Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2017., 09:36   #41
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Hajd navedi par razloga zasto netko u 30 godina zivota nije imao nekakvu vezu. I zasto mislis da ce se to odjednom promijeniti, a obrasci ponasanja su se odavno formirali.
Ima puno razloga. Ja poznajem curu koja ima 26 godina i nije imala vezu. Zgodna i inteligentna, ali sramezljiva. Vecina momaka misle da nemaju sanse kod nje, zato i ne probaju.
deonisa is offline  
Old 16.11.2017., 09:38   #42
Quote:
gigra kaže: Pogledaj post
Meni se čini da ti više želiš imati dečka zato jer te sram reći da nisi imala, nego što zaista imaš stvarnu potrebu za dečkom.
I ja imam isti dojam.
deonisa is offline  
Old 16.11.2017., 09:55   #43
Quote:
Paige the cool kaže: Pogledaj post
Imam preko 30 godin i ne znam kokektirati i u društvu sam povućena. Nemam nikakve komplekse, nego smatram da je bitnija kvaliteta nego kvantiteta. Pak, mislim da je to totalni out za suprotni spol. Nikad nisam imala momka, ali u društvu lažem da sam imala, da nebi ispala čudna.
Dali mislite da je to skroz neprivlačno većini muških? Mislite li da je bolje i nikoga ne imat, nego puno njih a nekvalitetni su?
tu na forumu sam pročitala da nekolicina likova baš traži povučene žene i junferice, to je kakti na cijeni tak da imaš šanse, još kad bi recimo imala 20 godina,a ne 30 možda bi to bio dealbreaker

Bolje bit solo nego imati nekvalitetnog, u svakom slučaju.
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Old 16.11.2017., 10:16   #44
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
izasno je čudno da je netko u tvojim godinama toliko neiskusan , ali to ne mora nužno biti turn off
Meni osobno bi bio - zaključila bih da sa tobom nešto nije u redu ako nisi ostvarila nikavu dublju emotivnu vezu niti intimnu do tridesete godine ,osim one roditeljske.

Ali to sam ja , valjda sam površna
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
ogranicena si
koji ti kurac znas sta je nju sprijecilo da ostvari dublju emotivnu vezu do 30?
kad te moram ružiti na trolovskoj temi...

za slucaj da nisi trol, autorice, malo se vise kihoći, trepći okicama, ne budi preozbiljna, uputi koji kratki dodir.
razmisli o tome zasto nisi imala frajera, a kad otkrijes razlog, razmisli i o tome da pocnes govoriti istinu o tome. to ce otkriti jedan novi dio tvoga karaktera.
btw, ima muskaraca koji cijene zensku nevinost
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
evo, ja cu ti reci jedan razlog i ne da mi se razmisljati vise, ali ih more biti 10000000.
mozda je odrasla u takvom okruzenju gdje joj je sistematski narusavano samopouzdanje, primjenjivane rigidne metode odgoja (pretjerano fizicko kaznjavanje itd).
ima ljudi koji su imali pakao od djetinjstva i ti ih problemi prate do kraja zivota.

sta ocu da kazem, nemoj misliti da je autorica nuzno retardirana, makar ne svojim izborom
kako god spinnas to, nesto vjerojatno nije u redu sa njom. o razlozima zasto bi se dalo... ali pocetni zakljucak je ispravan.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 16.11.2017., 10:18   #45
Quote:
deonisa kaže: Pogledaj post
Ima puno razloga. Ja poznajem curu koja ima 26 godina i nije imala vezu. Zgodna i inteligentna, ali sramezljiva. Vecina momaka misle da nemaju sanse kod nje, zato i ne probaju.
#ilijepiplacu

samo jos trebamo ovdje propovijed kako je njoj tesko jer je prelijepa. da nauci beknuti bok i pokrenuti neku spiku opala bi joj kruna sa glave ili u cemu je stvar?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 16.11.2017., 10:25   #46
Quote:
deonisa kaže: Pogledaj post
Ima puno razloga. Ja poznajem curu koja ima 26 godina i nije imala vezu. Zgodna i inteligentna, ali sramezljiva. Vecina momaka misle da nemaju sanse kod nje, zato i ne probaju.
Sramezljivost nije neki problem za zene. To je vise problem ako je slucaj kod muskarca. Svakako je jako mali postotak zena spreman da napravi prvi korak.

Kod nje je problem ili izgled ili umisljenost. Mozda i kombinacija to dvoje.
BrianS is offline  
Old 16.11.2017., 10:26   #47
Quote:
deonisa kaže: Pogledaj post
Ima puno razloga. Ja poznajem curu koja ima 26 godina i nije imala vezu. Zgodna i inteligentna, ali sramezljiva. Vecina momaka misle da nemaju sanse kod nje, zato i ne probaju.
Ne kupujem te priče.

Prije nego sam postao sretno uparen, bio sam pokušavao isto tako s jednom curom nešto. Sretali bi se svaki dan ali nismo se ovako znali, uvijek je bila tiha, gledala u pod, čak sam načuo kako se žalila da ne može naći nikoga.
Kako sam bio zagrijan za nju, pokušao sam ju upoznati, imao sam neke kanale kojima sam doznao osnovno o njoj.
I uspio sam uspostaviti početnu komunikaciju, čak mi se činilo da smo kliknuli, međutim kad sam odlučio je pozvati na kavu, hladan tuš, odbijanac samo takav. A znam da se cijelo vrijeme žalila kako ne može naći nikoga. Takve cure nisu same zato jer im nitko ne prilazi, same su zato jer očekuju nekoga tko će ih oboriti s nogu. Pretpostavljam da su si zacrtale neki tip muškarca, i to je najčešće onaj tip koji je poželjan svim ostalim ženama pa su takvi i zauzeti cijelo vrijeme i tako dobiješ takvu situaciju da si u 30ima i nisi bila u vezi.

U biti nešto slično kao "dobri dečki", oni traže neke ne znam kakve supermodele, a nemaju niti izgled niti socijalne vještine da bi mogli jednu takvu naći.
gigra is offline  
Old 16.11.2017., 10:44   #48
Bravo gigra. Na to sam i ja gore mislio.
BrianS is offline  
Old 16.11.2017., 10:49   #49
Quote:
gigra kaže: Pogledaj post
...same su zato jer očekuju nekoga tko će ih oboriti s nogu.
a zašto ju nisi oborio s nogu? što nije u redu s tobom, što ti fali?
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is offline  
Old 16.11.2017., 10:52   #50
Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post
a zašto ju nisi oborio s nogu? što nije u redu s tobom, što ti fali?
Ako se pita moju curu onda ništa. Za ovu pak znam da je i dan danas sama. Jednostavno joj nitko ne valja.
gigra is offline  
Old 16.11.2017., 10:58   #51
Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post
a zašto ju nisi oborio s nogu? što nije u redu s tobom, što ti fali?
Takve obicno traze da izgledas kao maneken plus imas jako dobra primanja.

Problem je sto kako stare sve vise im se smanjuju sanse da ce slicnog naci. Obicno onda moraju jako sniziti kriterije ili se pomiriti sa time da ce ostati same.
BrianS is offline  
Old 16.11.2017., 11:07   #52
Se autorica teme javila bar još jednom ili je presramežljiva za to?
Joshua is offline  
Old 16.11.2017., 11:13   #53
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Se autorica teme javila bar još jednom ili je presramežljiva za to?
autorica je u toj svojoj osami mogla otvorit koji put gramatiku
versilov is offline  
Old 16.11.2017., 11:20   #54
A moraš malo na silu izaći iz komfort zone inače ništa. Meni je pomagalo kad bi se dečkima koji su mi se sviđali obraćala kao prijateljima koje znam 100 godina umjesto da ih zamišljam kao potencijalne dečke i s time si nabijam stres. Bilo mi je tak lakše pričat s njima.

Imam dvije frendice od 26-27 godina koje isto nikad nisu imale dečke niti se poljubile ni ništa. Zajedničko im je jedino to kaj se ni jedna od njih nikad ne šminka i ne pazi previše na odjeću i izgled (nisu rugobe). Jedna je super komunikativna i zabavna, VSS, ima super posao, ali ima malo viška kg i nikad se ne dotjeruje ni ne koketira, ful je prijateljski tip i tak ju svi dečki gledaju. Kolko ja znam nikad se nitko nije zanimao za nju.

A druga se ok oblači, ima super figuru, ne šminka se, ima ok posao, ali je užasno povučena jer dolazi iz malog sela. Nikad ne izlazi osim na kavu, dakle nije baš socijalizirana, ali jako draga i dobra. Par njih se zanimalo za nju, ali ju je to prestrašilo, nije se snašla u tim m-ž odnosima koji prelaze granicu prijateljstva i na kraju su svi odustali.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Old 16.11.2017., 11:32   #55
Zajebi te price o treptanju i koketiranju isl

Nadji solo tipa koji ti se svidja i reci mu to. Kad se probije led puuuuuuuno je lakse.
cita is offline  
Old 16.11.2017., 11:50   #56
Jedini problem ovdje je to što ne koketiraš.
One koje ne koketiraju osuđene su na one koji ih zapadnu, a one koje koketiraju nađu metu i osvoje
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Old 16.11.2017., 11:53   #57
Znam curu koja je do svoje 23.godine bila djevica, nije imala dečke, a izgleda odlično.
Medicinska sestra je, komunikativna i zabavna.
Počele su kružit priče kako nije normalna, nešto ne štima s njom (s obzirom na to kako dobro izgleda)...itd.. oni klasični tračevi.
Jednostavno je cura imala samopoštovanja, nije htjela da ju se naziva droljom, nije joj bitan kurac samo.
Sad ima 25g mislim, ima dečka, sve pet, sretna.
Ovakve cure su jackpot svakom normalnom muškarcu, kojem nije bitno samo da stavi na "toplo".
Autorica je možda previše sramežljiva, no mislim da se ne treba brinut oko toga, ima nas takvih dosta,
koji imaju lošiji pogled na sebe, nego što to imaju drugi na nas, premalo samopouzdanja.
Naći će i ona srodnu dušu.
mark 88 is offline  
Old 16.11.2017., 12:02   #58
Meni je super kako poznanici te cure znaju točno do koje godine je bila djevica, svi špekuliraju zbog čega, i onda još svi znaju i kad je konačno zadobila dečka i riješila se tog nezgodnog stanja. Privatnost - nula bodova.
Hazen is offline  
Old 16.11.2017., 12:03   #59
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Meni je super kako poznanici te cure znaju točno do koje godine je bila djevica, svi špekuliraju zbog čega, i onda još svi znaju i kad je konačno zadobila dečka i riješila se tog nezgodnog stanja. Privatnost - nula bodova.
Pa ja znam, jer mi je tad cura bila njezina najbolja frendica. I mene je zanimalo zašt je ta i ta solo još uvijek?
mark 88 is offline  
Old 16.11.2017., 12:05   #60
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Pa ja znam, jer mi je tad cura bila njezina najbolja frendica. I mene je zanimalo zašt je ta i ta solo još uvijek?
Kakvog je nasla frajera sada?
BrianS is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger