Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2007., 13:57   #21
Quote:
Rie kaže: Pogledaj post
Puno je dokaza koji ukazuju na to da smo nastali evolucijom od praljudi, koji su nastali od majmuna. Znaci od majmuna. Ja sam sada htio napraviti usporedbu nas i tzv. malih zelenih. Covjek se i dalje razvija i evolucija nije stala. Sta mislite, kako ce covjek izgledati za koju milijardu godina?
Ja razmisljam ovako. Posto se ljudi sve manje krecu pomocu svojih misica, i sve vise koriste razno razna vozila, s vremenom ce im misici za kretanje zakrzljati. Puno se radi na kompjuterima, puno se uci i razmislja sto bi moglo rezultirati povecanjem obujma mozga i glave. A naravno od tipkanja po tipkovnici razviti ce se prsti, a od buljenja u ekran razviti ce se oci.

Sada da ne duzim, zakrzljano maleno tijelo, razvijeni dugacki prsti, velika glava sa velikim ocima od buljenja u ekran....
Bit cemo vrlo slicni malenim zelenima koji su navodno neciji plod maste.
Bit cemo i mi maleni zuti, crni i bijeli svemirci sa velikim glavama!

jebo vas glupe nismo nastali od majmuna!otidi nazad u srednju i slusaj malo biologiju na satu !!
cosmonaut is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 14:00   #22
Quote:
cosmonaut kaže: Pogledaj post
jebo vas glupe nismo nastali od majmuna!otidi nazad u srednju i slusaj malo biologiju na satu !!
nego od čega smo nastali? guštera?
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 14:46   #23
Quote:
dr. diego kaže: Pogledaj post
nego od čega smo nastali? guštera?
daj se sredi..mi i majmuni imamo zajednickog pretka i u jednom trenutku na evolucijskom stablu smo se odvojili..majmuni su se razvili na jednoj mi na drugoj grani..
cosmonaut is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 15:24   #24
Quote:
cosmonaut kaže: Pogledaj post
daj se sredi..mi i majmuni imamo zajednickog pretka i u jednom trenutku na evolucijskom stablu smo se odvojili..majmuni su se razvili na jednoj mi na drugoj grani..
http://en.wikipedia.org/wiki/Image:Hominidae.PNG
prouči ovu sliku
homo je čovjek, pan ti je čimpanza, a pongo je orangutan. hominidae je zajednički predak svih velikih čovjekolikih majmuna i čovjeka. od njega su nastale 4 vrste: orangutan, gorila, čimpanza i čovjek. i svi su oni majmuni osim čovjeka koji je što? mi i čimpanze smo puno bliži srodnici nego što su to čimpanza i orangutan, a ipak i čimpanzu i orangutana svrstavamo u majmune. pa ako čimpanzu i oranguntana svrtsavamo u majmune, ne vidim razloga zašto ne bismo njihovog zajedničkog pretka (a time i dalekog čovjekovog pretka) svrstali u majmune.
ako je hominidae majmun, čovjek je nastao od majmuna
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 16:03   #25
Quote:
cosmonaut kaže: Pogledaj post
daj se sredi..mi i majmuni imamo zajednickog pretka i u jednom trenutku na evolucijskom stablu smo se odvojili..majmuni su se razvili na jednoj mi na drugoj grani..
A kako se zove taj zajednicki predak? pa majmun neki isto.
Ti si mozda od ribe nastao
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 16:09   #26
Quote:
cosmonaut kaže: Pogledaj post
jebo vas glupe nismo nastali od majmuna!otidi nazad u srednju i slusaj malo biologiju na satu !!
Pa dobro, ali od necega jesmo, sto je slicno i nama i majmunu, pa to mozes nezvat i neki majmun sta ja znam.
Uopce nije to bitno, nego sam pitao sto mislite kako ce covjek izgledati za milijardu godina?
A ti sa tim primitivnim forama kao sto su "jebo ja vas glupe" odi nekom drugom, ne nama koji pokusavamo nesto raspraviti na normalan nacin.
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 16:11   #27
a od ceg je nastao majmun?
nismo nastali od majmuna, ali neki od nas postanu majmuni
__________________
Sorry for being so fucking sexy.
plavushazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 16:20   #28
Quote:
plavushazg kaže: Pogledaj post
a od ceg je nastao majmun?
nismo nastali od majmuna, ali neki od nas postanu majmuni
Tebe je Bog zasijo je tako?
Reci nam ti onda od cega smo nastali ajde? Kako se zove to od cega je nastalo prvo bice koje bi se moglo nazvat pracovjekom nekim.
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 16:35   #29
Quote:
Rie kaže: Pogledaj post
Tebe je Bog zasijo je tako?
Reci nam ti onda od cega smo nastali ajde? Kako se zove to od cega je nastalo prvo bice koje bi se moglo nazvat pracovjekom nekim.
nema smisla...ovo ima veze sa logikom, ne sa biologijom, a još manje sa ovom temom.
uostalom, bojim se da ti nitko ne može dat razuman odgovor na tvoje pitanje. predaleko si zagrizao. probaj sa pola milijuna do milijun godina, bit će jednako zanimljivo.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 17:08   #30
Quote:
dr. diego kaže: Pogledaj post
nema smisla...ovo ima veze sa logikom, ne sa biologijom, a još manje sa ovom temom.
uostalom, bojim se da ti nitko ne može dat razuman odgovor na tvoje pitanje. predaleko si zagrizao. probaj sa pola milijuna do milijun godina, bit će jednako zanimljivo.
Pa evo postavio si ti sada pitanje....Neka netko iznese svoja misljenja...
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 07:46   #31
Quote:
Rie kaže: Pogledaj post
....pa oke, zanemari taj pocetak i odgovori, sto mislis kako cemo izgledati za milijardu godina?
Nemam neko misljenje jer je pitanje uopce hoce li nas biti, s obzirom kako se stvari razvijaju.

Sto se karike koja nedostaje u evolucijskoj prici tice netko je napisao:
"It took man over a million years to progress from using stones as he found them to the realization that they could be chipped and flaked to better purpose. It then took another 500,000 years before Neanderthal man mastered the concept of stone tools, and a further 50,000 years before crops were cultivated and metallurgy was discovered. Hence, by all scales of evolutionary reckoning, we should still be far removed from any basic understanding of mathematics, engineering or science – but here we are, only 7,000 years later, landing probes on Mars…So, how did we inherit wisdom, and from whom?"

Mislim da se ne trebamo pitati kako je prvi humanoid nastao nego kako smo mi (moderni ljudi nakon neandertalaca i kromanjonaca) nastali, jer samo evolucijom od tog prvog sigurno nismo.
__________________
kokoro arata ni koto ni atare
r0nin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 12:34   #32
Quote:
r0nin kaže: Pogledaj post
Nemam neko misljenje jer je pitanje uopce hoce li nas biti, s obzirom kako se stvari razvijaju.
Pa pitanje je da, sto se toga tice, neznas 100% dal ce nas bi i za 100 godina na kraju krajeva.
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2007., 17:23   #33
Quote:
Rie kaže: Pogledaj post
Sta mislite, kako ce covjek izgledati za koju milijardu godina?
Neće ga biti.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2007., 17:30   #34
Quote:
Enchantress kaže: Pogledaj post
Neće ga biti.
U krivu si. No dobro.
Indonesia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2007., 19:04   #35
hm...mislim da ti je logika malo kriva.....za kojih 100 godina a ne milijun, mislim da ce monitori izaci skroz iz upotrebe,da cemo prijeci na neki mind interface, tako da nam oci nemaju razloga evolutirat...isto tako prsti, vec se sada radi na mind control interfaceima, i sigurno ce i to biti razvijeno....ja mislim da cemo biti neki mix tehnologije i mesa, nesta kao borgovi, ali privlacniji nadam se
__________________
And all those moments will be lost in time like tears in the rain. Time to die.
HumbleMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2007., 21:06   #36
Quote:
Rie kaže: Pogledaj post
Kosti.


Ne, u slučaju ovog prijelaza nema dokaza.
Kromanjonac, a poslije Homo sapiens nisu mogli nastati iz neandertalca.
No ostavimo se toga.

Pitaš za milijardu godina kako će čovjek izgledati?
Vrlo jednostavno, neće ga više biti u fizičkom svemiru.
Pozdrav.
__________________
"This is the true joy in life, the being used for a purpose recognized by yourself as a mighty one; the being a force of Nature instead of a feverish selfish little clod of ailments and grievances complaining that the world will not devote itself to making you happy. - Shaw, G. B."
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2007., 22:00   #37
Quote:
MoW kaže: Pogledaj post


Pitaš za milijardu godina kako će čovjek izgledati?
Vrlo jednostavno, neće ga više biti u fizičkom svemiru.
Pozdrav.
Pa ono kad je već to opće poznato to sam i mislila ali i s prijelaznom karikom.
Indonesia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 08:29   #38
x

Što mislite o teorijama da su vanzemaljci ustvari ljudi iz budućnosti koji su putovali kroz vrijeme. Drugačijeg su izgleda jer su vjerojatno evoluirali kroz možda stotine tisuća godina.
igod is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 09:32   #39
moguće, jer ako nemože se sada putovati kroz vrijeme, nevjerujem da je ova naša fizika i matematika konačna, te da se neće ništa promijeniti slijedećih 100000 godina...
je nemislim da putuju kroz vrijeme, već da su jednostavno razvijeniji (nešto kao kad usporediš bušmane i japance), ali mislim da su oni naši preci koji su živjeli jednom na marsu, posijali život na zemlji, i otišli zbog nekog razloga..
tako da smatram da smo mi njihova djeca...
fiki21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 11:06   #40
Svasta je moguce! Ja sam imao temu o tome kako bi ljudi mogli kroz tisuce ili milijune godina evoluirati i izgledati bas tako kao mali sivi. Ajde staviti cu link samo da ga nadjem.
__________________
Wtf? :-O
Dungeon Keeper is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:21.