Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2006., 10:38   #61
Quote:
tash@ kaže:
jebote Rajna, vidi se da nikad nisi igrala šah, onako profi mislim
I ne znam igrat sah, stvarno.

Eto u cemu je moj problem, dakle...
Rajna is offline  
Old 16.03.2006., 10:40   #62
ne znam ni ja, nikada nisam skužila kretanje konja
tash@ is offline  
Old 16.03.2006., 12:18   #63
Quote:
Rajna kaže:
Imate li i prolazno vrijeme, ili samo konacno?

Ja mjerim sve. Onda sva vremena unosim u ISIR (Integrirano Seksualno Informaticko Rjesenje).
Tako da su mi mogucnosti analiziranja trajanja predigre, penetracije, drzanja ruke na koljenu, ljubljenja (nakon pranja zubi).... velike

Svako jutro mi se podaci refresaju i dok ispijam jutarnju kavicu gledam izvjestaje u Excel-u. Trenutno razmisljam o kupnji drugog klijenta za izvjestaje tako da ce mi tablice i grafovi biti jos pregledniji a moje uzivanje u seksu potpunije
penelop@ is offline  
Old 16.03.2006., 12:23   #64
Quote:
penelop@ kaže:
Svako jutro mi se podaci refresaju
skoro svi nešto refresaju, neki podatke neki zube

sevi li se tko
tash@ is offline  
Old 16.03.2006., 12:27   #65
Quote:
tash@ kaže:
sevi li se tko
Kako ne... Statistike mi kazu da se sevim oko 3,345 puta tjedno.
Makar me jebali u mozak umjesto u
penelop@ is offline  
Old 16.03.2006., 12:30   #66
Quote:
penelop@ kaže:
Makar me jebali u mozak umjesto u
nije važno gdje...sve dok uživaš
tash@ is offline  
Old 16.03.2006., 12:34   #67
Quote:
penelop@ kaže:
Kako ne... Statistike mi kazu da se sevim oko 3,345 puta tjedno.
psmtr....

Meni ispalo 3,343...a mislila sam da sam sigurno bolja od tebe.
Rajna is offline  
Old 16.03.2006., 12:35   #68
Ne znam kako si mjerila..
Jesi li uzela u obzir veljacu, da godina ima 365dana i nesto sati, minuta...

Sve je bitno za kvalitetnu analizu
penelop@ is offline  
Old 16.03.2006., 12:37   #69
Quote:
penelop@ kaže:
Ne znam kako si mjerila..
Jesi li uzela u obzir veljacu, da godina ima 365dana i nesto sati, minuta...

Sve je bitno za kvalitetnu analizu
Valjda sto sam ubacila da se to jutro obrijao, bit ce da je to smanjilo rezultat.
Rajna is offline  
Old 16.03.2006., 12:37   #70
meni ispao pi
tash@ is offline  
Old 16.03.2006., 12:46   #71
Quote:
matilda- kaže:
Pa dobro, zar je moj post tako očajan, da nakon 40 posjeta nitko nije ostavio post???

nogiraj papka.Da, ocajna si....
Vincent V is offline  
Old 16.03.2006., 15:38   #72
Quote:
Loana kaže:
Pokrenula sam prije nekoliko dana topic o iskustvu i stajalištu žena prema preranoj ejakulaciji, no nažalost moderator ga je premjestio u LJES pa bi molila da ovaj put topic ostaje tu. Ja bi da taj topic bude mjesto gdje bi cure čiji dečki imaju taj problem dijelile svoje iskustvo.

Dakle, dečko svrši jako brzo, tj nekoliko sekundi poslije početka penetracije. Nakon seksa vidim da je skroz u bedu cak i da ga je sram. Ja bi mu pomogla da se ne osjeća tak loše nakon seksa i da zajedno radimo na to i riješimo taj problem.

S druge strane, jako je dobar tijekom predigra, no nemam vremena uživati kad se seksamo. Jako sam uživala s bivšima kad smo seksali tako da sam sad malo frustrirana. Kako pomagati dečku riješiti se prerane ejakulacije?


Znam da taj problem ima puno dečka pa se valjda tu nalaze cure koje mogu dijeliti svoja iskustva.
aj da vam čiko kaže jedan dobar lijek koji VAZDA pali... to je jedna pivača, po mogučnosti sarajevska, hladna ko žilet, kad se mlatne onako drito iz frižidera(nemora na ex neg iz kojeg puta).. onako porosila, dignuče mu se taman da može dobro da prca ali ne i dovoljno da ispuca rafal prije vremena, ništa ti ne fali da probaš to s momkom, onda nam javni rezultat,



P.S. Bezopasne tj. u raji poznate kao bezalkoholne pive NEDOLAZE U OBZIR

SRETNO U POKUŠAJU
__________________
On meni nema BOSNE !!!
Nisam zgodan al sam neophodan
AmADin_gospo is offline  
Old 17.03.2006., 13:41   #73
Ma samo se jebite što češće i problem će se riješiti sam od sebe.
I ne pretjerujte s predigrom, njemu to ne treba.
__________________
Sjebalo mi potpis.
Nesta mi haiku.
Seren vam se na forum.:rigo:
Krava is offline  
Old 18.03.2006., 02:03   #74
Quote:
nač kaže:
mjerimo, dal bolje tuca ili tuce
uf, opako.
alexxx is offline  
Old 18.03.2006., 13:06   #75
Quote:
Loana kaže:
Pokrenula sam prije nekoliko dana topic o iskustvu i stajalištu žena prema preranoj ejakulaciji, no nažalost moderator ga je premjestio u LJES pa bi molila da ovaj put topic ostaje tu. Ja bi da taj topic bude mjesto gdje bi cure čiji dečki imaju taj problem dijelile svoje iskustvo.

Dakle, dečko svrši jako brzo, tj nekoliko sekundi poslije početka penetracije. Nakon seksa vidim da je skroz u bedu cak i da ga je sram. Ja bi mu pomogla da se ne osjeća tak loše nakon seksa i da zajedno radimo na to i riješimo taj problem.

S druge strane, jako je dobar tijekom predigra, no nemam vremena uživati kad se seksamo. Jako sam uživala s bivšima kad smo seksali tako da sam sad malo frustrirana. Kako pomagati dečku riješiti se prerane ejakulacije?


Znam da taj problem ima puno dečka pa se valjda tu nalaze cure koje mogu dijeliti svoja iskustva.
Ja uvijek prerano ejakuiram. Zar je to problem? Meni nije. Prilagodi se.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Old 18.03.2006., 14:09   #76
treba si nać curu. one nikad ne rade problem od toga što su svršile i nitko ne radi problem od toga što je cura svršila.
alexxx is offline  
Old 18.03.2006., 14:31   #77
Quote:
alexxx kaže:
treba si nać curu. one nikad ne rade problem od toga što su svršile i nitko ne radi problem od toga što je cura svršila.
spy is offline  
Old 18.03.2006., 14:40   #78
Quote:
alexxx kaže:
treba si nać curu. one nikad ne rade problem od toga što su svršile i nitko ne radi problem od toga što je cura svršila.
Ja radim. Uopće mi nije ugodno da hobla po meni još pol sata nakon što sam svršila i ne vidim zakaj bih to trpila. Kako njemu treba vremena za drugi put, tako treba i meni.
witch is offline  
Old 18.03.2006., 19:27   #79
i šta, kad svršiš, onda ti je ful neugodno i osjećaš se manje ko žensko i baš ti je bed. da. baš.
ako nećeš da hobla po tebi, lezi odmori pa puši il nešto.
alexxx is offline  
Old 19.03.2006., 00:32   #80
Quote:
alexxx kaže:
i šta, kad svršiš, onda ti je ful neugodno i osjećaš se manje ko žensko i baš ti je bed. da. baš.
je i odmah nabacim pregaču da se ponovno osjetim žensko
psmtr, beba, nemoj pisat rečenice koje zvuče kao da je žensko svršavanje manje bitno
witch is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:07.