Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2017., 18:27   #81
Ajmo po redu...
@Fanhp - toliko sporo restockaju na Sweet Corea, da još nisu nešto što sam zabilježila u srpnju...

@Svizac15 - hvala na glazbenoj poveznici..you made my day...uglavnom, tekst je manje štetan za duševno zdravlje nego tekstovi nekih naših superzvijezda

@kukumka - i ja sam razmatrala te blaznice, da sam na tvom mjestu uzela bi ih, pod uvjetom da nemaš neke druge kiseline u rutini

@leirouh - mislim da ti ceramidin ne treba jer si možda tu njegovu hidrataciju dobila kroz ova dva seruma, a osobito zato što tražiš nešto jače, a ceramidin to nikako nije. Zapravo je pitanje zašto nešto trebaš ako ti se koža vratila u normalno stanje?

@Lulu Mars - za čistač pogledaj Corsx, jeftin i neisušujuć, ali nije baš pjenušav. Što se tiče tonera, mogu ti poslati za probu Klairs - javi ako želiš. O ovim Klairs drops nisam nigdje ništa pametno/pozitivno pročitala pa možda nisu najnužnije? Ja u rutini nemam essence i sasvim dobro preživljavam bez nje

@pikey - jeeedva čekam osvrt na zekonju

@Ivie - jelda su im super sastavi? Čudno da ih prije nitko nije spominjao, ili jest Znam da se nedavno vodila ona debata o tome jesu li "zdravi" sastojci u azijskim beauty proizvodima...

@Nikita Durango - baš kao što je frupy rekla, taj bamboo sleeping pack je zakon
Frecume is offline  
Old 07.11.2017., 18:44   #82
Quote:
Rinchi Cinchi kaže: Pogledaj post
Evo da se i ja prijavim na vol. III.
Mali Svizac i pikey - zavidimmmm...

Kojoj sam ono curi ostala dužna odgovor za Guerisson essence
Meni je odličan - ja sam 40+, suha, sklona dehidraciji.
Essence je nešto gušća od tonika, ali ne gusta kao serum. Na licu je onako lijepo, malo masnjikava, polako se upije i super se slaže s kremom iz iste linije. Mislim da će mi to bit dobitna dnevna kombinacija za ovu zimu
Ne znam kome si ostala dužna(možda čak i meni) ali hvala za recenziju.Naručila sam već kremu tako da ću sačekati da stigne i isprobati par dana pa ako bude dobra i ne odreagujem loše na nju uzeti ću i essence
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 07.11.2017., 18:44   #83
Quote:
Svizac15 kaže: Pogledaj post
@frupy-ček malo, kakve maske?
samo ove dvije
ali isla sam na make offer i prosla cak 50 centi jeftinije
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 07.11.2017., 18:46   #84
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
Ceramidin je isto dobar izbor.
Jesi li probala Jigott puževu kremu? Ona je malo jača od Mizon crne puževe.
I tebi mi možda odgovarala Cica krema
nisam probala jigott, ali mi je isto bila negdje u mislima jer se sjecam da je netko nedano napisao da je jaca od crnke.
dakle probala si ceramidin? ona je isto gusca? znam da se po internetu dosta hvalio...
a koja je to cica krema?


Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
@leirouh - mislim da ti ceramidin ne treba jer si možda tu njegovu hidrataciju dobila kroz ova dva seruma, a osobito zato što tražiš nešto jače, a ceramidin to nikako nije. Zapravo je pitanje zašto nešto trebaš ako ti se koža vratila u normalno stanje?
aha, nije jaci od mizonke? nekako sam mislila da jest...
treba mi nesto hranjivije, vratila sam lice u normalno stanje jer vise nemam upale i pristice koje sam jedno vrijeme neprestance imala. ali osjecam da mi treba vise njege, a mozda i hidratacije.


i dalje skupljam prijedloge i savjete
leirouh is offline  
Old 07.11.2017., 18:48   #85
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Ne znam kome si ostala dužna(možda čak i meni) ali hvala za recenziju.Naručila sam već kremu tako da ću sačekati da stigne i isprobati par dana pa ako bude dobra i ne odreagujem loše na nju uzeti ću i essence
ne bih htjela biti party pooper ali meni krema i essence iz te linije nemaju veze s vezom
krema je bas za suhu kozu, izrazito hranjiva, masna i balzamasta, ne specijalno hidratantna i meni mjesovitoj je bila puno previse i po najvecoj zimi.
s druge strane, essence je lagana (iako na prvu djeluje hranjivo), lako se upija i jako hidratizira, a hrani tocno onoliko koliko treba, ni premalo ni previse.

essence mi je u vrhu svih azijskih proizvoda, a kremu vise nikad ne bi kupila.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 07.11.2017., 18:55   #86
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
i sad gledam japanske tonere koje gledam vec jedno godinu i pol, sve nesto bi - ne bi
A koje to?....

Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
ali stvarno sam sretna sto su mi se, otkad sam iskljucivo na azijskoj preparativi, ti brejkauti u potpunosti prorijedili.
ovo mi je drugi put u godinu i pol da mi se u pms-u upalio taj gad, prije mi se goooodinama to dogadjalo svaki mjesec, eventualno svaki drugi, oko ovulacije. uvijek na istom mjestu, uvijek ta ogromna kvrga.
Moja je brada jedno vrijeme stalno bila kvrgava. Jedan se povuce, drugi se pojavi, uzas.
Ali sad vec neko vrijeme :kuckuckuc: nema nista. Pripisujem to kiselinama ili c vitaminu. Ili oboje, zajedno sam ih uvela.

Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Ja u rutini nemam essence i sasvim dobro preživljavam bez nje
Boze dragi, sad sam tek skuzila da nemam ni ja!
A azijati kazu da je essence najvazniji korak u rutini - esencija, ne?

Curke, ajde dajte svoje naj essence, nesto fino njegujuce a da nije prehranjivo ili masno.
Guerrisson?



Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 07.11.2017., 18:57   #87
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
ne bih htjela biti party pooper ali meni krema i essence iz te linije nemaju veze s vezom
krema je bas za suhu kozu, izrazito hranjiva, masna i balzamasta, ne specijalno hidratantna i meni mjesovitoj je bila puno previse i po najvecoj zimi.
s druge strane, essence je lagana (iako na prvu djeluje hranjivo), lako se upija i jako hidratizira, a hrani tocno onoliko koliko treba, ni premalo ni previse.

essence mi je u vrhu svih azijskih proizvoda, a kremu vise nikad ne bi kupila.
Ja sam izrazito suha pa mislim da mi neće to biti problem. Čak očekujem da moje lice može popiti oboje
Čekati ću sa narudžbom essence čisto zbog tog novog sastojka koji nisam nikad koristila pa u slučaju neke alergije da se ne zaj.... sa dva proizvoda.


Evo naručila sam bamboo sleeping pack i gel i sad nema naručivanja do crnog petka a i tad nešto malo, najvjerovatnije samo Buffet i možda eventualno Meishoku.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 07.11.2017., 19:06   #88
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
A koje to?....


Moja je brada jedno vrijeme stalno bila kvrgava. Jedan se povuce, drugi se pojavi, uzas.
Ali sad vec neko vrijeme :kuckuckuc: nema nista. Pripisujem to kiselinama ili c vitaminu. Ili oboje, zajedno sam ih uvela.


Boze dragi, sad sam tek skuzila da nemam ni ja!
A azijati kazu da je essence najvazniji korak u rutini - esencija, ne?

Curke, ajde dajte svoje naj essence, nesto fino njegujuce a da nije prehranjivo ili masno.
Guerrisson?
mozes guerisson ako hoces nesto vise tekuce.
tekuca je i sum secret. ona malo stinga jer je puna ginsenga i fermenata.
ili divnu sum flawless
ili jednako divnu danahan anti wrinkle.
innisfree orchid je jako hranjiva (ali i silikonasta), iako je isto jako fina.

meni te kvrge uvijek izbiju na istim mjestima.

od japanaca gledam hatomugi i dokudami.
to su ti neki conditioneri za problematicniju kozu kojih se uvijek sjetim kad me napadnu kvrge.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 07.11.2017., 19:08   #89
Quote:
leirouh kaže: Pogledaj post
nisam probala jigott, ali mi je isto bila negdje u mislima jer se sjecam da je netko nedano napisao da je jaca od crnke.
dakle probala si ceramidin? ona je isto gusca? znam da se po internetu dosta hvalio...
a koja je to cica krema?




aha, nije jaci od mizonke? nekako sam mislila da jest...
treba mi nesto hranjivije, vratila sam lice u normalno stanje jer vise nemam upale i pristice koje sam jedno vrijeme neprestance imala. ali osjecam da mi treba vise njege, a mozda i hidratacije.


i dalje skupljam prijedloge i savjete
Spominjani ceramidin ne koristim jer imam toner s ceramidima.
Cica krema nije toliko hranjiva koliko je za zaštitu i izjednačavanje tena. Meni osobno solo kreme više nisu tako važne koliko mi je važno ono što stavim prije njih ... tako je to s azijskom.

Jesi se sjetila Joseonke?
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 07.11.2017., 19:13   #90
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
mozes guerisson ako hoces nesto vise tekuce.
tekuca je i sum secret. ona malo stinga jer je puna ginsenga i fermenata.
ili divnu sum flawless
ili jednako divnu danahan anti wrinkle.
Zabiljezila


Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 07.11.2017., 19:20   #91
Hej cure!
Može neka preporuka za dobar vitamic C serum?

Do sad sam prošla nekih pet bočica Mad Hippie C seruma i zadovoljna sam njime baš, ali bih probala nešto novo sada.

Hvala
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Old 07.11.2017., 19:24   #92
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
Spominjani ceramidin ne koristim jer imam toner s ceramidima.
Cica krema nije toliko hranjiva koliko je za zaštitu i izjednačavanje tena. Meni osobno solo kreme više nisu tako važne koliko mi je važno ono što stavim prije njih ... tako je to s azijskom.

Jesi se sjetila Joseonke?
joj joseon!! nisam je se sjetila, a davno mi je bila na wishlisti. hvala

aha, ta cica krema... da, nije to bas ono sto trazim.

meni s hladnijim vremenom bas koža traži nešto hranjivije na kraju rutine, sto god ispod stavila. mozda su moji prvi slojevi prelagani...
leirouh is offline  
Old 07.11.2017., 19:26   #93
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Ja sam izrazito suha pa mislim da mi neće to biti problem. Čak očekujem da moje lice može popiti oboje
Čekati ću sa narudžbom essence čisto zbog tog novog sastojka koji nisam nikad koristila pa u slučaju neke alergije da se ne zaj.... sa dva proizvoda.


Evo naručila sam bamboo sleeping pack i gel i sad nema naručivanja do crnog petka a i tad nešto malo, najvjerovatnije samo Buffet i možda eventualno Meishoku.
Frupy je u pravu, krema je baš za suhu kožu, a prema ovome što pišeš mislim da bi ti mogla biti dobra. Meni je , i to baš u kombinaciji s essence. Šteta što nisi u RH da ti pošaljem malo da probaš...
Rinchi Cinchi is offline  
Old 07.11.2017., 19:30   #94
Quote:
leirouh kaže: Pogledaj post
aha, nije jaci od mizonke? nekako sam mislila da jest...
treba mi nesto hranjivije, vratila sam lice u normalno stanje jer vise nemam upale i pristice koje sam jedno vrijeme neprestance imala. ali osjecam da mi treba vise njege, a mozda i hidratacije.
Ma kakvi, mizonka je krema, a ceramidin je tekuć... A i nema ceramidin nikakve hranjivosti, samo hidratacija, njime bi mogla eventualno zamijenit te serume, ali ako funkcioniraju onda nemoj. Razmisli o sulwhasoo balancing emulziji, evo ja je sad koristim kao zadnji korak, a imala sam iste probleme kao ti (začepljenost pora i ostala st/ranja) i dobra mi je
Frecume is offline  
Old 07.11.2017., 19:31   #95
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post

Boze dragi, sad sam tek skuzila da nemam ni ja!
A azijati kazu da je essence najvazniji korak u rutini - esencija, ne?

Curke, ajde dajte svoje naj essence, nesto fino njegujuce a da nije prehranjivo ili masno.
Guerrisson?



Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
Glupa sam Baš sam ti trebala poslat malo Guerissona da probaš, ispravit ću narednih dana...
Ubacila sam ti Sooryehan ginseng essence, pa vidi možda će ti biti dobar. Ja volim ginseng, skoro kao frupy , meni je taj essence . Koristim ga noću, a ovaj 'konjski' Guerisson ujutro.
Rinchi Cinchi is offline  
Old 07.11.2017., 19:34   #96
Quote:
Rinchi Cinchi kaže: Pogledaj post
Glupa sam Baš sam ti trebala poslat malo Guerissona da probaš, ispravit ću narednih dana...
Ubacila sam ti Sooryehan ginseng essence, pa vidi možda će ti biti dobar. Ja volim ginseng, skoro kao frupy , meni je taj essence . Koristim ga noću, a ovaj 'konjski' Guerisson ujutro.
Ja se ne bi bunila da dobijem koju kapljicu konjskog ulja... ako tko nudi
Frecume is offline  
Old 07.11.2017., 19:37   #97
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Ja se ne bi bunila da dobijem koju kapljicu konjskog ulja... ako tko nudi
ja nemam vise, imala sam dvije male bocice od kojih 7-8 ml, ali su mi trajale jako dugo.
ne treba mi full size pa mi je zao sto vise nema samplova za kupiti.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 07.11.2017., 19:41   #98
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Ja se ne bi bunila da dobijem koju kapljicu konjskog ulja... ako tko nudi
Misliš esencije? No problemo
Šalji pp
Rinchi Cinchi is offline  
Old 07.11.2017., 19:46   #99
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Ma kakvi, mizonka je krema, a ceramidin je tekuć... A i nema ceramidin nikakve hranjivosti, samo hidratacija, njime bi mogla eventualno zamijenit te serume, ali ako funkcioniraju onda nemoj. Razmisli o sulwhasoo balancing emulziji, evo ja je sad koristim kao zadnji korak, a imala sam iste probleme kao ti (začepljenost pora i ostala st/ranja) i dobra mi je
cek, ti pricas o kremi ili o emulziji?
leirouh is offline  
Old 07.11.2017., 19:48   #100
Quote:
leirouh kaže: Pogledaj post
cek, ti pricas o kremi ili o emulziji?
Haha, dobro pitanje ja o "emulziji" (toner, ampula u jednom), a ti vjerojatno o kremu Oprosti ako sam te zbunila, namjera je bila dobra

@Rinchi Cinchi i frupy
Frecume is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:22.