Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2007., 17:59   #21
Quote:
DexCro66 kaže: Pogledaj post
Kakav zatucani idiot!
Pa rekao je istinu. Vrlo se lako može vidjeti tko je tu idiot, a tko nije...
__________________
Živio Bob Dylan i Eric Clapton i Mark Knopfler itd...
The Scientist is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 18:00   #22
Quote:
The Scientist kaže: Pogledaj post
Pa rekao je istinu. Vrlo se lako može vidjeti tko je tu idiot, a tko nije...
Tko je rekao istinu. Ovaj koga citiras?
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 18:02   #23
Quote:
DexCro66 kaže: Pogledaj post
Kakav zatucani idiot!
danas sam pojeo dosta šećera pa sam sretan.
moli boga da me ne vidiš u hipoglikemiji, ugušio bih te threadom

isuse vi s viskovima ste mi najluđi. to je jedan od većih debilizama kojima se ljudi bave.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 18:17   #24
Quote:
Rie kaže: Pogledaj post
Tko je rekao istinu. Ovaj koga citiras?
Ne. Endimion je rekao istinu. Ne slažem se s tim da je idiot.
__________________
Živio Bob Dylan i Eric Clapton i Mark Knopfler itd...
The Scientist is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 18:21   #25
Quote:
The Scientist kaže: Pogledaj post
Ne. Endimion je rekao istinu. Ne slažem se s tim da je idiot.
Endi, da...
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 19:43   #26
Ja mislin da je endimion zapravo Krešimir Mišak i da nas sve sprda (motiv:zato jer on sve zna i nezeli se z....avat snami)
No one is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 19:59   #27
Quote:
No one kaže: Pogledaj post
Ja mislin da je endimion zapravo Krešimir Mišak i da nas sve sprda (motiv:zato jer on sve zna i nezeli se z....avat snami)
sličnost je zbilja nevjerojatna

endijev trenutni avatar:



mišak 90-ih:

__________________
 Waspova mala škola pjevanja <- je, link je
dataX is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 20:03   #28
a u p**ku materinu

__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 20:18   #29
tako dakle!
No one is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 00:54   #30
Quote:
vision6 kaže: Pogledaj post
Meni je zapravo problem ovo sto mi se dogada jer bi voljela nauciti vise o tome, a nisam se nikome obratila jer su me spustili na zemlju likovi tipa Endimiona.
A i ti si našla autoritet. Ako te takav lik može "spustiti na zemlju" onda možda i nisi za te stvari.
Zar ne vidiš da je to bolesnik koji mora odgovoriti na svaki post? Na nama pokušava liječiti svoje komplekse. Ignoriraj ga.
DexCro66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 01:05   #31
Ja mislim da ako se ljudi budu sve više oslanjali na znanost završit će kao ja
__________________
Nije mi mozak prešao stepenicu da logaritmiram svoje iskustvo u viši nivo bez ikakvog predznaka u naboju.
anaivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 01:06   #32
Quote:
No one kaže: Pogledaj post
Ja mislin da je endimion zapravo Krešimir Mišak i da nas sve sprda (motiv:zato jer on sve zna i nezeli se z....avat snami)
Ja mislim da si ti Mišak.
__________________
Nije mi mozak prešao stepenicu da logaritmiram svoje iskustvo u viši nivo bez ikakvog predznaka u naboju.
anaivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 01:23   #33
jok
No one is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 01:25   #34
OK ovaj je topic riješen
No one is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 17:15   #35
da.............
__________________
Nije mi mozak prešao stepenicu da logaritmiram svoje iskustvo u viši nivo bez ikakvog predznaka u naboju.
anaivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 20:20   #36
Imaš pravo ,ja sam mislio da sam jedini,naime moja je sposobnost da mi se može kurac dignit koliko god oću, samo triban 2 puta pucnit prstima
page912 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 01:12   #37
Quote:
vision6 kaže: Pogledaj post
u svoje mozda "nadnaravne" sposobnosti?
Meni su razuvjerili pricama da su to sve gluposti, ali meni nije glupost kad sanjam nesto i to se dogodi, kad cujem u glavi glas osobe koja je daleko od mene i kad mi ta osoba potvrdi ono sto sam ja dozivjela, kad vidim minutu unaprijed u glavi film koji postane stvarnost, kad znam sto ce se i na koji nacin odvijati u sljedecih tjedan dana oko odredene situacije, kad viskom mogu pronaci stvari (to mi je bila glavna zajebancija dok sam imala 10ak godina) i dati sama sebi odgovore na pitanja u vezi dogadaja koji su se desili, ali jos ne znam njihov ishod (primjer idem na ispit, pitam da li cu ga proci visak ne zna, dan prije objave rezultata visak zna), kad procjenim osobu nakon 5 minuta razgovora, kad znam o cemu razmislja osoba koju bas i ne znam dobro, kad telepatski komuniciram sa kucnim ljubimcima (pod time mislim na psa recimo, on je u dvoristu ja sam u kuci, zelim da dode on dode sjedne i gleda me kao sta si me zvala), kad intenzivno mislim na odredenu osobu i ona se u tom trenutku javi telefonski ili sms-o..to znam da se vecini desava pa sam stavila kao zadnje.
I jesam li luda, u zabludi, ili je to sve normalno samo se ne dogada svima?
nisi luda ne događase svima. gomila bi željeli imati bilo što nadnaravno a sumnjaju i nevjeruju a misle da znaju o čemu se radi .To shvati kao dari da jer malo ih ima te mnoge sposobnosti većinom su izražene jedna ili dvije a ti mora da si davno skužila i povjerovala te počela proučavati , kada si došla do tog stupnja . vjera je bitna ako vjeruješ to ti je pola uspjeha pa onda samo naprijed
__________________
nije važno koliko znaš već kako znaš
alesmaher is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 01:18   #38
Quote:
alesmaher kaže: Pogledaj post
nisi luda ne događase svima. gomila bi željeli imati bilo što nadnaravno a sumnjaju i nevjeruju a misle da znaju o čemu se radi .To shvati kao dari da jer malo ih ima te mnoge sposobnosti većinom su izražene jedna ili dvije a ti mora da si davno skužila i povjerovala te počela proučavati , kada si došla do tog stupnja . vjera je bitna ako vjeruješ to ti je pola uspjeha pa onda samo naprijed
Daj neku dobru temu stavi, kako ti znas.
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 13:32   #39
Quote:
DexCro66 kaže: Pogledaj post
A i ti si našla autoritet. Ako te takav lik može "spustiti na zemlju" onda možda i nisi za te stvari.
Zar ne vidiš da je to bolesnik koji mora odgovoriti na svaki post? Na nama pokušava liječiti svoje komplekse. Ignoriraj ga.
ma ne radi se o njemu nego opcenito.
__________________
Remember my name because you'll be screaming it later...
vision6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 13:35   #40
Quote:
alesmaher kaže: Pogledaj post
nisi luda ne događase svima. gomila bi željeli imati bilo što nadnaravno a sumnjaju i nevjeruju a misle da znaju o čemu se radi .To shvati kao dari da jer malo ih ima te mnoge sposobnosti većinom su izražene jedna ili dvije a ti mora da si davno skužila i povjerovala te počela proučavati , kada si došla do tog stupnja . vjera je bitna ako vjeruješ to ti je pola uspjeha pa onda samo naprijed
stavila sam to nadnaravno pod navodnike jer i ne mislim da je nadnaravno samo najlaksa rijec za upotrijebiti
nisam bas puno na forumu bila pa sam malo kasno skuzila da nije prikladno mjesto rasprave o ovakvim stvarima, a tesko je kad zelis pricati o necemu, a nemas s kime.
ali kako je rekao No one topic je rijesen.
pozz
__________________
Remember my name because you'll be screaming it later...
vision6 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:42.