Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2017., 15:46   #21
Quote:
SheConvict09 kaže: Pogledaj post
ukratko.. otvorila sam profil na forumu samo radi ovog.
ne znam kako dalje i šta da radim pa molim za bilo kakav savjet.
u vezi sam godinu i pol s dečkom u kojega sam jako dugo bila zaljubljena,
doslovno sam luda bila za njim te ga idealizirala do te mjere
da mi nitko drugi uopće više nije značio i ništa drugo nije bilo bitnije od njega.
u vrijeme dok mi se sviđao pokazivao je razno-razne znakove, ali
ništa ozbiljno i zrelo i ja nikad nisam bila u stanju procijeniti da li mu se
barem sviđam ili ne.
na moju inicijativu kad više nisam mogla izdržati spetljali smo se i od te večeri smo zajedno.
trud uložen s moje strane je ogroman, nikad nisam u životu bila više iscrpljena,
što emotivno, što fizički. prije njega sam bila u dugogodišnjoj vezi gdje sam stvarno imala sve, ali jednostavno je to puklo kad sam upoznala svog sadašnjeg dečka.
trud s njegove strane je minimalan, mizerija, bijeda.
prije mene nije imao ozbiljnu vezu pa sam ugl prelazila preko svega uz to opravdanje, stalno ga braneći pred roditeljima, prijateljima, poznanicima koji su manje-više bili jaaako začuđeni jer sam ja uopće s njim.
emocionalno je hladan, zatvoren, nedostupan premda je s vremenom napravljen pomak koji osjetim i češće se otvori i pokazuje emocije.
jako je nezrel i rijetko se zna ponašati kao dečko prema curi, ne osjetim podršku, brigu, pažnju... kamoli da pazi na sitnice, sluša što govorim, trudi se iznenaditi me, biti spontan. prevario me više puta i radio svakakve stvari za koje sam mislila da ih ne bi nikome oprostila.
problem je u tome da kad odlučim završiti ovu cijelu epizodu i prekinuti s njim, on ne želi to i neprestano radi sve da se pomirimo i nastavimo dalje jer mislim da je i sam svjestan da nikad neće naći curu koja će mu biti kao ja... ne želim ispasti umišljeno, ali stvarno ne postoji osoba koja se nije čudila ovome svemu jer mi govore da sam daleko ispred njega u mnogo stvari. u komunikaciji je totalna koma, ne razumije, ne želi razumijeti, ne mogu ni opisati to, jednostavno kad nešto svoje kaže ne želi dalje raspravljati, povlači se. nema potrebe riješiti problem nego pušta da ja sve radim bez ikakve volje, a nikako ne želi prekinuti vezu.
meni je jasno šta ja moram napraviti u ovoj situaciji.
sve kužim, sve vidim, skinula sam ružičaste naočale, ali ne mogu.
jednostavno osjećaji mi se ne mijenjaju, stalo mi je do njega, dopuštam mu sve i patim odvratno.
ne znam kako se izvući iz svega ovoga. s jedne str se gadim sama sebi jer sam dozvolila da me netko totalno bezvrijedan sroza na dno dna, a s druge strane ne znam kako bi taj gubitak pretrpila, a i s obzirom da sam doslovno prisiljena viđati skoro stalno.
ne kužim njegove postupke, da li je manipulator koji me očito uspio smotati ili jednostavno toliko nezrel da ne zna drugačije????????????????
stvarno sam izgubljena i očajna.
molim bilo koga za bilo kakav savjet ili riječ utjehe kako da lakše prođem sve ovo. razmišljam čak i da potražim stručnu pomoć jer me ova veza toliko promjenila, sva moja raspoloženja ovise o njemu. kad se posvađamo ja uopće ne funkcioniram.
Prije ili kasnije ces se morati rastati. Bolje prije, nego za 10 godina kad budete mozda imali i djecu zajedno.

Quote:
SheConvict09 kaže: Pogledaj post
ne mogu ni opisati to, jednostavno kad nešto svoje kaže ne želi dalje raspravljati, povlači se. nema potrebe riješiti problem nego pušta da ja sve radim bez ikakve volje, a nikako ne želi prekinuti vezu..
A ovo pokazuje njegov karakter. Nema nista gore od osobe koja ne zeli pricati i rijesiti probleme. Ako sam se ne zeli mijenjati, ti neces ga uspijeti promijeniti. Ostavi ga sto prije, jer kasnije ce ti biti jos teze. I kao sto je netko tu rekao, ne postoji veza koja se ne moze preboljeti.
deonisa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger