Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2017., 03:01   #501
Šteta što ne smijem poslati direktni video link (a ima ih više), ali ako potražite na jutjubu "E moj drakče kad bi ti znao kako momci" sve vam će se kas'ti
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 09:39   #502
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
Evo jedna zanimljiv tema, mogla bi biti kao odgovor na onu da se muškarci danas sve manje trude.

Napisat ću samo ono što se osobno meni dogodilo, a koliko toga se dogodilo mojim prijateljima i poznanicima neću ni pričati jer bi bilo previše.

I može li mi netko reći gdje je danas problem? Ne trudim li se ja dovoljno ili je doslovno lakše curu pojebati, nego se naći s njom na kavi nakon toga?
Meni se čini da je problem u tvom izboru devojaka.

Ne mogu sada da pametujem pa ti pišem kakav je on a kakav bi trebalo da bude, ali recimo da svako od nas ima sliku osobe suprotnog pola u glavi kroz koju bira partnera ili partnericu ili prema odredjenom tipu osoba ima afiniteta.
Karl Jung je to definisao kroz arhetipove nesvesnog u vidu anime i animusa, odnosno smatrajući da je ljudska priroda dualna i da svaki muškarac u sebi gaji sliku svoje idealne žene koju projektuje i objektivizira kroz svoje ljubavne i seksualne izbore.

Slično je i sa ženama, koje kroz svog animusa tj arhetipsku predstavu muškarca kojeg nose u sebi, biraju za sebe "idealnog" muškarca, odnosno najsličnijeg svom animusu.

Zato nam se i dešava da stalno zapinjemo za isti kament odnosno da su nam izbori osoba suprotnog pola obično vrlo slični, jer imamo afinitete prema odredjenom tipu muškaraca i žena.

Mislim da je nešto u tebi ipak zaslužno za tvoje izbore, i lako je moguće da te privlače baš takve, površne osobe, možda pomalo detinjaste i neozbiljne žene jer je to slika žene koju si ti kreirao u svojoj glavi pa te takve i privlače bez obzira što svesni deo tebe tvrdi da nije tako.

Ma koliko se mi bunili protiv toga, zanimljivo je da svako od nas poseduje odredjenu energiju kojom zrači, neki muškarac će zračiti kao alfa mužjak i da ne progovara dok će drugi zračiti kao nežni dobrica šta god uradio sa sobom, isto kao i žene, neka će odisati erotikom i zakopčana do grla dok će druga čak i super seksi obučena ili profinjena zračiti jeftino ili vulgarno. Ta energija koju šaljemo je verovatno povezana i sa arhetipskom slikom žene ili muškarca prema kojima imamo afinitete i gajimo sklonost.

Verujem da se i to zrelošću menja ili barem modifikuje, osim toga i naši stavovi se iskustvom i sazanavanjem menjaju, pa često i slika partnera kojeg želimo za sebe.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 12:11   #503
ono kaj mene zanima je zašto većina cura se odnosi prema mojoj ''vrsti'' (mirniji u smislu da se ne deremo - ima ona slika ne netu di što su ti veća usta manji ti je mozak) kad im priđemo u društvu odbojno ili se našale na naš račun poput toga da ni štapom nas nebi takle? takve (bile one dobre ili budale) često završe sa maloumnim kretenom pa onda kažu da nemogu naći poštenog dečka? ako je vjerovati da žene više umno prilaze vezama nego muški pa zašto onda idu za budalama? ja uvijek logično razmišljam pa mi ovo nema smisla. ja osobno mrzim cure koje vole cajke, puše, i napijaju se (mrtva pijana, malo popit nije loše ali ne se ubit od alkohola), a većina takvih su u HR dok su one normalne ili kao ja većinu vremena u kući ili zauzete.
pa eto lijepe dame recite mi što vama odgovara i kako vam prići kad ste u društvu i ako se dopisujemo preko neta/fejsa/tindera i isto tako di se mogu naći one rijetke vrste cura koje su lijepe, pametne i ne podilaze tzv. peer pressure-u?

p.s. ovo sve pitam i pišem jer mi dugogodišnja simpatija stalno izlazi s takvim, pa od nj. frendica čujem da uvijek to loše završi
kiki1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 12:12   #504
Traze seks i novac, sto drugo? kad se to prezentira u medijima kao jedino pozeljno i vrijedno. Mozda imaju ti mediji i pravo.
miss Minnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 14:34   #505
Quote:
miss Minnie kaže: Pogledaj post
Traze seks i novac, sto drugo? kad se to prezentira u medijima kao jedino pozeljno i vrijedno. Mozda imaju ti mediji i pravo.
a znači kurtizane i sponzoruše? pass
kiki1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 12:07   #506
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
Ajmo još malo raširiti temu, isto je moj subjektivan dojam i iz iskustva svog pa me zanima dijele li muški isto iskustvo i kako cure gledaju na to.

Primjetio sam da mi kod žena za sve iznad prijateljstva više pomaže perverznost nego glumiti pristojnog. Npr. kad krenem s nekom na početku normalno pričati to uvijek ako završi daljnjim kontaktom završi na prijateljstvu. A kad sa curom krenem odma perverznos onda završi ili ljubljenjem ili seksom. Zašto kad normalno se ponašam i pričamo sve završi na frend zoni, a kad im govorim da bi ih jebo da neće moći drugi dan hodati onda to završi seksom? Odnosno, kad sam cure koje sam tek upoznao odma počeo sa perverznom pričom češće sam pojebo neku nego odbio običan odjeb. Nikad još nisam dobio ružnu riječ ili ne daj bože šamar od ženske kojoj sam govorio da bi ju htio jebati. Zašto je to tako?
Neku noc sa isao sa drugom na party i kao on zovnuo svoje neke 2 poznanice koje jedva da poznaje i dodju one..

On pocne snjima fino,prijateljski,lijepo,pazi sta prica kad primjeti ja one njega grle,ljube ..dragi nas drug najbolji ovo ono ...

Vidim ja da je vrag odneo šalu i pocnem ja pricat perverzije i kako bi ih obe jebo ,spavo snjima,udaro po guzi jer su zloceste prljave djevojcice...

Odmah sam im dao do znanja da im necu bit jebeni drugar iz susjednog grada..Tu noc smo zavrsili kod njih u stanu na aftery nas 4...i kad se sve to zavrsilo ja sam sa njima dvjema zavrsio u krevetu dok je drug spavao u kuhinji...
Mozda vam djeluje malo nestvarno sve ovo i izmisljeno al fakat nisam ni ja ni u najludjim snovimaovako nesto zamisljao...

Dugo godina mi je trebalo da shvatim da nema nista od fine price sa curama..
NECU DA BUDEM JEBENI DRUG
__________________
[Pobuni se, uvek. Bez obzira na ishod.
Makar završio u lancima.
Jedini način da se osećaš kao čovek.
jack daniells is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 12:35   #507
normalno muško
simple as that
izabela f is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 13:40   #508
Quote:
jack daniells kaže: Pogledaj post
Neku noc sa isao sa drugom na party i kao on zovnuo svoje neke 2 poznanice koje jedva da poznaje i dodju one..

On pocne snjima fino,prijateljski,lijepo,pazi sta prica kad primjeti ja one njega grle,ljube ..dragi nas drug najbolji ovo ono ...

Vidim ja da je vrag odneo šalu i pocnem ja pricat perverzije i kako bi ih obe jebo ,spavo snjima,udaro po guzi jer su zloceste prljave djevojcice...

Odmah sam im dao do znanja da im necu bit jebeni drugar iz susjednog grada..Tu noc smo zavrsili kod njih u stanu na aftery nas 4...i kad se sve to zavrsilo ja sam sa njima dvjema zavrsio u krevetu dok je drug spavao u kuhinji...
Mozda vam djeluje malo nestvarno sve ovo i izmisljeno al fakat nisam ni ja ni u najludjim snovimaovako nesto zamisljao...

Dugo godina mi je trebalo da shvatim da nema nista od fine price sa curama..
NECU DA BUDEM JEBENI DRUG
ajde recimo da je ta priča istina i da većina cura to voli tako, jel onda to vrijedi za mirnije tj. introvert cure/žene ili ne i čisto za neke normalnije žene kojima nije cilj svaku večer/subotu se ići napiti (ove 2 su vjerovatno takve po mom iskustvu) ?
kiki1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 15:19   #509
ne vrijedi naravno ja sam na takve naletio..Jedna ima 21 druga 19 godina ..
Ali znam kada sam bio prefin i drag prema curama godinama sam zavrsavo frendzoniran os strane isti...
Davno sam izgubio potrebu da budem prihvacen kao mirni,dobri,poslusni decko..
__________________
[Pobuni se, uvek. Bez obzira na ishod.
Makar završio u lancima.
Jedini način da se osećaš kao čovek.
jack daniells is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 15:20   #510
dečeci, banalizirate na najjače
doduše odavno nisam cura ali ne vjerujem da se išta promijenilo od tada
izabela f is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 15:35   #511
cure vole kad ih vučeš za kosu i udaras po guzi dok ih jebes sa zada
__________________
[Pobuni se, uvek. Bez obzira na ishod.
Makar završio u lancima.
Jedini način da se osećaš kao čovek.
jack daniells is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 16:01   #512
ja mislim da mi je najbolje upisati neki tečaj kako da ih skužim, osim ako pod ''bad boy'', kako kažeš da ih vole, ne spada narcisoidnost
meni ti je logično da (osim kaj je teško naći curu i ''uletit'' joj) kada si sa curom onda ona recimo traži da idete na nekakve šopinge ili nekaj kaj ni jedan straight muško nebi išo da ti onda ona uzvrati uslugu
možda da napišem ovdje ukratko o sebi pa da vi stručnjaci/ce kažete kaj ne valja z menom kad mi već neide ili samo nalazim extreme (extrovertkinje koje ni minutu nemogu provesti doma uz film ili pijandure) , a i moji uleti su fail-safe tipa tako da mi spika štima
kiki1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 16:52   #513
Najvažniji savjet u životu za privlačenje zena: SEBIČNOST. Sa tim pokazuješ samopouzdanje, kičmu, snagu. Uvijek sebi budi prioritet. Radiš šta voliš kad želiš. Nauči da kažeš ženi NE. Ne želim se smarati sa tvojim jaranicama u shopingu, želim pogledati film
muskarci zele zenstvenu zenu, a zene zele lidera, facu, muskarca. Pohvališ je ako zasluži, ako flerta sa drugim naruži je. Slobodno je komplimentiraj, pohvali noge, guzu....ako je nabacila ružnu frizuru kažeš joj. Najgore što sam dobio je mrš uz smiješak, nikad štoc u facu. Frendzona? NE svidjas joj se? Ok, sretno, ja ŽELIM seksulanog partnera, curu, ženu, nebitno...nastaviš sa životom.
__________________
[Pobuni se, uvek. Bez obzira na ishod.
Makar završio u lancima.
Jedini način da se osećaš kao čovek.
jack daniells is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 18:43   #514
neznam jeli netko napisao već i ne da mi se tražit, CURE kakav je po vama idealan dečko? odnosi se na 20-25g di se još zabavljamo svi ali da postoji veza a ne 'one night stand' std fest? imam 24g. i kako do sada nisam imao niti jednu jer sam se usredotočio na druge stvari zanima me kako to vama ne dati do znanja i kako prići da vas zaintrigiram? jel kao što tu iznad mene piše da sam sebičan ili kaj?
eto pomozite drugu jer čitajući ove zadnnje 2 strane i internet di su pretežno ameri je drukčije sve
volio bih kad bi cure pisale, a ne muški iako je svaki savjet dobro došao

p.s. što mislite o: malo debljim dečkima
introvertima
te mršavim bez mišića, ali ne kost i koža?
markohorvat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 19:42   #515
Quote:
markohorvat kaže: Pogledaj post
neznam jeli netko napisao već i ne da mi se tražit, CURE kakav je po vama idealan dečko? odnosi se na 20-25g di se još zabavljamo svi ali da postoji veza a ne 'one night stand' std fest? imam 24g. i kako do sada nisam imao niti jednu jer sam se usredotočio na druge stvari zanima me kako to vama ne dati do znanja i kako prići da vas zaintrigiram? jel kao što tu iznad mene piše da sam sebičan ili kaj?
eto pomozite drugu jer čitajući ove zadnnje 2 strane i internet di su pretežno ameri je drukčije sve
volio bih kad bi cure pisale, a ne muški iako je svaki savjet dobro došao

p.s. što mislite o: malo debljim dečkima
introvertima
te mršavim bez mišića, ali ne kost i koža?
Ne, ništa ne piše iznad tebe, ali se očito tako ponašaš. I time šalješ nezanimljive signale. Većina žena, podjednako kao i muškaraca, je savršeno normalno i žele i pašu im slične stvari, sličan tempo u MŽ odnosima, slične strasti i zanimacije. Život nije ili-ili priča, dapače kompleksan je i sastavljen od detalja. Svakoj normalnoj curi možeš tako i prići, uspostaviti neki kontakt, razgovor, druženje. Iz kojega se sama rodi erotika, sexualni interes, ili se ne rodi mnogo puta. Nekoga moraš zainteresirati da te uopće pogleda drugi puta, s više zanimanja nego prema zidu. Mnogo je načina, od zajedničkih tema i aktivnosti na dalje. Pa je naprosto logično veća šansa ako ju već upoznaš po bilo kojoj drugoj liniji, planinarsko društvo, plesni tečaj, humanitarni rad ...Preskočio si prvu stepenicu. Drugo, vrlo važno, ne postoji žena koja želi biti usput, kada obaviš sve "važne" zadaće i kada imaš vremena. Osjećaj da smo nekome zvijetda na nebu, kap vode na dlanu, čini čuda! I obratno. Pažnja, fokus, komunuikacija sa srcem i zanimanjem. To ti je sveti gral puta do ženskog srca.
Ostalo su izgovori, legende i opravdanja.
Što ujedno znači da je čista glupost kako je presudno nekoliko kilogama, centimetara, ili čega već pojedinačnog gore-dolje.

Zadnje uređivanje violeta1980 : 27.11.2017. at 19:44. Reason: dopuna
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 19:52   #516
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Ne, ništa ne piše iznad tebe, ali se očito tako ponašaš. I time šalješ nezanimljive signale. Većina žena, podjednako kao i muškaraca, je savršeno normalno i žele i pašu im slične stvari, sličan tempo u MŽ odnosima, slične strasti i zanimacije. Život nije ili-ili priča, dapače kompleksan je i sastavljen od detalja. Svakoj normalnoj curi možeš tako i prići, uspostaviti neki kontakt, razgovor, druženje. Iz kojega se sama rodi erotika, sexualni interes, ili se ne rodi mnogo puta. Nekoga moraš zainteresirati da te uopće pogleda drugi puta, s više zanimanja nego prema zidu. Mnogo je načina, od zajedničkih tema i aktivnosti na dalje. Pa je naprosto logično veća šansa ako ju već upoznaš po bilo kojoj drugoj liniji, planinarsko društvo, plesni tečaj, humanitarni rad ...Preskočio si prvu stepenicu. Drugo, vrlo važno, ne postoji žena koja želi biti usput, kada obaviš sve "važne" zadaće i kada imaš vremena. Osjećaj da smo nekome zvijetda na nebu, kap vode na dlanu, čini čuda! I obratno. Pažnja, fokus, komunuikacija sa srcem i zanimanjem. To ti je sveti gral puta do ženskog srca.
Ostalo su izgovori, legende i opravdanja.
Što ujedno znači da je čista glupost kako je presudno nekoliko kilogama, centimetara, ili čega već pojedinačnog gore-dolje.
ma ovo pod p.s. sam pitao jer sam gledao na youtubeu alpha m. lika koji u svakom videu kaže da žene traže nekog ko vježba itd.
a glavni cilj pitanja je da vidim s ženske strane jeli istina kako jack gore kaže da treba biti sebičan, i ak sam dobro razumio pomalo bahat no ovo je forum i nemogu nikom vidjeti izraze lica i znat jeli istina ili ne iako sam čuo za neki honey trick koji isto kaže ako bi htio da cure teku po tebi ko med i mlijeko da ih tretiraš svisoka
ne idem inače po klubovima redovito pa zato pitam jer iskreno neznam van partijanja kakve su ovaj drugi tip žene (rekli bi ameri introvert ili čak bookworm, oću reći one malo povučenije a samim time i pametnije jer vrijeme radije provode čitajući nego se opijajući) i pogotovo di ih naći, osim naravno na forumima
markohorvat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 19:56   #517
Quote:
markohorvat kaže: Pogledaj post
ma ovo pod p.s. sam pitao jer sam gledao na youtubeu alpha m. lika koji u svakom videu kaže da žene traže nekog ko vježba itd.
a glavni cilj pitanja je da vidim s ženske strane jeli istina kako jack gore kaže da treba biti sebičan, i ak sam dobro razumio pomalo bahat no ovo je forum i nemogu nikom vidjeti izraze lica i znat jeli istina ili ne
ne idem inače po klubovima redovito pa zato pitam jer iskreno neznam van partijanja kakve su ovaj drugi tip žene (rekli bi ameri introvert ili čak bookworm, oću reći one malo povučenije a samim time i pametnije jer vrijeme radije provode čitajući nego se opijajući) i pogotovo di ih naći, osim naravno na forumima
Ako već provodiš vrijeme čitajući, bar nemoj čitati PUA literaturu i gledati priglupe videe ženomrzaca koji su razvili cijele strategije kako ženu poniziti da bi ti jela iz ruke.
Sinoć baš naletjela na članak kako su sve to self entitled kuje koje treba prvo učiniti nesigurnima da bi ih uvjerio da si bogomdan i da bi plazile za tobom. Ali to samo za kuje koje misliš jebati. Bila je jedna rečenica kako za ove s kojima misliš imati nekakvu vezu, treba normalno i zdravo- no o tome naravno autor nije znao pisati jer njegov poremećen mozak ne može proizvesti par suvislih rečenica o tome kako tretirati ženu kao ljudsko biće.

Nemoj zato što si nesiguran postati pua kreten. Čim vidiš "alpha male", preskači. Nijedna normalna žena ionako ne želi kurviša koji jebe sve što stigne i tako si diže vrijednost. Želi partnera koji će je voliti i cijeniti i činiti da se osjeća posebnom, a ne ponižavati, a sve što takvi učitelji i gurui znaju jest naučiti te kako da trikovima izdresiraš kuju i ponižavaš je.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 20:16   #518
Nemoj bit pičkica pred curama.Pokazi im da te interesuje nesto više od prijateljstva.Uostalom koji kurac ce ti prijateljica s kojom ces ici gledat film,ici u šoping sa glupim prijateljicama,koji ćeš vucarat kad joj nesto zatreba i koja ce te gledati kao "brata"...Imam sestru za takve stvari
zajebi to ,nemas vise 18 godina ...Hoces neces ...ideš dalje...
Neka te nogirala i sta sad? Radi na sebi i bit ce boljih. 3 milijarde žena na planeti. Biraj shodno svom nivou.
Kad sam bio dobar,njezan i pazljiv prema djevojkama gledale su me ko klovna jebenog...ne kazem da trebas biti kreten najveci ,pokazi joj zube ..

Zadnjih godina sam totalno promjeno ploču prema curama...Nisam više dostupan kad one to hoce,da izlazimo dje one hoce,da me vucaraju kao pseto..
Posto sam bahat ,perverzniji,bezobrazniji...počeo sam otvoreno pokazivati djevojkama da me ne intereseuje drugarstvo sa njom i mogu ti reci da jebeno pali...

Samo nemoj pokazivat očaj..znaju one to nanjusit na kilometar...
__________________
[Pobuni se, uvek. Bez obzira na ishod.
Makar završio u lancima.
Jedini način da se osećaš kao čovek.
jack daniells is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 20:38   #519
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
...
Sinoć baš naletjela na članak kako su sve to self entitled kuje koje treba prvo učiniti nesigurnima da bi ih uvjerio da si bogomdan i da bi plazile za tobom. Ali to samo za kuje koje misliš jebati. Bila je jedna rečenica kako za ove s kojima misliš imati nekakvu vezu, treba normalno i zdravo
...
Čitala sam i ja dosta toga i otada se uglavnom trudim praviti da takvi ljudi ne postoje. Bar ne u tolikoj mjeri.

Jer "normalno i zdravo" se uključi i isključi u čovjeku, na prekidač, ovisno o potrebi.

Zamisli - kreneš u vezu s nekim, vežeš se za njega i zaljubiš, a onda saznaš da je nekog tako zlostavljao. Ja mislim da bih doslovno povraćala. Što od nečije sposobnosti uopće da jebe kuju (zamišljam sebe da se seksam s nekim koga prezirem i mrzim i nespojivo mi je s cijelim mojim bićem), što od sposobnosti da se hraniš ponižavanjem drugog ljudskog bića, što od šoka s kim sam uopće došla u bliži dodir. Tjeskobno koliko je odvratno.
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 20:38   #520
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Drugo, vrlo važno, ne postoji žena koja želi biti usput, kada obaviš sve "važne" zadaće i kada imaš vremena. Osjećaj da smo nekome zvijetda na nebu, kap vode na dlanu, čini čuda! I obratno. Pažnja, fokus, komunuikacija sa srcem i zanimanjem. To ti je sveti gral puta do ženskog srca.
ti očito imaš 40+ godina kad ovako pišeš i razmišljaš.

S apsolutno svim curama s kojima sam imao nekakav kontakt potpuna suprotnost je istina. Ona kojoj sam posvećivao pažnju, bio dostupan, išao negdje gdje ona želi, a ja ne - to ne bi dugo trajalo i brzo bi one prestale biti zainteresirane. One koje sam malo ignorirao i kojima nisam udovoljavao te bi se javljale i htjele se vidjeti i čuti sa mnom.
Tako danas funkcionira jako veliki broj cura, govorim i iz vlastitog iskustva i iz iskustva svojih prijatelja.

Jedino drugačije funkcioniraju, koliko god ovo sad bilo predrasuda, debele i jako ružne cure. Njima godi kad ih se drži ko kap vode na dlanu i zahvalne su na tome.
LaRive is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger