Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2016., 00:44   #321
Quote:
MrsWallace kaže: Pogledaj post
Evo još jedne došljakinje.

Gledam ovu MyLook teretanu za žene na Splitu 3, pa sam razmišljala o tome da krenem trenirat tamo i uzmem osobnog trenera. Ima li tko kakva iskustva s njima? Općenito, kako ste zadovoljne gymom? Posjetila sam im FB page, ali ne vidi se baš puno. Imaju li uredan tuš, garderobu i to?
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Ja sam upisala Zumbu u My Looku, fino mi je, trenerica je super. Prostor im je okej sve skupa sto se tice teretane i dvorana, uredno je i cisto, i relativno novo, wci su stvarno u redu. Svlaciona je malo malecna kad se skupi ekipe prije/poslj grupnih treninga ali nista strasno. Trenera ne poznam, samo ovako sto ga vidim u prilazu se cini cisto okej tip, nepari mi neki napuhanko.
Meni je jedino recimo bzvz sto se tuce sprava kak je organiziran pristor, sprave su odmah kad udjes i svi koji ulaze i prilaze do svlacione prolaze kroz taj prostor i nekad znaju zasmetat tipa stajazn, cura na strunjaci radi neken izdrzaje a ja joj prolazim pored glave. Obzirom da ja ne radim na spravama to me se bas nedotikaje, al da radim, to bi mi bilo malo bzvz. Al osim toga sve 5
trener je super tip! ima iskustva sa zenama jer je radio dosta u zenskim teretanama. ali je jako jako dobar kao osoba, pun iskustva i savjeta.. sve preporuke za njega! ja ga znam sigurno vise od 10 godina i isla sam po svim teretanama u splitu za njim hahah
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2016., 10:43   #322
Haha, onda ću ga svakako angažirati. Hvala vam na informacijama!
__________________
Girl, you'll be a woman soon...
MrsWallace is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2016., 16:34   #323
Quote:
buba-e kaže: Pogledaj post
trener je super tip! ima iskustva sa zenama jer je radio dosta u zenskim teretanama. ali je jako jako dobar kao osoba, pun iskustva i savjeta.. sve preporuke za njega! ja ga znam sigurno vise od 10 godina i isla sam po svim teretanama u splitu za njim hahah
Da evo da potvrdim s "ljudske" strane, nesto sam neki dan kombinirala s njim za neke nadoknade i stvarno mi je izasao u susret, simpa lik.

BTW. za curu koja je pitala za jutarnje treninge, ima i u My Looku isto vidim sad, nekakva medicinska gimnastika, yoga i body mix neznam sta je ovo zadnje al to bi moglo bit nesto "konkretnije"
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 12:18   #324
ima li tko kakvih iskustva sa guliver teretanom? u smislu kakvi su zaposlenici za pokazat sprave i pravilo izvodjenje vjezbi i sto vec treba totalnim pocetnicima?
Coraline Jones is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 19:41   #325
Quote:
Coraline Jones kaže: Pogledaj post
ima li tko kakvih iskustva sa guliver teretanom? u smislu kakvi su zaposlenici za pokazat sprave i pravilo izvodjenje vjezbi i sto vec treba totalnim pocetnicima?
Dobri su i čini mi se da imaju znanje. Ako prvi put dolaziš, ponudit će ti se sami da ti pokažu vježbe i uvijek ih možeš pitati.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2016., 13:45   #326
I ja razmatram ovu teretanu my look. Zanima me insanity i booty/core. Jedino sto je meni malo 3x tjedno, ja navikla 5x Mislim se između te i Gullivera. Gulliver mi nudi bas treninge koje volim pump i ostalo... Ali je i znatno skuplji s obzirom da vise nisam student.
lolita26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 12:31   #327
Pozdrav! U potrazi sam za osobnim trenerom pa bi me zanimalo ima li itko ovdje ikakvu preporuku ili iskustvo sa dotičnima (iz prve ruke, po mogućnosti). Apsolutno sam neupućena u ikakve programe treninga ili pravilno izvođenje vježbi (pogotovo ove koje uključuju utege) pa bi mi trebao netko tko će me uputiti, naučiti pravilno izvoditi potrebne vježbe, pa danas/sutra mogu i sama nastaviti. Osobe koje bi me frknule cijeli sat treninga na orbitrek ili traku na trčanje ili, još gore, uvalile bučice, pa maši ručicama, molim da ne preporučujete Guzica mi se neće učvrstiti od toga
Murikala is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 12:49   #328
Quote:
BellaTheVamp kaže: Pogledaj post
i mene ovo zanima
http://spartan-gym-split.com/

ovde ti nema gužve, do prije dvi godine sam tu trenirala isključivo kroz jutro, i mislim da ti je najjeftinija u gradu.
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2016., 05:18   #329
zna li tko kakva je situacija s guzvom u gulivera?ima li puno guzve popodne?
dalmatinos32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2016., 13:29   #330
Rekao bih da je od 16-20 udarni termin.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 18:41   #331
Ima li tko iskustva s teretanom Filomena u Atrium hotelu? :-)
SuperE is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 20:52   #332
Imas na Znjanu, vecina je tamo koje ja poznajem
Selmer Smith is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 23:48   #333
ima li slobodnih od 28-33 ok momaka po tretanama u splitu?
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 13:59   #334
naravno da ima, svi lišeni slobode su u zatvoru
__________________
Svi su bili na mojoj strani, zato je brod potonuo.
parangal1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 23:11   #335
u kojoj su teratani najbolji, hmmm...primjerci?
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 16:57   #336
Zanima me moze li se u ijednoj teretani u Splitu (osim Gulivera) kombinirat grupni programi (joga ili pilates) i teretana?
__________________
Objektivno ne postoji, subjektivno se ne broji.
greyish is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 19:43   #337
Imas My Look teretanu koja nudi kombiniranje grupnog programa s teretanom. Objavili su cjenik i mogucnosti kombiniranja u starijim postovima na Facebook stranici... samo ne znam jesu li promijenili sto po tom pitanju...
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 12:33   #338
Hvala za info, morat cu se zaletit do My Looka pa provjerit sta nude.
Na facebooku se ne vidi bas najbolje opremljenost teretane a nisam uspila ni nac taj post o kombinacijama.
__________________
Objektivno ne postoji, subjektivno se ne broji.
greyish is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 15:24   #339
To ti je slikano i nalazi se u starijim postovima.
Bas me zanima jesu li sta minjali.
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 01:00   #340
Pozdrav, ide li netko u Guliver energije?
Koje grupe preporučujete?
DonnaHayward is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:06.