Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2017., 00:17   #7261
Quote:
angel_w kaže: Pogledaj post
jedine koje mi se nisu prolijevale su one babylove sa sportskim cepom, ostalo sve bi pustilo
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Mi imamo malu Sigg bocu i savršena je. Nit je plastična, lako se pije jer ima praktički sportski čep, a proliti se ne može da ne znam kaj napraviš.

Nosim je u torbi, nikad problema, a mala je obožava.

Za sljedeće dijete odmah kupujem Siggicu, nikakve plastične Nuby, Avent i tome slično...
Super su sve te boce sa sportskim cepovima (imamo i Sigg i Babylove), ali za starije klince. Ne moze mala beba sama ni otvorit ni zatvorit bocu sa sportskim cepom. A i sve boce sa sportskim cepom kad su otvorene i beba ih okrene naopako - cure. Dakle, super su, ali definitivno ne za svaki uzrast...

Moja mladja (2g) sad pije iz svega i otvara svaku bocu sa sportskim cepom sama, ali za spavanje i dalje ima TT bocu sa ventilom protiv proljevanja da se ne zalije u krevetu. Ona si uzme bocicu vode u krevet, popije i samo tako ostavi, nema sanse da se u tom uspavljivanju sjeti zatvorit cep.

Quote:
riumanka kaže: Pogledaj post
hvala cure!
vidjela sam da postoje no spill čaše za učiti piti koje funkcioniraju na pritisak pa ću probati s tim, valjda će biti no spill i u torbi...
Te case za ucenje (Avent) su mojim curama bile zivi uzas
Rea Reana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 09:55   #7262
Quote:
Rea Reana kaže: Pogledaj post
Te case za ucenje (Avent) su mojim curama bile zivi uzas
znači ne funkcioniraju, a bila sam malo skeptična ali sam je htjela prvo u živo razgledati...
riumanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 10:05   #7263
Za curku smo prvu čašu uzeli tu sličnu Avent, samo Nuk - ovakva. Curki je bila super, koristila ju je od svog 8. mjeseca sad do tipa godinu i pol kad smo kupili Siggicu. Ne prolijeva se, u torbi mi je uvijek stajala uspravno. Njoj je bila super, znam još nekoliko djece kojima je super, a nekima je pak katastrofa. Ili ili, nažalost.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 20:25   #7264
I ja ssm cula da su te Nuk case odlicne, a o Aventove uzasne
__________________
cura
beba
profesorka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 12:38   #7265
Osim na kiosku Tiska i pošti ima li Zomlingsa možda u Mulleru?
peekaaboo3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 11:01   #7266
Dječji remen

Gdje kupiti dječji remen?konkretno za dečka 6 god.
Zanima me jel netko kada kupio, koristio? Vidim na netu da ima u bubamari. Jos negdje?

Iskustva? Nama treba za traperice, jer su mu sve jako siroke, ali ne odu dalje id guzice jer su ujedno i skinny.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 13:01   #7267
Nisam kupovala ali nešto mi u sjećanju da sam vidjela u H&M.
enigmatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 15:43   #7268
ima h&m, ja sam ljetos kupila na nekom snizenju za sitne novce
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 19:43   #7269
Jel netko igdje u zadnje vrijeme vidio Nivea vlažne maramice u kutiji?
https://www.abrakadabra.com/hr-HR/Ka...cama/p/4005NP8

To mi bila najbolja kutija (a i vlažne isto super), a nigdje više nema
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 21:55   #7270
Hvala enigmatic i vlovrec. Pogledat cu.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 22:21   #7271
Quote:
Cepin40 kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti dječji remen?konkretno za dečka 6 god.
Zanima me jel netko kada kupio, koristio? Vidim na netu da ima u bubamari. Jos negdje?

Iskustva? Nama treba za traperice, jer su mu sve jako siroke, ali ne odu dalje id guzice jer su ujedno i skinny.
Mi imamo jedan koji je dosao sa nekim hlacama kad je imao 1 godinu i jos ga koristimo i vec je sav isfucan
Tak je od tkanine

Ak nades nekaj javi gdje

Sad sam uzela na mangu neki al mogu mu ga 2x omotat oko njega
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 23:21   #7272
Jel postoje djecji ruksaci, a da nisu na neke likove oz crtica? I gdje ih kupit jel?

Za sad sam samo vidjela Bubamaru i slucajno u Intersparu pa tam imaju frozen i onaj crtic Cars. Ja bi nest onak, jednobojno a opet tih dimenzija, ne da mi se vise furat torba od kolica
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 08:25   #7273
Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
Jel postoje djecji ruksaci, a da nisu na neke likove oz crtica? I gdje ih kupit jel?

Za sad sam samo vidjela Bubamaru i slucajno u Intersparu pa tam imaju frozen i onaj crtic Cars. Ja bi nest onak, jednobojno a opet tih dimenzija, ne da mi se vise furat torba od kolica
Dechatlon, intersport-bilo koji sportski ducan.A mi imamo iz baby centra- nije na likove.
Nemoj se koncentrirati na djecje ruksake vec normalne male sportske pa ces naci bez problem.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 08:53   #7274
Quote:
Cepin40 kaže: Pogledaj post
Dechatlon, intersport-bilo koji sportski ducan.A mi imamo iz baby centra- nije na likove.
Nemoj se koncentrirati na djecje ruksake vec normalne male sportske pa ces naci bez problem.
bili smo u hervisu ak se ne varam ili i intersportu :/ miješam ih. anyways, nemaju mi neku tu dimenziju kao vrtići :/ uvijek su veći
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 08:56   #7275
U dechatlonu ima lijepih po 30 kn.

Poslano sa mog G3311 koristeći Tapatalk
Duga111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 10:03   #7276
Quote:
Duga111 kaže: Pogledaj post
U dechatlonu ima lijepih po 30 kn.
tocnije, 19.90
jednobojni ili dvobojni.
taman za papuce, bocu vode i opremu za tjelesnu
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 11:28   #7277
Quote:
Cepin40 kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti dječji remen?konkretno za dečka 6 god.
Zanima me jel netko kada kupio, koristio? Vidim na netu da ima u bubamari. Jos negdje?

Iskustva? Nama treba za traperice, jer su mu sve jako siroke, ali ne odu dalje id guzice jer su ujedno i skinny.
Ima i C&A
Ja obavezno kupujem one hlace s elastikama za podesavanje, i kad stegnem na najjace on i dalje uopce ne mora otkopcat cifer da ih svuce ili obuce. Al se ubucio - prije ni gumb nije trebao otkopcati. No koliko-toliko se drze oko struka.
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 11:33   #7278
Da točno.. Imam ih 3 razl.boje.
Sebi za bicikl, maloj za vrtić i jedan za maloga kad idu negdje blizu na izlet sa školom.

Poslano sa mog G3311 koristeći Tapatalk
Duga111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 00:40   #7279
Quote:
Cepin40 kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti dječji remen?konkretno za dečka 6 god.

Zanima me jel netko kada kupio, koristio? Vidim na netu da ima u bubamari. Jos negdje?



Iskustva? Nama treba za traperice, jer su mu sve jako siroke, ali ne odu dalje id guzice jer su ujedno i skinny.


U benettonu ... ja sam maloj kupila na odjelu za decke, tamnoplavi platneni, isto nam trebao za traperice.


Sent from my iPhone using Tapatalk
scottie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 14:00   #7280
na kraju sam kupila "jednostavni" u obliku medvjeda plišanog ali kad je bio tak sladak
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:29.