Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2010., 23:10   #1
Ex. Vlada RH pod predsjedanjem Jadranke Kosor

Mislite bilo što o našoj vrloj laž..ivoj premijerčici ,
ali ja mislim da je učena političarka koja vrlo dobro koristi javni prostor , evo što sam zamjetio , koristi ama baš svaki javni "istup" za slatkorijecive dodatke tako da upotpuni svoju izjavu i dobije na važnosti i zvučnosti to jest da zvuci jako dobro iako mlati praznu slamu ,
šta hocu reci ona jako dobroooooo laže i maže narod

Uistinu nudimo konkretne poteze u vidu gospodarske krize u svijetu koja ja zahvatila i Hrvatsku i na nama je najteža zadaca ikada i mi cemo ju riješiti .

Vjerujem da će sindikati razumjeti kako je Vlada uistinu ucinila maximum i apslutno sve napore da bi ponudila dobar prijedlog za sve nas .

Uistinu imamo dobar i stručan tim i vrlo kvalitetna riješenja u svim sektorima i to cete uskoro vidjeti .

Uistinu cemo uciniti sve da ne bude nedodirljivih i ja i Vlada RH cemo čvrsto ustrajat u svakodnevnoj borbi sa korupcijom .

Uistinu s našim prijateljima i suradnicima i koalicijskim partnerima iz HSS-a imamo izvrsne odnose i nastavljamo dalje odlučnim koracima .

Došla sam osobno, zato što smatram da je to uistinu veliko i važno priznanje, pogotovo kad dolazi od novinara, uredništva i čitatelja Tuzlanskog lista.

Suradnja sa Mesicem je bila apslutno dobra i čak u nekim trenucima uistinu odlična . Predsjednik se držao svojih ovlasti, što mislim da je vrlo bitno i što očekujem od novoizabranoga predsjednika .

Ocijenila je da Zadruga Modro zelena iz Metkovica uistinu dobro radi i kazala da je jedan od najboljih primjera među 227 Zadruga hrvatskih branitelja koje danas rade .

Učinit cemo sve da djeca uistinu budu prijatelji u prometu i da se bezbrižno igraju u svojim školskim igralištima i parkovima .

Premijerka Kosor je novinarima izjavila da je Blanka uistinu prava naša hrvatska zvijezda koja blista te da joj se ona osobno divi.

Imamo malu zatupljenost žena u javnom životu na visokim pozicijama i važnim funkcijama i zato ja uistinu vjerujem da cemo to promjeniti i dajem bezuvjetnu potporu svim ženama u Hrvatskoj .
__________________
Uništila državu , slomila duše vrijednih ljudi -vlada RH 2003-2011-

Zadnje uređivanje komitent 1 : 20.03.2010. at 23:17.
komitent 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 00:03   #2


Jako dobro primjeceno. Uz to, mediji joj jedu iz ruke. Ona je nepogresiva, ona je sveta, ona je borac protiv korupcije.....

Jadranka ima smisla za tjeranje vode na svoj mlin. Sve sto se dogodi ona ce iskoristiti za prikupljanje politickih poena. Pametno. Koliko iza toga stoji istina i cinjenice, nije ni bitno.
Weteran is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 09:18   #3
Quote:
komitent 1 kaže: Pogledaj post


Imamo malu zatupljenost žena u javnom životu na visokim pozicijama i važnim funkcijama i zato ja uistinu vjerujem da cemo to promjeniti i dajem bezuvjetnu potporu svim ženama u Hrvatskoj .
Nadam se da je ovo lapsus ... iako bih ja prije govorila o zatupljenosti, a ne zastupljenosti...

Uistinu ne znam što bih rekla na sve njene pokušaje da postane vjerodostojna...
Da je osim vjere i nade ipak potreban neki konkretni rad...
Da politika (ipak) nije krumpir-salata...
sagena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 09:21   #4
Quote:
Weteran kaže: Pogledaj post


Jako dobro primjeceno... ona je borac protiv korupcije.....

...
Podsjeća me na ono kad djeca od tebe čuju psovku, a poslije kad to sami izvale, dobe - šamar...
Mislim, HDZ i borba protiv korupcije...
sagena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 09:46   #5
ALi ovo uistinu je tipično lažovski
aurora-s is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 09:54   #6
Quote:
aurora-s kaže: Pogledaj post
ALi ovo uistinu je tipično lažovski
nema zime, na vlasti je pravednost.
galijotan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 10:17   #7
Quote:
galijotan kaže: Pogledaj post
nema zime, na vlasti je pravednost.
Nije još ali će uskoro biti
__________________
Važno je, sve je važno...Pozdrav iz zaostale Slavonije !
slavonika is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 11:01   #8
Quote:
komitent 1 kaže: Pogledaj post
Mislite bilo što o našoj vrloj laž..ivoj premijerčici ,
ali ja mislim da je učena političarka koja vrlo dobro koristi javni prostor , evo što sam zamjetio , koristi ama baš svaki javni "istup" za slatkorijecive dodatke tako da upotpuni svoju izjavu i dobije na važnosti i zvučnosti to jest da zvuci jako dobro iako mlati praznu slamu ,
šta hocu reci ona jako dobroooooo laže i maže narod

Uistinu nudimo konkretne poteze u vidu gospodarske krize u svijetu koja ja zahvatila i Hrvatsku i na nama je najteža zadaca ikada i mi cemo ju riješiti .

.
Toj poštapalici "uistinu" treba dodati i "dakako"...
kajzen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 11:12   #9
Polako se ispuhava antikorupcijski balon- Malo po malo, ekipa s vrećicama izlazi iz zatvora a prašina polako se sliježe i sliježe. Polančec i Sanader i dalje na slobodi. Polako sve prekriva val zaborava. Mission accomplished a Jaca broj 1 u rvata.
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 15:25   #10
Bit će da nitko nije pogledao Nu2.

Stankoviću će opet rezati plaću. Onako kako je on danas nagazio Jacu nije ju nagazio nitko do sada.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 15:33   #11
Quote:
walter kaže: Pogledaj post
Bit će da nitko nije pogledao Nu2.

Stankoviću će opet rezati plaću. Onako kako je on danas nagazio Jacu nije ju nagazio nitko do sada.
Naravno da će mu rezati plaću, ako ne i dati otkaz s obzirom da je to predstavljalo težak napad na žene u politici, gospodarstvu i javnom životu općenito kao i udar na ustavnopravni ustroj države


__________________
"Some things are too hot to touch
The human mind can only stand so much"

- Bob Dylan
Johnny B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 15:42   #12
Quote:
walter kaže: Pogledaj post
Bit će da nitko nije pogledao Nu2.

Stankoviću će opet rezati plaću. Onako kako je on danas nagazio Jacu nije ju nagazio nitko do sada.
Ali je dobila jednog glasača više koji joj inače nikad ne bi dao glas...
alenn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 15:44   #13
Quote:
walter kaže: Pogledaj post
Bit će da nitko nije pogledao Nu2.

Stankoviću će opet rezati plaću. Onako kako je on danas nagazio Jacu nije ju nagazio nitko do sada.
za ono što je on danas napravio trebalo bi mu skinut emisiju.

Ne da nije novinarski postupio, nego ispod svake razine...on Pilselu..evo vi ste sad Kosorica pa ću vam postavit par pitanja..i krene gospođo Kosor bla bla bla... Drago ovaj put pod pseudonimom Jadranka Kosor..bla bla bla..

UBR: Već preko mjesec dana gosti su mu redom s tzv lijeve strane...pa i zbog toga treba objektivno snositi neke kazne...ili je to neka nova "objektivnost i nepristranost" zavladala na HTVu pa je sve OK..
__________________
Stipe Mesić: Uzeo sam ček na 30 000 dolara koji se u toj gužvi negdje izgubio... (na pitanje o donaciji iseljenika u Australiji za bolnicu u Lici)
Sweet/Bitter is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 15:49   #14
Quote:
Sweet/Bitter kaže: Pogledaj post
za ono što je on danas napravio trebalo bi mu skinut emisiju.

Ne da nije novinarski postupio, nego ispod svake razine...on Pilselu..evo vi ste sad Kosorica pa ću vam postavit par pitanja..i krene gospođo Kosor bla bla bla... Drago ovaj put pod pseudonimom Jadranka Kosor..bla bla bla..

UBR: Već preko mjesec dana gosti su mu redom s tzv lijeve strane...pa i zbog toga treba objektivno snositi neke kazne...ili je to neka nova "objektivnost i nepristranost" zavladala na HTVu pa je sve OK..

No, dakle, što je danas Aco napravio?

Koristeći svoju poziciju, uputio je premijerki javni poziv za gostovanje. Premijerka je, čuli smo, zadnji puta u studiju bila prije šest godina.

Vjerujem i nadam se da će Aco sve dok JAca ne dođe, koristiti druge osobe kao Jadranku Kosor.

Nego, Sweet, možda Jaca nije jedina desničarka koja se usrala Ace. A ako su se svi desničari ukakili, Aci ostaje samo da zove ljevičare, zar ne?
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 16:02   #15
Desničari beže od ace bre ko vrag od križa..aci svaka čast!!!
alenn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 16:02   #16
Quote:
walter kaže: Pogledaj post
No, dakle, što je danas Aco napravio?

Koristeći svoju poziciju, uputio je premijerki javni poziv za gostovanje. Premijerka je, čuli smo, zadnji puta u studiju bila prije šest godina.

Vjerujem i nadam se da će Aco sve dok JAca ne dođe, koristiti druge osobe kao Jadranku Kosor.

Nego, Sweet, možda Jaca nije jedina desničarka koja se usrala Ace. A ako su se svi desničari ukakili, Aci ostaje samo da zove ljevičare, zar ne?
A e... Jaca desničarka...

a to da ih Aco zove..
__________________
Stipe Mesić: Uzeo sam ček na 30 000 dolara koji se u toj gužvi negdje izgubio... (na pitanje o donaciji iseljenika u Australiji za bolnicu u Lici)
Sweet/Bitter is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 16:42   #17
Quote:
walter kaže: Pogledaj post
Bit će da nitko nije pogledao Nu2.

Stankoviću će opet rezati plaću. Onako kako je on danas nagazio Jacu nije ju nagazio nitko do sada.
Gledao sam ja dobar do Nu2. I ne mislim da ju je on dobro nagazio. Jer se za slučaj Drobac otprije zna. Reko bih da ju je dobro nagazio, pa ako treba i naguzio da je upravo rekao ono što piše u uvodnom postu ovog threada.

Eeeee, to bi bilo majstorski.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 17:12   #18
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Gledao sam ja dobar do Nu2. I ne mislim da ju je on dobro nagazio. Jer se za slučaj Drobac otprije zna. Reko bih da ju je dobro nagazio, pa ako treba i naguzio da je upravo rekao ono što piše u uvodnom postu ovog threada.

Eeeee, to bi bilo majstorski.
Ovo što piše u uvodnom postu je čista i zamorna demagogija. Da to kažeš Jaca, Jaca bi ti do sutra mogla pričati što je sve ova Vlada učinila.

Međutim, upravo je njezin stan paradigma jer pokazuje da je i ona, poput ostalih hadezenja, gurala rukicu u teglu s pekmezom.

Taj slučaj treba ponavljati i ponavljati i ponavljati, jer mi smo zaboravna nacija.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 17:14   #19
Quote:
kajzen kaže: Pogledaj post
Toj poštapalici "uistinu" treba dodati i "dakako"...
-Uistinu vlada radi sve što je u njenoj moci u ovom iznimno teškom trenutku
-Dakako da cu inzistirati na istrazi i da se utvrde činjenice jer za ovu vladu nema nedodirljivih ... ( a izlaze jedan po jedan , Žužul ,Prskalo ,Marinac..
-U prvi krug privatizacije ušli smo apsolutno iskreno.

Svejedno koje rijeci ova lažljivica koristi ona ih VRLO dobro koristi i bira čak i vrijeme tajming , odjecu , Pljunuti Sanaderov stil .

Naprimjer sječate se splitske rive , ubojstva Ivane Hodak , Kornatske tragedije , da ne nabrajam da se potrudim našlo bi se bar 20-tak velikih javnih tragikomicnih govora , kojemu su ovce ostale zapanjene kakvog odlucnog lidera imamo ....
__________________
Uništila državu , slomila duše vrijednih ljudi -vlada RH 2003-2011-
komitent 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 19:17   #20
Quote:
kajzen kaže: Pogledaj post
Toj poštapalici "uistinu" treba dodati i "dakako"...
To nije postapalica vec izraz koji se uistinu cesto koristio u biblijskoj terminologiji.

npr.

"Uistinu kažem vam: ne bude li pravednost vaša veća od pravednosti pismoznanaca i farizeja, ne, nećete ući u kraljevstvo nebesko."

Treba citat Bibliju djeco
__________________
Svaki vrijedni HDZovac će širiti glas da je glasao za Možemo i da je razočaran by Prime Radiant.
esqella is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:32.