Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2017., 16:01   #7921
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Zara
Haljina, 399 kn


Majica s mašnom, 99 kn (nije bogzna što, al poslužit će svrsi )


Mango
Haljina, 349 kn - 10%


Stradivarius
Gležnjače, 249,90 kn


Džemper 199,90 kn
Kakva je ova Mango haljina, jel uska, rastezljiva? Ja je gledam par dana, strah me da mi S bude velika, inace sam xs. Daj koju pametnu. ☺

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Old 20.11.2017., 20:02   #7922
Tze, nije mi još došla, za 2-3 dana...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Old 21.11.2017., 16:53   #7923
Ovaj vikend mi je bio rođendan pa sam se počastila. Ipak je bitna brojka, hahhaha. Četvrt stoljeća.

Parfois


I ova ljepotica
QueenCOZofYOU is offline  
Old 21.11.2017., 22:37   #7924
Andrijana standardno si obavila dobar shopping. Sve ti lajkam.


Napokon sam našla pernatu zimsku jaknu s kojom sam u potpunosti zadovoljna
Još je ljepša uživo i jedva čekam da zazimi da ju mogu nositi

zara



Asos me zaspamao zadnjih dana sa mailovima pred-black-friday pa nisam odoljela jeftinim reebokicama.. Uzela sam više komada pa ću se odlučiti u miru doma, kad isprobam.
Hvatala sam zadnje komade, sve su oos. Cijene su im bile ~20-29 funti, još sam iskoristila extra kod sa 15% popusta.



FatGlow is offline  
Old 22.11.2017., 09:20   #7925
FatGlow, hvala!

Ova Zarina pernata je divnaaaa, poslala sam mužu link i detaljne upute - rođendan mi se bliži
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Old 22.11.2017., 09:47   #7926
Bila sam sigurna da uzimam parku u H&M, a sad kad sam videla tu Zarinu jaknu nisam bas sigurna.. wow, kakva predivnoca!

Kakvo je krzno? Izgleda li dobro uzivo?
Bebwy is offline  
Old 22.11.2017., 10:09   #7927
Quote:
Bebwy kaže: Pogledaj post
Bila sam sigurna da uzimam parku u H&M, a sad kad sam videla tu Zarinu jaknu nisam bas sigurna.. wow, kakva predivnoca!

Kakvo je krzno? Izgleda li dobro uzivo?
Krzno izgleda predivno!
Ovo na kapuljaci se skida (na drukere je) a ovo na reverima je neko sisano ali premekano i jako uvjerljivo. Nije onak glossy kao na onim biker jaknama.

Ima cak krzno u dzepovima

Nema zime u njoj, to je sigurno.
Jos je dodatni plus sto je nepromociva.

Na webu se pojavljuje po 1 komad od svake velicine, ali u ducanima je ima.



Ma jakna je
FatGlow is offline  
Old 22.11.2017., 10:24   #7928





jopko_bopko is offline  
Old 22.11.2017., 12:48   #7929
Quote:
QueenCOZofYOU kaže: Pogledaj post
Ovaj vikend mi je bio rođendan pa sam se počastila. Ipak je bitna brojka, hahhaha. Četvrt stoljeća.

Parfois


I ova ljepotica
Predivna Pinko torbica i sat je super. Bas me zanima cijena jer su inace Parfois paprene

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk
wannaiphone4 is offline  
Old 22.11.2017., 13:00   #7930
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post
Krzno izgleda predivno!
Ovo na kapuljaci se skida (na drukere je) a ovo na reverima je neko sisano ali premekano i jako uvjerljivo. Nije onak glossy kao na onim biker jaknama.

Ima cak krzno u dzepovima

Nema zime u njoj, to je sigurno.
Jos je dodatni plus sto je nepromociva.

Na webu se pojavljuje po 1 komad od svake velicine, ali u ducanima je ima.



Ma jakna je
hvala za odgovor! samo je gledam i ne verujem kako je dobra! moracu ic ovih dana probat! pise na webu da bih trebala bit L al ne bih rizikovala sa velicinom ako se pojavi online
Bebwy is offline  
Old 22.11.2017., 16:11   #7931
Quote:
wannaiphone4 kaže: Pogledaj post
Predivna Pinko torbica i sat je super. Bas me zanima cijena jer su inace Parfois paprene

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk
daaa. i meni

pa i nisu, ne znam, ovaj sat je otprilike oko 250kn, ne više. s tim da je bio i popust
QueenCOZofYOU is offline  
Old 22.11.2017., 17:46   #7932
Quote:
Bebwy kaže: Pogledaj post
hvala za odgovor! samo je gledam i ne verujem kako je dobra! moracu ic ovih dana probat! pise na webu da bih trebala bit L al ne bih rizikovala sa velicinom ako se pojavi online
ja je išla odmah probati i naravno baš nema L koja meni treba, M mi je ipak malo uska a XL prevelika, moram svaki dan gledati online hoće li se pojaviti, stvarno je divna
može li se online plaćati na rate AMEX-om?
charlizeos is offline  
Old 22.11.2017., 18:01   #7933
Stvarno je predobra jaketa. Je li tts? I je li ovo ima nekakav umetak ispod? Ne kužim sa slike je li to u sklopu jakete?
jagoda1711 is offline  
Old 22.11.2017., 19:13   #7934
Odbijam odgovarat na daljnja pitanja, nemojte ju sad svi kupit
(..da znate da neke stvari čak i prešutim na forumu, iz sebičnih razloga )

tts je, možda mrvičak naknap. Meni je M ok ali sam ipak uzela L jer se bolje osjećam, nigdje me ne zateže a uska je uz tijelo.
u M su mi nekak bili uski rukavi, kao da si idem mjerit tlak pa guram u ono crijevo.

I što je najbolje - ne izgledaš debelo u njoj, nego bez obzira na pernatost daje slim fit figuru.

Nema nikakav umetak, tako je napravljena kao od dva dijela, kraće jakne ispod i preko dulje. Ne vadi se taj unutarnji dio. Na rukavima su paspuli (ono što viri) tako da imaš dojam da je ispod još jedna jakna.

Dulji dio se kopča preko kraćeg dijela. Tako da se kopčanjem mijenja dojam tj. izgled jakne, ak me kužite
FatGlow is offline  
Old 22.11.2017., 20:09   #7935
Hvala
ma ne vjerujem da smo u istom gradu

Mene malo odbija taj dio ispod. Evo još ovo pa neću više . Ti inače nosiš M?

Lajkam ovo da daje slim fit figuru
jagoda1711 is offline  
Old 22.11.2017., 21:31   #7936
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post
Odbijam odgovarat na daljnja pitanja, nemojte ju sad svi kupit
(..da znate da neke stvari čak i prešutim na forumu, iz sebičnih razloga )

tts je, možda mrvičak naknap. Meni je M ok ali sam ipak uzela L jer se bolje osjećam, nigdje me ne zateže a uska je uz tijelo.
u M su mi nekak bili uski rukavi, kao da si idem mjerit tlak pa guram u ono crijevo.

I što je najbolje - ne izgledaš debelo u njoj, nego bez obzira na pernatost daje slim fit figuru.

Nema nikakav umetak, tako je napravljena kao od dva dijela, kraće jakne ispod i preko dulje. Ne vadi se taj unutarnji dio. Na rukavima su paspuli (ono što viri) tako da imaš dojam da je ispod još jedna jakna.

Dulji dio se kopča preko kraćeg dijela. Tako da se kopčanjem mijenja dojam tj. izgled jakne, ak me kužite
jako jako jako ti je lijepa jakna!
da nisam uzela ove zime jaknu (ok, dvije ali ova druga je tanka onako više za kasniju jesen.... ) ziher bi trčala po ovu.
ili.... da si pustim otvorena vrata, pa kako mi grah padne... ako bude na sniženju oko božića i slučajno naletim na nju...da je uzmem? kaj će mi još jedna jakna?
#nepopravljiva
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 23.11.2017., 06:32   #7937
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
OMG
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Old 24.11.2017., 16:15   #7938
Mango

Push up skinny jeans. Jedva cekam vidjeti kako to izgleda na guzici
https://shop.mango.com/us/women/jean...ans28;Pitillos



Majica, hvala na savjetu @FatGlow, uzela sam M



I ova torba, gledam je otkad je izasla al sam cekala popust.
TheSpy is offline  
Old 24.11.2017., 16:36   #7939
Zara

Torba
https://www.zara.com/us/en/medium-to...0508&v2=269201


Top
https://www.zara.com/us/en/lace-shir...9512&v2=733890


Haljina
https://www.zara.com/us/en/long-cros...0269&v2=733885
TheSpy is offline  
Old 24.11.2017., 16:47   #7940
Asos

Jeans
http://us.asos.com/asos/asos-ridley-...0Items%20Image


Pamucne majice, tog uvijek treba
http://us.asos.com/asos/asos-the-ult...0Items%20Image


I ove balerinke
http://us.asos.com/asos/asos-libra-b...0Items%20Title


Jos sam kupovala u lokalnim radnjama al ne znam ima li smisla to postavljat jer nema u hr. Opet idem u shopping veceras u ponoc.
TheSpy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:57.