Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2007., 21:23   #41
Našao sam ovo na jednom drugom forumu:

"Kad god čujem riječi horoskop, astrologija, psychic, spoon-bending, Uri Geller, diviners, TV evangelists i slično, se naježim, tak da moram dat odmah sad par linkova - od toga 2 videa koja pokažu kakav prevarant je Uri Geller:
http://www.rationalresponders.com/ja...d_peter_popoff
http://www.rationalresponders.com/ja...nst_uri_geller
http://www.rationalresponders.com/ja...the_paranormal

OK, več se bolje osječam.Smile

Taj Uri je takav seronja, falsificirao je dokument o autorskim pravima za YouTube, napisao kao da ima autorska prava na ove klipove, pa su Rational Response Squad dobili BAN. A fora je što autorska prava ima James Randi, i on je dozvolio RRS-u da ih stave na YouTube, tak da su im skinuli ban, a i RRS sad tuže Gellera zbog falsificiranja dokumenta i štete koje im je nanio zbog bana.Smile Laughing"

http://forum.nokaut.com/viewtopic.php?t=20516&start=20
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 22:45   #42
Quote:
gaius kaže: Pogledaj post
pa ima na youtube kako savija i nema trika.
što sad? fotomontaža?
Daj prvo pogledaj filmiće pa onda nešto tvrdi. Jel ti lijepo čovjek dao linkove o Jamesu Randiju, liku koji razotkriva te varalice. Kako su neki ljudi u zabludi...
Sheky is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 23:55   #43
ja vjerujem da smo mi ljudi za puno više sposobni nego što znamo ,a to što ne vjerujemo u te sposobnosit je samo poslijedica učenja ovog konzervativnog svijeta.
kako oni indijci mogu lebdit, ne osjetit bol, zaustavit srce svjesno?! hodat po vrućem ugljenu i ne opeći se,..iscjeljivat,
svi mi nekad imamo intuiciju jebiga, ja nekad imam intuiciju svaki dan, i sad mi se desilo i juče i danas.
kad neko sanja nešto i to se ostvari,
kad neko osjeti da je nekome loše, da neko plače, da je neko umro?!
kad dvoje prijatelja dođe na istu misao neovisno jedno o drugom,
kad dvoje ljudi kaže kilometarski dugačku rečenicu u isto vrijeme, (bez čitanja, planiranja i toga mislim)
dešava se.
ne možete poricat.
nije ovaj svijet samo materijalan,.
nisu ljudi samo strojevi, nisu sve samo geni, to bi vi sa ovod podforuma pogotovo trebali znati.
uri i ako je serator, meni ne smeta. neka je.
ali on je u ljdima pobudio štošta, ja sam čitala neku njegovu knjigu i jako mi se sviđa način razmišljanja, i to nije sad bitno očeš savit kašiku ili ne, oćeš čitat nečije mislim ili ne. nije bitno,
bitna je najbitnija misao iz knjige, koja mi je i za život super- ako vjeruješ da će se nešto ostvarit, to će se ostvarit.
možeš sve, samo ako vjeruješ.
(ne kažem sad u Boga, ili neku sliu ili nešto).
nego jednostavno -vjerujem, i znam da ću u četvrtak položit matematiku! eto. to si kažem! i idem učit, i položim.
ok, to je neka recimo relna stvar.
ali isto tako mogu-bit ću sretna, desit će se nešto lijepo ,vjerujem u to.
i desi se, naravno.
isto tako-vjerujem da ću ozdravit, da će mi bit bolje,
i desi se.

a ljdudi su jednostavno zatucani što se tiče tih kašika i ovoga onoga.
misle-uuuu,savijanje metala. ja to ne mogu, ja sam samo čovjek.
reci djetetu, reci jako malom djetetu da savije kašiku mislima, da to može, da to svi mogu, i reci djetetu, eto ..ja nemam male djece u blizini sad, al ak neko ima, nek proba i nek vidi šta će bit.
naši mozgovi su previše napunjeni konzervativnim glupostima i iskrivljenim vrijednostima i utabanim putevima, da bi bi mi mogli nešto uau napravit.

nije to čudo, ja ne kažem u uopće da je čudo što čovjek savije žlicu mislima, što čita mislim, što eto svašta, ja znam da smo mi ljudi sposobni za takve stvari, samo što se toga bojimo i metemo to pod tepih, jer nam je strano i nepoznato.
seronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:48.