Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2014., 15:26   #1
Question Škoda Octavia 2002 1.9 TDI ne vuče molim pomoć!!!

Pozdrav svima.
Posjedujem škodu octaviu 2002. godište 1.9 TDI 66kW (90ks). Problem je u tome što auto ne vuče. Na satu ima 285tkm pa da malo bolje opišem problem. Auto kao da ne reagira na papučicu gasa. Kad stisnem gas oko 1/3 normalo ubrzava i ako onda stisnem gas još jednostavno ne reagira. Znaci reagira samo na 1/3 a kad ga stisnem do kraja on i dalje ubrzava kao da držim samo 1/3 gasa. Ima perioda kada se auto "probudi" i počne vući kako bi trebo ali onda na gas reagira sa malim zakašnjenjem i vuče do 2200 okretaja lagano zatrzava i onda naglo prestane i opet sve po starom. Također sam primjetio da kad vuče onda si ler gas digne na 1200 obrtaja i ako ga spusti nazad na 800 onda više ne vuče. također si uvijek kod paljenja daje gas tako da ga kad se upali nabije na sekundu skoro na 2000 obrtaja. Kad sam ove godine išao na more s njim na uzbrdicama kod rijeke (autocesta) sam se morao penjati u 4. brzini i to max 80km/h auto jednostavno nije mogao više, to je da si otprilike dočarate koliko je zapravo slab. Molim vas za pomoć i ako netko zna u čemu bi mogao biti problem neka slobodno kaže.
kameni011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 15:31   #2
Elektromagnetski ventil na visokotlačnoj pumpi (tako zvana Bosch pumpa). Ako nije to, onda senzor protoka zraka..
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 15:56   #3
pocistit krilca turbine
goran79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 16:00   #4
90 ks verzija ima VGT?
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 16:12   #5
Za početak ga spoji na dijagnostiku. Danas ju svatko ima, a opet možda pomogne.
dawg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 16:18   #6
Najjednostavnije za istestirati dal je do MAF-a, odspji crijevo sa filtera zraka,tj sa samog senzora i provozaj se krug, ukoliko auto ide normalno kao sto treba ici identificirao si kvar...
Mogu ti odmah i cijene reci; 1600 org u ovlastenom , zamjenski 610-670kn...

Rabljeni.. kao sto i sam znas, pitanje je sto ces kupiti... ukoliko ti je mozda do senzora i ako ti niti jedna od ovih opcija ne odgovara, javi mi se... imam ja jednoga, novi, dva dana na autu bio...
I da, bas za taj motor.
__________________
"Znate da ste ostarjeli kad se sagnete da zavežete cipelu, a onda razmišljate što biste još mogli napraviti dok ste tamo dolje."

Zadnje uređivanje bushido : 25.11.2014. at 16:23.
bushido is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 16:18   #7
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
90 ks verzija ima VGT?
U octaviama je na pumpu 90 ks večinom ALH motor.
Znači ima VGT i DMF.
crazy_mustang is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 18:09   #8
Quote:
bushido kaže: Pogledaj post
Najjednostavnije za istestirati dal je do MAF-a, odspji crijevo sa filtera zraka,tj sa samog senzora i provozaj se krug, ukoliko auto ide normalno kao sto treba ici identificirao si kvar...
Mogu ti odmah i cijene reci; 1600 org u ovlastenom , zamjenski 610-670kn...

Rabljeni.. kao sto i sam znas, pitanje je sto ces kupiti... ukoliko ti je mozda do senzora i ako ti niti jedna od ovih opcija ne odgovara, javi mi se... imam ja jednoga, novi, dva dana na autu bio...
I da, bas za taj motor.
Posto je sada vec mrak sutra cu probati pa javim rezultate
kameni011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 18:56   #9
Quote:
crazy_mustang kaže: Pogledaj post
U octaviama je na pumpu 90 ks večinom ALH motor.
Znači ima VGT i DMF.
Pošto sam laik morat ces mi objasnit sto je VGT i DMF?
kameni011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 19:07   #10
VGT je turbo sa varijabilnom geometrijom. Dakle ima krilca na statoru koja usmjeravaju strujanje ispušnih plinova. Ako su ista ostala blokirana u zatvorenom položaju auto ne ide preko 2200 o/min i 80 km/h - tzv "safe mode" da ne ošteti turbo i sam sebe radi prevelikog kontrapritiska u ispušnoj grani (krilca su zapela u zatvorenom položaju jelte).

DMF je zamašnjak sa dvije mase - nema veze s tvojim problemom, samo kolega pokazuje čime je sve opremljen tvoj motor.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 19:29   #11
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
VGT je turbo sa varijabilnom geometrijom. Dakle ima krilca na statoru koja usmjeravaju strujanje ispušnih plinova. Ako su ista ostala blokirana u zatvorenom položaju auto ne ide preko 2200 o/min i 80 km/h - tzv "safe mode" da ne ošteti turbo i sam sebe radi prevelikog kontrapritiska u ispušnoj grani (krilca su zapela u zatvorenom položaju jelte).

DMF je zamašnjak sa dvije mase - nema veze s tvojim problemom, samo kolega pokazuje čime je sve opremljen tvoj motor.
Ma ne vuče on ni ispod 2200 okretaja ali moze ici i iznad 160km/h samo sto mu treba duuuugo. Ali kad ga uhvati da vuce onda vuce samo do 2200 okretaja. Mislim da nije turbina jer se cuje normalno
kameni011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 19:32   #12
To što ti misliš ....
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 19:35   #13
Ne mogu bit pametan kad ne znam, sutra cu testirati MAF pa ce mo vidjet. Iako navijam da je to jer izgleda najjeftinija solucija
kameni011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 21:45   #14
Na mafu možeš slobodno iskopčat konektor pa vidjet jel se šta mjenja.

Al ovdje ako je turbina u pitanju bilo bi dobro i očistit usisnu granu. Na tim motorima se zna jako dobro zablokirat čađom.
crazy_mustang is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 23:45   #15
Quote:
crazy_mustang kaže: Pogledaj post
Na mafu možeš slobodno iskopčat konektor pa vidjet jel se šta mjenja.

Al ovdje ako je turbina u pitanju bilo bi dobro i očistit usisnu granu. Na tim motorima se zna jako dobro zablokirat čađom.
Znaci ne moram crijevo iskopcavat?
kameni011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 12:31   #16
Evo napravio sam test MAF-a pa da napisem rezultate. Nisam skidao crijevo sa filtera zraka nego samo iskopčao prikljucak s MAF-a. Vec u prvoj brzini sam osjetio da vuce bolje nego inace ali jos to nije bilo onoliko koliko bi trebao. Kad sam ubacio u drugu isto, u trecoj je poceo vuc kako bi trebao ali opet samo do 2200 tako i u 4 i u 5. Kad dam odvozio 1 km stao sam okrenio se i nazad sam isao pod punim gasom skroz do crvenog znaci mjenjao sam brzine na 4500 okretaja. Tu sam primjetio da fino vuce i razvlaci brzine bez problema nije bilo gubitka snage na 2200 okretaja ali imam osjecaj da to nije bilo onoliko koliko moze ali je bilo puno boje nego sto vuce inace. Sad sam zbunjen nakon sto sam iskopcao maf auto je isao osjetno bolje ali opet ne koliko bi trebao. Razmisljam da skinem sa rodakovog auta MAF (isti su) pa da probam s njegovim ili mozda problem nije uopce do MAF-a posto opet nije vukao koliko bi trebao.
kameni011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 14:38   #17
Citam sto sam pisao i smijem se... mislio sam bas to sto si i napravio, da iskopcas konektor na senzoru (a zasto sam spominjao crijevo to ni sam neznam, mozda zato sto sam malo prije pisanje imao neki slican razg s kolegom na poslu, ugl nebitno).... Po ovom sto pises, vjerujem da je bas MAF taj koji ti stvara probleme...

Kako si i rekao, skini onda s rodjakovog auta pa probaj! Samo pazi kakav je njegov, jer postoje 2 vrste...ali ako je ista skoda (na motor mislim) vjerovatno je to to onda...

Takodjer ako spojis auto na dijagnostiku vrlo vjerovatno imas zapisanu gresku pod kodom 17553
__________________
"Znate da ste ostarjeli kad se sagnete da zavežete cipelu, a onda razmišljate što biste još mogli napraviti dok ste tamo dolje."
bushido is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 14:43   #18
Quote:
bushido kaže: Pogledaj post
Citam sto sam pisao i smijem se... mislio sam bas to sto si i napravio, da iskopcas konektor na senzoru (a zasto sam spominjao crijevo to ni sam neznam, mozda zato sto sam malo prije pisanje imao neki slican razg s kolegom na poslu, ugl nebitno).... Po ovom sto pises, vjerujem da je bas MAF taj koji ti stvara probleme...

Kako si i rekao, skini onda s rodjakovog auta pa probaj! Samo pazi kakav je njegov, jer postoje 2 vrste...ali ako je ista skoda (na motor mislim) vjerovatno je to to onda...

Takodjer ako spojis auto na dijagnostiku vrlo vjerovatno imas zapisanu gresku pod kodom 17553
Nije skoda nego seat toledo isto godiste isto 1.9 TDI 66kW mislim da bi trabao biti isti ali cu svakako provjerit
kameni011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2023., 13:24   #19
Škoda octavia 1.9 tdi

Pozdrav ljudi!
Imam problem sa škodom octaviom 1.9tdi 2002.g možda mi možete pomoć, znači dovezao sam se pred kuću i sve je bilo uredu preko noći je bilo nekih -10 ujutro upalim auto i nema gasa znači stisnem gas i uopće ne reagira nego se samo podigne na 1200 okretaja.
Unaprijed hvala!
dkauzl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:50.