Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2007., 20:22   #1
Šteta (ili korist) koju može donijeti alternativan pristup... (d)

Evo da ne bi bilo da samo branim alternativu,otvaram temu o iskustvima osoba koja su nahebala uzimajući je "zdravo za gotovo".Ne bi bilo loše niti da se javi netko kome je i znanstvena metoda prouzročila isto...

"NATALIE, SHIZOFRENIJA, ja sam ju pobro, kako, jednostavno, nazoveš tarot, tako sam bar ja zvao po preporuci tzv frendice, imo sam problema doma, posao,cure i u panici vještica koja vidi budučnost kaže pomoči ču ti tako da ču izbaciti negativnu energiju iz tebe, i ja sav naivan i sretan kažem može, zaboravim ja to i prođe 2 mj i u ex firmi me prebace radit u ured i sjedim ja i čujem glasove, tj vješticu i govori pljuni pljuni, bla bla izbaci negativnu energiju i mnogo drugih glasova, neznam da li je to bila telepatija ili neko slično iskustvo ali ja sam izgubio posao i nakon par mjeseci dođem ja do psihijatrice i ona skuži o čemu je riječ, kaže ona da li čuješ glasove, ja kažem da i dobio ja tabletice vairu i helex koje mi pomažu, i nekak funkcioniram, krvna slika nakon 2 god ne štima, masnoče visoke+ još 3 stavke 50% više od normale. Dr Grubišin na Rebru me spasila sreča u nesreči, a da nisam završio kod nje i ja bi bio u crnoj kronici zbog vještice, jednostavno te ludilo obuzme i agresija, ex šefa sam skoro razbio a bio sam dobar s njim... Pa ljudi tko voli neka izvoli TAROT tražite pomoč i dobit čete glasiče u glavi i agresiju.
P.S. Ako tko osniva klub inkvizicija rado bi se učlanio jer vještica mi život upropastila.
Šokre ovo je istinita priča, napravi temu o vješticama i Shizofreniji.da i naljutila se kad sam spomenuo Isusa (Martin misterija 01.06.2007. 15:46)"
Citat uzet sa Miškova bloga... Sorry Šokre
__________________
rembrandt
rembrandt is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 20:30   #2
Ovaj..Hmmm..Čekaj, hoćeš reći da ti se život sjebao jer si nazvao tarot na kojem radi vještica?
Angels Deserve To Die is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 20:36   #3
Quote:
AngelsDeserveToDie kaže: Pogledaj post
Ovaj..Hmmm..Čekaj, hoćeš reći da ti se život sjebao jer si nazvao tarot na kojem radi vještica?
Nije moj život tu u pitanju,znaš li čitati?
Citirao sam slučaj sa Miškova bloga...
Meni se život sjebao na puno drugačiji način i malo više slojevito...
__________________
rembrandt
rembrandt is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 22:55   #4
lol , i sad da ja povjerujem da je neka glupača koja se pravi vješticom telepatski sjebala nekome život.
Nemojte me zajebavati
rhcp.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 23:00   #5
Glasovi u glavi. Šiza.
__________________
Pallas: Dakle, plod koji je do tada mrtav, prolaskom kroz porođajni kanal - čudesno oživi? Sljedeći dalje ovu logiku, po tebi je spolno udo čovjek. Čim prođe preko malih usana... Zanimljivo.
salvador2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 09:38   #6
Quote:
AngelsDeserveToDie kaže: Pogledaj post
Ovaj..Hmmm..Čekaj, hoćeš reći da ti se život sjebao jer si nazvao tarot na kojem radi vještica?
To je preslabo plaćen posao za vješticu a da nije bila jako mlada pripravnica-amaterka...
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 10:21   #7
A kakve veze ima tarot sa alternativom?
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 11:43   #8
Quote:
arna kaže: Pogledaj post
A kakve veze ima tarot sa alternativom?
ima s Rubom znanosti, jer, vidiš, čovjek je htio reći da ako se počneš baviti sličnim tehnikama predviđanja, možda iscjeljenja, ako nisi kvalitetno obučen za to moš i bolest kakvu dobiti ili stupiti u kontakt s "entitetima" na rubu, koji te onda ne ostavljaju na miru, pa moraš ka specijalistu
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 12:52   #9
Cuj to ona je kriva zato sto je neko nazvao i trazio da ona nesto radi za njega.
A gdje je tvoja krivica?
Nije ona radila za sebe, vec za tebe.

Zanimljivo je kako je lako prebaciti krivicu na druge, samo da sam ne budes kriv.
__________________
Tamo gde sam Ja, ne postoji "moja" ili "tvoja" strana. I u Svetlosti i u Tami Ja Jesam. Ja sam Mracan kao Ambis u koji se moras spustiti, da bi pronasao Ono za cim tragas. U praznini Nistavila Ja postojim.Bahirava-Deva
JivanMukta is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 12:57   #10
Quote:
JivanMukta kaže: Pogledaj post
Cuj to ona je kriva zato sto je neko nazvao i trazio da ona nesto radi za njega.
A gdje je tvoja krivica?
Nije ona radila za sebe, vec za tebe.

Zanimljivo je kako je lako prebaciti krivicu na druge, samo da sam ne budes kriv.
Pa dobro da je zvao. Da nije ne bi znal uzrok svoje 'bolesti'...
Morti bi kriva bila žena u trgovini ili netko treći, ovak bolje da 'vještica' završi na lomači. To je stara praksa.
Mano is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 13:40   #11
Ocekivala sam pricu o nekom ozbiljnijem alternativnom pristupu, razradila temu u glavi kad ono

Quote:
arna kaže:
A kakve veze ima tarot sa alternativom?
i ja se pitam. Pogotovo taj telefonski.
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 22:57   #12
Quote:
JivanMukta kaže: Pogledaj post
Cuj to ona je kriva zato sto je neko nazvao i trazio da ona nesto radi za njega.
pa da, ja lijepo dam oglas da istjerujem duhove i ti nazoveš, ja ti isjeram muhe iz stana i tko je sada kriv ??
duhovi nisu istjerani, muhe jesu i tko je kriv ??
onaj koji je dao oglas ili onaj koji je nazvao ??
Quote:
A gdje je tvoja krivica?
Nije ona radila za sebe, vec za tebe.
"ona" je radila za sebe, protiv njegova novčanika.

Quote:
Zanimljivo je kako je lako prebaciti krivicu na druge, samo da sam ne budes kriv.
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 15:24   #13
Oboje su radili za sebe.
Svaka roba ima svog kupca.
Il' ti, svaka krpa zakrpu.

Najobicniji zakon vibracije.
__________________
Tamo gde sam Ja, ne postoji "moja" ili "tvoja" strana. I u Svetlosti i u Tami Ja Jesam. Ja sam Mracan kao Ambis u koji se moras spustiti, da bi pronasao Ono za cim tragas. U praznini Nistavila Ja postojim.Bahirava-Deva
JivanMukta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:31.