Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2007., 01:27   #1
Samo slučajnosti ili?

meni se sviđa jedan dečko i ja njemu, al eto ne možemo bit skupa iz nekih razloga koji ovdje nisu bitni pa se i ne družimo baš.

al ja njega stalno sanjam i on mene, i dok se sanjamo, dan nakon se uvijek imamo potrebu javit jedno drugom i na kraju to jedan od nas i učini.

jel to vama malo čudno?

osim toga, stalno slučajno u novinama, textovima za fax čak, na tv-u itd nalazim na njegovo prezime koje je inače neobično i dosta rijetko.

moja sestra je nabavila mačku svojoj djeci kojoj sam ja dala ime Naomi(ne znam zašto) i kasnije sam saznala da se njegova mačka baš tako zove i da joj je on dao to ime.

ima još dosta takvih primjera, al već su mi stvarno čudne takve slučajnosti..
wondergirl21 is online now Prijavi nepoćudan post Edit/Delete Message
wondergirl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 02:08   #2
pa čudno je, e sad zašto...može bit da imate neku psihičku vezu, ili neka kemija među vama, vjerojatno ste stvoreni jedno za drugo kako se to kaže, a s obzirom da niste zajedno vapite jedno za drugim pa se to i manifestira na neki način...ne znam, al ima tu nešto
eeennniii is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 07:28   #3
To spada možda u telepatsko područje!
Naime svatko od nas je doživio,da ti na um padne neka osoba,koju možda nismo dugo ni čuli ni vidjeli ni o njoj razmišljali,a onda tren kasnije zazvoni tel., na ulici naletimo na tu osobu ili nam zvoni na vrata...
Možda između tebe i tog dečka postoji mentalna spona,koja vas je dovela na istu:"valnu dužinu".
Pa jednostavno slijedite jedno drugo u nekim postupcima....

A moguće je da ste već bili zajedno u nekoj drugoj inkarnaciji pa ste se jednostavno prepoznali!

No zašto ne odete negdje na kavu i lijepo riješite i objasnite razgovorom te neobičnosti.
Pa ako vam je u ovom životu "suđeno".........
__________________
Kamo vodi plovidba ne ovisi o tome kamo puše vjetar, već kako su postavljena jedra.

Stara njemačka uzrečica

Zadnje uređivanje VeronikaN : 28.06.2007. at 08:36.
VeronikaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 08:22   #4
vrlo jednostavno objašnjenje.s nekim ljudima smo telepatski povezani.meni se nešto slično događalo prije s dvije osobe ali ne toliko često i ne toliko intenzivno kao u tvom slučaju.
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 08:23   #5
Zapravo ne sanja te on toliko puta nego ti laže da te sanja kada ti njemu kažeš da sanjaš njega.
Eh, te naivne žene.
igod is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 12:58   #6
Quote:
wondergirl21 kaže: Pogledaj post
meni se sviđa jedan dečko i ja njemu, al eto ne možemo bit skupa iz nekih razloga koji ovdje nisu bitni pa se i ne družimo baš.

al ja njega stalno sanjam i on mene, i dok se sanjamo, dan nakon se uvijek imamo potrebu javit jedno drugom i na kraju to jedan od nas i učini.

jel to vama malo čudno?

osim toga, stalno slučajno u novinama, textovima za fax čak, na tv-u itd nalazim na njegovo prezime koje je inače neobično i dosta rijetko.

moja sestra je nabavila mačku svojoj djeci kojoj sam ja dala ime Naomi(ne znam zašto) i kasnije sam saznala da se njegova mačka baš tako zove i da joj je on dao to ime.

ima još dosta takvih primjera, al već su mi stvarno čudne takve slučajnosti..
wondergirl21 is online now Prijavi nepoćudan post Edit/Delete Message
gdje tu vidiš čudne slučajnosti? pa zaljubljena si u njega.
imaš ono što se zove "crush". opsjednuta si njim i svugdje ga vidiš. ne znam zašto se ljubav mora tako mistificirati. uživaj u tom osjećaju, ne traje dugo, kasnije se "kristalizira" u mirniju i postojaniju ljubav.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 13:03   #7
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 13:58   #8
Quote:
igod kaže: Pogledaj post
Zapravo ne sanja te on toliko puta nego ti laže da te sanja kada ti njemu kažeš da sanjaš njega.
Eh, te naivne žene.
al ja njemu uopce nisam rekla da ga sanjam, niti sam mu bilo sto od ovog ispricala, necu da se umisli
wondergirl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 14:00   #9
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
gdje tu vidiš čudne slučajnosti? pa zaljubljena si u njega.
imaš ono što se zove "crush". opsjednuta si njim i svugdje ga vidiš. ne znam zašto se ljubav mora tako mistificirati. uživaj u tom osjećaju, ne traje dugo, kasnije se "kristalizira" u mirniju i postojaniju ljubav.
nisam zaljubljena u njega, mozda sam jedno vrijeme bila, al vise nisam, sad mi je samo simpatican, zapravo ne znam dal sam ikad bila zaljubljena il je to bila samo ta telepatska privlacnost.
to traje
od kad smo se upoznali, oko 2 godine
wondergirl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 14:41   #10
Quote:
wondergirl21 kaže: Pogledaj post
nisam zaljubljena u njega, mozda sam jedno vrijeme bila, al vise nisam, sad mi je samo simpatican, zapravo ne znam dal sam ikad bila zaljubljena il je to bila samo ta telepatska privlacnost.
to traje
od kad smo se upoznali, oko 2 godine
ali kakva telepatska privlačnost?
evo, čitam ti tekst i sve što si iznijela je:
1) sanjaš ga i on tebe; to nije telepatija. to se zove biti zaljubljen.
2) vidiš mu prezime; opsjednuta si njime, koliko god ti to poricala.
3) nazvala si sestrinu mačku istim imenom kao što se i njegova mačka zove; to je već slučajnost, ali nema razloga biti telepatija. to je samo jedan događaj. jedna lasta ne čini proljeće.

telepatija bi bila kad bi vas dvoje razmjenjivali informacije bez govora i pokreta, kad bi jedno znalo što drugo radi i misli u bilo kojem trenutku, i slično.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 15:51   #11
pa moguće da i znamo, doduše možda ja to umišljam...
sad to s prezimenom, ja stvarno vidim to prezime, dakle koje god ja novine primila naletit ću na članak u kojem se to prezime spominje, neki dan sam čitala podatke na teletextu o nekom filmu koji sam počela na sredini gledat pa da vidim o čemu se radi i krivo sam utipkala broj stranice i otvorila se druga stranica, al ja nisam skužila pa sam čitala i naravno spomenulo se to prezime. ponavljam prezime je neobično, čak i nije hrvatsko, a ja svugdje nalijećem na njega.

ne bih to nazvala opsesijom jer ja nikako ne utječem na to, to se samo događa, prije slučajnost nego opsesija
wondergirl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 16:34   #12
Quote:
wondergirl21 kaže: Pogledaj post
sad to s prezimenom, ja stvarno vidim to prezime, dakle koje god ja novine primila naletit ću na članak u kojem se to prezime spominje, neki dan sam čitala podatke na teletextu o nekom filmu koji sam počela na sredini gledat pa da vidim o čemu se radi i krivo sam utipkala broj stranice i otvorila se druga stranica, al ja nisam skužila pa sam čitala i naravno spomenulo se to prezime. ponavljam prezime je neobično, čak i nije hrvatsko, a ja svugdje nalijećem na njega.
to znači da to prezime mogu vidjeti i svi ostali koji uzmu novine...samo mu neće pridavati toliki značaj jer ne poznaju osobu s takvim prezimenom...
mislim da je ipak riječ o slučajnosti...
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 17:03   #13
Quote:
canex kaže: Pogledaj post
to znači da to prezime mogu vidjeti i svi ostali koji uzmu novine...samo mu neće pridavati toliki značaj jer ne poznaju osobu s takvim prezimenom...
mislim da je ipak riječ o slučajnosti...
da, da, svi ga mogu vidjet, tako da je sigurno slučajnost, al treba baš nabasat n
a taj dio di piše, al to valjda isto slučajno
wondergirl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 18:31   #14
nije to nista, ja sam tako za jednog tipa saznala da mu je umro otac(tad mu ni ime nisam znala, samo sam ga sretala vani s vremena na vrijeme).jednostavno sam odjednom dobila neki snazan osjecaj, tek sam za par dana saznala da mu je otac stvarno umro
BlueMoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 19:42   #15
Quote:
BlueMoon kaže: Pogledaj post
nije to nista, ja sam tako za jednog tipa saznala da mu je umro otac(tad mu ni ime nisam znala, samo sam ga sretala vani s vremena na vrijeme).jednostavno sam odjednom dobila neki snazan osjecaj, tek sam za par dana saznala da mu je otac stvarno umro
da to i ja znam osjeti
-smrt i poslije saznam da je osoba stvarno umrla
wondergirl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 20:22   #16
Mislim da opcenito kada o necemu intenzivno razmišljaš vidiš to na svakom uglu (barem je meni tako).
Ja sam isto trenutno u fazi opsjednutosti a zbog nekih stvari iz prošlosti gotovo je ne moguće da ja i ta cura budemo zajedno, uz sve to još me hebe tisuću drugih stvari.. jooj vidim sad sam već otišo u ot, sorryte , imam osjecaj da cu živani slom dobit

U svakom slucaju mislim da je to 100% normalno kada si opsjednut necim, ja sam imao puno slicnih iskustava, pa cak i kad nisu bile u pitanju stvari ljubavne tematike
Alfa69Romeo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:04.