Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2009., 14:15   #21
Quote:
danijel983 kaže: Pogledaj post
I ja mislim da je to kvar koji se može desiti zbog tvorničke greške. Pogotovo na toj kilometraži. A i mislim da sam negdje čitao da je čovjeku na corsi 1.2 se sad ne znam C ili D isto nešto s bregastom bilo. Očito opelu osim što ne zna napravit dizel, ni bnzinci nisu baš nešto.
na našoj corsi je otišla lamela a auto je imao samo 20 km prijeđenih, bio je pod garancijom i oni su jos nest srali da nece priznat, toliko o tome, ali na kraju su sve rijesili, a da nisu u svakim auto časopisu bi bilo o tome pa da vidiš kak ce rijesit..a sad kad auto nije pod garancijom neznam oce ti htjet to zamjeniti ali 15000kn je puno.

Zadnje uređivanje Brazil : 14.03.2009. at 15:49.
Alfa KT is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 14:26   #22
Quote:
klinsider kaže: Pogledaj post
Pa da, ja se cudim zasto ljudi uzimaju Astru radje nego npr Focusa ili Ceeda. Ceed je jos relativno nov auto, ali dosad su bili jedino problemi na dizel verzijama, benzinci su im dosta dobri.

A usporedba Focus i Astra. Na Hr trzistu je Focus jeftiniji od slicne astre i to sad cak i 10.000 kuna (kad je akcija).
Prednosti Astre su ljepsi dizajn izvana, nesto bolja plastika iznutra te zivlji 1.4 motor (90 ks naprema 80ks).
Ali.... Focus ima nizu cijenu, dosta bolji ovjes, puno bolji volan (osjecaj na cesti), nizu cijenu, sitnicu je "veci i prostraniji", najvise prtljaznik od 380l u usporedbi s 330 u Astri a ono najbolje... Ford je daleko ispred po kvaliteti . To dokazuju svi modeli posebice Cmax i Focus.
M,a odakle ti to da je astra ljepša od focusa a sve ostalo stoji pa je prava zagonetka zašto hrvati kupuju astre
viper001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 14:47   #23
Quote:
frabos kaže: Pogledaj post
Iz servisa su mi javili kako ce me popravak stajati oko 15000 kuna
za tu cijenu kupiš novi motor.
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 15:54   #24
Quote:
frabos kaže: Pogledaj post
Auto nije davao nikakve znakove kvara dok je bio pod garancijom niti me ko upozorio da je to serijska greska na motorima 1.4.
Nakon tako neobicnog kvara s obzirom na starost auta ocekivao sam da ce mi Opel bar donekle izaci u susret,ali na zalost samo su mi ispostavili racun od oko 15000 kuna.Cak ni zamjensko vozilo nije dostupno jel je to rezervirano samo za auta koja su jos pod garancijom.
Da li natko zna tocnu e-mail adresu glavne Opelove centrale u Njemackoj.
To mi je jos jedina sansa nakon sta su me Madari odkantali.
Kad ga prodam definitivno kupujem Japanca(Toyota,Honda,Mazda ili Nissan) i vjerujem da mi se nesto slicno nikad nece ponoviti.
nećeš puno više e-mailom postići. Odmah ga preusmjere u Mađarsku, budući da je to za istočnu Europu. Papir i oloovku u ruke! Evo ti poštanska adresa. Budi strog, nemoj puno prijetiti, ali reci da više nikada nećeš kupiti Opel, tko zna, možda nešto i uspiješ.
Inače, puno se ovdje pljuje po Opelu, Ja imam 10 godina staru Vectru 1.6 16 v za koji su rekli da je definitivno najgori Opel ikada napravljen, i ne doživljavam ga kao nešto loše. Mogu reći, samo 1 kvar u 5 godina!

Da ne duljim!!

Opel AG
Friedrich-Lutzmann-Ring,
65428 Rüsselsheim
Deutschland
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 15:55   #25
Quote:
alfa 159 kaže: Pogledaj post
na našoj corsi je otišla lamela a auto je imao samo 20 km prijeđenih, bio je pod garancijom i oni su jos nest srali da nece priznat, toliko o tome, ali na kraju su sve rijesili, a da nisu u svakim auto časopisu bi bilo o tome pa da vidiš kak ce rijesit..a sad kad auto nije pod garancijom neznam oce ti htjet to zamjeniti ali 15000kn je puno.
Ma i to je nevjerovatno ali teoretski tu lamelu možeš spalit pa makar da cijeli dan stojiš s jednom nogom na gasu a s drugom na kuplungu. Barem je teoretski moguće. Ali kak možeš bregastu uništit? Kakvom vožnjom? To sam htio reči.
Danny Z. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 16:12   #26
Quote:
Glavni frajer kaže: kaže: Pogledaj post
za tu cijenu kupiš novi motor.
tako je za nekih 18.000 kn kupiš novi tvornički motor, npr. za ibizu 75 ks 2003 god, novi motor benzinac je 16.000 kn
Josip09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 16:20   #27
[QUOTE=hasnfefer;19381631]nećeš puno više e-mailom postići. Odmah ga preusmjere u Mađarsku, budući da je to za istočnu Europu. Papir i oloovku u ruke! Evo ti poštanska adresa. Budi strog, nemoj puno prijetiti, ali reci da više nikada nećeš kupiti Opel, tko zna, možda nešto i uspiješ.
Inače, puno se ovdje pljuje po Opelu, Ja imam 10 godina staru Vectru 1.6 16 v za koji su rekli da je definitivno najgori Opel ikada napravljen, i ne doživljavam ga kao nešto loše. Mogu reći, samo 1 kvar u 5 godina!

I ja sam imao, i definitivno su u pravu, nikad više ne cu opel, drži cjenu kao da je bolji od drugih klasa a možda je još i gori, pitanje za tvoj opel koliko ima km.
__________________
Ako nemože drugačije onda čemo pošteno.
Opaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 16:31   #28
dobro treba uzet i u obzir da naspram drugih auta opela ima 5 puta više pa samim time i veca šansa da se ovakve rijetke stvari pročuju!!
__________________
Ako nemože drugačije onda čemo pošteno.
Opaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 17:25   #29
prosto ne vjerujem da je bregasta pukla nakon 3 g voznje i 40 tkm !

i u peglici je mogla dulje izdrzati i to puno dulje !

covjek se pita jel od plastike ili sta ???

nevjerojatan kvar, trebalo bi ovo zavrsiti u novinama ili na TV-u da ljudi vide sta je to pod poklopcem najprodavanijeg auta u Hrvatskoj !
BB87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 17:58   #30
Ja bi ih definitivno dao u novine da sto vise ljudi zna sta mogu ocekivati od novog Opela.Ako neko zna neka mi javi koje novine su pogodne za takvu pricu.Mozda ona emisija Potrosacki kod sta se emitira na HTV-u?
Da su barem ponudili platiti pola troska nego nista,a za skidanje glave motora su zaracunali 26 sati x 155 kuna.Navodno nova bregasta kosta oko 2500 kuna.
Krajnji racun bi kostao oko 15000 kuna.
frabos is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 18:31   #31
26 sati za skidanje glave???????
To su luđaci....
Vieri is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 09:30   #32
Quote:
vieri21 kaže: Pogledaj post
26 sati za skidanje glave???????
To su luđaci....
26 sati???? Pa šta rade s njom? Ja bi ju skinuo za 1 sat, i sve složio za još 5! a potpuni sam amater!

Ovako, gdje je problem! ako se pogleda broj Opelovih automobila na cesti, nisu ovi kvarovi čudni. Posljednjih 5 do 6 godina Opel je najprodavaniji, pa onda ovi kvarovi djeluju kao da ih je puno, ali ako se gleda omjer, onda i nije strašno. Druga stvar je što mi za Europu nismo ništa, pa se prema nama drugačije odnose! Mi smo istok, ex Yuga, dobivamo aute s greškom, bez ili slabije opremljene, poznati smo i po lošem gorivu (a i to ima dosta utjecaja).
Netko je napisao da su oni Mercedesi što su se kvarili, bili namjenjeni Kazahstanu, ali su ih naši dovezli jer su jeftiniji (druga stvar je što su ih oni prodali po visokoj cijeni). Kod svakog je tako!
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 11:17   #33
Quote:
danijel983 kaže: Pogledaj post
Ma i to je nevjerovatno ali teoretski tu lamelu možeš spalit pa makar da cijeli dan stojiš s jednom nogom na gasu a s drugom na kuplungu. Barem je teoretski moguće. Ali kak možeš bregastu uništit? Kakvom vožnjom? To sam htio reči.
turiranjem hladnog motora ili još bolje stiskanjem auta koji je duže vrijeme radio u leru... ili korištenjem lošeg ili ne mjenjanjem ulja... ima načina...

opel je imao fazu loše kvalitete tijekom pa valjda cijelih 90tih... ali teško se sada može reči kako je se današnje insignije i koji ono još opel ima model, može uspoređivati sa vektrama i omegama iz 90tih... posebno je banana bila calibra i frontera... ako generalizirao...
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 13:15   #34
Kolko ja znam ti 1.4 motoru su dosta pouzdani to je jos motor iz astre G i ima lanac umjesto zupcastog.

A ovo o pucanju bregaste moze bit puno stvari mozda je vlasnik kriv pa sad proklinje opela. Jer pucanje bregaste bas i nije cesti kvar ne samo kod opela nego opcenito. ja sad necu pametovat ovdje al nek I wonder i CDRW nabroje od cega moze doc po pucanja.
to sam ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 13:16   #35
Quote:
to sam ja kaže: Pogledaj post
Kolko ja znam ti 1.4 motoru su dosta pouzdani to je jos motor iz astre G i ima lanac umjesto zupcastog.

A ovo o pucanju bregaste moze bit puno stvari mozda je vlasnik kriv pa sad proklinje opela. Jer pucanje bregaste bas i nije cesti kvar ne samo kod opela nego opcenito. ja sad necu pametovat ovdje al nek I wonder i CDRW nabroje od cega moze doc po pucanja.
Kvalitetan materijal??
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 13:21   #36
Najvjerojatnije...... Ali onda bi na skoro svakom 1.4 motoru pukla bregasta.

I zaboravi sam reci garancija ti je istekla i tu je kraj price. Na kraju ces sam platit popravak.
to sam ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 13:30   #37
Quote:
to sam ja kaže: Pogledaj post
Najvjerojatnije...... Ali onda bi na skoro svakom 1.4 motoru pukla bregasta.

I zaboravi sam reci garancija ti je istekla i tu je kraj price. Na kraju ces sam platit popravak.
Ne bi jer većina ljudi pazi na auto pa ne dođe do takvog problema. Budimo realni, ako ovo nije tvornička greška onda se to nesmije dogoditi ako se auto zbilja pazi. Najvjerojatnije auto nije baš čuvan kako bi trebao bit. neka čovjek ubuduće malo više pazi oko nekih detalja tako da ne bi otišla bregasta i na nekoj toyoti van garancije.
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 15:41   #38
Quote:
to sam ja kaže: Pogledaj post
Kolko ja znam ti 1.4 motoru su dosta pouzdani to je jos motor iz astre G i ima lanac umjesto zupcastog.

A ovo o pucanju bregaste moze bit puno stvari mozda je vlasnik kriv pa sad proklinje opela. Jer pucanje bregaste bas i nije cesti kvar ne samo kod opela nego opcenito. ja sad necu pametovat ovdje al nek I wonder i CDRW nabroje od cega moze doc po pucanja.
Niska razina ulja i otisli lezajevi bregaste i nije to prvi Opel sa tim motorm i istim kvarom
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 16:08   #39
Quote:
to sam ja kaže: Pogledaj post
Kolko ja znam ti 1.4 motoru su dosta pouzdani to je jos motor iz astre G i ima lanac umjesto zupcastog.
Potpis, koliko čujem od ljudi iz AUT i GER to je jedan od pouzdanijih motora uz legendarne 2.0 turbake...
rocky119900 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 17:39   #40
mene zanima kako se to točno pazi na bregastu?tepa joj se?
redovne izmjene odgovarajućeg ulja podrazumijevam, kao i ne iživljavanje na motoru. evo,nek se autor izjasni po tom pitanju, pa ćemo onda dalje.
__________________
"If we don't go crazy once in a while, we'll all go crazy." Hawkeye Pierce, MASH 4077
kowalski is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:12.