Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2007., 17:14   #21
Quote:
Ignoramus kaže: Pogledaj post
Nemoj reć,a tumora čega ......??????
Prostate...
pizda is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 17:17   #22
Quote:
Nina82 kaže: Pogledaj post
Pa dobro kak se zove taj stricek????
Jel ima di na netu nesto o njemu????
Nema, ne pise ti on o tome. Covjek se u zivotu bavio drugim stvarima. Govori 7-8 jezika, radio je ko prevoditelj neko vrijeme.
Sve sto je procitao o rubno-alternativnim podrucjima je nabavljao izvana, masu mjesta posjetio da se osobno osvjedoci i tako to.
Jednostavno ne postoji nista rubno u cemu se nije okusao. Nije zanemario ni znanost, astronomija, fizika, kemija su takodjer njegova podrucja...
pizda is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 17:19   #23
Pa od kuda ti znas za njega??????
__________________
People fear what they don't understand,
hate what they can't conquer
>>>>> Guess it's just the fury of man <<<<<
Nina82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 17:34   #24
urinoterapija? hahaahahaha
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 17:39   #25
Sa 70 godina mora neki hobi imati.
Jackrabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 17:45   #26
Ej.......ali on se time bavi vec dugo...kolko sam shvatila.......dakle nije mu to neki hobi pod stare dane...
__________________
People fear what they don't understand,
hate what they can't conquer
>>>>> Guess it's just the fury of man <<<<<
Nina82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 21:41   #27
Quote:
Nina82 kaže: Pogledaj post
Pa od kuda ti znas za njega??????
Nesto cime se ja bavim ga je zainteresiralo pa smo od onda u kontaktu.
Inace, ko sto si u drugom postu rekla, covjek se rubnim poducjima bavi prakticki oduvijek. Valjda cim je prohodao...
pizda is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 21:43   #28
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
urinoterapija? hahaahahaha
Kad bi samo znao koliko oficijelnih i jako uspjesnih ljekova za bazu ima urin, vecinom govedji, prisjeo bi ti smijeh.
pizda is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 22:06   #29
Quote:
pizda kaže: Pogledaj post
Kad bi samo znao koliko oficijelnih i jako uspjesnih ljekova za bazu ima urin, vecinom govedji, prisjeo bi ti smijeh.
Ha onda moramo isprobat,ne???.............
Ignoramus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 22:19   #30
Quote:
pizda kaže: Pogledaj post
Kad bi samo znao koliko oficijelnih i jako uspjesnih ljekova za bazu ima urin, vecinom govedji, prisjeo bi ti smijeh.
nisam rekao da urin nema ljekovite sastojke. smijem se pijenju urina.
urin ima više štetnih otpadnih tvari nego ljekovitih. je, kod zdravih osoba je sterilan kad izađe iz tijela i može ga se malo popiti bez opasnosti od zaraze, ali piti urin kao lijek?
baaaaaaad idea.
jadni bubrezi kookova.

da je urin kao cjelina nešto zdravo za piće, tijelo ga ne bi izbacivalo.
prouči malo rad bubrega.


i da, kaže se "službenih", a ne "oficijelnih". tu riječ si iskopao s galaktike.com? pardon, galaksije.com?
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 22:39   #31
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
nisam rekao da urin nema ljekovite sastojke. smijem se pijenju urina.
urin ima više štetnih otpadnih tvari nego ljekovitih. je, kod zdravih osoba je sterilan kad izađe iz tijela i može ga se malo popiti bez opasnosti od zaraze, ali piti urin kao lijek?
baaaaaaad idea.
jadni bubrezi kookova.

da je urin kao cjelina nešto zdravo za piće, tijelo ga ne bi izbacivalo.
prouči malo rad bubrega.


i da, kaže se "službenih", a ne "oficijelnih". tu riječ si iskopao s galaktike.com? pardon, galaksije.com?
Ne, nisam iskopao iz Galaksije niti Googlea, termin se koristi jako dugo, prije osobnih racunala.
Uostalom, na Google niti ne mogu stici na red od tebe. Stalno pise "Molimo sacekajte, Endimion je upravo u fazi upijanja znanja".
Urinoterapijom se bavi oficijelna farmacija, kazes, da je urin zdrav ne bi ga tijelo izbacivalo?
A kud bi sa viskom vode, neprestano bi se isparavali ko gejziri?
pizda is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 22:42   #32
hm da ne kuzim tu shemu to pije i recimo stanislav grof i njegovi sektasi ..a i mnogi indijski jogiji ...
ne kuzim kako otpadni i štetni produkti metabolizma koje tijelo izbacuje mogu biti
lijekoviti po toj logici bi i feces trebo bit zdrav ...ima dobrovoljaca za malo forumsko istrazivanje !
__________________
there is no satisfaction... whatever ..at any time ...there is only a queer divine ..dissatifaction a blessed
unrest that keeps us marching and makes us more alive than the others ...
Goachild is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 22:47   #33
Ja ne bih, hvala lijepo. Inace, covjek je isprobao i daleko gore stvari ali nije on tema nego li EVP.
Ima li ko sa potencijalnim duhovima, da isproba?
pizda is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 22:48   #34
Quote:
pizda kaže: Pogledaj post
Nema, ne pise ti on o tome. Covjek se u zivotu bavio drugim stvarima. Govori 7-8 jezika, radio je ko prevoditelj neko vrijeme.
Sve sto je procitao o rubno-alternativnim podrucjima je nabavljao izvana, masu mjesta posjetio da se osobno osvjedoci i tako to.
Jednostavno ne postoji nista rubno u cemu se nije okusao. Nije zanemario ni znanost, astronomija, fizika, kemija su takodjer njegova podrucja...
e sada, kao da si našega @deliju opisao
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 22:50   #35
Quote:
pizda kaže: Pogledaj post
Ja ne bih, hvala lijepo. Inace, covjek je isprobao i daleko gore stvari ali nije on tema nego li EVP.
Ima li ko sa potencijalnim duhovima, da isproba?
ma sto je probao ja znam za pišaku i LSD
OT al ae plz reci !
__________________
there is no satisfaction... whatever ..at any time ...there is only a queer divine ..dissatifaction a blessed
unrest that keeps us marching and makes us more alive than the others ...
Goachild is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 22:52   #36
Quote:
pizda kaže: Pogledaj post
Ne, nisam iskopao iz Galaksije niti Googlea, termin se koristi jako dugo, prije osobnih racunala.
Uostalom, na Google niti ne mogu stici na red od tebe. Stalno pise "Molimo sacekajte, Endimion je upravo u fazi upijanja znanja".
Urinoterapijom se bavi oficijelna farmacija, kazes, da je urin zdrav ne bi ga tijelo izbacivalo?
A kud bi sa viskom vode, neprestano bi se isparavali ko gejziri?
a čuješ, "oficijelno" sam prvi put čuo na internetu, na srpskim stranicama.
uvijek se govorilo "službeno".

nego, na stranu pravogovor i pravopis.

vadiš moje tvrdnje iz konteksta. naravno da je urin uglavnom voda. mislim na dio urina koji nije voda, na ono gadno što preostane nakon što se makne voda.

piti urin nije zdravo. štetno je za bubrege, jer se jadni moraju mučiti opet s istim gadostima koje su izbacili. to ti je kao da odvodnu cijev makine za robu spojiš na priključak za vodovod.

ako si zdrav, urin je sterilan, ali nije zdrav za piće.
mislim, što sve budalama neće pasti na pamet, samo da bi bili različiti od "oficijelne nauke"
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 23:18   #37
officium, oficij (lat.) služba, dužnost

kakva bre srpska riječ, tako se u nas govori od stoljeća sedmog
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 23:33   #38
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
a čuješ, "oficijelno" sam prvi put čuo na internetu, na srpskim stranicama.
uvijek se govorilo "službeno".

nego, na stranu pravogovor i pravopis.

vadiš moje tvrdnje iz konteksta. naravno da je urin uglavnom voda. mislim na dio urina koji nije voda, na ono gadno što preostane nakon što se makne voda.

piti urin nije zdravo. štetno je za bubrege, jer se jadni moraju mučiti opet s istim gadostima koje su izbacili. to ti je kao da odvodnu cijev makine za robu spojiš na priključak za vodovod.

ako si zdrav, urin je sterilan, ali nije zdrav za piće.
mislim, što sve budalama neće pasti na pamet, samo da bi bili različiti od "oficijelne nauke"
Ko prvo, izraz "oficijelan" nije srpski, vec strani termin koji se jako dugo koristi.
Kod nas je uvrijezen i daleko vise se koristi nego li "sluzben". U biti se pod oficijelnom medicinom ili farmacijom, smatra uobicajena ili "prava" medicina ili farmacija. Malo bi bilo nezgrapno reci "sluzbena farmacija"...
Otprilike isto ko da mi za termin "hard disk", predbacis kako je to srbizam jer se po naski kaze tvrdi disk ili strojevina.
Posto tvrdis da znas kako bubrezi rade, onda me cudi tvoja tvrdnja da bi se bubrezi mucili kad bi nanovo morali obradjivati vec obradjeno.
Bubrezima je sasvim svejedno da li filtriraju Coca colu koju si popio ili urin. Dapace, lakse ce profiltrirati urin jer sadrzi manje stetnih sastojaka, samim tim sto se radi o vec obradjenoj tekucini.
Prouci sastojke urina pa ces ostat zapanjen koje sve sastojke ima. Bogatiji je mineralima i vitaminima od bilo cega sto mozes popiti. To ne znaci kako ja to preporucujem, jednostavno ne ismijavam.
Uostalom, oficijelna (sluzbena ) farmacija ga koristi, zasto?
Sto se pak tice tvog zakljucka, "sto li sve budalama nece pasti na pamet samo da bi se razlikovali od oficijelne nauke", jos jedna greska. Naime, ovo sto danas zovemo alternativnom naukom ili, u ovom slucaju farmacijom i medicinom, je nekad bilo oficijelno i koristi se znatno duze nego li je vijek moderne medicine.
Prema tome, ne izmislja se nista novo vec se koristi nesto jako staro.
Znaci, tocnije bi bilo reci da je moderna medicina ta, koja se jako trudi biti sto razlicitija od one nekadasnje, tradicionalne...
pizda is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 23:36   #39
Quote:
normall kaže: Pogledaj post
officium, oficij (lat.) služba, dužnost

kakva bre srpska riječ, tako se u nas govori od stoljeća sedmog
Ko je vidio da se latinski koristi u medicini...
pizda is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 23:41   #40
Imam ja dobru opremu za snimanje, laptop, profi mikrofone i sve to, ali nema šanse da pokušam ovo snimat.

Prvo sam pomislio da bi mogao jednu noć ostavit upaljen laptop i mikrofon da snima u sobi u kojoj spavam, ali brzo me prošla ta ideja...
Randall Flagg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:29.