Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2011., 22:32   #1
Tehnopolis - web-trgovina

mene zanima koja je to šema da su aparati jeftinijji kad se kupuje preko weba i koliko je to sigurno? tko meni garantira da ću ja za svoje novce dobiti ono što sam naručila...

molim da mi to netko objasni
lorgan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2011., 09:27   #2
Mi kupili kod njih prije desetak dana. Sve su nam uredno dostavili za dva dana. Nikakvih problema. A jeftiniji su od "ostalih" dućana jer nemaju svoje skladište nego odmah uzimaju od od dobavljača, nemaju troškove skladištara, prostora... Zapravo samo ured s dvoje zaposlenih i vjerovatno ugovor s nekim za dostavu.
Mariela is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2011., 14:18   #3
Quote:
Mariela kaže: Pogledaj post
Mi kupili kod njih prije desetak dana. Sve su nam uredno dostavili za dva dana. Nikakvih problema. A jeftiniji su od "ostalih" dućana jer nemaju svoje skladište nego odmah uzimaju od od dobavljača, nemaju troškove skladištara, prostora... Zapravo samo ured s dvoje zaposlenih i vjerovatno ugovor s nekim za dostavu.
ja sam naručila sve aparate od njih, na master - 12 rata - oko 15.000 kn. sve stiglo drugi dan, osim veš mašine koju smo čekali tjedan dan.

Jedino moraš do njih odnjeti da ti ovjere garanciju.
Besplatna dostava. (zbog iznosa ).

Ma sve 5 - jako smo zadovoljni
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2011., 19:50   #4
mi smo kupili kompletne aparate za stan od njih

ispalo nas puno povoljnije. otisla sam u zagrebcanku, dala frajeru 22ooo kuna i roku 5 dana su bili aparati kod nas.

stvar je u tome da ne drze aparate kod sebe nego uzimaju direktno od uvoznika i time stede lovu na prostoru.

nays frizider je stizao iz skladista gorenjevog u splitu

ducan za svaku pohvalu
__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 15:10   #5
Forumaši, mogu li imat apsolutno povjerenje da ću na vrijeme dobiti sve naručeno? Garanciju... i to?

Zadovoljni ste svi aparatima?
Yorkshire is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 17:09   #6
možeš, ja sam bila malo skeptična , ali sve je prošlo ok, aparati u redu..., sve originalno zapakirano...
lorgan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 22:35   #7
Quote:
Yorkshire kaže: Pogledaj post
Forumaši, mogu li imat apsolutno povjerenje da ću na vrijeme dobiti sve naručeno? Garanciju... i to?

Zadovoljni ste svi aparatima?
Ja sam kod njih kupovao u nekoliko navrata i sve je bilo kako treba biti i kako je dogovoreno.Inače oni postoje već relativno dugo pa su i time stekli moje povjerenje,uz najbitniji argument, da su aparati koje sam tražio,kod njih bili najeftiniji.Apsolutna preporuka.
Fantomlat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 17:30   #8
evo da se i ja osvrnem...
u potrazi sam za sušilicom i malo sam gledala cijene kod njih i apsolutno sve sušilice imaju istu cijenu kao npr. elipso (s tim da je ova cijena kod tehnopolisa za gotovinu ili bar tako pišu....) tako da ću ja vjerojatno u elipso... pa na rate jer drukčije ne ide
Ana St-Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 11:20   #9
Evo samo da kažem da smo mi na proljeće, kako smo preuređivali kupovali sve nove aparate, većinu smo uzeli u elipsu jer nas je bilo strah dat toliko love pošto nismo imali povjerenja ali smo riskirali pa smo ipak na kraju kod njih uzeli blancov sudoper i perilicu/sušilicu jer je bilo puno povoljnije. Mogu reć da smo bili jako zadovoljni, puno zadovoljniji nego s elipsom koji jedan dan ima popust, drugi dan nema i to sve neki ultra mali popusti, stekli smo općenito loš dojam o njima i više ne mislimo kod njih uzimat, tehnopolis nam je br. 1
Tena33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 12:16   #10
I od mene pohvale tehnopolisu doduše, otvorila sam samo spinu pa jos ne znam sta je u ostalim kutijama
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 14:32   #11
Ovo vrijedi za sve !

Quote:
fasinain kaže: Pogledaj post
I od mene pohvale tehnopolisu doduše, otvorila sam samo spinu pa jos ne znam sta je u ostalim kutijama
Potrebno je otvoriti sve kutije i to pred očima dostavljača i kad sve provjerite,onda potpisujete.To je meni osobno rekao gospodin iz Tehnopolisa.
Ako je slučajno nešto strgano ili nešto nedostaje,ne priznaje se naknadno.
Sigurno je sve ok.,ali ipak za buduće dostave,nije na odmet.
Fantomlat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 14:44   #12
Thumbs down

Jako loše iskustvo s ovom trgovinom.

Odlučio sam se kućanske aparate kupiti kod njih, jer su bili najjeftiniji. Platio gotovinom po ponudi, na kojoj je pisalo isporuka 3-5 dana, nakon 8 dana dobivam email u kojem piše da jedan od elemenata nemaju na stanju, jer je dobavljač pogriješio, i da će ga imati slijedeći tjedan?

Zovem ih, prvo govore da će me prespojiti kod kolege i da nemaju veze s tim, a zatim da će me nazvati naknadno, što se ne događa. Uspijevam kasnije dobiti odgovornog, koji mi ne može točno reći kada će preostali element doći, i hoće li to uopće biti u roku tjedan dana (?!), ali da mi može vratiti novac. Dakle platio sam gotovinom značajan iznos, robu koja mi hitno treba, i za koju su rekli da će ju isporučiti u roku 5 dana, a sada ne samo da to ne mogu, nego to smatraju savršeno normalnim, a pokušavaju me i ignorirati.

Sada bih radije platio 10% više za normalnu uslugu i poštenu isporuku po dogovoru. IZBJEGAVATI OVU TRGOVINU !
ivi_ftw is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 14:49   #13
Quote:
Fantomlat kaže: Pogledaj post
Potrebno je otvoriti sve kutije i to pred očima dostavljača i kad sve provjerite,onda potpisujete.To je meni osobno rekao gospodin iz Tehnopolisa.
Ako je slučajno nešto strgano ili nešto nedostaje,ne priznaje se naknadno.
Sigurno je sve ok.,ali ipak za buduće dostave,nije na odmet.
nemoj me sad strasiti

zezam se... ja tad nisam bila doma pa su majstori preuzeli. njima na odgovornost

Quote:
ivi_ftw kaže: Pogledaj post
Jako loše iskustvo s ovom trgovinom.

Odlučio sam se kućanske aparate kupiti kod njih, jer su bili najjeftiniji. Platio gotovinom po ponudi, na kojoj je pisalo isporuka 3-5 dana, nakon 8 dana dobivam email u kojem piše da jedan od elemenata nemaju na stanju, jer je dobavljač pogriješio, i da će ga imati slijedeći tjedan?

Zovem ih, prvo govore da će me prespojiti kod kolege i da nemaju veze s tim, a zatim da će me nazvati naknadno, što se ne događa. Uspijevam kasnije dobiti odgovornog, koji mi ne može točno reći kada će preostali element doći, i hoće li to uopće biti u roku tjedan dana (?!), ali da mi može vratiti novac. Dakle platio sam gotovinom značajan iznos, robu koja mi hitno treba, i za koju su rekli da će ju isporučiti u roku 5 dana, a sada ne samo da to ne mogu, nego to smatraju savršeno normalnim, a pokušavaju me i ignorirati.

Sada bih radije platio 10% više za normalnu uslugu i poštenu isporuku po dogovoru. IZBJEGAVATI OVU TRGOVINU !
meni su odma u mailu rekli da jedan aparat ne mogu poslati odma i ponudili drugi. ne znam kako se to dogodilo.
sve je moguce
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 01:07   #14
Kupila kod njih ploču, sve 5. osobno po nju otišla, nije bilo nikakvih problema. preporučam.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 10:41   #15
mi sve aparate kupili kod njih.dostava malo kasnila ali ušteda od par tis.kn je ipak jači argument zbog kojeg bi se ponovno odlučila za njih.preporučam.
tyna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 15:16   #16
Mi smo prošli tjedan po drugi put od njih naručili više aparata, stiglo uredno za 3 dana.
KOd prve narudžbe su nam odmah rekli da nemaju jedan aparat na skladištu i da ćemo čekati do 14 dana. Došlo za 12 dana - to nam je bilo ok jer smo znali da moramo toliko čekati. Stvarno mi nikakvih problema nismo imali.
lorgan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 15:23   #17
ja imam super iskustvo s njima, sve je ok, perilica radi ko urica, isporuka 3 radna dana, baš kao što su i rekli!
a priznajem da sam bila skeptična i uplašila se da mi neće dostaviti na vrijeme i pravu stvar kad čitava svakakva iskustva na ovim forumima....
mirelkok is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 10:38   #18
Quote:
ivi_ftw kaže: Pogledaj post
Jako loše iskustvo s ovom trgovinom.

Odlučio sam se kućanske aparate kupiti kod njih, jer su bili najjeftiniji. Platio gotovinom po ponudi, na kojoj je pisalo isporuka 3-5 dana, nakon 8 dana dobivam email u kojem piše da jedan od elemenata nemaju na stanju, jer je dobavljač pogriješio, i da će ga imati slijedeći tjedan?

Zovem ih, prvo govore da će me prespojiti kod kolege i da nemaju veze s tim, a zatim da će me nazvati naknadno, što se ne događa. Uspijevam kasnije dobiti odgovornog, koji mi ne može točno reći kada će preostali element doći, i hoće li to uopće biti u roku tjedan dana (?!), ali da mi može vratiti novac. Dakle platio sam gotovinom značajan iznos, robu koja mi hitno treba, i za koju su rekli da će ju isporučiti u roku 5 dana, a sada ne samo da to ne mogu, nego to smatraju savršeno normalnim, a pokušavaju me i ignorirati.

Sada bih radije platio 10% više za normalnu uslugu i poštenu isporuku po dogovoru. IZBJEGAVATI OVU TRGOVINU !
Također...

Meni su rekli da će biti od 11 - 13 dana...prošlo je 16, slao sam im mail i zvao ne javljaju se. A naravno da sam platio sve avans u gotovini...
__________________
Pretpostavka je majka svih zajeba!
Aces is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 15:11   #19
ja sam htjela kupiti jednu perilicu/sušilicu, al to se moralo čekati, pa sam odlučila da neću čekati i kupila sam drugu. Naručila jedan dan, platila to i frižider drugi dan ujutro, stigla dostava treći dan popodne

Za onu prvu su odmah rekli da će se dugo čekat zbog problema s nabavama, isporukom i bla bla.. pa sam odustala.
Isak Pasha is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 11:04   #20
Upravo platio perilicu po preporuci kod ove trgovine i nadam se da se budem javil s pozitivnim iskustvom za 5-7 radnih dana koliko pise da im treba.
rib@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:12.