Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2009., 08:11   #41
Pa da, mačke koje nisu gladne love iz instinkta, a s ulovljenim se igraju. Npr. muha - kad je ulovi, stane šapom na nju, ali ne tako da je ubije. Pa onda malo podigne šapu, čeka da muha zaklepeće krilima pa opet šapa na nju. Pa je pusti pa opet lovi i tako dalje . Na kraju s guštom pojede. Tako isto i s martinom, samo malo blaže jer on ipak ne može tako brzo pobjeći . I ne pojede ga, valjda joj je ipak bljak .
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 00:27   #42
mljac, kako hrska pod zubima, bolje od čipsa

jel zna itko zašto su tako nepokretni?

jednog sam vidio u utorak na stropu balkona, i do petka je bio na identičnom mjestu
__________________
Moje namjere su prozirne, ali moja namjera da mi namjere budu prozirne je skrivena.
poštar4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2009., 21:19   #43
možda cucla sokove iz stropa. ono, sve ima svoju vlagu a on voli piti i piti i piti... i piiiitiiiiiii
coolinesay is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 23:28   #44
Quote:
BillGatesMustDie kaže: Pogledaj post
Okus im je puno bolji od mirisa.
....ljeto/jesen.... 90-tih... u brdu kod strica... berem maline.... klopam maline... jedem... kad nešto tvrdo.... kao kamen... pljunem.... ( zgadio mi se život ) .... ispljunem.......... m-a-r-t-i-n-aaaaa!!!!!!!!!! ....

...mogu vam reć' da su i tvrdi.... vrlo tvrdi.... uopće me ne zanima kakvog je okusa.........
__________________
Should I give up or should I just keep chasing pavements, even if it leads nowhere? (.....ako me povrijediš.....ja bi se mogao uništiti......)
crack-brained is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 09:51   #45
skuzila sam da smrde samo kad se boje ili ljute, to im je kao obrambeni mehanizam , inace meni su bas simpa, al onda zasmrdeeee lele
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 10:08   #46
Ja sam spava',te kad' sam se probudio, osjetio nešto u ustima, nisam ih zatvara, i pljunio ga, smrdio sam cijeli tjedan
 
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 14:05   #47
Quote:
crack-brained kaže: Pogledaj post
....ljeto/jesen.... 90-tih... u brdu kod strica... berem maline.... klopam maline... jedem... kad nešto tvrdo.... kao kamen... pljunem.... ( zgadio mi se život ) .... ispljunem.......... m-a-r-t-i-n-aaaaa!!!!!!!!!! ....

...mogu vam reć' da su i tvrdi.... vrlo tvrdi.... uopće me ne zanima kakvog je okusa.........
Okus je onako pomalo "mentolan" ?

Tvrdi su zbog nešto hitina u egzoskeletu
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 17:01   #48
Quote:
gotterdamerung kaže: Pogledaj post
Okus je onako pomalo "mentolan" ?

Tvrdi su zbog nešto hitina u egzoskeletu
Ja bi to
__________________
Moje namjere su prozirne, ali moja namjera da mi namjere budu prozirne je skrivena.
poštar4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 17:15   #49
Narodno kazu, kad Smrdljivi Martin udje u kucu - biti ce para!
lilaamrit is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 16:38   #50
smrdljivi martin ima predobro ime, kukac je glup ko letva nema pojma gdje leti, udara u isti zid konstantno, često padne na leđa pa nezna kako se prebacit, spor je, jako glasan dok nezgrapno leti a i fakat kratko zivi uvijek ih nalazim po kuci, drugim rijećima to je najbolji kućni kukac na svijetu zašto bi ga se željela riješit
takoy8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 13:20   #51
Quote:
Splicka Mafija! kaže: Pogledaj post
Ja sam spava',te kad' sam se probudio, osjetio nešto u ustima, nisam ih zatvara, i pljunio ga, smrdio sam cijeli tjedan
Ajme ovo ne virujem da se dogodilo..
Kako ja još nisam naletjela na tog smrdljivca
__________________
Prijatelju, da bih te razveselio, ispričat ću ti svoju novu nevolju.
Yoela is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 13:50   #52
Quote:
yaya kaže: Pogledaj post
skuzila sam da smrde samo kad se boje ili ljute, to im je kao obrambeni mehanizam , inace meni su bas simpa, al onda zasmrdeeee lele
Simpa su kaj ja znam papige, kako ti smrdljivi martin može bit simpa. Ima li lijepe crte lica, neodoljiv šarm? Kako šta?
nemoralan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 15:54   #53
Stavite narode mrežicu protiv kukaca na prozore.

Ja imam po jednu u svakoj sobi i samo te prozore otvaram za zračenje. Jedino kad kukci mogu ući je kad perem prozore (dvaput godišnje ). Milina

Martin mi je inače jednom prelazio preko oka dok sam spavala, ja se na to poluprobudila i počela otvarati oči, a on štrcnuo ravno u oko
Doduše, nije mi pocrnilo, niti se bogzna što vidjelo, ali je oko sat vremena peklo ko da će iskočit.
ja-koja-jesam is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 21:07   #54
Quote:
takoy8 kaže: Pogledaj post
smrdljivi martin ima predobro ime, kukac je glup ko letva nema pojma gdje leti, udara u isti zid konstantno, često padne na leđa pa nezna kako se prebacit, spor je, jako glasan dok nezgrapno leti a i fakat kratko zivi uvijek ih nalazim po kuci, drugim rijećima to je najbolji kućni kukac na svijetu zašto bi ga se željela riješit
pa ne živi baš kratko za jednu bubetinu. meni je jedan upao u luster i živio je u toj staklenoj kupoli 3 tjedna bez hrane. onda mi je počeo opako ići na živce svojom žilavošću pa sam ga izvadio. odzujao je samo tako.
a neki dan je na poslu jedan puzio po kopirki pa smo ga fotokopirali jako lijpeo su mu se ocrtale šare i taj je odzujao dalje ko da se ništ niej dogodilo
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 23:53   #55
Meni je jedan bio nedavno u sobi 2 dana.
Ja njega nisam dirao, on nije mene. I s vremenom je otišao.
Hunter 1911 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 19:43   #56
Quote:
gotterdamerung kaže: Pogledaj post
Okus je onako pomalo "mentolan" ?

Tvrdi su zbog nešto hitina u egzoskeletu
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa............... uuuuuuuuuupomoć...... je li to istinaaaaaaaaaa??????????????!!!!!!
__________________
Should I give up or should I just keep chasing pavements, even if it leads nowhere? (.....ako me povrijediš.....ja bi se mogao uništiti......)
crack-brained is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 19:43   #57
Quote:
lilaamrit kaže: Pogledaj post
Narodno kazu, kad Smrdljivi Martin udje u kucu - biti ce para!
Uh, nisam te sreće....... martina kao u priči..... love sve manje......
__________________
Should I give up or should I just keep chasing pavements, even if it leads nowhere? (.....ako me povrijediš.....ja bi se mogao uništiti......)
crack-brained is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 15:25   #58
ajme kako ih ja mrzim, a pogotovo kad mi u sobu ude i sve zasmrdi
__________________
pusti srce da se smije.
bubbly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 19:38   #59
Quote:
lilaamrit kaže: Pogledaj post
Narodno kazu, kad Smrdljivi Martin udje u kucu - biti ce para!
Gdje su mi pare?
Mene opsjedaju ove godine kao ludi, svaki dan barem jednog nađem u sobi, i svaki put mu zavalim šamarčinu i svaki put smrdi.
Mene taj miris podsjeća na svježe krastavce kad se ogule, ali puno intenzivnije.
SuperCow is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 12:07   #60
Sama logika stvari, vani je hladno, sve bube ne samo martini se zavlace u toplo di stignu, samo sto ove ostale bas ne pratite (bubamare) a neugodnog martina s eodmah primjeti. Ako ste primjetili u ovom hladnom periodu godine skupljaju se najvise za vrijeme toplijih suncanih dana na zidovima,prozorima, i terasam koje su izlozeni suncu. Kad navecer zahladi prozor otvoren , normalno da ce uci. Stoga savjet, ne otvarajte prozore
Ako je vec smrdljivu usao uzmite fino komad papira i iznesite ga van! Ako pak ostane u kuci , nema straha , NE GRIZE
allBlacks is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:13.