Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2017., 09:59   #41
Meni ovo nema smisla nastavljati. Sljedeci put se pokusaj drugacije ponasati.

Zadnje uređivanje mantisa : 29.09.2017. at 10:12.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 10:02   #42
Quote:
Hippe Girl kaže: Pogledaj post
Znam da sam ga gazila, i bila nepravedna prema njemu i presla sve moguce granice sve je to meni jasno... i pokusavam se tako ponasati, ali mene je sada strah da cu ga poceti gusiti sa takvim ponasanjem i ne zelim pretjerati... bojim se da cu sad ja njemu ici na zivce sa previse paznje i sve to...
Nećeš to uspjeti popraviti.
Dobro se pamti,loše još i više.
Uvijek će te gledati kroz sranja koja su mu radila.
Sjetila su se da ga voliš i da je divan tek kad je prestao biti papučar.
Hnje...
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 10:10   #43
Quote:
Hippe Girl kaže: Pogledaj post
Hej, ovo sto cu napisati ce biti malo dugacko, pa ako se nekome da citati, molila bih vas za neke savjete, samo bez osudivanja i recenica poput: "zasluzila si" i slicno, jer i sama znam da jesam.
Unaprijed se ispricavam na pisacim greskama, odrasla sam van HR

Ovako, sa deckom sam u vezi dvije godine (na daljinu, jos neko vrijeme) i prvih godinu i pol je on stvarno bio jaaako njezan, romantican, razuman, rijetkost medu danasnjim muskarcima.. kad bi dosla kod njega nakon sto se ne vidimo neko vrijeme obasipao me paznjom do maksimuma, svasta je radio za mene..ja to nisam nikako cijenila, kad bi se ponovo vratila u svoju drzavu, on je bio jako tuzan i cesto mi je to govorio i znsl se rasplakat kad bi pricali, ja sam bila dosta bezobrazna i govorila da je naporan stalno s tim... onda sam se jedno vrijeme cula i sa bivsim deckom, tocnije punih 5 mjeseci i to sam mu ipak rekla i odlucio mi je oprostiti.. lagala sam mu za puno toga, skrivala sam mnoge stvari od njega, i preko toga je prelazio, istresala sam se stalno na njega sve je trpio, dva puta sam ga istjerala u sred noci iz kuce on je mebe molio ispricavao se iako sam ja bila ta koja se treba ispricati, kad sam se perve zime kad smo prohodali razbolila, donjeo ni je voce kuci i svasta nesta i ja sam ga hladno ignorirala pred hrpom ukucana, sprdala sam ga pred svima, cesto mi je slao lijepe poruke za laku noc ili dobro jutro i opcenito jako lijepe poruke u kojima mi govori da me voli a ja sam vecinom nesta bezveze odgovarala i odmah skretala sa teme, danima sam znala biti bas smece prema njemu i kad mi se javi satima ne bi odgovarala na poruke, vrijedala sam ga, bila sam prerazmazena, imam tatu koji mi je sve zelje uvijek ispunjavao i sve sam imala od kad znam za sebe i od njega sam trazila svakakve gluposti tako da je i novac posudivao da mi ispuni hireve i gluposti jer bi inace zvocala i svadala se dok ne dobijem sta zelim, x puta sam se poigrala sa njegovim osjecajima i rekla da zelim prekinuti (bez razloga jer eto meni je takav dan dosao) on mi je plakao i molio me satima da ne prekidam.. i da ne nabrajam dalje savrseno se moze zakljuciti kakva sam glupaca bila.. i sada je on nekih 4-5 mjeseci drukciji, nije bezobrazan ni nista, ali nije vise tako njezan prema meni i ne dobivam od njega one lijepe poruke koje su me nekada zivcirale a sada mi fale... i sama znam da sam si sama kriva zato, i rekao mi je da je do toga doslo jer je on sve davao a ja sam se svadala samo itd. ali da je kod njega ostalo i dalje sve isto sto se tice osjecaja i ljubavi prema meni (ok to vjerujem jer da me ne volio mogao me je ostaviti milijun puta) i da mu samo treba vremena da opet to pocne i pokazivati jer sam ga puno puto povrijedila... to razumijem... i ja njega volim, iako se to ne bi reklo, bar prije, i meni je krivo radi svega i pokusavam nekako ispravti sve to..ali ja vise ne znam kako da se ponasam kako da mu pisem... zelim da opet bude onaj nekadasnji da opet osjetim njegovu ljubav kao prije, ali pojma nemam sta da radim da malo ohladim i pustim vrijeme da ucini svoje ili sta ?
Pusti covjeka na miru, kad citam ovo doslo mi ga je bas milo. Mozda ce ti se vratit natrag kakav je nekoc bio, mozda ce krenut svojim putem dalje od tebe. Pohvale sto si nama ovdje u opisu situacije bila iskrena i otvorena, probaj takva bit u odnosu sa sljedecim deckom i obrati paznju da ne radis iste greske kao s ovim inace ce ti ovo iskustvo uvelike bit uzaludno.
Hildegard is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 10:16   #44
Quote:
Hippe Girl kaže: Pogledaj post
... ali pojma nemam sta da radim da malo ohladim i pustim vrijeme da ucini svoje ili sta ?
sado-mazo igrice, e sad,kako tko kad ..! U startu nije valjalo, teško da će od toga ikada išta bit. Hrpa kompleksa s obje strane, pa ih liječite jedno na drugom.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 10:18   #45
Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
Pusti covjeka na miru, kad citam ovo doslo mi ga je bas milo. Mozda ce ti se vratit natrag kakav je nekoc bio, mozda ce krenut svojim putem dalje od tebe. Pohvale sto si nama ovdje u opisu situacije bila iskrena i otvorena, probaj takva bit u odnosu sa sljedecim deckom i obrati paznju da ne radis iste greske kao s ovim inace ce ti ovo iskustvo uvelike bit uzaludno.
Pa mi smo jos zajedno, i kad je doslo u svadama do toga hocemo prekinuti ili ne, on nije htio, i rekao je da zeli biti sa mnom ali da se potrudim manje ga napadati i to sve sto sam radila... i ja sam zeljna i voljna se potruditi, ali ne znam kako. Sta god pozelim napraviti ili reci bojim se da ce biti krivo...
Hippe Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 10:34   #46
Quote:
Hippe Girl kaže: Pogledaj post
Pa mi smo jos zajedno, i kad je doslo u svadama do toga hocemo prekinuti ili ne, on nije htio, i rekao je da zeli biti sa mnom ali da se potrudim manje ga napadati i to sve sto sam radila... i ja sam zeljna i voljna se potruditi, ali ne znam kako. Sta god pozelim napraviti ili reci bojim se da ce biti krivo...
On bi sad da ti za promjenu malo patiš za njim. Ne valja, kako god okreneš. Upleli ste se u jako loš film.
Za utjehu, nisi za sve kriva. I on je. O da, itekako. Nije imao ni mrvicu samopoštovanja. Da jest, ne bi se stavio u položaj papka. Pa ti sad vidi što ćeš. Činjenica je da ga nisi voljela, jer da jesi - ne bi se tako ponašala prema njemu.
Njega to ne opravdava što je radio idiota od sebe, ali ... govori o tome da je to trebao davno shvatiti.
Ne voliš ga ni sad, samo ti nedostaje njegovo slijepo obožavanje.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 10:39   #47
Iskreno se nadam da će te lik ostaviti. Čim prije. (i možda nakon toga napisati koju priču na temi o šupendarama)
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 10:53   #48
Quote:
Hippe Girl kaže: Pogledaj post
Pa mi smo jos zajedno, i kad je doslo u svadama do toga hocemo prekinuti ili ne, on nije htio, i rekao je da zeli biti sa mnom ali da se potrudim manje ga napadati i to sve sto sam radila... i ja sam zeljna i voljna se potruditi, ali ne znam kako. Sta god pozelim napraviti ili reci bojim se da ce biti krivo...
Besmislen je odnos u kojem ces ti morat cijelo vrijeme pazit kako se ponasas i sto radis. To mozes radit jedno vrijeme, al kad tad ces se opustit i vratit vrlo vjerovatno na isti modus operandi. Vi niste jedno za drugo. Sto prije to shvatite i prestanete mrcvarit jedno drugo, a ponajvise ti njega i on sam sebe, to bolje. Znam da to sada u ovom trenu ne zelis slusat, ali nadam se da ces jednog dana to sama sebi priznat i pomirit se s tim.
Hildegard is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 11:02   #49
Ovo nije za nastaviti. Hodanje po jajima nema smisla. Najbolje je biti prirodan, ne možeš stalno živjeti u strahu od pogrešnih poteza.


Kad tad, tvoja će razmažena priroda opet doći do izražaja i bezrazložno ćete se vrtjeti u krug, i na kraju se pitati na što ste oboje trošili vrijeme dok ste oboje mogli naći nekoga tko će vam više odgovarati.
__________________
I demand unconditional love and complete freedom. That is why I am terrible.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 11:03   #50
Quote:
monamona kaže: Pogledaj post
jer si mi totalno nezanimljiv.
I ti meni.
Jay Cutler is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 11:12   #51
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Ovo nije za nastaviti. Hodanje po jajima nema smisla. Najbolje je biti prirodan, ne možeš stalno živjeti u strahu od pogrešnih poteza.


Kad tad, tvoja će razmažena priroda opet doći do izražaja i bezrazložno ćete se vrtjeti u krug, i na kraju se pitati na što ste oboje trošili vrijeme dok ste oboje mogli naći nekoga tko će vam više odgovarati.
alexa je najbolje rekla, njoj treba netko tko zna i voli drzati pod sapom razmazene curice
ova prica je i ja mislim mrtva, samo to oni jos ne znaju, dok se sve skroz ne ohladi
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 11:20   #52
Quote:
Hippe Girl kaže: Pogledaj post
To i on kaze. Da se opustim i prestanem analizirati sve... da pustim malo da vrijeme prode i oboje se smirimo, i da ce sve biti bolje...
Ali previse sam napeta i previse razmisljam sta mi je najbolje napraviti i kako se ponasati da opet bude kao nekada (ne ja, vec on) a ja bolja
Najbolje pronađi tajnog ljubavnika da se malo posexaš i opustiš
Drockan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 13:18   #53
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
Iskreno se nadam da će te lik ostaviti. Čim prije. (i možda nakon toga napisati koju priču na temi o šupendarama)
Nije na forumu i ne zanimaju ga forumi
Hippe Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 13:32   #54
Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
Besmislen je odnos u kojem ces ti morat cijelo vrijeme pazit kako se ponasas i sto radis. To mozes radit jedno vrijeme, al kad tad ces se opustit i vratit vrlo vjerovatno na isti modus operandi. Vi niste jedno za drugo. Sto prije to shvatite i prestanete mrcvarit jedno drugo, a ponajvise ti njega i on sam sebe, to bolje. Znam da to sada u ovom trenu ne zelis slusat, ali nadam se da ces jednog dana to sama sebi priznat i pomirit se s tim.
Ali ja se zelim potruditi jer zelim uspijeti s njim, pa ima puno ljudi koji su imali jako lose veze sa svim i svacim, a danas zive skupa sretnije nego oni sto su imali mirne, fine i tihe veze...
Hippe Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 13:36   #55
Quote:
Drockan kaže: Pogledaj post
Najbolje pronađi tajnog ljubavnika da se malo posexaš i opustiš
Razmisljala sam, ali ipak ne 😎
Hippe Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 13:40   #56
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Kaj je sad to, dosadili ti macho tipovi?
Wat ?
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
There's no such thing, girl.
Samo 4g razlike
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 13:43   #57
Quote:
Hippe Girl kaže: Pogledaj post
Ali ja se zelim potruditi jer zelim uspijeti s njim, pa ima puno ljudi koji su imali jako lose veze sa svim i svacim, a danas zive skupa sretnije nego oni sto su imali mirne, fine i tihe veze...
..jako loše veze nikad ne postanu dobre, sve je to samo predstava...ljudi koji nisu jedno za drugo bolje je da se rastanu i koliko god bolan bio kraj, bolnije je kad agoniji nema kraja, kada zbog nekog mirnog preioda u kome sve izgleda divno, ljudi se uljuljkaju, pa se uvežu, možda čak i dobiju djecu i onda sve opet iscuri...
..ja sam naučila da ono što mi se jednom nije sviđalo, nikada i neće , mada sam znala zavaarati sebe da je nekad idealno...
...ti se možda bojiš da ti se više neće desiti takav ali, život nam uvijek donese ono što nam treba ako smo otvoreni da to primimo...
WomCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 13:51   #58
Quote:
WomCat kaže: Pogledaj post
..jako loše veze nikad ne postanu dobre, sve je to samo predstava...ljudi koji nisu jedno za drugo bolje je da se rastanu i koliko god bolan bio kraj, bolnije je kad agoniji nema kraja, kada zbog nekog mirnog preioda u kome sve izgleda divno, ljudi se uljuljkaju, pa se uvežu, možda čak i dobiju djecu i onda sve opet iscuri...
..ja sam naučila da ono što mi se jednom nije sviđalo, nikada i neće , mada sam znala zavaarati sebe da je nekad idealno...
...ti se možda bojiš da ti se više neće desiti takav ali, život nam uvijek donese ono što nam treba ako smo otvoreni da to primimo...
Mozda ce zvucati glupo nakon svega sto sam napisala, ali bilo je i jako puno lijepih dana kod nas, kad sam i ja bila dobra prema njemu i kad smo se jako lijepo slagali, nisam radila probleme i povrijedivala ga.. ali nakon nekog vremena bi ja opet sve unistila, pocela bi se lose ponasati itd., i zato mislim da se barem mogu potruditi jos malo, da ipak postoji neka sansa... i ako ne bude islo nikom nista.
Hippe Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 14:02   #59
Quote:
Hippe Girl kaže: Pogledaj post
Ali ja se zelim potruditi jer zelim uspijeti s njim, pa ima puno ljudi koji su imali jako lose veze sa svim i svacim, a danas zive skupa sretnije nego oni sto su imali mirne, fine i tihe veze...
Ne tvrdim ja da ne postoje odnosi koji su imali vecih problema pa su na kraju postigli vlastiti ekvilibrij koji ih je doveo do sretne veze. No po onome sto pricas mislim da se nazalost ne radi samo obrascu ponasanja koji je uvjetovan nekim vremensko ogranicenim okolnostima. Radi se po meni o vasoj nekompatibilnosti. Poglavito o tvojem karakteru koji po onom sto si napisala zahtjeva s tvoje strane odrastanje, postizanje vece razine zrelosti. To nije odluka vec proces koji uzme vremena. Dok i ako ga ti jednom postignes u buducnosti mislim da to nece bit sa trenutacnim momkom vec s nekim drugim.
Hildegard is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 14:29   #60
Quote:
Hippe Girl kaže: Pogledaj post
ali eto moja luda glava i sebicnost, mislila sam na sebe da se moj svijet slucajno ne urusi da meni mir ne bude narusen ni pod koju cijenu, da je sve onako kako ja sebi u glavi zamislim... i .
1.Zasto bi se urusio?
2. Zasto si bila bezobrazna?
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger