Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2008., 00:11   #41
Ja bila u Nemetovoj i super mi je bio pregled.
Nijagara is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 13:02   #42
liječnički pregled

evo ovako, išao sam na liječnički pregled kao kandidat za vozača i upisano mi je ograničenje na 2 godine uz nošenje naočala, bio sam u privatnoj klinici i normalno platio sam 350 kuna, i sad zanima me ako bi ja otišao na liječnički u dom zdravlja u mjesto izvan moga grada dali bi oni mogli znati da sam ja bio u drugoj klinici gdje su mi dali to ograničenje i rekli mi da imam problema sa vidom ili bi kod njih radio sve ispočetka bez obzira što su mi već rekli tamo gdje sam obavio pregled.

Unaprijed hvala na odgovoru!
Alfa KT is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 15:30   #43
Ne znam čemu sve to... ali ne mogu znati... osim ako nemaju vlastitu tajnu službu...
Termination is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 16:45   #44
Quote:
tErMiNaTe kaže: Pogledaj post
Ne znam čemu sve to... ali ne mogu znati... osim ako nemaju vlastitu tajnu službu...
mislio sam jesu li možda računalno povezani ili nešto,inače ja mislim da nisam trebao dobiti to ograničenje zbog jednog slova tak da zato pitam.
Alfa KT is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 20:37   #45
Pa meni je unosila podatke u računalo... moguće
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 20:41   #46
Quote:
bubicaa kaže: Pogledaj post
Pa meni je unosila podatke u računalo... moguće
ja mislim da je to samo ono šta ti je printala da si prošla uz ograničenje ili šta već, ugl to je to šta me zanimalo.
Alfa KT is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 00:13   #47
Quote:
alfa 159 kaže: Pogledaj post
mislio sam jesu li možda računalno povezani ili nešto,inače ja mislim da nisam trebao dobiti to ograničenje zbog jednog slova tak da zato pitam.
Nisi dobio ograničenje zbog jednog slova, nego zbog dioptrije. Kolika ti je dioptrija? S vremenom se rok produžuje, samo moraš biti strpljiv: mislim da ćeš sljedeći put dobiti ograničenje na tri godine pa na pet, a onda na deset. Sve ovisi o godinama i o tome koliko okulist procijeni da bi ti se vid u narednom periodu mogao promijeniti.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 15:46   #48
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
Nisi dobio ograničenje zbog jednog slova, nego zbog dioptrije. Kolika ti je dioptrija? S vremenom se rok produžuje, samo moraš biti strpljiv: mislim da ćeš sljedeći put dobiti ograničenje na tri godine pa na pet, a onda na deset. Sve ovisi o godinama i o tome koliko okulist procijeni da bi ti se vid u narednom periodu mogao promijeniti.
imam -0.5, to nije skoro pa ništa i ja dobijem na 2 godine a baba sa dioptrijom 10 dobije NEOGRANIČENO!!! to mi nije bilo baš najjasnije ali oke,ponovo ću otići na pregled pa javim
Alfa KT is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 21:30   #49
Question Liječnički pregled za vozačku A2 kategorije

nadam se da nisam profulao podforum Uglavnom išao bih polagati ispit za vozačku A2 kategorije pa me zanima da li je liječnički isti kao što je i za B (imam položenu tu kategoriju) i na što se posebno pazi pri liječničkom za A2 kategoriju? Ima li negdje neki pravilnik o tome u kojim slučajevima se ne može proći liječnički?
Ramiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 10:01   #50
sistematski pregled

zanima me je li sistematski pregled obavezan ako radis u javnoj upravi?
bicbic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 21:38   #51
Sistematski pregled - gdje? cijena? čekanje?

Nemam nekih tegoba, zapravo mislim da sam zdrav, ali sad bih baš obavio jedan detaljan pregled. Nemam nikakvu policu dodatnog osiguranja, osim ovog redovnog, a mislim da moj liječnik teško daje uputnice za spec. preglede i onima koji su bolesni, pa mi se njega ne da ići pitati.
Zanima me gdje (u ZG) je dobro otići i to sve obaviti?
Johnny1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 19:29   #52
Exclamation Liječnički pregled

Sutra idem u vukovarsku na ljecnicki pa me zanima sta pregledavaju i dali se trebam pripremit nes posebno ko ono da ujutro nis ne doruckujem i to. Hvala
__________________
xXTheChosenOnexX
ChosenOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 12:42   #53
Sistematski pregled

Ukratko, gdje se u Zagrebu moze otici na kvalitetan sistematski pregled?
Preporuke...?

Hvala!
__________________
samo da je pameti...
marlborost is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 13:19   #54
Poliklinika Medikol Vočarska 106..izvrsni... preporučam
mirjana7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2011., 17:47   #55
Sistematski pregled

Što ako se ne dođe na (ne)obavezni sistematski pregled, prvi razred srednje škole, dali će me oni nazvati za neki drugi termin ili ?
TudumVK is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 21:39   #56
Quote:
TudumVK kaže: Pogledaj post
Što ako se ne dođe na (ne)obavezni sistematski pregled, prvi razred srednje škole, dali će me oni nazvati za neki drugi termin ili ?
Trebaš nazvati tog doktora i dogovoriti drugi termin
~*MiSs-AnDy*~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 09:00   #57
Kad sam bio srednjoškolac nisam išao na sistematski kad je bio dogovoren za moj razred i ništa se nije dogodilo.
Nisu me naknadno zvali, niti sam ja zvao doktoricu nadležnu za školu.
Tomek100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 16:44   #58
Pregledala sam forum i ne vidim nigdje temu koja bi mi pomogla pa pitam ovdje:

Možda će mi uskoro trebati kompletan sistematski za posao. Želim se pripremiti unaprijed da ne gubim vrijeme. Ono što mene zanima su vaša iskustva sa sistematskim u bolnicama itd. Znam da privatno ću to riješiti brže, inače i idem privatno zubaru i preferiram, ali nemam novaca trenutno za to, pa me zanima kako to ide u Zdravstvu? Doktor opće prakse nije problem, dat će mi sve uputnice. Ne da mi se čekat ponedjeljak da ga pitam, već se želim upoznati s postupkom do tada. I najvažnije - koliko to traje, u proivatnima si gotov za dva tri dana, a koliko traje preko države? Hvala unaprijed
Teica-Photo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 16:26   #59
Quote:
Teica-Photo kaže: Pogledaj post
Pregledala sam forum i ne vidim nigdje temu koja bi mi pomogla pa pitam ovdje:

Možda će mi uskoro trebati kompletan sistematski za posao. Želim se pripremiti unaprijed da ne gubim vrijeme. Ono što mene zanima su vaša iskustva sa sistematskim u bolnicama itd. Znam da privatno ću to riješiti brže, inače i idem privatno zubaru i preferiram, ali nemam novaca trenutno za to, pa me zanima kako to ide u Zdravstvu? Doktor opće prakse nije problem, dat će mi sve uputnice. Ne da mi se čekat ponedjeljak da ga pitam, već se želim upoznati s postupkom do tada. I najvažnije - koliko to traje, u proivatnima si gotov za dva tri dana, a koliko traje preko države? Hvala unaprijed
Koliko se sjećam, sistematski za posao se radi na točno određenim mjestima ( u Mirogojskoj, npr), plaća ga poslodavac, jako je brzo gotov. Ne vidim razloga da si to sama plaćaš. Obuhvaća: vađenje krvi, opći pregled, ekg, pregled vida i spirometriju, te, ako je osoba starija, pregled pluća.
Eventualno sama platiš račun pa ti poduzeće to obavezno vrati.
Eyecandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 15:52   #60
Liječnički pregled

Zdravo

Nemojte odmah galamit ili nesto slicno, ako vec postam temu istu, ali nigdje nac' nesto slicno. Vec me boli glava, od pretrazivanja...

Ili su bebe, ili trudnice u pitanju... nista sto meni pomaze.

Naime, imam ljekarski pregled slijedece sedmice. Eh sad, moram popraviti krvnu sliku, urin i sta se sve jos moze, da rezultati idu ka idealnom...

Sad, sta treba piti, jesti, koje tablete uzimati i sl. da bi se to postiglo?, a naravno da ne dozivim neku nuspojavu, pa sve naopako. Jer, citao sam da ako previse vode pijem, onda mi se tlak povecava, a ni to ne smije. Mora biti idealan.

Uzas stvarno s ovim zdravljem.

Moze li pomoc, sta koliko, kako?


(ne bi trebalo biti u zenskom zdravlju, muskic sam , sorry ako sam ja postavio ovdje!)
__________________
Kvadrat.

Zadnje uređivanje sysop : 10.08.2011. at 16:07. Reason: nisam bas zensko :D
sysop is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:17.