Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2017., 19:18   #21
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Dan je sheban totalka, prvu prometnu sam imala maloprije

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
Oh damn, jesi ok? Jel auto živ?
Ti treba pivce za živce?
Drž' se!
ElsaStarfire is offline  
Old 06.11.2017., 19:25   #22
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Oh damn, jesi ok? Jel auto živ?
Ti treba pivce za živce?
Drž' se!
Pijem vino za oporavak
Ma nis mi nije, ali mi je prvi put pa sam se scimala. A igrom slucaja nije ni zeni koju sam drmnula ni njenom autu. Nevjerojatno jer je bilo ful intenzivno i obje smo bile ziher da je katastrofa a ono svi u savrsenom stanju

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 06.11.2017., 19:35   #23
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Sve što ja vidim je Batman desno, šta ti je to?
Umm..
To desno je zaštićeni šišmiš Parka prirode Medvednica. Ono za ispod čaše. Dobila sam kad sam neki posao radila za njih. Baš mi je i korisno i u mom điru.
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Sad sam dosla doma i raditi cu nekakvu salatu s tjesteninom i povrcem sto ulovim u fridzu, taman sutra za rucak a dragom za veceru danas.
Dan je sheban totalka, prvu prometnu sam imala maloprije

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
Ne treba ti pivce. Nu, @UnusualMe je otvorila rakije na youtube i beauty blogovi topicu

Šalu na stranu, znam taj stres. Ja sam u prvom sudaru kojeg sam imala zaradila posred čela komad šoferšajbe. Još imam ožiljak. Drugi sam imala na motoru i samo tren me dijelio od slupat lubanju u zid. Ne znam koji po redu bio je dok sam vozila u pidzami i čizmama po sina ujutro u 6 kad se vraćao s noćnog ribolova.
Hoću reći, drži se i daj si medalju za hrabrost i iskustvo, sve to gradi čovjeka na neki specifičan način.
E da, s godinu dana su me izvukli iz požara dok je kuća gorjela uslijed udara groma. A s šest godina sam se izgubila u jednom od najvećih lučkih gradova na US zapadu.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 06.11.2017., 19:44   #24
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Umm..
To desno je zaštićeni šišmiš Parka prirode Medvednica. Ono za ispod čaše.
Ups

Meni nije izgledalo na prvu kao podmetač za čaše nego kao kutija sa znakom Batmana
ElsaStarfire is offline  
Old 06.11.2017., 19:47   #25
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Umm..
To desno je zaštićeni šišmiš Parka prirode Medvednica. Ono za ispod čaše. Dobila sam kad sam neki posao radila za njih. Baš mi je i korisno i u mom điru. Ne treba ti pivce. Nu, @UnusualMe je otvorila rakije na youtube i beauty blogovi topicu

Šalu na stranu, znam taj stres. Ja sam u prvom sudaru kojeg sam imala zaradila posred čela komad šoferšajbe. Još imam ožiljak. Drugi sam imala na motoru i samo tren me dijelio od slupat lubanju u zid. Ne znam koji po redu bio je dok sam vozila u pidzami i čizmama po sina ujutro u 6 kad se vraćao s noćnog ribolova.
Hoću reći, drži se i daj si medalju za hrabrost i iskustvo, sve to gradi čovjeka na neki specifičan način.
E da, s godinu dana su me izvukli iz požara dok je kuća gorjela uslijed udara groma. A s šest godina sam se izgubila u jednom od najvećih lučkih gradova na US zapadu.
Ti si zena bogatog zivotnog iskustva. Naspram tebe sam ja vrlo dosadnog zivljenja, a zapravo je iznimno dinamicno.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 06.11.2017., 19:54   #26
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Ti si zena bogatog zivotnog iskustva. Naspram tebe sam ja vrlo dosadnog zivljenja, a zapravo je iznimno dinamicno.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk

Ma jok. To ti se samo čini da imam bogato životno iskustvo. Meni se to dešava samo od sebe. Ok, nekad me i znatiželja odvede u svim smjerovima.
Nego - nek si ti nama živa i zdrava, to je poanta danas
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 06.11.2017., 19:55   #27
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Ups

Meni nije izgledalo na prvu kao podmetač za čaše nego kao kutija sa znakom Batmana
E podmetač za čaše. Falila mi je ta formulacija. Danas radim na 1/4. Od 4 i pol ujutro. Još urica i ja u krpe
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 06.11.2017., 19:59   #28
Quote:
Erato321 kaže: Pogledaj post
kod asosa je super što možeš besplatno vratiti ako ti ne odgovara
znam, ali mi je ti previse za*ebancije

angelsss, super da je sve ok proslo!
forzaMILAN is offline  
Old 06.11.2017., 20:07   #29
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
hoćete čuti još ponedjeljka? pita me kolegica imam li prvi ispit za šesti razred, manjka joj inspiracije. krenem joj ga mailati i otkrijem...
da. mi. foldera. s. ispitima. NEMA!!!

znači, kad sam spašavala što se spasiti da prošle godine minute prije pada sustava, zaboravila sam da su mi ispiti iz njemačkog zbog praktičnosti zbuksani s potrošnom robom uz udžbenik (audio, priručnik, nakladničke pripreme... stvari koje imam na CD-ima i online) i nisam napravila backup. : plach: SVI ispiti RIP.

Suosjećam!

Ja sam prošle godine dobila napad popizditisa. Znaš ono na početku školske godine kada se natipkavaju svi oni silni planovi i neplanovi. Ja požurila da sve napravim ranije jer nam je uvijek cirkus. Ja po defaultu službeno putujem u Crikvu prvi vikend kada počne nastava, a cijeli tjedan iza su Jeseni pa da sve zgotovim prije toga. Kod tipkanja zadnjega mi se nešto pošemerilo na USB-u i svi dokumenti su najednom bili corrupt. Nisam apsolutno ništa mogla napraviti. Čak ni sve one opcije programa koji vraćaju dokumente nisu bile od pomoći jer vrate tekst razbacan po stranici, a sve je bilo u tablicama. Sve sam ispočetka morala. Krenula sam plakati od muke. Tako to ispadne kada hoćeš biti marljiv i korektan i predati sve na vrijeme.

Sada je sve u cloudu online.
(I na laptopu, i notebooku, i USB-u. Novom naravno! )

I sve predajem u zadnji tren. Ako je rok 15.10., ja predam 16.

Angelssss Nek je sve dobro prošlo! Otvori si pifkana ili što već voliš i sve 4 u zrak. Moje je iskustvo isto tako bilo, zapravo samo ogrebotina, ali to me nije spriječilo da se tresem još nekoliko sati.
mirtochka is offline  
Old 06.11.2017., 20:19   #30
Hvala cure. To mi je nauk za vise paznje ubuduce.

Nego, trebam nekoga tko dila Avon i tko je ili oko kajzerice ili potez maksimir-dubrava, sve je Zagreb, za neupucene. Javite mi u pp, pliz

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 06.11.2017., 20:19   #31
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
znam, ali mi je ti previse za*ebancije

angelsss, super da je sve ok proslo!
ja puno toga naručujem online a da me vidiš rekla bi da nema šanse da s usudim, totalno neproporcionalno tijelo, kruškoliki oblik, ful uska ramena i cice niškoristi, a dupe i noge
nikad ništa nisam vratila, jednom sam samo fulala cipele sa asosa, velike mi bile, prodala ih dalje
mali_cox is offline  
Old 06.11.2017., 20:27   #32
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Sad sam dosla doma i raditi cu nekakvu salatu s tjesteninom i povrcem sto ulovim u fridzu, taman sutra za rucak a dragom za veceru danas.
Dan je sheban totalka, prvu prometnu sam imala maloprije

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
Super da je sve ok, drzi se!

Meni muz kuha jer ja dojim po cijele dane pa nemam pravo glasa. Danas smo imali piletinu, spinat i pire krompir. Salata i juha obavezne. Nego, ja sam ovaj put ostala ful debela nakon poroda. Strah me stat na vagu, ali izgledam kao da sam jos uvijek trudna.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 06.11.2017., 20:32   #33
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Super da je sve ok, drzi se!

Meni muz kuha jer ja dojim po cijele dane pa nemam pravo glasa. Danas smo imali piletinu, spinat i pire krompir. Salata i juha obavezne. Nego, ja sam ovaj put ostala ful debela nakon poroda. Strah me stat na vagu, ali izgledam kao da sam jos uvijek trudna.
tek si rodila, drugi put, treba i njoj vremena da se vrati nazad malo više sad
ne sekiraj se previše, otići će kile
ja sam se svaki put čudila frendicama kad mi kažu da iz rodilišta izađu 12-14kg lakše kod mene samo beba i popratno s njom što ode
jel ti se čini da si otekla možda malo više?
mali_cox is offline  
Old 06.11.2017., 20:43   #34
chill, plavojka. ja još uvijek nisam na pretporodnoj kilaži. imam 2-3 kile do nje, kako koji dan. a vježbam i pazim što jedem već 4 mjeseca.
nadam se da bih mogla do pretporodne do nove godine, a onda možda još 5-6 skinuti do 9 mjeseca nagodinu. nakon toga tko živ, tko mrtav.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Old 06.11.2017., 20:44   #35
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Super da je sve ok, drzi se!

Meni muz kuha jer ja dojim po cijele dane pa nemam pravo glasa. Danas smo imali piletinu, spinat i pire krompir. Salata i juha obavezne. Nego, ja sam ovaj put ostala ful debela nakon poroda. Strah me stat na vagu, ali izgledam kao da sam jos uvijek trudna.
Te kile - to ti ništa nema veze, znaš i sama
Dok je ljubavi i sloge, svaka obitelj može stat na noge
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 06.11.2017., 21:06   #36


mogu li rantat malo? samo da se ispusem pa polijecem dalje.

nazvala me mama. počele smo pričat o klasičnim glupostima i oho dodemo do ljubavi. malo pomalo ona se meni iscudava da 'kako s 23g, cura mog izgleda nema dečka' ovo nije prvi put da me pita, ali mi je prekipilo. kao ako nemaš dečka bit ćeš stara cura. tu me povridila. nije stvar da nemam vremena iako studiram zahtjevan faks, al neću se složit (settle down, al ne znam pravi prijevod) na nekog ko mi ne paše u potpusnosti samo zato da eto ne budem sama. jednom me ozbiljno pitala jesam li gay

/rant off/
__________________
samo guraj naprid, šta drugo moš.
Fanhp is offline  
Old 06.11.2017., 21:29   #37
Quote:
Fanhp kaže: Pogledaj post


mogu li rantat malo? samo da se ispusem pa polijecem dalje.

nazvala me mama. počele smo pričat o klasičnim glupostima i oho dodemo do ljubavi. malo pomalo ona se meni iscudava da 'kako s 23g, cura mog izgleda nema dečka' ovo nije prvi put da me pita, ali mi je prekipilo. kao ako nemaš dečka bit ćeš stara cura. tu me povridila. nije stvar da nemam vremena iako studiram zahtjevan faks, al neću se složit (settle down, al ne znam pravi prijevod) na nekog ko mi ne paše u potpusnosti samo zato da eto ne budem sama. jednom me ozbiljno pitala jesam li gay

/rant off/

Evo mene, ovdje saaaaaaaam.
Mlađa sam od tebe 2 godine, pa me majka, baba, tetka i ostali špotaju.
Kad cu se udavati, kako sam sama i ostalo, kad cu si naci nekoga, kad se smiriti, premda imam jos godinu i po najmanje do kraja.
Planiram u Valenciju sad na razmjenu, to im je smak svijeta, kako necu naseg covika dovest.
Nedavno je bila bakina sestra i kaze mami kako ce imat zeta skoro, reko : Ja vam ne vjerujem u instituciju braka i volim ozenjen. Nista vise ne pitaju.
Miss Nice is offline  
Old 06.11.2017., 21:47   #38
@Fanhp i Miss Nice, totalno vas kužim.. i ne mogu reći ne uzrujavajte se jer ni sama nisam u tome uspješna. Koliko god sam samosvjesna, koliko god racionalizirala pitanja iz okoline, i dalje me takva pitanja izbace iz cipela. S tim da mene pitaju kad će djeca jer sam s (nevjenčanim) partnerom godina toliko da ni ne brojimo Željela bih im onako uzvratit nešto jako nepristojno kad stavljaju nos gdje im nije mjesto ali nije moj stil. Zapravo, ne znam jel me više iritira kad mi tako privatna pitanja postavlja uža obitelj ili šira rodbina
Frecume is offline  
Old 06.11.2017., 22:05   #39
moji su prvo mislili da sam gay, onda su mislili da imam izmišljenog dečka da vam objema pravo kažem - ko ih sve *hebe

imajte svoj život i gradite sebe, muževi, dečki, ljubavnici i ljubavnice dođu kad se svemir posloži tako, bolje bit sam i skupljat knjige i mačke nego patit se kraj nekoga, to nikome ne treba
maslelu is offline  
Old 06.11.2017., 22:07   #40
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
moji su prvo mislili da sam gay, onda su mislili da imam izmišljenog dečka da vam objema pravo kažem - ko ih sve *hebe

imajte svoj život i gradite sebe, muževi, dečki, ljubavnici i ljubavnice dođu kad se svemir posloži tako, bolje bit sam i skupljat knjige i mačke nego patit se kraj nekoga, to nikome ne treba
Frecume is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:18.