užas živi, nema layera i treba mu milijun godina da se osuši...
L'oreal infallible su mi bez konkurencije u tom rangu jakodugodržećih...i skineš ga odmah
Ja ga normalno skinem Garnier micelarnom, al zamjeram mu to grudanje, ljepljivost i nemogućnost popravka, iako dosta se formula razlikuje od nijanse do nijanse..

Nego, kupila sam Superstay 24H tekući puder, pa to čudo prekrije sve ne treba korektor na prištiće/crvenilo i stvarno je mat, ne skuplja se u pore i cijeli dan je postojan. Jedino kaj grozno smrdi, al to brzo nestane.
Eto ako netko masne kože traži jeftin puder odlične prekrivne moći i postojanosti - preporuka.
bedacha is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 20:42   #1011
Quote:
Aeon+ kaže: Pogledaj post
Meni je ova prekremasta, a to ne volim. Kakva je tvoja? Mozda sam ugrabila los primjerak..

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Kremastija je od satin, al nije mi prekremasta, taman
voldie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 09:14   #1012
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
isprobala sam neki dan tester novog ruža matte ink u nijansi voyager. divna je, miris mi se također jako sviđa, no uopće se ne čini toliko tamnom ko na internetu. ali ja to čudo s ruke nisam mogla oprati. dakle nakon nekoliko pokušaja pranja ruku, pilingiranja, trljanja ručnikom, skidanja uljem i micelarnom i opet pranja, više od 24 sata sam imala dobar dio swatcha na ruci. razmišljam o kupnji, no opet ne mogu da se ne zapitam što je unutra kad je takva trajnost i hoće li mi se boja uvući u kožu budem skidala ruž pa da izgledam ko klaun jer ono je nemoguća misija. je li netko kupio tu nijansu da kaže koju? probala sam i neku rozu nijansu, dreamer čini mi se, no ona se skinula nakon par pranja. ta mi se uopće ne sviđa.
Ja imam ovu nijansu i mogu rec da meni nije toliko dugotrajan koliko sam misila da ce biti. Nakon sto sam pogledala film u kinu i izasla van izgledao je uzasno... unutarnji dio usana je bio totalno bez boje, dugo je ljepljiv i na meni izgleda toliko tamno da mi je frend rekao da mu se ne svida :-D a ni decko nije odusevljen nijansom... meni se boja svida, ali vise za vecernje izlaske tako da cu mu pruzit priliku ponovno. Ali pobrinut cu se da imam uz sebe ogledalo mozda ce biti bolje kad ga nanesem kistom.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
Fretki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 11:58   #1013
Maybelline Age Rewind korektor još nije došao u drogerije?? Početkom tjedna su najavili da stiže ponovno u prodaju.
Bar ga nema u mojoj okolici. Jeste li ga vi tražile/pronašle?
palomita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 12:17   #1014
Kod mene isto nema (os)

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 18:05   #1015
Quote:
palomita kaže: Pogledaj post
Maybelline Age Rewind korektor još nije došao u drogerije?? Početkom tjedna su najavili da stiže ponovno u prodaju.
Bar ga nema u mojoj okolici. Jeste li ga vi tražile/pronašle?
u mome DMu ga još nema
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 21:40   #1016
Quote:
Fretki kaže: Pogledaj post
Ja imam ovu nijansu i mogu rec da meni nije toliko dugotrajan koliko sam misila da ce biti. Nakon sto sam pogledala film u kinu i izasla van izgledao je uzasno... unutarnji dio usana je bio totalno bez boje, dugo je ljepljiv i na meni izgleda toliko tamno da mi je frend rekao da mu se ne svida :-D a ni decko nije odusevljen nijansom... meni se boja svida, ali vise za vecernje izlaske tako da cu mu pruzit priliku ponovno. Ali pobrinut cu se da imam uz sebe ogledalo mozda ce biti bolje kad ga nanesem kistom.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
i ne zaboravi: tanki sloj dulje traje. i treba pustit onako pritvorene usne dok se skroz posuši.

Quote:
palomita kaže: Pogledaj post
Maybelline Age Rewind korektor još nije došao u drogerije?? Početkom tjedna su najavili da stiže ponovno u prodaju.
Bar ga nema u mojoj okolici. Jeste li ga vi tražile/pronašle?
notino?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 10:07   #1017
Quote:
Aeon+ kaže: Pogledaj post
Kod mene isto nema (os)

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

U Osijeku je stigao u Muller u Portanovi ali je odmah isti dan i rasprodan.... Dakle u Mulleru su ga dobili, ne znam za ostale Mullere u gradu, ovo je jedino provjeren info (legica ga je kupila, ja nisam stigla).
__________________
Svi odrasli su nekad bili djeca, samo se mali broj njih toga sjeća.
Legica OSK is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 00:15   #1018
Quote:
Legica OSK kaže: Pogledaj post
U Osijeku je stigao u Muller u Portanovi ali je odmah isti dan i rasprodan.... Dakle u Mulleru su ga dobili, ne znam za ostale Mullere u gradu, ovo je jedino provjeren info (legica ga je kupila, ja nisam stigla).


Bas cu sutra poviriti u neki zagrebacki Muller pa javim jesam nasla, zivo me zanima kakav je.

Neki dan sam skoro kupila ovaj lip ink i sad mi je bas drago da nisam kad vidim komentare i recenzije na yt. Steta za formulu, proizvod bi imao potencijala s obzirom na trajnost (iako ni tu ne treba pretjerivati, jedva sam ga oribala s usana). Bas mi se svidjela nijansa Dreamer, druga najsvjetlija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
♥♥ sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ ǝʇ ɯıloʌ ♥♥
mishica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 06:45   #1019
imao netko prilu probati sljedeće mskare:

http://eu.feelunique.com/p/Maybellin...cara-Black-95g

http://eu.feelunique.com/p/Maybellin...a-Mascara-95ml
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 13:09   #1020
ovu drugu je par jutuberica koje pratim isprobalo i sve su je redom popljuvale.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:10.