Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2013., 16:49   #1
ZA GRAD

Quote:
ZA _ _ _ _ GRAD je nova stranka koja se s jedne strane zalaže za promjenu institucionalnog okvira unutar kojega građani mogu djelovati te koja će izravno davati vidljivost dobrim idejama građana, s druge strane. Stranka se također zalaže za konkretne promjene u dosadašnjim neodrživim okolišnim, prometnim i drugim politikama koje izazivaju gužve, smanjuju kvalitetu života i - u konačnici - koštaju građane.
nedavno su se pojavili na političkoj sceni, skupina su aktivista koji su dijelom proizašli iz Sindikata Biciklista, već su u Zagrebu napravili par akcija i prikupili velik broj pametnih prijedloga građana na svojoj web stranici...a i podršku ekipe, barem na socijalnim mrežama.

čini mi se kao ekipa vrijedna pažnje, a pogotovo ideja da su građani uključeni u rad Grada više od jedanput u četiri godine.

intervju: Iva Kvakić i Marko Gregović - ljudi koji misle da se može i mora drugačije
__________________
tomislavperko.com
broke traveler is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 11:56   #2
Trebaju dobro zapet slijedecih mjesec dana i sto vise radit akcije po ulicama od Sesveta do Susedgrada da ljudi cuju za njih. Internet marketing im je mocan (vidi se da im dosta ekipe dolazi iz PR svijeta) ali nije dovoljan, pogotovo kad su politicki izbori u pitanju. Tu je najbitinije kolika ti je baza na ulici jer Zagreb je ipak preslika Hrvatske, a znamo da Hr prosjecan stanovnik nije bas upoznat s novim tehnologijama. Zato HDZ i SDP imaju najvise glasova na svim izborima, a ako bi se gledalo stanje u cybersvijetu, Sindikat biciklista ih pojede za dorucak
karibu2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 11:59   #3
povezani su sa ferdeljijem
i njegovim sinom ?
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 12:03   #4
Zanimljivo. Sviđa mi se!
gromukoprive is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 13:23   #5
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post
povezani su sa ferdeljijem
i njegovim sinom ?
Mozes malo vise o ovome... bas me zanima.
karibu2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 13:37   #6
"biciklistička deklaracija" i ferdeljijev sin,
koji aktivno zastupa oca i na forumu.hr
- blisko su povezani
i u ljubavi.
kohabitacija
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 23:32   #7
Spin majstori
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 07:52   #8
Netko je ljubomoran.U skupštinu nisu ušli ,ali jesu u vijeća četvrti i mjesne odbore.
marijanica 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 09:14   #9
Svaka čast.
Danicza is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 10:12   #10
U mom kvartu 10% dobili, najviše poslije hdz i sdp
__________________
Zbogom žohari
netsky prospekt is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 17:20   #11
Glasali smo za njih, kao predstavnike u skupštini i beskrajno mi je žao kaj nisu uspjeli. No, dobili su dosta po vijećim četvrti, pa se nadam da neće posustati, već će nastaviti sa radom i pokazati ljudima ovog grada da nije sve izgubljeno i da se ima za koga glasati.
__________________
suntzu72: "alexis, možeš ti ovdje drukati kontra crnog 24/7, al taj će sutra preuzet sve ključne poluge vlasti. tebi na maštu prepuštam što će to onda značiti za tvoje favorite - od medija do ngo-scene. gospodarstvo je najmanji izazov s kojim će se suočiti karamarkova vlada. meni osobno, i najmanje važna zadaća. ima puno važnijih stvari."
Alexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2013., 06:27   #12
Ja u to uopće ne sumnjam
marijanica 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 17:32   #13
Stranka danas objavila kandidaturu za parlamentarne izbore.Ujedno s u otkrili da su duga na Ksaveru, miss neucinkovitosti, kasica pred MZOS om I aleja mrtvih poduzetnika njihove akcije.Konferencija za stampu je bila pred hrv.drzavnim arhivom
__________________
Kad malo bolje razmislim ustvari ni ne trebam razmišljati današnji tipični Hrvat je Dudek,običan naivac kojeg vječno prevesla Cinober
Sibor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:02.