Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2009., 20:43   #21
Ako imas problema sa svijetom dzina, tu ti se uci rukja, i probaj kod hafiza Sulejmana Bugarija.
Ako nemas sa tim problema, nego nako sta ja znam zapis, strogo je zabranjeno i nema nikakvog uporista u serijatu. Toliko!
Devil_of_Fire is offline  
Received Infraction
Old 15.07.2009., 07:51   #22
Quote:
Modern Gent kaže: Pogledaj post
Nisam dovoljno kompetentan da te uputim u molitvu ili konkretno što ti je činiti, a i nisam jedan od onih koji se bave misionarenjem.
Ali bi te molija, onako ljudski, da ne ideš tim ljudima jer u njima nema ništa posebno ni sveto, samo ono pokvareno i manipulatorsko.

Njihovi jeftini trikovi ti neće biti dugoročno od pomoći pa nema smisla da to radiš i da ideš njima. Ljudsko praznovjerje je ograničavajući faktor u postizanju sriće.

Ništa tebi ti ljudi neće dati što ti već nemaš u sebi!

To ti je moj savjet, a ti sama odluči. Svakako puno sriće ti želim i da nađeš to što tražiš. A naći ćeš samo na pravom mistu, samo duboko u sebi...
Pozdrav.
Mozda si u pravu ali meni je vise dodijalo zivit i zbog toga mi treba pomoc. Ako mi ko moze uputit pravoj osobi molim vas javi te mi ili privatno ili ovako.
susy is offline  
Old 15.07.2009., 08:19   #23
Quote:
Rade Kumitkata kaže: Pogledaj post
Ne dao ti Bog da nađeš i odeš kod tih magijaša od Boga prokletih ljudi (Sveto Pismo to strogo ističe), a takvi su i oni koi se koriste njihovim uslugama, oni gube Božiji blagoslov. Moli se Bogu ako imaš bilo kakav problem i vjeruj u Njegovu ljubav što god da se djesi. Ne zafrkavaj se sa opasnim i lošim, po ljude pogubnim, stvarima.
Usluga magijaša, hodža, astrologa, može ti dati privid da ti je nešto pomoglo, ali ubrzo čovjeku se stanje još više pogoršava te mu bude gore nego što je bilo prije. Moj savjet, ne zafrkavaj se.
Daj ba Rade, nemoras vrijedjat sad, time se bave samo odmetnute hodze.
Devil_of_Fire is offline  
Old 15.07.2009., 08:39   #24
Quote:
Devil_of_Fire kaže: Pogledaj post
Daj ba Rade, nemoras vrijedjat sad, time se bave samo odmetnute hodze.
Hvala ti, al sam atvarno u govnima velikim.
susy is offline  
Old 15.07.2009., 09:08   #25
Quote:
plavva kaže: Pogledaj post
znate li nekog tko se time bavi? u bosni po mogucnosti.

i sto uopce mislite o tome?
nekad (za vrijeme ashaba) plaćalo se izlječenje. danas se plaća liječenje, izlječenje ti niko ne garantuje. dobar biznis, ne znam uz gatanje da postoji veća ekonomičnost i profitabilnost u nekom poslu. uložiš u cigare i kahvu, a ostvaruješ profit. a neću griješit duše, ima poneko i da stvarno zna i da mu je preneseno.
Rufaija is offline  
Old 15.11.2009., 08:45   #26
Sve bih dL u zivotu da mi neko moze vratit zdravlje i srecu.
susy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:56.