Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2015., 13:42   #881
Mislim da ima u Mulleru kartonskih torti za kupiti.
Ako sam izrađuješ, ode dosta truda (baš je "pimplava" izrada) a potrošiš najmanje 150 kn na materijal (karton) i punjenje (slatkiše).

Malo sam šokirana tim cijenama za proslave rođendana u igraonicama, nama je ove godine to prva takva organizacija pa kad vidiš cijene
U Rijeci je malo povoljnije ali ipak...

Mi smo nakraju rezervirali (nema plaćanja avansa), za 350 kn, bit će 19 djece.
Imaju animaciju tj.tete i sokove i grickalice, stolni nogomet, biljar, hokej, dakle nije tip zabavnog parka.
Valjda će im biti ok.

Tortu mogu donijeti svoju, ali želim da lijepo izgleda pa će biti iz slastičarnice, uvjerava me vlasnica da ne rade s prašcima nego pravu kremu, torta će biti u obliku lika iz crtića, ukrašena šlagom, za 20 djece, 240 kn s dostavom.

Samo ne znam što ćemo s roditeljima, to su sve vrtićka ekipa, roditelje znamo iz viđenja, kraj igraonice nije kafić. Mislili smo donijeti sokove za njih, pa da si roditelji popiju kad dođu po djecu, tako smo vidjeli na nekim proslavama.

Trebam li još naručivati pizzu ili tako nešto za djecu? Moje dijete to ne jede, a termin proslave je tako da se dođe nakon ručka pa ne znam što s tim?
mačkonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 07:22   #882
igraonice su užasno skupe ali su i užasno praktične

po mojim iskustvima ako je rođendan poslije ručka obično im bude dovoljna torta i grickalice ali ako im daš pizzu, rado ju pojedu
ovo s roditeljima ti ne znam, igraonice u kojima smo mi bili imale su kafiće u neposrednoj blizini pa su roditelji pili kavu dok su se klinci igrali.
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 08:51   #883
Quote:
mačkonja kaže: Pogledaj post
Trebam li još naručivati pizzu ili tako nešto za djecu? Moje dijete to ne jede, a termin proslave je tako da se dođe nakon ručka pa ne znam što s tim?
ma oni obično i pizze i torte pojedu minimalno, tako da se to u principu proslijedi roditeljima ako su u blizini.

i mislim da je većini roditelja bolja ako ne moraju 2 h sjediti skupa nego mogu nešto svoje obaviti i pokupiti dijete (e sad, ako je igraonica usred ničega, to je malo nezgodno).
__________________
Where all think alike, no one thinks very much.
miss daisy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 17:34   #884
Igraonica TIGRIC na viskovu ima akciju preko tjedna za 350 kN do 20 djece. Tu su animacija Gričke i sokovi. Tortu VI donese te. Kafići u blizini. Mada uvijek svi neidu po kafićima. Imate i mogućnost najma i zovete koga poželite na rodjendan.
__________________
Moji dečki 13.10.2009 i 30.09.2015
danci1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 09:50   #885
Zna li itko u Splitu i okolici neku dobru igraonicu za rođendane i cijenu
__________________
Ostavit ću svitlo da mi vidiš doć.......
ZARA1402 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 09:58   #886
Slavimo treći ročkas kod mojih u vrtu
Imamo 12 klinaca od 3-7 godina i jedno 2-3 bebice oko godinu dana
Za igranje imamo: napuhanca (dvorac za skakanje), vrtnu kućicu, pješčanik sa svom opremom, tačke, kamione i aute velike, dekicu sa igračkama za ove najmanje, tatami podlogu sa prugom i vlakom, like a bike, romobil, tricikl, (još će neki donjeti svoja vozila) lopte, krede, balone od sapunice...

Kaj još osmisliti da ih se malo animira (i povremeno umiri )????
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 10:38   #887
nis.
mislim da im je to sasvim dovoljno (i previse).
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 09:17   #888
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Slavimo treći ročkas kod mojih u vrtu
Imamo 12 klinaca od 3-7 godina i jedno 2-3 bebice oko godinu dana
Za igranje imamo: napuhanca (dvorac za skakanje), vrtnu kućicu, pješčanik sa svom opremom, tačke, kamione i aute velike, dekicu sa igračkama za ove najmanje, tatami podlogu sa prugom i vlakom, like a bike, romobil, tricikl, (još će neki donjeti svoja vozila) lopte, krede, balone od sapunice...

Kaj još osmisliti da ih se malo animira (i povremeno umiri )????
probaj nabaviti papir velikog formata (kao za plakate) i nabavi bojice za rukice pa ih prije završetka rođendana animiraj da oslikaju plakat (sa otiscima dlanova i sl.) za uspomenu na 3. ročkas.
to će im biti super zabavno (možda će se i malo zamazati ali voda sve opere), i imat ćeš mira bar jedno pola sata.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 22:48   #889
Evo da se javim - sve je proslo savrseno, a dvorac na napuhavanje sa toboganom je odradio 80% posla - naskakali su se i klinci a i roditelji
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 16:43   #890
Teta animatorica

Pozdrav,
da li ima netko za preporučiti tetu animatoricu,dobru vilu i facepainting tetu?
Bilo bi dobro da ima 3u1 ,sve navedeno i da nije previše skupa,tipa 300KN po satu...
Lokacija,bliža okolica Zagreba,južni dio grada...
ruzica0303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 09:52   #891
Bok,
Ima li netko za preporuciti gdje u Zagrebu nabaviti balone u obliku slova?
Tipa ovo, znaci bas slova od folije, ne slova napravljena od balona.
__________________
Gravitation cannot be held responsible for people falling in love.
skarabej is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 11:10   #892
Quote:
ruzica0303 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
da li ima netko za preporučiti tetu animatoricu,dobru vilu i facepainting tetu?
Bilo bi dobro da ima 3u1 ,sve navedeno i da nije previše skupa,tipa 300KN po satu...
Lokacija,bliža okolica Zagreba,južni dio grada...
Ovo i ja tražim. Animatoricu,mađioničara..u tom stilu. Molim preporuku
paprenjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 02:44   #893
Super zadovoljni sa bakinom igraonicom bmagovca 159 ! 600 kn torta , pizza , grickalice , sokovi , animacije imaju dobro opremljenu igraonicu !

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Cikcak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 10:43   #894
Bakina igraonica je i meni odlična, samo napomena da starijoj djeci (4 pa nadalje, više dečkima ) može biti dosadno.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 14:06   #895
naša preporuka ide ententini igraonici u Dubravi kod placa. Super prostor, uredan, tete animatorice kao da su na drogama koliko su vesele, prpošne, aktivne... ja se umorila samo od gledanja njih
Uglavnom, slavila kćer svoj 7. rođendan, bilo je puno igara, plesa: zamrače, upale disco kuglu na što moja otkida, pjevaju (mala bina i mikrofon), naveden je facepainting i/ili tatoo i tu je moja jedina zamjerka jer su im samo polijepili one tetovaže kao iz žvaka bez ikakvog facepaintinga (iako su klinci bili zadovoljni, mene to malo naljutilo jer je navedeno u cjeniku ali je valjda kvaka u ovom i/ili ), za jesti: kiflice (slatke, slane, kombinacija ili po izboru) ILI pizza, grickalice, sokovi, ledo torta ali dodatno ukrašena, svi gosti su dobili nekakve darove (dečki većinom zviždaljke, curice one silikonske narukvice, ogrlice). Cijena ovoga je 950kn vikendom, 840kn preko tjedna.
Sva djeca bez iznimke su po izlasku vikala roditeljima da i oni žele tu slaviti i bili su zaista puni pozitivnih dojmova tako da veliki yes od mene (osim onog s facepaintingom)
E da, i slikice po želji dobijete na mail ili na cd-u za dva dana.
Imaju i zaista lijepo uređeni kutak za roditelje koji smo mislili iznajmiti zbog nekih malih, ali na kraju ipak nismo. No lijepi, uredan prostor s malom čajnom kuhnjicom sa svim aparatima na raspolaganju i mali bazen s lopticama i čini mi se toboganom, ali sad više nisam 100% sigurna
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 11:41   #896
Quote:
paprenjak kaže: Pogledaj post
Ovo i ja tražim. Animatoricu,mađioničara..u tom stilu. Molim preporuku
Zadnje dvije godine slavilli smo u Cirkusu u Branimirovoj, no ove godine kod nas je bio mađioničar Timi zabaviti klince, jer kćerka nije htjela opet tamo.
Predložio nam je da slavimo kod kuće i odlučili smo se za paket sa predstavom plesom i balonima, djeca se zabavljala super a kćer je bila oduševljena
MALIodKrumpira is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 13:46   #897
ljudi kako ste prvi rođendan slavili?

ono, tipa rođendan za odrasle, samo s dječjom tortom? jer malac nema šanse da će se toga sjećati, a doći će puno odraslih, i samo jedno dijete još uz njega. tako da će to više biti "odraslo druženje"

no, vidim da neki kupuju posebnu garderobu? šta da mu kupim, majke ti mile, da je curica našla bi 100000 kombinacija, za dečke jad i bijeda, jedva sam za krstitke našla nešto šta nije sluzava vjenčanica ili odjelo za odrasle u minijaturnim dimenzijama.
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 20:11   #898
mi smo prvi rođendan proslavili u slastičarnici uz užu obitelj (dede, bake i sva njihova djeca i unučad).
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 08:39   #899
Kakva posebna garderoba!? Ciste ruke, odjeca koja se moze zaprljat, malca stavis pred tortu i pustis ga da prsticima radi sto hoce Neprocjenjivo, a i fotke sretnog i odusevljenog djeteta isto Ja sam radila crnca bez jaja sa slagom okolo, to su bili sve sastojci koje je mali smio jesti sa godinu dana

Naravno, za odrasle pripremi neke kolace/tortu sa strane da ne jedu slinave komade

Nego.... ima tko preporuku za tortu za igraonicu u Rijeci? Mora biti kupovna sa deklaracijom, inace bi ju sama radila Tko zna napraviti finu tortu (ne neki margarinasto-secerni shit), ali da bude sa temom iz crtica i da to lici na nesto. Igraonica nudi Snjeguljicu... Ja uopce nemam iskustva s kupovnim tortama, meni je sve to neukusno (cak i razvikani Beto mi nije nesto) tako da nisam nikad narucivala niti kupovala nista gotovo
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 20:42   #900
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Nego.... ima tko preporuku za tortu za igraonicu u Rijeci? Mora biti kupovna sa deklaracijom, inace bi ju sama radila Tko zna napraviti finu tortu (ne neki margarinasto-secerni shit), ali da bude sa temom iz crtica i da to lici na nesto. Igraonica nudi Snjeguljicu... Ja uopce nemam iskustva s kupovnim tortama, meni je sve to neukusno (cak i razvikani Beto mi nije nesto) tako da nisam nikad narucivala niti kupovala nista gotovo
Pogle ovdje na desetoj strani:

http://katalozi.net/kaufland-katalog...d-katalog-2110
Ne znam kakva je ali ima deklaraciju. Valjda imate Kaufland u Rijeci.
gupy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:07.