Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2017., 16:35   #81
Quote:
MonotypeCorsiva kaže: Pogledaj post
WhateverCupcake ne vidim razloga da se opravdavaš i iako kužim zašto to radite mislim da ne treba ni isprike ni poklon bon ni ništa.

Ljudi, znali ste da je riječ o pretprodaji i točno vam je pisao datum kada će paketići bit poslani - od 5. do 15. Obzirom da ste počeli slat poruke ženi i ovdje postat i prije 15. rekla bih da ste malo dosadni i zamorni i neopravdano napeti i drugi put biste mogli biti toliko ljubazni da prije nego stisnete "send" tipku malo razmislite o pojmovima poput "pretprodaja", "narudžba" i "rok" i ostavite ljude na miru da ispune svoju obvezu onako kako su rekli da će je ispunit.
Ljudi su samo nestrpljivi... neznam kakva neljubaznost je u pitanju
Meni se samo čini da ovdje netko mudruje.
Madison girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 21:06   #82
Quote:
Monikag5 kaže: Pogledaj post
Meni je bilo receno da cu u petak dobiti email kad predaju kirurskoj sluzbi i nista jos, valjda ce u ponedjeljak
Nisam ni ja jos dobila mail ali pise na stranici da je narudzba zavrsena
Pretpostavljam da ce kroz par dana
Bendera is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 12:03   #83
Moj paketić je stigao
Sunčica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 15:16   #84
I moj.
Sutra idem na more pa necu sad nista isprobavati (narucila sam sva 3 proizvoda), ali pohvale za poklon bon (15% na iducu naruzdbu) i sto rukom na koverti pise "za Aleksandru" Svaka cast!

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Mighty S is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 00:16   #85
I meni je to bas nekako slatko, sto je na kuverti rukom bilo napisano moje ime i srce kraj njega

Prvi, vizualni, dojam je odlican... sto se toga tice, svaka cast jelena, proizvod i pakiranje izgledaju jako elegantno i dosta razvikanih brendova se moze sakrit i pokrit ušima
Onaj drugi, bitniji dojam, ce pricekati neko vrijeme, testiranje starta veceras
fluffy chicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 10:09   #86
Stiglo i meni
Sve pohvale, do u detalja osmišljeno :klap:
Madison girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 17:18   #87
vidla sam slike na fejsu skintegre, cure dijele svoje fotke proizvoda, omg izgleda prelijepo ambalaza/pakiranje. prefensi


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Some people willingly choose their cages.
sweetkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 18:30   #88
Jedva čekam preuzeti paket, al Overses je katastrofa, pitanje kad ću ga se uspjet dočepati!
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 23:57   #89
Quote:
bedacha kaže: Pogledaj post
Jedva čekam preuzeti paket, al Overses je katastrofa, pitanje kad ću ga se uspjet dočepati!
Nisam imala problema s dostavom, dan ranije mi je stigao mail u kojem periodu će doći paket. Distributer me ranije zvao da provjeri jesam li kod kuće i još jednom kad je bio u ulici da stiže.

Sviđa mi se što su u kutiji bile upute kako koristiti proizvod, što je rukom napisano ime, te što je dodan popust, fino napravljeno, sad razmišljam da naručim i naro

Ambalaža izgleda odlično, čvrsto i elegantno. Proizvodi nemaju onaj parfumski miris nego nekako ljekarnički, što se meni sviđa.. Koristim tek dva dana pa ćemo vidjeti kakvi su nakon dužeg korištenja.
fibi_skalinski is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 11:28   #90
Imala sam i ja problema sa Overses, promijenila sam vrijeme dostave dan prije i uopće to nisu ispoštovali, došli su kad su htjeli, nisu me niti zvali da me obavijeste, da nisam slučano mail pogledala ne bih ni znala. Sreća da sam ranije došla doma, inače nema šanse da bih ga pokupila.

Naručila sam Naro i Hydra B, imam suhu i osjetljivu kožu, reagira na sve i svašta, koristim 4 dana i rano je za konačan sud, ali zasad same pohvale, koža je meka, nahranjena, za ovo vrijeme mi je super kombinacija ispod tonika, za hladnije vrijeme će trebati pojačati, ali to i piše na stanici i nisu proizvodi striktno za suhu kožu, ali za sad me odlično služi. S nestrpljenjem čekam ostatak proizvoda, baš me zanima kakvi će biti.
cinguli_minguli is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 12:37   #91
Može li netko staviti fotku za nas bez fejsa
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 12:52   #92
ne treba ti fejs da bi mogla pogledati, vidi se sve.
fuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 12:56   #93
Quote:
fuj kaže: Pogledaj post
ne treba ti fejs da bi mogla pogledati, vidi se sve.
Hvala
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 13:37   #94
Quote:
bedacha kaže: Pogledaj post
Jedva čekam preuzeti paket, al Overses je katastrofa, pitanje kad ću ga se uspjet dočepati!
Za mene, ovo je JEDINA greška koju je Jelena napravila. Overseas je apsolutno najnesposobnija dostavna služba, a tu se bome nije trebalo štedjeti. Bolje da je išla na, recimo, skuplji GLS, a na dugoročnu kvalitetu i zadovoljstvo korisnika.

Kada se samo sjetim koliko ljudi je prestalo naručivati s web trgovina koje kao dostavu koriste overseas (uključujući i nene) i kada se baci pogled na "zadovoljstvo" korisnika na njihovoj facebook stranici (mislim da nemaju niti jedan pozitivan komenatar šta je skoro pa nemoguće), sve je jasno.

Nadam se da se varam i da ovu temu jako brzo neće zasjeniti zgode i nezgode, igranje skrivača, imaginarnih poruka ostavljenih u sandučiću i nepostojećih adresa.

Ja znam da bi odmah kupila sve Jelenine proizvode po punoj pa i višoj cijeni samo da ne dostavljaju sa jedinom službom koja mi je živce uspjela popiti više od ičega u životu. Ako se nađu na nekom prodajnom mjestu ili se promjeni dostavna služba, čekat ću prva u redu.

Jelena, molim te, razmisli o ovome što sam napisala jer puno ljudi znan koji odustanu od narudžbe čim čuju da je Overseas u igri. A i nije mi jasno, ti barem sve pomno provjeriš i ispitaš, što ti je bilo da si njih odabrala a da im nisi ni zavirila na facebook stranicu i bacila oko na "visitors posts", nigdje nikome nikada toliko ružnih i nezadovoljnih komentara na jednon mjestu vidjela nisam...
neroliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 14:04   #95
Quote:
neroliana kaže: Pogledaj post
Kada se samo sjetim koliko ljudi je prestalo naručivati s web trgovina koje kao dostavu koriste overseas (uključujući i nene) i kada se baci pogled na "zadovoljstvo" korisnika na njihovoj facebook stranici (mislim da nemaju niti jedan pozitivan komenatar šta je skoro pa nemoguće), sve je jasno.
Ovo je istino i ja sam imala nekoliko sporova s njima, grozni su, baš ono. Nula.

Ali, narudžba Skintegre mi je stigla po PS-u, kao je bilo najavljeno po mailovima. Možda je uvjetovano da dostava bude onakva kakva treba biti, jer se meni nikad nije desilo da oni donesu nešto, a da nije s 2 tjedna kašnjenja i sto odgoda zbog poteškoća u prometu/krivo vozilo/fejkana odgoda dostave i još mnogo drugih izmišljenih razloga koje bez pardona stavljaju na tracking. Da, zbog Skintegre sam napravila iznimku i ipak naručila, ali s drugih web shopova ne naručujem više od njih. A možda sam ovaj put samo imala sreće
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 14:15   #96
Ja sa Overseas dostavim nikad problema nisam imala, prvi put čujem. I sad mi je došlo OK. Jedino im dugo traje ako plaćaš nešto otkupninom. Meni se desilo da sam prodala nešto na njuškalu Overseas otkupninom a kupac je prihvatio narudžbu u Aerodomusu (ili kak se zovu ti njihovi centri). Tako da oni nisu mogli direkt meni poslati na račun, već je Aerodomus prvo Overseasu, pa oni meni. Trajalo je par tjedana.

Dostava uvijek u redu.
__________________
~fairytales of yesterday will grow, but never die~
Blue Dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 14:46   #97
Drago mi je da smo se dotakli ove teme jer ne želim da se loša iskustva s kurirskim službama preslikavaju na Skintegru, odnosno za svoje kupce i klijente želim najbolje korisničko iskustvo.

Prije potpisivanja ugovora s kurirom, sjeli smo na sastanak s tri vodeće kurirske službe. Overseas nam je nudio najbolje cijene slanja diljem Hrvatske, uključujući i otoke. Na otoke neke kompanije (koje su nam se svidjele i s kojima smo inicijalno htjeli surađivati) naplaćuju čak i po 60+ kuna za dostavu što je... pa neprihvatljivo. Ne razumijem da slanje na Cres i u Austriju košta skoro isto, niti znam nekoga tko bi bio voljan platiti toliko poštarinu za proizvod koji košta stotinjak kuna. Možda se varam, ali ja nisam htjela da ta cijena poštarine bude razlog da netko, tko želi probati proizvod, bude samo time odbijen od kupovine u startu.

Iz tog razloga smo odabrali Overseas koji je imao dobru mrežu dostave uz OK cijene. S time da moram reći da se ovdje uopće ne radi o štednji jer mi sami subvencioniramo 10 kuna za svaku dostavu (tj. gotovo pola iznosa), odnosno za dostavu iznad 300 kn plaćamo cijeli iznos sami. 15 kn je cijena dostave koju nema nitko u Hrvatskoj, i to je zato što ja dio iznosa otkidam od nas da s kupcem praktički popolovimo trošak dostave.

Također, kako smo potpisivali ugovor prije pretprodaje, nismo niti mogli zamisliti kojom dinamikom ćemo dobivati narudžbe, odnosno koliko ćemo paketa imati mjesečno - što jako određuje cijenu i ostale uvjete poslovanja. Retroaktivno shvaćam da smo bili preskromni i da smo vjerojatno mogli ispregovarati bolje uvjete s kompanijama, ali realno tko to može znati unaprijed. Osobno nisam imala nikada loše iskustvo s Overseasom kao kompanijom, pa sam valjda zato taj osobni dojam automatski prenijela na odluku da potpišemo ugovor s njima.

Meni je žao ako je Overseas jedini faktor koji vas odbija od kupnje, i mogu samo obećati da ćemo u narednom periodu reevaluritati tu suradnju ako se pokaže da ima puno nezadovoljnih kupaca jer sada imamo neke realne pokazatelje naših prodajnih kapaciteta, i vjerujem da s time možemo dobiti bolje uvjete za pregovore. Isto tako, moram reći da smo dobili gotovo zanemariv broj pritužbi na dostavu, a one su se uglavnom odnosile na neregularnosti oko najavljenog vremena isporuke.

Inače, samo da kažem, ja vas redovito čitam, ali ne komentiram svaki dojam na proizvode koje ostavite jer ne bih htjela da ispadne da utječem na raspravu svojim prisustvom. Ovakve tehničke primjedbe i upite ću uvijek rado prokomentirati s vama. I samo da kažem za kraj - jako sam sretna što su vam prvi dojmovi super, nadam se da će drugi biti i bolji.
WhateverCupcake is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 14:53   #98
Pogledala sam na fejsu i sve mi izgleda vrhunski

Svaka čast!

Past će Clarion najesen
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 14:55   #99
To s dostavom na otoke je stravično. Znam da neki ljudi kažu da bi radije veću poštarinu/dostavu za bolju uslugu, ali moje osobno mišljenje je da su ljudi jako osjetljivi na cijenu dostave, po mom iskustvu barem.

Pitala sam se baš zašto je tako jeftina dostava. Preuzimanje dijela cijene... Bold move. Ne znam nikog da to radi, osim iznad tih iznosa kad je bespla.
__________________
~fairytales of yesterday will grow, but never die~
Blue Dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 16:35   #100
Ja nisam imala losih iskustava sa overseasom. Momci koji voze kod mene su super! Uvik nazovu a nije im ni problem kad zanolim da mi negdi drugdi dostave

Namazala sam se sinoc, prvi dojam je odlican! :klap:
fairy wings is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:35.