Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2009., 14:05   #61
Quote:
zrixy kaže: Pogledaj post
Može li mi netko reći kako prebaciti bookmarkse iz Firefoxa u Chrome?
i mene to zanima,zna neko kako?
__________________
https://t.me/pump_upp
DIO$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2009., 03:35   #62
Pozdrav.

Nedavno sam instalirao GC. 10-godišnja sestrična mi je slučajno obrisala ikonicu preko koje sam ulazio u taj browser na desktopu i još dodatno nešto čeprkala po nekim opcijama u My Computer, bez mog znanja. . Jučer sam ga ponovno instalirao, i sada, svaki put kada ulazim u GC preko ikone mi se pojavi ovo:
http://img199.imageshack.us/img199/2521/hhhhp.png
Što da radim da mi se to više ne pojavljuje?
Ben Marshall is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2009., 10:08   #63
napravi drugi folder gdje ce GC moci spremati podatke koji su mu potrebni..
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2009., 15:12   #64
Problem je što sam to i napravio, ali mi se i dalje otvara jedna te ista opcija pri otvaranju GC
Ben Marshall is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2009., 15:37   #65
ako ti ni ovo ne pomogne onda
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2009., 13:48   #66
Dal je moguće u Chromu promjenit download folder? tj. namjestiti tako da me svaki puta kada skidam nekaj pita kamo to želim spremiti, a ne da on to sam sprema u Downloads? Kako?


edit: nasao sam....

Zadnje uređivanje deamon : 10.10.2009. at 13:55.
deamon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2009., 13:54   #67
Quote:
zrixy kaže: Pogledaj post
Može li mi netko reći kako prebaciti bookmarkse iz Firefoxa u Chrome?
Kliknes na onaj kljuc (u desnom gornjem kutu) i onda na Uvoz oznaka i postavki... I onda izabers browser iz kojeg saljes podatke tj. Firefox i u kvacicama oznacis sto zelis poslati.... Ti pretpostavljam zelis samo Favoriti/Oznake Pa onda na Uvezi i to bi treblo biti to
deamon is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2009., 00:44   #68
Quote:
scripta elegans fe kaže: Pogledaj post
ako ti ni ovo ne pomogne onda
Hvala. Pomoglo je, ali sam GC istog trena i deinstalirao

Sad koristim SRWare Iron, identično kao i GC, ali ne posve
Ben Marshall is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 09:12   #69
Jel vam radi chrome na Win7?

Inače, chrome je puno brži od FF i ne trebaju mu svakakve gluposti...
__________________
Ma koji potpis ?!
Javier is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 02:11   #70
Google je izdao testnu verziju svog preglednika internetskih stranica Chromea 4,0
Google Chrome 4,0 beta
A što se brzine tiče, u Googleu kažu da su u ovoj testnoj verziji povećali performanse Chromea za trideset posto u odnosu na aktualno verziju te za čak 400 posto u odnosu na prvu verziju ovog browsera.
Brža je u odnosu na prethodne verzije u kojoj je unaprijeđeno upravljanje oznakama...

Tako će sad korisnici koji imaju Chrome instaliran na više računala (npr. na poslu, na stolnom računalu kući i na prijenosniku) moći sinkronizirati svoje oznake pa neće biti potrebe za manualnim podešavanjem favorita i bookmarkova na svakom računalo posebno.
Ben Marshall is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 03:37   #71
Smile

Meni je Google Chrome super, Jednostavan, brz, lijep. Obožavam razne teme. Kako je super što mogu upravljati bojama. Sad su mi trenutno zimske pahuljice. A i super je što pamti sve lozinke. Jako mi se sviđa što kad spremiš sliku možeš je odmah vidjeti. A u brzini mu nema premca, stvarno je brz kao gepard.
Diana.Cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 14:15   #72
Quote:
Diana.Cute kaže: Pogledaj post
Meni je Google Chrome super, Jednostavan, brz, lijep. Obožavam razne teme. Kako je super što mogu upravljati bojama. Sad su mi trenutno zimske pahuljice. A i super je što pamti sve lozinke. Jako mi se sviđa što kad spremiš sliku možeš je odmah vidjeti. A u brzini mu nema premca, stvarno je brz kao gepard.
Chrome mi je odličan, brz i jednostavan
U početku mi je čak izgledao malo gol i prejednostavan, ali mi je sve skupa tako zgodno i funkcionalno da sam pobrisala sve druge browsere s kompa.
A tek teme
Trenutno mi je neka Vivienne Westwood tema
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 14:26   #73
Google chrome je pravi primjer kako bi trebao browser izgledati, brz, jednostavan i pregledan.
swenson is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 15:13   #74
https://chrome.google.com/extensions/
Izašla je 4.0 verzija. No, zanima kod proširenja, kada želim instalirati jedno (npr. čini mi se korisno proširenje za Facebook ili mini Google map) pojavi mi se poruka da će imati pristup mojim privatnim podacima pa me zanima koliko je onda sigurno instaliranje tih proširenja?
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 08:57   #75
Opće poznato je da je Google Chrome spyware nad svim spywareima! Evo još jednog dokaza, vama chromeljupcima što Google radi: LNK1 i LNK2. Onda zamislite što tek Google radi s browserom kojeg koristite cijelo vrijeme!
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2010., 11:05   #76
Google Chrome

Što vi mislite o ovom pregledniku?
Koristim ga neko kratko vrijeme i nije mi baš nešto. Dosta "trokira". Kad sam upalio task manager sam vidio da "vuče" 5 procesa od 30-100kila...Jel je tako samo meni ili i vama otvara nekoliko procesa (za one koji koriste chrom)?..
zmayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2010., 11:57   #77
Možda ti je problem u kompu?

Imao sam Chrome jedno vrijeme i brži je od svega što sam dosad probao (s izuzetkom Opere). A ovo s procesima - da, Chrome radi tako da ti za svaki prozor/tab pokrene novi proces, tako da, ako ti se sruši jedan tab, svi ostale nastave raditi kako treba.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2010., 12:30   #78
Meni najbolji od svih preglednika, cak brzi od Firefoxa... Jedino je problem sto Chrome nema opciju da ti brise cookiese i povijest pregledavanja tokom izlaska kao kod Firefoxa, ali instalacijom addona Click & Clean sve se rjesava. Nakon dugo vremena koristenja Firefoxa i instalacijom Chromea ostajem na Chromeu...
brunci1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 16:54   #79
BRzi je dosta od ostalih
SODERTALJE is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 10:59   #80
Počeo mi je ići chorme na živce. Do sada sam se služio isključivo njime i bio mi je super. Nešto se promijenilo i sad me nervira. Do prije koji dan kad sam upisao pojam u adress bar pokazao je rezultate traženja, a sada otvara neki tabdiscover shit što mi je katastrofa. Kad otvorim chrome onda mi pokaže stranice koje sam najviše gledao, ne želim postaviti google za početnu. Kako vratiti na prijašnje stanje da normalno traži svaki upisani pojam.
don giovanni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:16.